Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
domi81

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, jak rozumiem solenizant to chłopiec.
My kupiliśmy mojemu bratankowi na drugie urodziny elektrycznego quada, kosztował niemało (bo ponad 400 zł), ale poskładaliśmy się z jeszcze jedną rodzinką i cena zrobiła się znośna. Jeździ na nim już drugi rok i mu się nie znudził, ba- jest nim wciąż zachwycony. Jest zresztą fanem motoryzacji więc może i dlatego tak go lubi. Mieszka w domku z ogródkiem więc ma gdzie jeździć. Powiem tak jak mówi moja bratowa- jest to jeden z bardziej trafionych prezentów dla niego. Nie wiem jak miałaby się sprawa z autkiem, bo wydaje mi się że quad jest "poręczniejszy", dziecko może się nawet nóżkami odepchnąć, z drugiej strony nie wiem do jakiego wieku są przeznaczone, czy takiego 4 latka jeszcze "uciągną". ;-) Pewnie zależy to od modelu.
Ja osobiście nie kupiłabym żadnemu dziecku (nawet swojemu) prezentu w takiej cenie jaką wymieniasz. Droższe prezenty robimy zawsze składkowe (z innymi ciociami, dziadkami dziecka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

adasaga3
Domi, jak rozumiem solenizant to chłopiec.
My kupiliśmy mojemu bratankowi na drugie urodziny elektrycznego quada, kosztował niemało (bo ponad 400 zł), ale poskładaliśmy się z jeszcze jedną rodzinką i cena zrobiła się znośna. Jeździ na nim już drugi rok i mu się nie znudził, ba- jest nim wciąż zachwycony. Jest zresztą fanem motoryzacji więc może i dlatego tak go lubi. Mieszka w domku z ogródkiem więc ma gdzie jeździć. Powiem tak jak mówi moja bratowa- jest to jeden z bardziej trafionych prezentów dla niego. Nie wiem jak miałaby się sprawa z autkiem, bo wydaje mi się że quad jest "poręczniejszy", dziecko może się nawet nóżkami odepchnąć, z drugiej strony nie wiem do jakiego wieku są przeznaczone, czy takiego 4 latka jeszcze "uciągną". ;-) Pewnie zależy to od modelu.
Ja osobiście nie kupiłabym żadnemu dziecku (nawet swojemu) prezentu w takiej cenie jaką wymieniasz. Droższe prezenty robimy zawsze składkowe (z innymi ciociami, dziadkami dziecka).

dziękuję za tę opinię, bo bałam się że to będzie taka zabawka na chwilę :) (a co do droższych prezentów to my też się składamy)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość foczkaala

to prawda moim zdaniem prezenty odpowiadające zainteresowaniom dziecka są najlepsze, mój maluch od jakiegoś czasu wykazywał chęci do gier, co prawda długo się zastanawiałam czy to dobry pomysł, ale postawiłam na bezpieczne gry dostałam takie na DICE + wiem że moje dzieci nie mają dzięki temu możliwości aby natknąć się na niebezpieczne gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja7

najlepszym prezentem będzie zabranie małego i rodziców do parku rozrywki i zafundowanie biletów, dzięki temu Twój chrześniak Cię lepiej pozna i zapamięta. Taki wypad na długo zapadnie w pamięć, a wrażeń na pewno żaden inny prezent nie przebije ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, teraz jest bardzo bogata oferta różnych miejsc tego typu stworzonych specjalnie dla dzieci, przed majówką zgłębiałam temat i dla chłopca to super opcją jest jurapark, na pewno dinozaury go zainteresują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chrześniak na pewno ma dużo zabawek więc na pewno ciężko coś kupić. Proponuję jakieś zabawki kreatywne, rozwijają wyobraźnię i naprawdę wciągają bardziej niż zwykłe zabawki. Możesz kupić np masy plastyczne lub piasek kinetyczny, może tego jeszcze nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja7

Jak widać nie tylko muzea biorą udział w tym wydarzeniu, super okazja dla wszystkich rodziców żeby pokazać dzieciom najciekawsze miejsca w mieście lub okolicy. Z własnych doświadczeń wiem, ze jest mnóstwo atrakcji przewidzianych i najlepsze jest to że wszystkie darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość żelek

Ann.86
Chrześniak na pewno ma dużo zabawek więc na pewno ciężko coś kupić. Proponuję jakieś zabawki kreatywne, rozwijają wyobraźnię i naprawdę wciągają bardziej niż zwykłe zabawki. Możesz kupić np masy plastyczne lub piasek kinetyczny, może tego jeszcze nie ma :)

a słyszałaś może o elektronicznej kostce do gry? to jeden z tych gadżetów który jest naprawdę bardzo kreatywny i rozwija nowe możliwości dzieciom jeśli chodzi o gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkryłam wczoraj ciekawą grę, w którą mogą spokojnie grać dzieci od ok. 2,5 r.ż.
TORTELIKI (Piatnik). Zachwyciła mnie swą prostotą. I cena nie jest najgorsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zestaw klocków lego duplo, rowerek biegowy lub jakiś inny, huśtawka, piłka do skakania, hulajnoga, zestaw do piachu (np. lody, w ogóle jakiś mniej tradycyjny) przed dniem dziecka jest masę promocji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania55

Witajcie, robie na szydełku opaski, kocyki przytulanki i różne inne rzeczy na zamówienie. Jeśli jest ktoś chętny to prosze pisać na adres : anula104@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poradnik

Ja moge podsunac pomysl koszulki lub bluzki z jakims fajnym tematen. Moze jakis ulubiony mis, lalka, zabawka, etc. Ja mialem problem z wyborem ciekawego upominku i wlasnie cos takiego wymyslilem:) Generalnie po konsultacjach skorzystalem ze stronki tylkomalowane.pl Maja fajnhy wybor kolorow, rozmiarow, trzeba Im wylko wyslac jakis swoj pomysl na to co ma sie znalezc na np. koszulce, albo po prostu wyslac zdjecie tego co ma tam wydniec:) PZDR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość żelek

moje dziecko ma 5 lat i spokojnie obsługuje kostkę DICE+ bo jej obsługa jest po prostu banalna, nawet najmłodsze dzieciaki bez problemu sobie z tym radzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margala

Popatrz na te rowerki http://www.rowerzysta.pl/mexller.html Są idealne dla trzylatków. To jest ten wiek, w którym właśnie należy pomyśleć o zabawach ruchowych i zachęcać dziecko do sportu. Bo sport to bardzo ważny element naszego życia, a przynajmniej powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majaxxxxxxxxxxxx

Ja swojemu synkowi kupiłam bajkę „Złota rączka i pojazdów bolączka”, w której on sam jest bohaterem (zobacz sobie, jak to wygląda tutaj: https://www.jestemwbajce.pl/) On uwielbia pojazdy, dlatego ta bajka to był strzał w dziesiątkę, codziennie do niej wraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majaxxxxxxxxxxxx

Ja swojemu synkowi kupiłam bajkę „Złota rączka i pojazdów bolączka”, w której on sam jest bohaterem (zobacz sobie, jak to wygląda tutaj: https://www.jestemwbajce.pl/) On uwielbia samochody, dlatego ta bajka to był strzał w dziesiątkę, codziennie do niej wraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...