Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym przygotować samodzielnie prezent dla mojego Fajnego w formie bonów na...

śniadanie do łóżka,

romantyczną kolację,

30 minut masażu,

naleśniki z serem,

i.... PODPOWIEDZCIE CO JESZCZE?

Chciałabym, żeby było tego dużo, bo Fajny na prawdę na to zasługuje. Prezent będę dawała przy rodzicach i żeby nikogo nie wprowadzać w zakłopotanie odpada opcja "bon na szybki numerek".

Dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza

Jakąś randkę na mieście (obiad, kawa mogą być oddzielne takie kilka). Na wspólne granie na konsoli lub w planszówkę co tam wolicie. Jeśli to mają być pomysły nie tylko na teraz, ale na dłuższy czas to może na wiosenny piknik w parku. Na jakieś wspólne aktywności na świeżym powietrzu - spacer po lesie, wycieczkę rowerową, rolki, może łyżwy teraz.

Oglądanie wspólnie filmu, maraton filmowy.

zastanów się również dodatkowo nad jakimś materialnym prezentem  https://www.marko.pl/wisiorki-zlote-meskie Zobacz sobie jakie wisiorki dostaniesz w marko. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym delikatnie podpytała co chciałby dostać ,bo w ciemno kupowanie prezentów to średni pomysł, u mnie kilka rzeczy się nie sprawdziło na różne okazjie od rodzinki które dostałam i zalegają w komodzie .

A swoją drugą połowę zawsze pytam co chce dostać  😉 Jeśli nie ma takiej możliwości to postawiłabym na zegarek. Jest to zdecydowanie jeden z bezpieczniejszych prezentów dla niego. 

Odnośnik do komentarza

To zależy, czym mąż się interesuje. Jesli jest zapalonym wędkarzem, to bon do sklepu wędkarskiego ( kupi sobie coś odpowiedniego), lub np zorganizowany wyjazd na połów na morzu. Możecie też oboje wyjechać na fajną wycieczkę. Z takich bardziej uniwersalnych bielizna sportowa jak tutaj

Jeśli lubi sporty ekstremalne to jakiś skok na bungee, czy że spadochronem... Ja bym szła w kierunku zainteresowań męża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...