Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
szafirek

"Krwawienie miesiączkowe" w pierwszych miesiącach ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest któraś z kobitek która krwawiła w czasie kiedy zazwyczaj pojawiała się miesiączka? Jakiej intensywności to było, do czego można porównać, jaki kolor miała wydzielina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj, ja mam znajome, które miały krwawienia w dniu spodziewanej miesiączki w ciąży i to nie było groźne, mam nadzieję,ze ktoś jeszcze się odezwie i bardziej niż ja udzieli Ci wsparcia;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Margeritko :) Ja właśnie nie mam (?) miesiączki (powinnam ja dostać w środę; wiem, to nie przesądza o niczym) a zamiast tego smugi podbarwionych krwią, brązowo ciemnych plam, jest tego znikoma ilość, tak jakby był to ostatni dzień @. Cierpliwie czekam na rozwinięcie akcji-w jedna lub drugą stronę :) Jeśli jest na forum ktoś komu tak właśnie przedstawiały się pierwsze miesiące to bardzo proszę o wpisy :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja25

ja miałam przez 3 pierwsze miesiące ciąży delikatne brudzenie koloru jasnego brązu w okolicach spodziewanej @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Ja miałam krwawienie w terminie miesiączki podczas, gdy byłam już w ciąży... Dlatego dowiedziałam się o niej dopiero w 7 tygodniu, kiedy dziecku biło już serce. Wyglądało to tak: jeden dzień normalnego krwawienia, jak na początku miesiączki, potem drugi dosyć obfitego plamienia i trzeci z lekkim plamieniem. Myślałam, że mam krótszy okres niż normalnie, bo dwa tygodnie wcześniej wróciłam z zagranicznych wakacji, a wtedy zdarzają się zaburzenia cyklu. Gdyby nie ból piersi (nie mogłam ich dotknąć wtedy), nie wpadłabym na to, żeby zrobić test. Szczególnie, że lekarze od lat mi powtarzali, że nie mam szans na dziecko. Teraz jestem w 30 tc ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zkab5te0m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Ja mam taki problem. Spuźniał mi się okres 2 tyg. zrobiłam dwa testy oba pozytwynwe dodam ze robiłam oba z rannego moczu w odstępie 48h. W czasie planowanej miesiączki miałam tylko lekkie zabatrwiernie brązowe, któro trwała chwile. Umówiłam się do gin. na jutro, ale dostała dzisiaj plamienia jak by okresu tyle, że jest brązowy jak na razie. Czy to może być samoistne poronienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moniushek, trudno określić czy to samoistne poronienie, myślę że an ten moment jedynie badanie lekarskie stwierdzi to jednoznacznie; 2 tygodnie spóźnienia to jest dużo, mam nadzieję ze wrócisz z dobrymi wieściami, trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale musiałam odwołać wizyte bo przerodziło się to w okres z bólem jajników i okropnymi skrzepami teraz już jestem prawie pewna, że mogło dojść do poronienia. Z tego co czytałam to nawet gin już nic nie stwierdzi bo z obliczeń byl by to 6 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moniushek
przykro mi kochana, ja także czuję "po kościach" zbliżającą się @, dziś już plamienie mam na wkładce i wiem co to wróży. Mimo to, pamiętaj, nie poddajemy się, to byłoby zbyt łatwe. Pozdrawiam, daj znać co u ciebie znów za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey nie wiem czy dobry wątek, ale chyba najbardziej prasuje. Zrobiłam test płytkowy i wyszedł pozytywny, tydzień po terminie @ dostałam 3 dniowego plamienia z jasnoróżową krwią, dzień przed plamieniem robiłam betę wyszła negatywna czy możliwe że za wcześnie robiłam betę ( w 28 dniu normalnego cyklu) czy beta by się nie pomyliła . Cykle mam krótkie 21 dniowe , teraz by był maksymalnie 4 tydzień początek. Na przyszły piątek mam zapisaną wizytę u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napiszę coś więcej na ten temat. testy domowe tj np. płytkowy wykrywają betaHCG w moczu ale też hormon wytwarzany przez torbiel. test z krwi po takim długim czasie bo po 7 dniach wykazał by już ciążę skoro test domowy ją wykazał, więc się nie martw, bo na torbiel są tylko tabletki i odpoczynek i dalej możesz się starać o dziecko

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IlonaG

Hej mam problem 9,08 dostałam okres ale przez 2 dni 3 dzień nie było już nic a w 5 dostałam na 1 dzień i znikło. było obficie przez dwa dni a 3 wcale prawie. czy to może być ciąża czy efekt odstawienia 3 miesiące tabletek. proszę bo zwariuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika 21

Witam, chciałabym zapytać czy jest coś dziwnego w miesiaczce takiej jak : ogólnie trwala tylko dwa w tym w dniu pierwszym caly dzien miałam brązową wydzieline dopiero w drugim dniu pojawila sie krew natomiast w trzecim dosłownie trochę jeszcze brązowego i koniec miesiączki. Staram sie z narzyczonym o dziecko dlatego stąd moje pytanie czy mogę byc w ciąży? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka
Przede wszystkim zrób test by potwierdzić ciaze..Zdarza sie ze na poczatku ciąży są plamienia ale jesli jest to ciaza powinnaś brać luteine ktora zapewne gin by przepisał życzę szczęśliwej ciąży

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc kochane. Staramy się o dziecko. Z testów LH wynika że owulacja była. Okres spóźnial mi się 2 czy 3 dni więc zrobiłam bhcg, która wyszła ujemna. Zaraz potem dostałam krwawienia. Takie 4 dni w sumie jak zwykle. Ale teraz tydzień po mam zgaga, w nocy zaczynam wstawać do toalety, po jedzeniu czuje mdłości, pobolewa mnie podbrzusze. Myślicie że jest cień na ciążę czy może to moja psychika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...