Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny:)
Napisałam prawie opowiadanie, a tu wszystko zniknęło... Cholercia ;)
No więc po glukozie nie tak źle, z cytryną nawet mi smakowało :D Trochę to takie ciągnące, glutowate hehe :D
Jutro wyniki... Dostałam pozwolenie od Pani pielęgniarki na ruch, więc w pierwszej godzinie zrobiłam małe zakupy w biedronce a w drugiej w Pepco kupiłam sobie dwie bluzki, w nagrodę że mnie to nie zmuliło.
Zastanawiam się tylko czy Wy też dostałyście to rozpuszczone w jednym plastikowym kubeczku?

Malyszok-
powiem Ci, że czytałam o tym dzieciątku i o szeregu wad jakie miało i zastanawiam się dlaczego nie skierował jej do jakiegoś innego specjalisty skoro sam nie chciał zrobić aborcji tym bardziej, że wiedział że dziecko urodzi się z tzw. bezmózgowiem i umrze. Zastanawiam się też dlaczego matka sama na własną rękę nie szukała jakiegoś innego specjalisty który by się tego podjął. Według mnie aborcja wyrządziła by mniej złego i dla matki i dla tego dzieciątka niż poród i potem to cierpienie... Nie wiem takie jest moje zdanie...

A tak z innej beczki, jak dzisiaj u nas leje masakra, wyszłam z auta do laboratorium i już byłam mokra, ale temperatura jest super, aż się lepiej oddycha :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny,

odnośnie tej kobiety i jej zmarłego chorego dziecka, to serce się kraje, nie wyobrażam sobie tego, a stanowisko lekarza uważam za karygodne.
Karliczku, odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie tego, że nie szukała innego specjalisty, to wina leży po stronie doktora chazana, gdyż zwlekał z podjęciem odmownej decyzji do 24 tygodnia, a do tego tygodnia uznaje się że płód nie może przeżyć poza organizmem kobiety i można dokonać legalnej aborcji pod warunkiem ujawnienia wad wrodzonych u dziecka, po 24 tygodniu dziecko już się ratuje w naszym kraju i aborcja jest nielegalna jeśli nie zagraża życiu matki, tak ja to rozumiem.

Moje odczucia są takie jak marszałek Kopacz, lekarz jest po to aby służyć pacjentowi i to pacjent powinien być najważniejszy i jego zdrowie a nie przekonania religijne, bo za chwile nie będzie komu leczyć, bo ten ewangelik i nie może tego, ten jehowy nie zrobi przetoczenia krwi np. twojemu dziecku, ten muzułmanin nie będzie leczył kobiet bo mu nie wolno, no paranoja jakaś skończona, jeśli dr chazan chce leczyć wedle zasad wiary niech to robi w swojej prywatnej katolickiej klinice.
Matce jak najbardziej należy się odszkodowanie i mam nadzieję, że PL stanie na wysokości zadania.

Aśka, Ania - ślicznie wyglądacie:) super.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)

Coś miałam problem z zalogowaniem nie wiem czemu. U mnie też pochmurno ale na razie nie narzekam bo po tych upałach to super przyjemnie:)

Asia, Ania wyglądacie pięknie. Takie ładne brzuszki:)
Asia ta twoja radosna gromadka przeurocza:)

Ania zgadzam się z Wowo , tak pięknie wyglądasz w sukience,że chyba sama się też za czymś rozejrzę:)

Ja też czekam Milka aż wyjdziesz i do nas dołączysz. Tymczasem iwa przychylam się do pytania Aduli?

Ja usg dopiero za tydzień w pon.21 i też się doczekać nie mogę jak tam moje maleństwo rośnie:) Pisałyście o tym mierzeniu brzucha i dziś jak zamawiałam sobie koszule do porodu to się zmierzyłam- piękne 101 cm na wysokości pępka:)

Mecze tez oglądałam, wczoraj nie trafiłam. Obstawiałam zwycięstwo Holandii:( Kiniar też mam wrażenie gdzie ten miesiąc uciekł. W sobotę liczę chociaż na 3 miejsce Holandia, a na finał faworytem Niemcy:)

Co do krzywej cukrowej to miałam pomiar na czczo i potem po 2 godzinach tak mi gin. zapisał. Przy czym i on oraz pielęgniarka mówili o siedzeniu na ławce bez żadnego wysiłku, coby wynik wyszedł niezafałszowany.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że Chazan źle postąpił.. Przeciwnicy aborcji mówią, że zabicie własnego dziecka siedzi w psychice kobiety do końca życia i przez całe życie żałuje tego co zrobiła. Mimo wszystko sądzę, że patrzenie na swoje tak bardzo zdeformowane dziecko, wiedza, że cierpi, a potem umiera na matki rękach jest chyba o wiele gorsza.. Zawsze twierdziłam, że nieważne co mi powiedzą, to nigdy nie zgodzę się na aborcję, ale w tej sytuacji rozumiem tą kobietę. Musi teraz przeżywać straszną traumę.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziolszki.
Same pieknosci na naszym forum :)
AskaU. Masz cudowna gromadke dzieci :) sama radosc w domu :)
Ania C. Sukienka przesliczna, jakby szyta na Ciebie :)

Co do matki i tego dziecka. Z jednej strony zastanawiam sie czemu mama nie poszla do innego lekarza kiedy widziala, ze Chazan tak to przeciaga bo niby jakies badania dodatkowe czy cos? Ale z drugiej my jestesmy pacjentami, ludzmi co skladaja swoje zdrowie i zycie w rece lekarza i nie ma nic zlego w tym ze sie po prostu lekarzowi zaufalo i sluchalo go do samego konca. Wiem bo sama wyrzucalam sobie cos podobnego poki nie zrozumialam.
I trafna uwaga o tym, ze przekonania religijne nie powinny miec wplywu na to jak leczy sie pacjenta. Jak sie nie chce podejmowac pewnych krokow to wysyla sie do kogos innego i tyle.
Trzeba tez podkreslic ze dzieciatko nie mialo np. zespolu downa czy choroby tego typu, to oczywiscie powazna choroba ale mozna z tym funkcjonowac, miec dziecinstwo, byc doroslym, zyc. A bezmozgowie nie daje na przezycie zadnych szans. To tylko cierpienie, bol i sztuczne utrzymywanie przy zyciu w szpitalu tylko przez czyjs egoizm a nie racjonalnosc i madrosc. Lepiej bylo dac dziecku spokoj niz narazac go na cierpienie.
Nie wiem jak sie moze czuc matka, nie wyobrazam sobie. Ale ja bedac w ciazy czuje, ze w takiej sytuacji wolalabym nie myslec o sobie, zdrowej kobiecie, tylko o dobru mojego dziecka, wiedzac ze poza moim cialem nie przezyje zaoszczedzialabym jemu meki. Ja i tak bym cierpiala... bo dziecko to dziecko, nie ma roznicy kiedy sie je straci, bol jest taki sam.

Dzis sie wkurwilam. Przepraszam, ze tak dosadnie ale inaczej nie idzie tego nazwac. Pojechalam do dziekanatu zeby zlozyc pismo o odroczenie platnosci. I co sie dowiaduje? Ze tylko oplaty dyplomowe sa obowiazkowe do dopuszczenia do egzaminu a reszta splacana jest swoim osobnym terminem. No przeciez ja z nimi na leb dostane :/ co za ludzie! A ja sie tyle denerwowalam i taki opiernicz mi sie dostalo od mojego, ze juz mi mowil zebym sie pakowala i wracala do rodzicow :( tak mi bylo przykro i cala noc plakalam, a wszystko przez niedoinformowanych ludzi z uczelni.... wykoncze sie psychicznie :( wiem ze sa powazniejsze problemy ale place od 3 lat po 500 zl miesiecznie za ta zasrana uczelnie i nie umiem sie tym nie przejmowac. Masakra.......

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczynki, z gory przepraszam ze nie udzielam sie systematycznie ale jakos tak weny na pisanie nie mialam ale wszystko czytam na bieżąco :)

Tym co w szpitalach zycze aby szybko wszystko sie ustabilizowalo I aby szybciutko wrocily do domów.

Wasze fotki super,takie zgrabniutkie z was ciężarówki. Mi to wiekszosc powtarzalo do tej pory ze wygladam jakbym przytyla bo brzucha nie bylo widac ale od tygodnia czy dwoch zaczal sie pokazywac I czytajac wasze posty postanowilam sie zmierzyc I z moim juz jak dla mnie spotym brzuszkiem mam 95cm :D

co do przygotowan na malenstwo to nadal czekamy na wysylke rzeczy,juz mielismy ustalonego jednego przewoznika ale cene podniósł wiec musieliśmy szukac na nowo,ale pod koniec lipca juz beda :) juz chcialabym cos szykowac...ale moze I lepiej aby sie wstrzymac.

dzis snilo mi sie ze bylam u mojej msmy-w domu rodzinnym I tam mialam duzo miejsca na rzeczy dla malej a I potem jaks snilo mi sie ze mialam mala w rekach I bylo to niesamowite. Byla taka slodziutka I drobniutka :) swoja droga ciekawe co ten sen moze oznaczac choc nie chce interpretowac co by jakoś negatywnie nie wyszlo.

co do bio oil to tez poszlam za rada wowo I zamowilam sobie go w koncu,a co moze pomoze na krosty ktore po innym oleju mi zaczynaja sie robic bo chyba za tłusty jest...

Ja ostatnio tez zaczelam sie zastanawiac co mi jest ze jak juz wcześniej pisalam nagle slabo mi sie robi szczegolnie po jedzeniu I w koncu zadzwonilam do poloznej a ta jak zwykle ze w ciazy to wszystko normalne,to mowie ze chcialabym sprawdzić czy jest ok bo boje sie aby dziecku nic nie grozilo to dopiero jak tak powiedzialam to umowila sie ze mna na pobranie krwi w nast. Tygodniu. Jak twierdzi ze to nie wyglada jej na cukrzyce a predzej anemię. Sprawdzic nie zaszkodzi,takie jest moje zdanie choc wyniki z poczatku ciazy mialam super...

miewacie tak ze nogi wamw nocy nie daja spac I musicie je do gory powyzej glowy dac? Cos bierzecie na to? Mi polozna powiedziala jak zalytalam o magnez ze tu nie zalecaja I mi magnezu nikt nie da...nawet w takiej zwyklej altece nie mieli tylko razem w multiwitaminach.Ale wowo juz mi podpowiedziala gdzie go znaleźć ;)

co do sytuacji o aborcji I jej braku powiem tylko tak ze wg mnie to chory kraj gdzie religia czuhe sie ponad prawem,a czlowiek lamiac prawo odnosi sie do religii,gdzie politycy mowia by przeciwnicy wstydzili sie przy spowiedzi....hello prawo to jedno a religia to drugie I uwazam ze pora oddzielic sprawa panstwa od religii. Takie jest moje zdanie bo sadze ze kazdy ma prawo do wlasnym decydowaniu o sobie jesli jest to granicach prawa I kodeksu karnego a co to za usprawiedliwianie sie ze postapil zgodnie z sumieniem,ze kobieta sama musiala sobie z faktem radzic bo to ja tragedia dotknęła a nad nim sie caly kosciol lituje...

dzis u nas piekby dzien:) mam nadzieje ze I jutro tak bedzie bo jutro w koncu mam wolne od pracy a dzis niestety nie ma kiedy skorzystać :/
Musze mojego na zrobienie mi zdjecia namowic I wrzucić bo juz chodzi to za mna od dawna :)

Milego dnia I trzymajcie sie dzielnie w te upaly ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

hej.
dziewczyny piękne zdjęcia. brzuszki zgrabne.
dorotka ja wcale nie pisałam że każdy może jeść lody kto ma cukrzycę tylko ze pani diabetolog tak mówiła ze dwie gałki na dzień można. Ale zaznaczyłam też ze trzeba sobie sprawdzić, ja już 3 razy sprawdzałam cukier po godzinie od zmierzenia i był ok. więc jak ktoś lubi to zamiast odrazu je wykluczyć można zjeść raz te dwie gałki i zmierzyć po godzinie zeby sprawdzić.
ja tak ze wszystkim robię że co nowego zjem to potem mierzę.

co do tej sprawy z chazanem to trudna sprawa. myślę ze tak naprawdę to tylko ta matka wie co czuje...

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

perlaaa - bardzo dobrze zrobiłaś domagając się badań, zdrowie Twoje i dziecka jest najważniejsze.
Forum się nie przejmuj:) ja wiem, że to może irytować też tak mam, ale robię dokładnie tak jak Ty, przed wysłaniem robię kopiuj i jakby co to później tylko wklejam.
U mnie z cm brzucha nadal bez zmian a nawet czasem 1 - 2 cm mniej, ale na razie nie panikuję i czekam, na wizytę pójdę za 2 tygodnie to zobaczę jak tam mój mały bąbelek rośnie.
Pogoda też z godziny na godzinę coraz ładniejsza, nawet słońce wychodzi.
Tyszanka, ty się tak kobieto nie denerwuj, a swojemu powiedz, że jak chce to niech on się do rodziców wyprowadzi:) może nawet do Twoich jak ma ochotę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

Esskaa no ja mu raczej tak nie powiem bo on rodzicow nie ma. A mieszkanie jest jego wiec jesli ktos mialby sobie pojsc to wiadomo kto. No ale mozna powiedziec, ze mnie dzis przeprosil I jest lepiej.

Perlaa mnie to w ogole wkurza wchodzenie na forum przez telefon. Bo moge ino pisac posty, nie moge ich edytowac, pisac i odbierac wiadomosci na priv, edytowac profilu. Nawet mam inne awatary jak siedzie na kompie i na telefonie. Teraz mam moja Koko a kiedy indziej innego kota... dziwne to.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Esska
Tyszanka, ty się tak kobieto nie denerwuj, a swojemu powiedz, że jak chce to niech on się do rodziców wyprowadzi:) może nawet do Twoich jak ma ochotę:)

Popieram, szczególnie wyprowadzkę do Twoich rodziców :):):)

Coś tym facetom się pomyliło, kto tu ma być wsparciem dla kogo? niektórych trzeba odwrócić frontem do życia!!
Tyszanka strzel focha, rozbij kilka talerzy...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bx1hprncw58b5.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka ten Twój facet to powinien porządną OPRkę dostać od kogoś z boku. Jak on może tak Cię traktować, tym bardziej, że to przecież nie była Twoja wina:( Bardzo przykre jest takie coś usłyszeć.. Dla każdego faceta porażką powinno być to, że jego kobieta przez niego płacze. Ale najważniejsze, że przeprosił. Z tego co piszesz widzę, że on to chyba po prostu jest taki wybuchowy, choleryk, więc może też spróbuj się tak bardzo nie przejmować jego wybuchami, tylko poczekaj aż mu przejdzie:) A jak nie, to może porozmawiaj z nim, żeby nauczył się troszkę nad sobą panować, przecież nie możesz się teraz tak denerwować. A i potem jak będzie dzidziuś to już w ogóle nie powinien krzyczeć z byle powodu.

Perla ja to z kolei mam dziwne bóle głowy- nie wiem od czego zależne, bo nie mam ich codziennie, ale zdarzają się dosyć często- przed ciążą rzadko mialam takie problemy. Jak wstaję z łóżka to wszystko jest ok i po jakiejś godzinie zaczyna mnie bardzo boleć głowa, czasami aż ciężko wytrzymać, a po pół godzinie, godzinie przechodzi samo z siebie jak ręką odjął.. Nie wiem o co kaman, ale za tydz idę do lekarza to go zapytam.

A jeszcze co do Chazana, to czytałam, że wcześniej wykonywał aborcję zdrowych dzieci od tak- sam przyznawał się do tego, że wykonał setki takich zabiegów i nagle stało się to sprzeczne z jego religią, jak się na tym dorobił... Czyli z tym jego sumieniem to jak widać różnie bywa

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa :)
Co do sukienki, to przyznam Wam się, że zakup w ciucholandzie w ciemno za raptem 8 zł :D polecam takie wycieczki ;)
Perlaa bardzo dobrze, że się upomniałaś. Jednak zdrowie Twoje i maleństwa jest najważniejsze a nie wygląda/ nie wygląda położnej.
Tyszanka nie przejmuj się :* wszędzie są niedoinformowani ludzie. Co do Twojego- w razie wu zapraszam do siebie ;) ale popieram poprzednie podpowiedzi - szczególnie z przeprowadzką do Twoich rodziców i z tłuczeniem talerzy :D

W temacie "doktora" Chazana uważam, że nie miał absolutnie prawa tak potraktować tej kobiety. Jesteśmy państwem świeckim, w którym przekonania religijne nie mogą być ważniejsze niż prawo. Nie jestem w stanie stwierdzić czy bardziej mi szkoda tego biednego dziecka, które się musiało tyle nacierpieć czy Matki, która przez całą ciążę żyła ze świadomością, że straci dziecko i była zmuszona przeżyć poród i powolne umieranie swojego Malucha... Ogólnie bardzo przykra sprawa...

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhpxcubrdi.png

Odnośnik do komentarza

Pysiak i Ania C. Dzieki za zaproszenie ;) warzylabym Wom slonski obiod ;)

Pysiaku synek powinien dostac dyplom pomocnika miesiaca ;) A w telewizorze Trudne sprawy :D

Martucha no on jest takim nerwusem :/ ja tez sie szybko denerwuje ale powstrzymuje to co mi sie na usta cisnie bo znam siebie i wiem ze to pod wplywem nerwow i musze sie uspokoic. On tez sie stara, ale im powazniejsze problemy tym gorzej mu to wychodzi. Znam go juz na tyle, ze kiedy on sie wydziera to nie moge go nakrecac, najlepiej nic nie odpowiadac. Wiem ze nie powinnam sie przejmowac ale np. Wczoraj powiedzial, ze nie bede dobra mama i ze nie dalabym sobie sama rady z dzieckiem. Nie wiem jak Wy ale ja nie umialam tego nie slyszec mimo ze wiem, ze on tak naprawde tak nie uwaza. To jest trudne... no ale z czasem pewnie sie dotrzemy i nie bedzie takich numerow.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka, przykro, że Twoja druga połowa nie ma już rodziców, ale tym bardziej powinien docenić , że to właśnie Ciebie ma przy swoim boku i dzięki Tobie sam będzie rodzicem. Jakim? to się okaże. Jedno jest pewne, Ty na pewno będziesz cudowną mamą i nie pozwól, żeby ktokolwiek twierdził inaczej.

życzę Wam szybkiego dotarcia się.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bx1hprncw58b5.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka: nie przejmuj się twoim chłopkiem, a tym bardziej głupimi babkami z dziekanatu. Teraz ty jesteś księżniczko najważniejsza z maleństwem. Przychylam się do dziewczyn,że Twój to powinien dostać porządny ochrzan. Musi się opanować tym bardziej ,że nie jest się w ciąży co rusz i powinien Cię szanować bo chyba nie wie jakiego skarba ma obok siebie. Jak jeszcze raz wyskoczy ci z takim tekstem to go zdziel poduchą.

Co do forum to z telefonu jakoś nie moge pisać bo się nie zaloguje. Chyba,że bez bym próbowała.

Pysiak: świetny mały pomocnik:)

Na poprawę humoru:) Rozmawiam z siostrą na skypie i bawiłam się metrem krawieckim, bo zamawiałam wcześniej koszulki do porodu. Na co mój kochany siostrzeniec- ciociu co to jest?mówię metr krawiecki, a mierzyłaś się już? masz 101 czy 102 ( on ma tyle wzrostu). Ja mówię nie Eryczku wzrostu mam więcej, na co on do mnie a w biuście się mierzyłaś?jak zaczęłam się śmiać to nie mogłam się uspokoić. Siostra do niego,że nie wolno się tak wypytywać, na co on ale tatuś mnie tak uczy to jego szkoła:)))mały agent jak się patrzy. Listę zakupów też już zrobił co mam Gabrysi kupić to mi wyśle bo wczoraj chyba nie doszła. Oczywiście zapomniałam dodać,że wypatrzył bodziaka z angry birdsami z różową Stellą dla dziewczynki i za każdym razem mówi Gabrysia koniecznie taki musi mieć. On też ma dużo koszulek z nimi.

Ania C. ja jutro też uderzę na ciucholand bo dawno nie byłam:)może coś wylukam:)

W temacie doktora Chazana. Zgadzam się z wami, że żyjemy w państwie świeckim. Jak jest realizowane to nasz prawo wiemy, z nim to różnie. Któraś z Was pisała, że jakby zależało to od wiary lekarza to oprócz specjalizacji dopytywalibyśmy się co wyznaje i czy nas będzie leczył. Chory kraj. Współczuje matce tego dziecka i nie nawet nie domyślam się jak ogromny to musi być ból:(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Kalijka ale masz fajniutkiego siostrzenca az sie usmialam :D 1:0 dla niego

Pysiak ty za to masz superaśnego pomocnika zupelnie jak moj siostrzeniec hihi takie to słodkie tym bardziej ze dorośnie I nie bedzie juz taki chetny pomagac.

Tyszanka popieram dziewczyny apropos twojego faceta I jestem z toba,nie rozumiem skad mu sie to wzielo bo w zasaszie ty nie masz wplywu na to wszystko a malo tego jakby nie bylo to konczysz juz te studia.

dzis tak mnie natknelo chyba pierwszy raz odkad jestem w ciazy ze chcialabym przytulic te swoje malenstwo :) a jak to moj M.stwierdzil cierpliwości juz niedlugo...:D no jeszcze 3-3,5miesiaca niby dużo niby nie ale momentami nie dowierzam a juz chce miec je w ramionach :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki,
pod Warszawą właśnie oberwanie chmury, burzy się na szczęście nie boję, ale jest na prawdę złowieszcza...
Super wyglądacie dziewczyny i zawsze bardzo się cieszę na nowe fotki. Takie szczęśliwe buźki, aż miło patrzeć.
Ale dziś mam apetyt, co pół godziny chce mi się jeść :) a do tego oczywiście zgaga mi się pojawiła, ale każdy by chyba dostał po takiej mieszance w żołądku.Apetyt chyba po tej wizycie taki mam... ze szczęścia :)
Lekarka polecona przez Zosię okazała się bardzo kompetentna. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości, no i sama powiedziała, żebym chodziła sobie tam gdzie chodzę, a do siebie dała mi numer telefonu i powiedziała żebym dzwoniła bliżej terminu to się zgadamy. Zaleciła jeszcze te sterydy na płucka dla dzidzi, ale to ok 30 tyg. A potem będę już siedziała jak na drożdżach i czekała na poród. Ogólnie jestem mega zadowolona, no i okazało się że moja aktualna lekarka źle mnie leczyła :( Jestem bardzo wdzięczna Zosi, bo spokój przyszłej mamusi jest bezcenny, a cały czas czułam się niepewnie przez lekarzy...

Zosia powiedziała, że czyta nas na bieżąco z telefonu, ale nie może się zalogować. Więc jest z nami, ale bardziej duchem :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/8pkaqlf.png

Odnośnik do komentarza

A co do tej całej afery z aborcją, to ostatnio na FB, któraś z moich koleżanek, których nie mam pojęcia skąd znam, ale mam na FB, udostępniła takie zdjęcie.. UWAGA tylko dla mam o mocnych nerwach.
Dziewczyny, tylko żeby nie było NIE popieram tego.Wrzucam to bo chce wam pokazać jak wielu ludzi NIE MA pojęcia o sprawie. Jest to BZDURA i nie wykonuje się tak oczywiście aborcji, ale wielu ludzi w to wierzy i szczerze bardziej załamuje mnie to zjawisko, jak wielka ciemnota jest w narodzie i jak wielu ludzi tak głupich jest że nie tylko w to wierzy, ale i to tworzy! Załamka.

monthly_2014_07/pazdziernikowe-fasolki_13263.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/8pkaqlf.png

Odnośnik do komentarza

Witam:-)
Czytam was sobie dzisiaj ale nie wiem co napisac jakos dzisiaj jestem rozbita, strasznie senna i nic mi sie nie chce. Straszny dzien chyba przez ta duchote...
Slicznie dziewczynki wygladacie - tak kwitnaco :-)

Pysiak. Ale masz uroczego synusia oby za szybko nie wyrosl z takiej checi pomagania:-) ja tez caly czas czuje mojego synusia tylko po prawej stronie, nawet jak poloze reke to jak sie prezy to go wyczuc mozna. Musze zap sie za tydzien doktorki na wizycie bo sie boje ze to cos nie tak ze tylko prawa str sobie upodobal.
Boska. Ja tez mam dzis mega apetyt moglabym jesc co pol godziny :D ale staram sie ograniczac bo bd za niedlugo wygladac jak slonik :D super ze znalazlas taka fajna i kompetentna pania doktor. Teraz w spokoju bd mogla sie cieszyc swoja kruszynka:-)
Co do Chazana to tak jak wy uwazam ze zle zrobil. Religia i sumienie to prywatna sprawa czlowieka a osoba publiczna taka jak lekarz powinien kierowac sie dobrem pacjenta. Ale u nas to wogole zawsze byl burdel. Biedna tylko ta matka, nawet nie chce myslec taka rozpacz teraz przezywa z powodu smierci malenstwa, ktore i tak nie mialo szans na istnienie... Ehhh.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw1xakwgp72.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...