Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarze tez twierdza ze jak na ten tydz (31 tyg i 3 dni) urodzili sie na prawde "dobrze zbudowani" szczegolnie jak na blizniakow. Dla porownania na tej samej sali lezala dziewczynka z 35 tyg z waga 2900 i dlugoscia 51 cm. Takze moi chlopcy musieli sie niezle gniezdzic zeby sie we 2 zmiescic ;p
Jeszczcze nie mam ich tak bardzo przy sobie jakbym chciala spory kawalek musze przejsc do inkubatorow a z tym chodzeniem jeszcze ciezko. Co prawda kazali mi wstac juz po 10 godz od operacji (ale nagroda byl przejazd do chlopcow wiec bez gadania bylo warto tym bardziej ze przy cesarce ich nie widzialam) i wydaje mi sie ze dosc szybko do siebie dochodze to jednak operacja zostaje operacja i szwy ciagna. Ale juz latam sama do kibelka (w pokoju oczywiscie nie mam musze przejsc dlugosc 3-4 pokoi...) ogarniam przy sobie wiekszosc rzeczy sama sie przewijam tylko kapac jeszcze sie balam jutro musze sie zebrac. I u chlopakow jestem 4-5 razy dziennie. Na szczescie siara na razie nie zawodzi moze troszke jeszcze sobie z nia nie radze ale.polozne pomagaja i cwala za ilosc takze to jest tez mega wazne bo chlopcom teraz to bardzo pomaga.
Znaczna wiekszosc juz mamy troche krucho z ciuszkami ale zanim wyjdziemy do domku to jeszcze podrosna i w zasadzie niebwiem jaki rozmiar kupowac wiec do dopoki sa w inkubatorze wstrzymuje sie z kupnem. Wozek juz stoib odebrany lozeczko na dniac bd skrecac i zascielac poscieli dostalismy cyba ze 3 komplety wiec nie bd mudiala dokupowac butelki na razie po jednej mamy ale nie uzywamy dzis smoki im zanioslam takze chyba w miare spoko stoimy. Wyjdzie w domu ;)
Wiecie co caly ten zamet... nie zycze zadnej takich uczuc. To jest okropne bo lapia Cie okrutne skurcze drzesz na pol szpitala i chcialabys miec to juz za soba a z drugiej strony wiesz ze to za wczesnie i doslownie w takim glupim odruchu zaciskasz nogi zeby.oni jednak za wczesnie nie wyszli... takie stanie na rozdrozu z jednej str bol z drugiej strach o wlasne dzieci. I jeszcze no wkurwienie bo inaczej powiedziec nie mozna bo lekarze juz uswiadomili i mame i Piotrka ze nie uda sie przedluzyc ciazy i nic z tym nie robia a Ty umierasz z bolu na tym lozku. Z pol godziny czekalam na zwolnienie operacyjnej...
A zdjecia musze zrobic tabletem bo inaczej nir dam radywstawic.
Dziekuje Wam wszyskim za niesamowicie.cieple slowa jak zawsze nie zawiodlam sie na Was kestescie kochane. Ale prosze Was o jedno - nie zazdrosccie mi i trzymajcie swoje kruszynki pod serduchami jak najdluzej. Uwierzcie ze moi byli tacy wyrywni i teraz tego obaj bardzo zaluja

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

Karmic jeszcze ich nie moge bo sa jeszcze popodlaczani ale kilka razy dziennie donosze im siare. Raz przy mnie karmila za strzykawki prosto do buzki (bo za zwyczaj wprowadzaja rurka) - jejku jakie to byli dobre! Na szczescie coraz wiecej udaje sie zbierac wiec juz niedlugo porzadnie sie najedza i wtedy juz nic tylko zdrowo rosnac ;)
Wyglad dosc ciezko mi opisac bo to jeszcze kruszynki a maja tyle jakichs paskow i kabli na buzkach do tego jeszcze te rurki do noskow i czapeczki na glowkach ze tak na prawde twarzyczki kiepsko widac. Ale z tego co odsloniete to chyba sa do siebie calkiem podobni. Ale zaskoczka bo jeden czarnuskie wloski a drugi chyba blondasek ;p
Co prawda obaj sa jeszcze slabi ale Oli chyba bedzie charakternym dzieciaczkiem ustawiajacym pid siebie ;p ale dzueki temu pozwolil mi doswiadcztc czegos mega cudownego. Bylam u nich i strasznie plakal wiec wsadzilam reke i zaczelam go uspokajac. Fakt ze chwile to zajelo ale udalo sie! A jak wyciagbelam reke to znowu zaczal plakac. I tak mnie jakies 25 minut terroryzowal co ja reke w gore to on w ryk ;p zero zrozumienia dla matki ktora ciagna szwy ;p i dzis byla powtorka pokozna byla Fabim zajeta i poprosila zebym go poglaskala i chyba sama nie wierzyla ze mi sie to uda a moj synek grzecznie zasnal ;) takze dziewczyny dopoki jeszcze macie czas glaszczcie brzuszki gadajcie di nich przyzwyczajajcie do swojego glosu i dotyku bo pierwsze uspokojenie dziecka w taku ograniczony nawet spokoj to niesamowite uczucie!

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!!! Ja marudzę o jakichś durnowatych sukienkach, a tu się takie rzeczy dzieją! Az mi wstyd!
TWISONOWA GRATULACJE!!! Czytałam Twojego posta z zapartym tchem i zadawałam sobie pytanie- o kurde urodziła czy nie:) i szczerze mówiąc do samego prawie końca myślałam,że zatrzymali akcję, chyba nie dociera do mnie, że dla niektórych z nas to może być/ jest już :D Ja już leżałam w łózku i czytałam Was na tel, z którego nie mogę odpisać, więc poleciałam po laptopa. Jestem z Ciebie dumna! I z całego serca gratuluje zdrowych i okazałych synków. Teraz może są słabi, ale na pewno szybko dojdą do siebie, przecież jak na ten tydz, to spore chłopy:) Gratulacje:**
Dziewczyny wracając do sukienek, bardzo dziękuję za opinie, bardzo mi pomogły i chyba zostanę przy tej sukience, nie będę cudować. Ale czytając Zosię i teraz Twinsonową jest mi głupio, że takie mam problemy! Zosia mam nadzieję, że będziesz mogła jeszcze donosić Natalkę w piekarniku i że wystarczy antybiotyk, ale jeśli postanowią rozpakować Cię wcześniej to na pewno będzie z małą wszystko dobrze- tak jak z naszymi bliźniakami:)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, u mnie psychicznie lepiej, wiecie, ja rodzić wcześniej się nie boję, marzę tylko tym, żeby Natalia była zdrowa. Dziś w rossmannie kupuje pieluszki pampers newborn, żeby się na wcześniaka przygotować, bo u młodego (3900) to startowalismy od razu z 2. Dziś tez piore dodatkową torbę na rzeczy Dla Natalki i musze ja solidnie wyposażyć, bo w szpitalu w którym planowo miała przyjść na świat potrzebne były tylko pieluszki i ubranko na wyjście ze szpitala a na Karowej to od dechy do dechy wszystko musze mieć.

Twinsowa, czy Ty jesteś z Warszawy? Jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Twinsowa GRATULACJE!!!!!!!!!!! przebudziłam się koło 4 i stwierdziłam poczytam co tam słychać na forum. A tu taka wspaniałą nowina. Strasznie się cieszę:)))))Zdrowi i piękni chłopcy:)))Mamusiu dałaś radę-jesteś dzielna:))))))))) Z tego szczęścia to i mojego obudziłam ,żeby powiedzieć. Superowo-pierwsze i tak październikowe fasolki:)))))))

Tak mi kochana humor się poprawił proszę o więcej pozytywnych wiadomości.
Wczoraj dziewczyny po raz pierwszy płakałam cały wieczór bez żadnego powodu. Jakieś rozdrażnienie mnie złapało ,że bez kija nie podchodź,a za godzinę same łzy płynęły.

Miłego dnia .....

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Zosia cieszę się,że już lepiej się czujesz. Będzie dobrze zobaczysz- my tu wszystkie mocno trzymamy kciuki za Ciebie i Natalkę. Ja też wczoraj kupiłam pampersy newborny cena 21,99. Powiem ci,że porównywałam w większości sklepów i praktycznie ta sama cena albo równe 22 zł. Jak widać co szpital to inaczej. U mnie pampersy 15-20 szt., chusteczki nawilżające,2-3 pieluchy tetrowe i ubranka na wypis+kocyk.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Twinsonowa i oto kobitko sprawiłaś, że jestem zaryczana od rana, GRATULUJĘ WAM z całego serca i mocno trzymam za chłopców, niech zdrowo rosną z dnia na dzień!!!
Pewnie serce się kraje patrząc na nich z tymi rurkami i oprzyrządowaniem, ale najważniejsze, ze zdrowo idą do przodu, obyście szybciutko wracali do domku cali i zdrowi.

Zosia, będzie dobrze kochana:) trzymam za Ciebie i Natalkę również, informuj nas na bieżąco.

Pora może nie trafiona, ale mamy dzisiaj rocznicę (17) i jak co roku w rocznicę dziękuję Bogu za to co mamy i proszę o parę rzeczy, tak w ramach przypomnienia mu o nas, ale w tym roku, poproszę tylko o szczęśliwe porody dla nas wszystkich i o zdrowe kruszyny.
Więc dzisiaj dzień modłów:)

Gratuluję dziewczyną udanych wizyt.

Miłego dnia dla Was.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

Kurka wodna TWINSOWA:D
Jestem w szoku naprawdę gratuluję z całego serca, nie martw się chłopaki to silne bobasy i dają sobie radę ze wszystkim, a respirator na pewno pomoże i szybko będziesz mogła ich tulić tak jak będziesz chciała...
No to teraz można rozpakowywanie uważać za otwarte:D
Jeszcze raz gratuluję i trzymam za Was kciuki:*
Czekamy na zdjęcia ;)

Tyle chciałam napisać no i już z tego wszystkiego nie pamiętam co haha :D

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę!! Ale wieści z rana!
Twinsowa!!!!!!!
GRATULACJE!!!
Jak ja Ci zazdroszczę, że masz już chłopców przy sobie...
..że możesz ich zobaczyć- pewnie są słodcy!
..że masz poród za sobą, chociaż przykro tylko, że kazali Ci się męczyć te pierwsze godziny. Trochę mnie przeraża opis skurczy-wiem, że to boli i to cholernie-a ja chcę bez znieczulenia..chyba jestem jakaś głupia.
Najważniejsze, że chłopcy zdrowi i powiem Ci, że jak na wcześnie urodzone bliźniaki to i tak wagę mają super!
A jak Ty się czujesz kochana? Oprócz tego, że zostałaś szczęśliwą Mamusią:) Mam nadzieję, że rana po cesarce zagoi się szybko i wrócisz do formy. Czekamy na Ciebie, chociaż wiem, że teraz będzie ciężko wygospodarować nawet chwilkę przy dwójce maleństw. Nie musisz nas czytać, ważne, że napiszesz od czasu do czasu co u Ciebie i jak sobie radzisz z chłopcami.
Pozdrawiam Cię gorąco, przesyłam uściski i buziaki dla Fabianka i Oliwierka :* :*

Odnośnik do komentarza

Twisona gratuluje!!!!!!!! Dużo zdrowia dla Was:-*****
Hmmm planowo niecałe 2 miesiące ale jesteśmy tykajacymi bombami, wiec w każdej chwili możemy mieć nasze dzieci:-)

Zosiu nie martw się, może tak mówią bo chcą Cie na wszystko przygotować, z jednej strony to dobrze bp masz świadomość a z drugiej wiem ze się martwisz.

Iwa teściową masakra....

Mój synus wazy ok 1800gram i pokazuje siusiaka wszystkim, a ma czym się chwalić.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6ydrphzq7lz.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/zrp0u6bdx5nk1nu4.png

Odnośnik do komentarza

Esska duuuużo miłości !

SweetBobo tak jest ;) Dzisiaj biorę się za zamawianie czego mi brakuje i bd spokojniejsza ;D Już rozpoczęte u nas rozpakowywanie październikowych fasolek dlatego lepiej być zwartym i gotowym do działania ;) Oby tylko bąbelki nasze były zdrowe i może niech pomieszkają jeszcze w swoich domkach brzuszkowych :)
Wiem że już sie doczekać nie możemy, ale z drugiej strony bd tęsknić za tymi kopniakami i brzuszkiem :) Jeśli chodzi o imię to chyba bd tak że dopiero jak go zobaczę podejmę decyzję :)
Chociaż mój upiera się strasznie przy Konradzie :) Ja jestem na przegranej pozycji bo dla synka imię miał wybrać on :) Nie chcę go pozbawiać tego, a dał mi wybór między tymi trzema ...

olala nie mam pojecia jaka to była porodowka ;D ale ja do Poznania mam jakieś 700 km ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

witam Was wszystkie
od pewnie miesiąca czytam Was codziennie gdyż dopiero odkryłam tę stronę no ale pomyślalam że to już 8my miesiąc więc nie ma już co się odzywać no ale dzisiaj muszę Twinsowa ogromne gratulacje i uwierz chłopaki na pewno dadza sobie rade gdyż naprawde są duzi :) aż Ci zazdtoszczę że najgorsze za Wami teraz już tylko z górki będzie .
jak się domyślacie ja róznież mam termin na październik ale po cichu liczę że może we wrześniu mój synek nr 2 zechce nas powitać:)
termin mam na 2 października starszaka który skończył 3 lata rodziłam w maju i urodził sie 2 dni przed terminem poród naturalny waga 2860 i wyłącznie bóle krzyżowe :( czas trwania porodu 17,5 godziny - to była masakra i teraz im bliżej porodu strasznie się go boję gdyż wiem co mnie może czekać. jeśli chodzi o moje dolegliwości ciążowe to chyba standardowo jak większość mam anemie. wczoraj robiłam mocz i morfologię 1 września mam wizytę jak zelazo znowu spadło to już mam brać zastrzyki narazie 2 razy dziennie tardyferon 2 razy dziennie szelazo i 3 razy dziennie aspargin - to moja codzienność - już mam dość tych leków zwłaszcza że moim zdaniem nic mi nie pomagają:/ oczywiśćie od kilku tyg zaczyna mi twardnieć brzuch więc od czasu do czasu ratuję się nospą.
wczoraj też miałam kata i też płakałam jak mlody zasnąl nawet mówiłam mężowi ze mam już dość tej ciąży :( a chodzi tu o to że mam straszne hemoroidy a jak się je tyle żelaza to wiadomo jak później wyglada kupa nie dość że robiąc ją płacze to póxniej ledwo chodze przez kolejne kilka dni i miedzy innymi jestem przerazona porodem bo juz mi sie wydaje ze w czsasie parcia to wszyskie jelita mi wyjdą :( chiałam to zooperowac po pierwszej ciazy ale moj gin powiedzial ze jak planuje jeszcze jedno dziecko to operacja nie ma sensu bo i tal wyjdą i tak ecchh.
mam 33 lata jestem z podkarpacia.
jeszcze raz witam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...