Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Printu - Świąteczny Pomocnik"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Święta tuż tuż, w domach już niedługo będzie poruszenie - sprzątanie, pieczenie, ubieranie choinki.
W tym okresie, niezwykłą pomoc niosą Mali, Świąteczni Pomocnicy!
Warto więc ich nagrodzić :)

Dlatego wraz z Printu.pl przygotowaliśmy dla Was fotokonkurs!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/printu%20logo.png


Wstaw zdjęcie swojego Świątecznego Pomocnika!

Czekamy na zdjęcia Waszych Małych Pomocników!
10 z nich nagrodzimy!

Nagrodami w konkursie jest 10 bonów na fotoksiażki od Printu.pl: 5 o wartości 100 pln i 5 o wartości 50 pln. Podczas zamawiania bony zmniejszą kwotę zamówienia odpowiednio o 100 pln (bon 100 pln) przy zamówieniu za min. 101 pln oraz o 50 pln (bon 50 pln) przy zamówieniu za min. 51 pln.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/printu%20obrazek.jpg

Laureat ponosi opłatę w wysokości 1zł. za nagrodę wraz z przesyłką Paczkomatem. Jest to opłata na podstawie której, wystawiona zostanie faktura za wykonaną fotoksiążkę od Printu.pl

Na fotki czekamy do 16 grudnia. Wyniki ogłosimy 17 grudnia 2013.
Regulamin konkursu

Zapraszamy do konkursu i życzymy wygranej!

Odnośnik do komentarza

Mój Świąteczny Pomocnik Piotruś (lat 5) jest niczym Dobry Duch Świąt,który wyręcza mnie z mniejszych i większych prac. Najlepiej jednak wychodzi Piotrusiowi ROBIENIE CIASTECZEK którymi obdarowujemy najbliższych oraz dekorujemy choinkę. Najsmaczniejszą potem chwilą jest wyjadanie tych ciasteczek-oczywiście w wielkiej tajemnicy :-)))

monthly_2013_12/konkurs-printu-swiateczny-pomocnik_6766.jpg

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam wspomniec,że do robienia ciasteczek świetnie się nadają foremki od ciastoliny w rozmaitych śmiesznych kształtach(np.ktokodyl,żółw,delfin,ananas,auto). To właśnie mój Świąteczny Pomocnik Piotruś wpadł na ten genialny pomysł i je przyniósł do kuchni ,gdzie ja miałam już kupioną gotową "drętwą"formę do wycinania ciastek.

monthly_2013_12/konkurs-printu-swiateczny-pomocnik_6767.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...