Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam spóźnione życzenia wszystkim przyszłym i obecnym Mamusiom :) oby dzidzie urodziły sie zdrowe i w terminie :) oczywiście nie mogłam sie zalogować od soboty:( co do ruvhówvto ja poczułam takie bąbelki i laskotanie ale teraz to juz takie jak by bąbelki ale to raczej dotykaniem ścianki macicy :) no i czułam wcześniej rano tak od 9 do 14 a teraz od ok 12 do 19 :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiz8ly7iv.png

Odnośnik do komentarza

A co do świąt - to moje pierwsze po ślubie, na swoim, za szybko minęły! Nie robiłam super dużo jedzenia, bo i tak mamuśki nawciskały swoje, ale trochę się naprzygotowywałam. Teraz bym się tym jeszcze nacieszyła, ale ni ma... :(

A nudzić się nie szło, bo jako muzyk miałam trochę do grania w wielki czwartek, sobotę i w niedzielę i tak jakoś fajnie to przeżyłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbmg7yax8n37wh.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja po świętach. U mnie czasu na nudę nie było. W niedzielę byliśmy u teściów a tam szwagier z synami (6 lat, a drugi 8 mieś) więc mój syn się wyszalał, po za tym dowiedzieliśmy się że kolejna dzidzia w tym roku się urodzi u chrzestnego mojego syna. W poniedziałek do nas przyjechała rodzinka z 4 latkiem w pakiecie i znów syn się wyszalał i dziś nie chciał z tego wszystkiego iść do przedszkola :)
A ja jak dziś rano stanęłam na wadze to się przestraszyłam aż, już mam 9 kg na plusie a to dopiero połowa ciąży i dzidzia malutko jeszcze wazy. Znów chyba przybędzie mi ze 25 kg jak przy synu ;>

Odnośnik do komentarza

I ja się nie nudzilam, już w sobotę znajoma przyjechała, pobawilam się w swatke co nawet wyszło, w niedzielę pojechaliśmy pod Buckingham pałac bo o tej porze roku piękne ogrody potem do kina, mimo iż pogoda nie dopisała to źle nie było, poniedziałek za to słonecznie to skoczylismy nad morze, tyle że strasznie tam wiało i chyba przewialo mi głowę ;/ także obzarstwo i podróże
Ola88
Ja też już 8 do przodu, mam nadzieję że na max 16 się skończy

Odnośnik do komentarza

Witam i ja po świętach ! :)

My w niedzielę byliśmy cały dzień u rodzinki a poniedziałek w domku :) Znajomi i rodzina nas odwiedzali więc ciągle coś się działo i na nudę nie było czasu.
Jak to dobrze, że już po świętach :P Ojjj ja to czuję, że parę ładnych kilo mi przyszło.. Ciągle się czymś obżerałam a zwłaszcza słodkim.. Żyć nie potrafię teraz bez słodyczy.. I tak od początku ciąży.. hehe coś czuję, że za parę miesięcy będę wyglądać jak słonica :P
Dzisiaj w końcu taka piękna pogoda, że biorę lody i zasuwam na balkon :) I cały dzień lenistwa a cooo należy się! :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamuśki po świętach.Ja dziś dopiero wróciłam ze świąt wyjazdowych i powiem szczerze,że po 3 godzinach siedzenia w aucie czuję po kręgosłupie i brzuch jakiś taki napięty,ale do rana odpoczynek i może przejdzie.Jutro niestety do pracy,narazie jeszcze wzbraniam się od L4 póki w miare sie czuje-choć z tym różnie,ale stwierdziłąm,że jeszcze się nasiedze w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...