Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
domi81

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obywatelmarta

ja zawsze wyszukuję takich kreatywnych zabawek, najlepiej angażujących jeszcze rodziców :) Ostatnio szukam pisaków którymi można malować po t-shirtach a jak się je zaprasują, to zostają już na stałe. Świetna sprawa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio na jakimś forum znalazłam bardzo fajną podpowiedź na prezent dla 3 letniego chłopca. Duża plastikowa koparka, z siedziskiem, na którym można usiąść, odpychać się nóżkami i jechać :)
kupiłam coś takiego dla synka koleżanki, wcale nie kosztowało dużo, bo 169 zł z przesyłką. Maluch zachwycony, ale wpakowałam się nieziemsko, bo potem musiałam z maluchem zasuwać po korytarzu 2 godziny tam i powrót, tam i powrót :) najważniejsze że był zadowolony i radosny

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no faktycznie z prezentami dla maluchów jest spory kłopot. Sama zawsze głowie się co kupić. Zerknij na stronę https://malafabryczka.pl/ - tu znajdziesz zabawki oraz artykuły dziecięce robione ręcznie. Moze coś wpadnie Ci w oko :) Ja czesto od nich cos zamawiam bo mają rzeczy wyjątkowe i niepowtarzalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio czteroletniemu chrześniakowi sprawiłam malutki prezencik - z racji tego, że odkąd chodzi do przedszkola czasem dostaje malutkie "kieszonkowe" w postaci 5zł itp, to dostał ode mnie swój pierwszy portfel, dziecięce znalazlam tutaj - myślę, że fajny prezent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniax

Co myślicie o samochodzie elektrycznym? Ja swojemu synowi sprezentowałam małego SUVa. Posiada 3 prędkości jazdy, pilot i wygodne siedzenie. Podczas zamówienia w sklepie https://auteczka.net/Autka-elektryczne-c17 Otrzymałam w gratisie także rejestrację z imieniem dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...