Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

oosaa wiem ze golenie pogarsza sprawę ale juz próbowałam wodę utleniona jak miałam 18 lat i nie było efektów zadowalających i zaczęłam golic, a teraz to juz jest masakra! Obiecalam sobie ze po porodzie po roku pójdę na laser i na kilka lat będzie spokój! Nie Strasz mnie ze celulit mi pozostanie hehe ludzilam się ze ten ciazowy zniknie w kilka kilkanascie miesięcy po porodzie, a może u Ciebie nie zniknął bo za krotki czas miedzy porodem a ciąża? Może jeszcze skora nie zdążyła się zregenerować?

Odnośnik do komentarza

No Malyna, ty to mnie pewnie przegonisz z całym remontem, bo ja będę nie wiadomo, tak naprawdę ile czekać na kuchnie.
W mieszkaniu i tak jeszcze się nie pozbieraliśmy z całkowitym posprzątaniem, M nie ma czasu, nawet w weekend ten nie będzie miał, jak się okazuje, cóż wcześniej żyliśmy na pudłach i tak nadal ciągniemy, tylko, wcześniej mieliśmy dodatkowy pokoik graciarnię. Teraz by to schować musimy kupić meble.
Dzisiaj skończę pewną robotę i mogę dopiero zabierać się za resztę wyprawki...Nadal nie należę do tych spakowanych, przygotowanych na każdą ewentualność. Czekam też na komody, wtedy będę mogła zrobić pranie...
Detuś, niestety zauważam to samo w swoim otoczeniu, zero wyobraźni. Mojego brata mała chorowała (chodzi do żłobka), a potem widział się ze mną. Teraz sam był chory...To jakiś wirus połączony z biegunką.
Oosaa, ale to było piękne marzenie, nie musieć się nigdy depilować?:D. No ja z brzuchem nie mam problemu, ale na nogach wcześniej starczyło raz na trzy dni, a teraz muszę nogi golić praktycznie maszynką codziennie, żeby były gładkie, bo zawsze coś tam z dnia na dzień odrasta. Ale czytałam, że w ciąży kobiety męczą się z gorszym owłosieniem, niż normalnie.
No to mnie pocieszyłaś przynajmniej z tą siarą:).
Gabi85, to fakt, teraz trzeba będzie się pilnować, bo my coraz bardziej osłabione i więcej choróbsk będzie wisiało w powietrzu.
Justys, napisz, co u Ciebie i w jakim leżysz szpitalu i czy opieka tam dobra. Ja jak pisałam stawiam na świętą rodzinę.
Angel29, moonik, fasolka nie zamartwiajcie się dajcie znać, jak sprawy się mają.
Ja dopiero idę na usg w następnym tygodniu, więc się dowiem, czy mały dobrze się rozwija. Ostatnio czyli z półtora miesiąca temu było ok, a że chodzę państwowo, nie mam usg nawet co miesiąc, w trakcie wizyt.
Emka-emka, pozdrowienia:-*. Jak będziesz miała ochotę i siłę, to napisz, co u Ciebie.
Krófka13, powodzenia z zębem!

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki i zaczynam 33tydzien:))
No ja dzis tez od 3 do 5 nie spalam ale potem wypiłam mleko z miodem i masłem i usnelam je A o 9 maż mnie obudził i przyniósł mi śniadanko do łózka:))wiec dzien zaczynam milo:)) zobaczymy jak sie skończy hehe:)A teraz ide sprzatac:)) i myc okna zostalo mi ich 6 hhehe damy rade:))
Oosaa ogolnie co do świeżych soków z owoców czy warzyw to polecam wyciskarkę bo ona nie utlenia witamin tak jak w sokowirówce....przesylam ci dużo Energi i spokoju abys dzisiejszy dzień jednak miała lepszy:))
misiabella ja zeszłego roku remontowałam kuchnie a na meble do niej czekałam 2 miesiące wiec u mnie caly remont trwal 2 miesiace wrr masakra kochana ja tez nie jestem wogule spakowana a ni nic;/ a wyprawki mam dopiero polowe;p
detus chyba niektórzy nie rozumieją ze w ciąży pewne choroby sa naprawdę grozne lub tez kłopotliwe;/ bo ich to nie dotyczy;/
Malyna a moze zmień wkładki ja uzywalam jednych przez 4lata i nic a teraz zaczęłam je uzywac o mi moja mała spuchła hehe

Odnośnik do komentarza

kassandra niestety wątpię aby czas był za krótki, brzuch wrócił mi całkowicie do formy sprzed ciąży, no poza zarysem mięśni :D ale miałam płaściusieńki zachodząc w kolejną ciążę. Cellulit przez 8 miesięcy ANI DRGNĄŁ - mimo, ze ćwiczyłam nogi i smarowałam je żelem na cellulit! Normalnie dramat. Desperacja mnie taka ogarnęła, że od razu pobiegłam i kupiłam karnet na icoone bo logicznie , poza operacją plastyczną w postaci naciągania skóry to najlepsza opcja na pozbycie się tego draństwa. A teraz to już w ogóle mam MEGA DRAMAT bo cellulit jest jeszcze większy jak przedtem i już się nie łudzę, ze sam spadnie. Po prostu poczekam (nie)cierpliwie jak skończę karmić zacznę chodzić na zabiegi... na chwilę obecną nie mogę nawet założyć spódnicy przed kolano bo zszedł już do samych kolan. Oczywiście R. twierdzi, ze nic nie widzi, ale to oczywiste, że kłamie żeby mnie nie dobijać....

Odnośnik do komentarza

Hejoł^^

Obudziła mnie krew z nosa, którą w ostatniej chwili zatamowałam ręką, nie chciałabym ufajdać pościeli. Lało się z nosa aż się wystraszyłam...

Wczoraj poszłam do biedronki po zakupy na obiad i stanęłam w mega kolejce, jakoś mi to nie przeszkadzało bo dobrze się czułam. Ale jakaś pani z początku kolejki zawołała mnie na sam początek, przed siebie. Podziękowałam zburaczona bo ona z dwójką dzieci, ale stwierdziła, że wie co to znaczy. Bardzo miłe są takie sytuacje, choć bardzoo mnie krępują:) Szkoda, że tak zachowują się tylko kobiety i to te po ciąży^^
oosaa nie wiem jak z tym porodem w karetce, ale zdjecia na portalu z dodanym tekstem koleżanki że mąż odbierał^^ a czy ograniczyło się to do przecięcia pępowiny czy coś więcej to już dla mnie niewiadoma.:)
mOnik im bliżej końca tym więcej stresu i problemów. Moje małe miało 2 tyg większe nogi od głowy i brzuszka...mam nadzieję że się wyrównało... i twoje też na pewno sie poprawi.
kassandra też mam włosy na brzuchu, rękach a nawet pod nosem^^ korzystam z wosku i po sprawie. Na brzuchu nie ruszam, bo jakoś mi to nie przeszkadza:) Faza jak się naelektryzują i stoją na baczność ^^

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

kurde, całą stronę forum mi schowało :D

Emiii dzięki, przygarniam każdą dobrą energię, chowam się w pokoju obok modląc by młody padł. Niestety póki co nic się na to nie zapowiada :(((

Malyna
mówisz, że remont pełną parą:D My jutro tylko karnisze wieszamy, naklejamy tą drugą wielgachną naklejkę w pokoju dziecięcym no i na koniec randka w Ikei :) Czekamy na przyszły weekend i przenosimy resztę betów. Robotnicy obiecali, że skończą kostkę dookoła domu, w ogrodzie i pod tarasem. Jak się wprowadzimy będą na etapie łączenia chodników i dorabiania ogrodzenia i bramek. Cóż, nie tak to sobie wyobrażałam, ale przeżyję, byleby już tą przeprowadzkę mieć za sobą ....

Suu milczy .... mam nadzieję, że wszystko z Juleczką w porządku ....

Odnośnik do komentarza

Dziś wieczorem planuje rozmowę na temat ewentualnej wyprowadzki. Przynajmniej do końca mojej ciąży i pierwsze miesiące życia córeczki. Jeśli teraz moje otoczenie jest tak nieodpowiedzialne, to tak samo będzie po porodzie, będą chcieli zobaczyć, wziąć na ręce i nikt nawet nie wspomni o gorączce katarze czy wysypce! Ale jestem wsciekla!!!!
Mam nadzieje, ze u Suu wszystko dobrze, a nie odzywa się tylko dlatego, ze ma sporo obowiązków przy coreczce.
Osa mojej siostrze na cellulit rewelacyjnie pomogl goodbye cellulite, probowalas? Poza tym internet rozpisuje się, ze ma na niego wplyw również dieta.

http://www.suwaczki.com/tickers/16udgzu35dkibaiz.png

Odnośnik do komentarza

misiabella no ja licze ze do konca października bede miała wsio zrobione:) zreszta oni tez chca szybko bo maja duzo zleceń. wiesz co innego jak robią robotnicy z firmy a co innego rodzina. mieszkanie mam juz całe skute do cegły, w poniedziałek kładą nowe rury:) pewnie do konca nastepnego tyg polozą płyty itp.... :) ja to najbardziej lubie rozpakowywanie:D układanie:D dopieszczanie mieszkania:)

oosaa no widzisz u Ciebie tez juz blizej niz dalej :) wiec nerwy na bok!:) tez bede chciała pojechać na randke do ikei ale to chyba juz po porodzie:P nakupować tych sloiczków wieszaczkow:D itp :)) a co do termomixa to tez moge polecic;) moja siostra pracuje własnie w tej firmie co sprzedaje termomixy we Wrocławiu;) moge ci powiedziec ze najnowszy model kosztuje tylko niecałe 5 tysiaków:P hahaha....ona ma ten wczesniejszy i robi w nim wszystko:)

Emii zmieniłam wkładki ;) najwyzej zgnije i odpadnie ta moja cipka:P hahaha....

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Deetuś mnie nie pomógł nigdy. Kiedyś miałam i ładnie zszedł mi z Eveline, oczywiście przy diecie i ćwiczeniach. Wiem, ze sam krem, nawet najlepszy cudów nie zdziała...

Malyna no ja niestety z wkładek już musiałam zrezygnować. Strasznie mnie uwierają :/ najchętniej chodziłabym bez majtek, niestety lało by mi się po nogach :/

eh, no odliczam te dni, przy dobrych wiatrach 28dni do sexu i przyjścia Hani na świat :D

Czekam też na kuriera, który ma dostarczyć prezent dla R. CO prawda do urodzin jeszcze kilka dni ale muszę przetestować czy działa i wszystko gra :)

i najważniejsze - młody chyba w końcu padł! Oglądałam przed chwilą jego fotki z pierwszego miesiąca życia. Jak sobie pomyślę, że znowu będzie w domu taka krupcia .... z jednej strony się rozczulam, a z drugiej jestem chora, że przez to wszystko trzeba będzie przejść jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza

Malyna a moze powinnas ja troche powietrzyc ;-) bedziesz w domu, to zaloz jakas spodnice i lataj bez majtek, wkladek itp
Elleves wczoraj ogladalismy wszyscy siatkowke, ja, tata i R., nawet moja corcia zerkala jednym okiem
a jakiej firmy masz ta wyciskarke, ja sie przymierzalam raz zeby kupic, ale naczytalam sie w internecie opinii i zglupialam ;-)
Oosaa daj znac jakie Ty wypatrzysz ciekawe

Odnośnik do komentarza

oosaa ja tez mam taki celulit ze spódnicy czy sukienki przed kolano nie ubiorem bo dramat tuz nad kolanem mam baranka ze skóry :-\ kurcze ale u Ciebie to juz blisko 28 dni :-) biedna tak się meczysz i jest Ci teraz tak trudno a gdzie tu siły by zaopiekować się Hania i Grzesiem!? Może mógłby ktoś Ci teraz pomoc i odciążyć na tydzień abyś mogła pospać i wypocząć? Do tego ta przeprowadzka to tez dużo pracy i męczące... Jak juz będziesz mogła to zdradz nam co kupilas swojemu na urodzinki :-)
malyna dzięki temu ze robią Ci to wujkowie to na pewno szybciej skończą niż ekipa wynajęta z firmy. Ale będziesz miala teraz swój raj w którym pojawi się Szymon :-)
detus wspolczuje bo przecież polpasiec może być zarazliwy i nie leczy się go w błyskawicznym tempie, a masz się gdzie wyprowadzić?

Odnośnik do komentarza

kassandra a zebys wiedziała ze bedzie raj:) mieszkanie z prlu zamieni sie w mieszkanie na poziomie:) ja nie jestem wymagająca nie musze miec mebli za tysiace złotych tv za 5 tyś i innych bajerów, dla mnie moze byc tanio ale zeby bylo ładnie:)wyobraz sobie ze to mieszkanie nie było remontowane od 50 lat....tylko malowane....

majus mieszkamy teraz u rodzicow wiec nie widzi mi sie latac w kiecce bez gaci przy ojcu hahaha :))

oosaa ja wkładki nosze tylko jak wychodze z domu.
noo niech wiatry wam sprzyjają do tego sexu :P 28 dni zleci jak z bicza strzelić :) no ja sie nie moge doczekać az bedzie taki mały bombelek w domu:)) tylko czasem sobie mysle jak to bedzie pózniej....przedszkole, szkoła...tyle wydatków:P no ale moze nie bedzie tak zle:D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, dawno nie pisałam ale staram się was czytać na bieżąco:)
Czas tak szybko leci, że już zaczynam się troche obawiać pojawienie się małego na świecie, ale oczywiście też się niecierpliwie.
U mnie podobnie jak u was przygotowania pełną parą. Pokoik już na szczęscie po remoncie. Pranie się codziennie jakieś pierze z ciuszkami, tylko nie wiem kiedy najdzie mnie ochota żeby to poprasować wszystko;/
Osa i Kassandra wy nie możecie założyć spodniczki do kolan, ja niesety nie mogę już zadnej założyć do gołych nóg straszne żylaki mi się zrobiły;/ więc już nie wiem co gorsze;/ Ale odczekam trochę po porodzie i idę coś z tym zrobić bo wygląda to okropnie;/ I oczywiście żylaki nie ominęły intymnych miejsc, i ze względu na to grozi mi cesarka ale nie jest to pewne na 100% jeszcze, lekarz kazał czekać jak się one dalej rozwiną.
Detuś współczuję rodziny, ale może jak się mała urodzi to się trochę ogarną i jak zobaczą maleństwo to będą się o nie troszczyć.
Elleves ja też się zastanawiam nad olejkiem migdałowym, myślisz że pomoże coś na rozstępy?
Malyna powodzenia życzę w remoncie, oby się skończył na czas:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...