Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hejo laski :)
Majuś sliczne ciuszki :) ja jak wroce to biore sie za wyprawke by nie zostac z reką w nocniku :P
dzis zapowiada sie kolejny upalny dzień wiec niedlugo zwijamy na plaże:) filtr 50 w gotowosci,parasol i namiocik też:P
MisiaBella witamy:)) to dobrze ze dzidzia rosnie zdrowo:) mi tez lekarz dał kartke tylko z opisem np." dwie rączki dwie nózki widoczne... " zadnych pomiarów itp ale jakby bylo cos nie tak napewno by powiedział tam samo Tobie:) także głowa do góry!! :)

Iga wczoraj chodzilismy po darłówku i widzialam sporo wolnych miejsc. ale to wiadomo cena(50 zł od osoby) bo blisko do morza ...ale wiekszosc wydawala sie elegancka:) itp..zalezy na czym Ci zalezy... ;)daj znac czy cos udalo ci sie znaleźć...

miłego dnia Wam zycze!! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

hey kochane mamuśki,
czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie miałam siły pisać.
Spałam dziś może z godzinkę... strasznie trudno mi znaleźć odpowiednią pozycję, ciągle się wiercę, a jak się wiercę to mnie brzuch boli i się wybudzam. Także spędziłam kilka godzin na necie w nocy i szukałam różnych pierdół ;) Zakupiłam kocyk zimowy dla dziecka... długo nie mogłam wybrać fasonu, ale jednak stanęło na tym: http://www.pakamera.pl/pokoj-dziecka-kocyki-kocyk-dzieciecy-sowy-z-koralowym-minky-nr1049952.htm

Malyna - mnie taki ból jak na okres się zdarza, ale b. rzadko i na szczęście nie trwa on długo. Nie przesadzaj ze słońcem, pij dużo wody i oszczędzaj się :)

Jak bierzecie nospę to ile tabletek na raz i ile max. dziennie? Na opakowaniu jest info, że nie jest to lek wskazany w ciąży, a mi lekarz też zalecił jak by mnie brzuch bolał, i boli głównie w nocy.

Dostałam od siostry wózek gondolkę oraz maxi cosi cabriofix. Wszystkie okrycia ściągnęłam, wyprałam i teraz muszę się pomęczyć aby założyć je we właściwy sposób, co raczej proste nie będzie ;) Problem już był przy ściąganiu.. Eh, nabiorę kiedyś wprawy :)

Wczoraj byłam u endokrynolog i wszystko gra oprócz tego, że znów mam niższe ciśnienie i teraz wynosi 90/60.
Byłam też na szkole rodzenia i było o kąpieli - jak ściągać ubranko, jak trzymać dziecko do kąpieli, jak czyścić twarz, nosek i uszy, jak ubierać itd. Kurde to się wydaje b. długą czynnością codzienną.... ciekawe jak damy radę :) Aha, fajnie że położna kilka razy wspomniała, że to ojciec myje dziecko, bo to jest jedyne pół godziny aby mama mogła sobie odpocząć. Ciekawe jak teraz przekazać tę wiedzę z zajęć mężowi... jak go albo nie ma, a jak jest to odpoczywa zajmując się swoją ostatnią "pasją", na którą wydaje fortunę... no comments.

Dziś w nocy śniło mi się, że mnie szefowie mobbingują, że mam wrócić do pracy, bo beze mnie to się rozleci, a mamy zobowiązania, a nowa osoba nie daje rady tak jak ja. I nawet podwyżkę mi zaproponowali, o ponad 2 tys więcej niż mam teraz :D
Ja w tym śnie starałam się nie tłumaczyć ale informować, że rozumiem, że współczuję, że wiedzieli że od lipca mnie nie ma, żeby dali szansę nowej osobie, że dla dobra dziecka i swojego nie wrócę itd:) Zmęczyłam się w nocy tym rozkminianiem i "dialogiem" z nimi.

A na poczcie spotkała mnie miła niespodzianka :) Pan mnie chciał przepuścić w kolejce, ale ja podziękowałam bo i tak korzystałam z miejsca siedzącego aby trochę odsapnąć :) W sklepie ekspedientka chciała mnie przyjąć poza kolejką, ale przede mną stały 4 babcie, więc się nie dałam, skoro dobrze się czuję :) Ale miło, że już widać brzuchol i że ludzie tak miło reagują i pomagają jak mogą :)

Jakie ubranka na czas zimowy, 56-68 cm, są najlepsze w tym okresie? Pajacyki, bodziaki (z krótkim czy z długim rękawem?), bo widzę Majuś, że na rampersy Cię wzięło, a ja się zastanawiam co dokupić na zimę :) Mieszkamy w ciepłym mieszkanku, a zamierzam brać dziecko na spacery codziennie.
Pomocy :)))))

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Majus - dziękuję za odpowiedź:) aaaa śliczne te ciuszki :)) ale Ci zazdroszczę klimatu na Kanarach - możesz zapomnieć o grubaśnych kombinezonach i odśnieżaniu samochodu:)

Bombka - świetny kocyk, fajna strona (właśnie buszuję).

hmm odkryłam, że zakupy typu ubranka, kocyki, zabawki - muszę robić w tajemnicy przed moim J. Ostatnio przy nim przyjechał kurier a po rozpakowaniu paczki J patrzył się na mnie tymi swoimi wielkimi brązowymi oczami i pytał czy faktycznie to i w tej cenie było niezbędne. Eh, niestety nie udało mu się wmówić, że była promocja etc Ale można robic zakupy w smyku online i odbierać bezpłatnie przesyłkę w empiku :)) great :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Elleves, takie kocyki są też na innych stronkach, teraz jest na to moda widocznie, a siostra ma i poleca :)
Ja nie muszę ukrywać zakupów, mąż wie że jestem oszczędna. Ostatnio otrzymałam jego login do karty kredytowej i mi szczęka opadła - ile on wydaje na pierdoły i rzeczy niepotrzebne!!! wkurzyłam się na maksa, ale nie miałam jeszcze czasu z nim o tym pogadać :( Także tym bardziej nie będę mieć skrupułów :) Póki co to za 80/100 zł kupuję od siostry rzeczy po jej dzieciach - wózek, nosidełko, maty edukacyjne i pewnie coś tam jeszcze dla mnie wyszuka. Więc "na dzień dobry" odchodzą nam koszty zakupu nowych. Spacerówkę kupię za to całkiem nową, bo stwierdziłam, że szkoda nowej gondolki na okres zimy, bo się zniszczy :)
A na wiosnę zaszaleję ;)

Odnośnik do komentarza

Ale dziś i wczoraj, a zwłaszcza wczoraj, była parówka na dworze, ciężko było zasnąć. Zrobiłam sobie badanie na poziom witaminy D3 w surowicy krwi, dzisiaj odbiorę wyniki. Słyszałam, ze ciężarne mają większe zapotrzebowanie na witaminę d w organizmie i jeśli ktoś się nie opala za mocno, co będąc w ciąży niby nie zalecają, ze względu na plamy i odwodnienie, to powinien sobie taką witaminę przyjmować, ale wyłącznie po zrobieniu badań. Ja się raczej nie opalam za mocno, więc stwierdziłam, ze może warto się nad tym zastanowić. Czytałam , że w 2 trymestrze powinno się jeszcze przyjmować folik do jego końca (mi ginekolog kazała odstawić po skończeniu opakowania- a skończyło mi się już, więc mam kolejną zagwozdkę, czy brać, czy nie), oraz kwasy dha dla ciężarnych, jeśli wyniki krwi nie wskazują na jakieś niedobory,to nie brać poza tym już nic.
Malyna, dziękuje za słowa otuchy, zawsze się przydają, kiedy człowiek jest skołowany, a nie chce nic przegapić.
Bombka- mi na początku ciąży wróżono nadciśnienie, bo miałam wysokie ciśnienie zawsze w gabinecie lekarskim, okazało się, być raczej syndromem "białego fartucha", chociaż do końcu nie jest to stan w porządku, bo babka mi mówiła, ze ciśnienie w ciąży fizjologicznie powinno ulec obniżeniu i to jest stan prawidłowy właśnie, czyli, jak ktoś miał niskie, powinien mieć jeszcze niższe, jak ktoś miał w normie, powinno mu się przestawić ogólnie na niskie, napewno trzeba uważać również, by na przykład nie zemdleć, więc ryzyko jest, ale przy wysokim konsekwencje mogą być poważniejsze, ponoć dziecko może mieć braki w dostawie substancji odżywczych, lub tlenu. Ja dlatego postanowiłam przestać pracować, mimo że chodziłam do pracy z ciśnieniomierzem i mierzyłam w chwilach stresu, jak ktoś mnie wku...wił na przykład, albo pomyślałam za długo o teściowej:), chociaż to dobra kobieta jest:).
Odkąd siedzę w domu mam ciśnienie 110-120/60-70, czasami mi spada poniżej 100. U lekarza miałam non stop 140/90 i już miałam brać leki, ale babka powiedziała bym zrobiła sobie badanie holterem, które wykazało, że te ciśnienie, które jest niebezpieczne mam wyłącznie wtedy jak zbliżam się do przychodni, czy do szpitala.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

misiabella, hehehe dobre z tym podwyższeniem ciśnienia w pracy, przed przychodnią lub gdy pomyślisz o teściowej ;)

ja mam niskie bez względu na to czy się wk... czy nie, ale jak się wk... to jeszcze dochodzi brak snu, ból głowy, płytszy oddech i palpitacje mięśni (tak, no niestety mam objawy tężyczkowe). Także czas na chill, bo teraz dziecko jest najważniejsze! :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy. Pojechałam wczoraj oglądać wózki. Byłam nastawiona na bebetto, ale troszkę się rozczarowałam, bo myślałam że będzie razem z fotelikiem do samochodu ale co najbardziej mi się nie podobało to to, że żeby złożyć go ze spacerówka trzeba zdjąć górę. Mój pierwszy wózek Jane składał się razem ze spacerówka. Jak to jest w wózkach, które wy oglądalyscie? Poza tym ten wózek jest ogromny, taki solidny. No sama nie wiem. Poradźcie proszę

Odnośnik do komentarza

Bombka wzięło mnie na rampersy, bo na pierwsze miesiące juz wszystko mam, u mnie nie ma zimy, wiec tak od marca będzie juz chodzić w letnich rzeczach. Kupuje rampersy na 68, mam nadzieję, że nie za małe. Juz nie pamiętam jak moja pierwsza córcia rosła. Poza tym co sklep to ten sam rozmiar inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

U mnie niesamowicie leje i jest 19 stopni :/

Majus śliczne ubranka, wręcz przesłodkie :-) Co do wózka niestety nie potrafię pomóc bo sama nie mam o tym zielonego pojęcia. Jedno tylko co pamiętam, to, żeby rączka nie była z pianki, powinna być skórzana (rada Oosyy ;-) ).

bombka kocyk bardzo ładny :-) zaraz chętnie pobuszuje po tej stronie ;-) Uwielbiam takie rzeczy hand-made :-) Wszystkie kolczyki mam ręcznie robione, bo uwielbiam rzeczy unikatowe i niepowtarzalne :-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

Truskawka prosze troche tego deszczyku tutaj <:) (Darłowo) u nas odkad jestesmy same upały i jedna wieczorma burza.....a dzis patelnia...wlasnie dzis zaczeła schodzic mi skóra :D <br /> Szymek jakos dziś mało aktywny...musze go chyba obudzic jakimś zimnym napojem bo mnie tu stresuje:P
a jak tam u was laski ?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a propos przelotów, czasami trafiają sie naprawdę mili ludzie z obsługi. Trzeba jedynie ubrać sie tak, aby ciaza była widoczna i miło poprosić.
Ja kupuje najpierw wózek 2w1 bo ten który wybrał maz ma za słaby fotelik, wiec dokupimy oddzielnie. Podobno taki służy tylko do 1.5roku pózniej wygodniejsza jest spacerówka parasolka. Ja tak zrobię. Na duże spacery będzie solidna, a w trasę i na zakupy parasolka :)
Wszystkim mamom życzę udanych wakacji!

Odnośnik do komentarza

A u mnje popoludniu dzis tak lalo ze swiata nie bylo widac a nie wspominajac juz o burzy. Nastepnie pod wieczor wyszlam z corka na dwor ona pierwszy raz w kaloszach i normalnie iskierki w oczach w kazda kaluze weszla skakala smiala sie i krzyczala ze uwielbia hehe bala sie tylko w tsks gleboka na wjezdzie wejsc ale tez ja zaliczyla. Ogolnie dziecko bylo w blocie ale zadowolone to szok.
-
Moj dzidzius wczoral malo sie ruszal sle.to pewnie przez ten upal za to dzis buszuje ;)
-
Odebralam.dzisiaj wypis ze szpitala i jak wrocilam to kapnelam sie ze nie oddali mi moich prywatnych wynikow z krwi i moczu i nie podaruje... pojde w piatek...
-
Ogolnke wrocily mi zaparcia a odkrylam jakis czas temu co na mnje dziala- swieze czeresnie a jutro specjalnie pojade daleko na targ z nadzieja ze jeszcze dostane. Normalnie jestem w desperacji...
-
Co do.wozka to za bardzo nie wiem o co chodzi bo ktos wczesniej pytal... ale te nowe to wszystkie sa takie ze rozklada sie konstrukcje z kolami i oddzielnie gondole czy spacerowe czy fotelik i faktycznie duzo miejsca zajmuja. Dla mne podstawa to skretne kola z przodu a roczka to mi tito ja mam cos pomiedzy plastikiem.a guma i jest wg mnje ok. Najlepiej gdyby jeszcze byla.przekladana raczka zeby nie trzeba bylo wypinac gondoli ale to dodatkowy koszt. Ja jestem.ze swojego w 90% zadowolona a pozostale 10% to brak lrzekladanej raczki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjobid7ar8a.png
-
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pnz56xe9n.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Pozdrawiam wszystkie listopadóweczki.. czytam codziennie wyszystko co piszecie, tylko weny brak, żeby odpisać od razu, a później zapominam :( rozkojarzona jestem strasznie....

Wczoraj wieczorem mieliśmy prenatalne połówkowe. Konfrontując z wynikami z pierwszego prenatalnego, przesunął mi się termin na 30listopada.. czyli moje dzieciątko jest o tydzień młodsze.
Łożysko z przodu, stąd niecodzienne odczuwanie ruchów w tamtym tygodniu...
no i co ja to miałam pisać?!... no i mamy pewną drugą córeczkę :) drobniutką, bo 251g (ale skoro jest o tydzien młodsza, to w normie). Wierci się tak słodko, że aż miło!
Wszystko, co mam po Natalce będzie nam dalej służyło.. nie muszę nastawiać się więc na większe zakupy - hurra! Za to Natalce coś nowego mogę pokupić :)

No i tyle z wieści z wizyty..

Pogoda u nas też fatalna - pada cały dzień, ale to nic w porównaniu z wczorajszą nawałnicą, jaka przeszła w 10 minut przez centrum naszego miasta... wyrywając drzewa w parku z korzeniami... zrywając dachy z domów i zginając znaki drogowe. Niecodzienny widok!

Pozdrawiam Was wszystkie..

Odnośnik do komentarza

Witajcie w ten rześki poranek:)
U nas calutki wczorajszy dzień lało i to tak porządnie:) dziś chyba też będzie. Wczoraj spędziliśmy 3 godziny na sali zabaw- chłopcy się porządnie wybawili:)
Malyna idź na gofry to się Szymek obudzi:) jedziemy w sobotę to przywieziemy ze sobą deszczyk;) wiesz na tydzień domek mamy wynajęty, a na drugi tydzień poszukamy czegoś na jak będziemy na miejscu. Jeśli chodzi o warunki to wiadomo że przy dzieciach szuka się zawsze czegoś lepszego niż jakby sie jechało tylko we dwoje;) chciałabym żeby łazienka była przy pokoju, żeby chłopcy mogli iść w każdej chwili i nie musieli czekać. Zobaczymy co tam będzie wolne;)
Majus mamy taki wózek co się składa od razu ze spacerówką i to jest bardzo wygodne. Tylko nasz już 5letni jest;) teraz chyba we wszystkich tych nowy trzeba składać i zakładać osobno każdą część. Ubranka słodziarskie:) widzę że avent też kupiłaś. Do mnie przedwczoraj przyjechała aventowa paka:) Już mam chyba wszystko dla córeczki i do porodu i karmienia:)
Bombka spokojnie z tą kąpielą nie trzeba robić tak jak na szkole rodzenia:) wypracujecie sobie własny system, tak jak Wam będzie pasować:) body mam i na krótki i długi rękaw. Jak będę zakładać na krótki to na to bluzeczkę. Śpiochy i pajace te zapinane na całej długości to my używamy tylko do spania. Po domu (zazwyczaj body i rajstopki),a już tym bardziej na wyjście zakładamy bardziej dorosłe ubranka;)
Biri moi chłopcy uwielbiają się taplać w kałużach:) zawsze jak widzą deszcz to od razu kalosze zakładają i ciągną mnie na dwór:)
Miłego dnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

Iga napewno cos znajdziecie:) jak nie w darłówku to w bobolinie albo dąbkach :) deszczu nie chce no co ty:P wakacje są hahaha....chyba ze w nocy na ochłodzenie lekkie;)
a Szymek wczoraj sie obudził w nocy jak mecz lecial:P wariował i wariował:P w koncu chłopak:P
wczoraj zjadlam pudelko malin mmm:) dawno ich nie jadłam. gdzies na początku ciazy wyczytałam ze powoduja poronienie ale znalazlam inny artykul gdzie maliny mozna jeśc :P

a jak tam u was laski ? jak sie czujecie? brzuszki rosną?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Malyna ja też kiedyś przeczytałam, że maliny działają rozkurczowo i ich nie jadłam w pierwszej ciąży, a teraz przeczytałam, że są dobre, bo zapobiegają żylakom w ciąży i utrzymują nasze żyły w dobrym stanie. No to jem, bo mogę je dostać tylko tutaj w Polsce. Są przepyszne.
IgaJula ja trafiłam do sklepu gdzie były promocje Aventu, kupiłam elektroniczna nianie za 200 zł i dostałam w prezencie butelkę Aventu, potem jeszcze laktator za 100 zł a w nim kolejne gratisy: nakładki na piersi takie do karmienia, butelka do przechowywania mleka w lodówce, smoczek i mini kremik na piersi.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Zrobiłam sobie badanie na poziom witaminy D w organiźmie i okazało się oczywiście, że mam duży niedobór. Staram się z 15 minut dziennie poopalać, od tygodnia, bo dłuższe naświetlanie niestety mi nie służy. Jutro idę do ginekolog i zapytam, czy mi przypisze jakiś preparat... Naczytałam się tego i owego na ten temat, mam nadzieję, że nie zostanę potraktowana, jak przysłowiowy hipochondryk i panikara (http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie-mamy/witamina-d3-wszechstronna-witamina-niezbedna-w-ciazy,230_3806.html).
Zazdroszczę wam, że ruszyłyście z przygotowaniami do powitania bejbika, ja na razie, jakoś średnio znajduje czas na to, muszę się zabrać za podstawy, od trzech lat mieszkamy bez kuchni i do tej pory gotowaliśmy na kuchence turystycznej, a zmywaliśmy w łazience, najpierw nie starczyło nam na kuchnie, bo deweloper zgotował nam niespodziankę w formie 5 dodatkowych metrów do kupna naszego mieszkania, co nas spłukało doszczętnie, potem nie mieliśmy czasu się tym zająć, a na koniec się przyzwyczailiśmy. No i teraz czas byłoby ruszyć z tym z kopyta, ale mamy różne wizje tej kuchni, a mojemu mężowi jeszcze się zamarzyło wyburzanie i zmiana pierwotnej koncepcji. Koncepcja była wynikiem kompromisu między moją chęcią zrobienia małego pokoiku w kuchni i przeniesieniu kuchni do salonu, a on tego nie chciał, wiec w zamian za to przystałam na jego pomysł, by zrobić tzn. kuchenną wyspę, de facto postawienie murka z cegły pod przyszłą zabudowę. Ale ten murek zmniejsza optycznie przestrzeń, mimo że kocham cegłę, beton, stal i szkło w każdej postaci, po prostu i mnie i jego zaczęło razić ograniczenie tej przestrzeni i teraz zastanawiamy się, co zrobić, zamiast działać.
A powinnam skupiać się przede wszystkim na małym misiu, naszym największym skarbie. Waży już 348g, choć to mniej niż pół kilo czereśni, które codziennie wcinam...Oto on

monthly_2014_07/listopadoweczki-2014_13253.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Ale sie wkurzylam dzis :/ miałam wizyte u połoznej. Na wizycie była nie ta, która prowadzi mi ciąze, tylko jakaś inna, która ją zastepowała. Pytałam ją o zwolnienie lekarskie, to mi powiedziała, że moje złe samopoczucie jest normalne i nie ma przeciwskazań do tego, abym nie pracowała. To, ze mi puchną nogi, to że mam żylaki, to, że robi mi sie slabo, to, że ciągle podnosze rece do góry i łapie mnie kolka, to że wracam do domu padnięta i stoje po 12 h, toć to nie szkodzi dziecku!!!! No co za babsko!!!

W poniedziałek mam połówkowe. Nie mogę się juz doczekac. A o zwolnienie bede prosiła moją położna, ktora prowadzi ciąze od początku.
Ehhhh....

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Majus ja też jestem nastawiona na Bebetto + fotelik Maxi Cosi. Trochę się zaniepokoiłam, że na żywo Ci się nie spodobał. Ja jeszcze ich nie oglądałam... A jak oceniasz całą resztę - jego wykonanie, stabilność, itp itd? Nad którym modelem i kolorem się zastanawiasz?

Dziewczyny, co do kocyków hand-made, które oglądacie. Moja koleżanka je robi i to po znacznie niższej cenie niż 159 zł. Przyznam, że wpadłam w konkretny szok, że taka jest ich cena... Wiem, że ona oferuje swoje produkty na fb. Jutro Wam podeślę linka.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

A my wczoraj miałyśmy wizytę. "Miałyśmy", bo już na bank będzie dziewczynka :) trochę trzeba było ją podrażnić, żeby się odkręciła dupką, ale w końcu pokazała, co tam ma. Super, bardzo się cieszymy i zaczynamy gromadzić niezbędne rzeczy.
Waży 460 g (ostatnio, ok. 18 tyg. było 230), pozostałe parametry są w normie. Trochę szybko bije jej serduszko, ale gin mówi, że jest ok, a ja jej zawierzam. Gdyby tylko miała wątpliwości, to dziś stukałabym do Was ze szpitala. A tak chodzę do pracy, czuję się ok i oddaję się szkoleniu mojej zastępczyni.

Co myślicie o imieniu Aniela (Anielka, Nelka...)? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Justys witamy w klubie dziewczynek :-) bardzo mi się podoba Aniela
Dziś ukupilam w końcu Bebetto. Pojechałam do innego sklepu, nie do Smyka i musze przyznać, że personel był o wiele bardziej pomocny i gramotny. Kupiłam Bebetto Luca. Najpierw myślałam o Solaris, ale Luca jest zgrabniejszy. Poza tym między tymi dużymi kołami jest os i dzięki temu koła się nie wyginaja jak może się to stać w solarisie. Tak mnie poinformował chłopak ze sklepu, ja na coś takiego nie zwróciłabym uwagi.
Poza tym pokazał mi jak złożyć wózek bez odczepiania spacerówki.
Zaraz strzele fotkę i załącze. Wal z pytaniami, teraz jestem ekspertka od bebetto ;-)
Zastanawiał się tylko, czy dokupić adapter, żebym mogła wpisać tez mój maxi cosi. W sumie to z moja pierwsza córcia uzywalam go tylko w samochodzie, nie woziłam jej w tym po ulicy, żeby jej nie powiginac kręgosłupa. Co myślisz na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...