Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carolineee

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

ja z ciekawości sprawdziłam i faktycznie się pieni. Tzn w ciąży nie jestem, ale mam jeszcze małe stężenie bety w krwi po poronieniu. Może faktycznie coś w tym jest ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zabawy postanowiłam spróbować i zrobiłam taki test w zeszłym tygodniu . Wiedziałam że nie jestem w ciąży wiec pienić się nie powinno i faktycznie zero reakcji ! Może faktycznie coś w tym jest ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3tmegl4ew.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tu się pojawia dylemat, bo na niektórych działa, a na niektórych nie :) Ja zrobiłam jakiś czas temu ponownie ok. 14-15 tc i sie nie pieniło, wiec jeśli w ten sposób da się określić też płeć to wychodzi dziewczynka :) niedługo się dowiem co tam się u mnie kryje ( dziś skończone pełne 17tc) to dam znać czy sie sprawdziło i będzie dziewczynka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, no to niezły ten test. Może całkiem na serio nie powinno się tym sugerować ale jeśli Tobie sprawdziło się aż do tego stopnia to warto spróbować. My dopiero zaczynamy się starać, więc wiem, że teraz w ciąży nie jestem, ale zrobię test dziś po pracy i później- kiedy nadejdzie czas ;) teraz trzeba czekać na owu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ktorejs stronie wczesniej dziewczyny pisaly, ze mozna aprobowac proszkiem do pieczenia jak sie nie ma sody. I sprawa wyglada tak ze z proszkiem mi sie pieni, malo bo malo ale jednak natomiast z soda w ogole.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc spróbowałam z tą sodą dwa razy. Pierwszy wtedy kiedy wiedziałam że nie ma opcji żebym była w ciąży i wczoraj- 4 dni po owulacji ( owulacja potwierdzona testem owulacyjnym) za 1 razem nie pieniło ani trochę, wczoraj- nie wiem... tzn. Nie była to jakaś mega piana ale na powierzchni trochę się pieniło. Zobaczymy dalej. Zastanawiam się od czego to zależy. Carolineee, a tobie ile dni po owu się pieniło? Albo w którym dniu cyklu? Będę jeszcze próbować i zobaczymy, może się udało, ale biorę to na zimno- test z sodą fajny ale traktuję to raczej jako ciekawostkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tynka12345

Dlaczego 6 dni po stosunku plamię? Skoro miesiaczke mam za 2 tyg??? Pomocy . Boje sie ze jestem w ciąży :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bas

ja przed chwila zrobilam ten test z soda i mi sie pienilo:)2 dni temu mialam dostac @ale niewiem co o tym myslec bo zawsze mi sie spoznia moze jeszcze raz zrobie sobie potem i zobacze co bedzie:)az sie boje isc do apteki po test ciazowy...i ciekawe na ile % to sie sprawdza?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elabela

Ja dzisiaj tez planuje zrobic ten test ;))) co prawda mam jeszcze 5 dni do @ ale jestem ciekawa czy sie sprawdzi :p daj znac jak Tobie poszlo bas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bas

wlasnie sie zastanawiam nad tym czy z tym testem ciazowym nie poczekac...jak do niedzieli nie dostane@to w poniedzialek lece do apteki ale cos mi sie wydaje ze tak dlugo to ja nie wytrzymam:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elabela

Hej zrobilam test z soda. Mozna powiedziec ze troszke sie pienilo... Dam znac jak bede juz pewna czy bedzie dzidzius czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...