Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

asiunia 72 ja też miałam krwiaka, leżałam 11 dni w szpitalu i teraz jest wszystko w porządku ale już do pracy nie wróciłam z obaw lekarza i kierowniczki. Poza tym miałam ciążę bliźniaczą jak się okazało wtedy w szpitalu i dlatego póki nie wchłonął się pusty pęcherzyk to miałam ryzyko krwawień. Teraz już nie ma śladu ani po krwiaku ani po bliźniaczku. dzidzia rozwija się zdrowo i prawidłowo. Popracowałam dziś na działeczce i gdyby nie burza, która nas pogoniła to bym jeszcze pieliła i nasionka posiała. Fajnie patrzeć jak już wzeszła mi rzodkiewka i sałata już nie mogę się doczekać kiedy będę wszystko chrupać.
Myślę że waga nie powinna wam krzywdy zrobić, ale lepiej zapytaj lekarza żeby być spokojna.

http://www.suwaczek.pl/cache/ffc79befd9.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6bb440363f.png

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze nie tylko my zaplanowaliśmy pierwsze dziecko potem ślub w tej dziwnej kolejności ale nam tak wygodniej. Udało się dziś ustalić datę cywilnego na 9 maja. Jutro będzie 3 lata równo jak jesteśmy razem a rocznice ślubu będą równo miesiąc później, może mój w końcu zapamięta jakieś daty ;) bo ciężko mu to idzie... Jak będziemy robić kościelny to tez zrobimy w podobnym terminie. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Witam po kilku dniach nieobecności na forum :-)
Pustawo tu ostatnio, ja jestem rzadko bo mam sporo pracy i jeszcze angielski i jak już jestem w domu to jestem taka zmęczona że nie mam ochoty nawet patrzeć na laptopa :-/
Ja cały czas się martwię o maleństwo, po prostu mam jakieś dziwne myśli :-/ Ale w końcu w piątek mam wizytę i mam nadzieje że będzie dobrze i się uspokoję. Już nie mogę się doczekać.
Ja właśnie też się zapisałam na te warsztaty, termin 9.05, fajnie że będą w moim mieście, dzięki za link :-)
beata.j gratuluję zaręczyn :-)
Witam nową wrześniową mamusię :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599csqvohuuz06f.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Bardzo mi miło do Was dołączyć i trochę żałuję, że dopiero teraz, ale mam nadzieję, że nadrobię ten stracony czas :)))
Moje Cudo ma przyjść na świat 10.09 :) Tak bardzo jak nie mogę się doczekać, jak też czasem w dalszym ciągu mam obawy, czy poradzę sobie z porodem i wychowaniem Maluszka:)
Mam też nadzieję, że poznam tu "koleżankę do wózka":))
Trzymam kciuki za Was i za Wasze Cudaczki!

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj na tych warsztatach Mamo To Ja i jeżeli ktoś ma blisko to polecam ,są położne które pokazują jak kompać i dbać o swojego skarba i jak karmić piersią ,1 h była poświęcona na temat fotelików samochodowych , można wygrać też fotelik także jak ktoś ma weme twórczą to niech napisze sobie w domu poemat .Szkoda tylko że u mnie nie było pierwszej pomocy.
Dziś wybieramy się do lekarza zobaczymy jak nasz Skarbek się ma.
Mam pytanie czy chodziła któraś z Was do szkoły rodzenia i czy poleca ,bo ja dzisiaj wybieram się na spotkanie informacyjne i nie wiem czy się zdecydować bo jednak 400 zł kosztuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zpdqk3vebaw46z.png

Odnośnik do komentarza

mialam dwa porody niechodzilam do zadnej szkoly rodzenia ..a porod z mezem cos wspanialaego on stoi kolo ciebie niezaglada ci tam bo niema jak ,a jak masz dobra polozna ona cie sama kieruje odychaj ,wstrzymaj oddech nieprzyj ,maz obok podpowiada co polozna mowi i tyle dlamnie osobiscie 400zl placici szkoda lepiej dla dziecka przeznaczyc jest czasami tak ze kobieta ma bole ,parte 30 min i juz urodzila

Odnośnik do komentarza

najbardziej zdziwwil mnie watek tu na forum zeby nierodzic z mezem albo rodzic ze odradzaja ......teraz jak bede rodzic tez z mezem niema nic wspanialszego jak ukochany jest kolo ciebie ,ociera cie z potu ,razem z toba odycha gdy malestwo juz jest na swiecie trzyma je na rekach placze a ty razem z nim ze szczescia ze przeszliscie to razem i jest ukochane malestwo ktore nosilam 9 miesiecy pod serduchem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...