Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

patiii1102

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez patiii1102

 1. Druga walizka miała być dla mamy i taty :) Nasz Leo aktywnie uczestniczy w pakowaniu na wakacje!
 2. Jasiek, stylówa jakich mało :)
 3. Wielkie zaskoczenie! :) Dziękuję bardzo serdecznie :)
 4. Jaś i ogromna ekscytacja podczas pierwszego lotu samolotem! :)
 5. patiii1102

  Konkurs "Koniberki"

  Inwencja twórcza mojej córeczki Leny ☺
 6. Bo szczęśliwe dziecko - to brudne dziecko! :) W naszym przypadku sprawdza się stuprocentowo :)
 7. patiii1102

  Konkurs "Trolle"

  Moja zarośnięta Trollinda - Julka :)
 8. A to nasza rodzinka widziana oczkami 3letniej Lilki :) Od góry (lewa strona) Babcia Ewa, Dziadziu Janusz, Babcia Basia, Dziadek Tadek. Na dole: Tatuś, Mamusia z dzidziusiem w brzuszku i Lili :)
 9. Strzyżenie na "tak jak ostatnio", ale bez mamy i taty :P
 10. Maj! Tak, to mój ulubiony miesiąc :)
 11. Ach, ta mama, ale ona mnie rozśmiesza :)
 12. Sweet focia przed wyjściem na sanki! :) Zuza, 3,5 roku! :)
 13. RECEPTA!!! Idealny lekarz powinien: *Być przede wszystkim kompetentny i dokładny!! * Lubić swoją pracę i czuć do niej powołanie! * Mieć dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami! *Mieć poczucie humoru i dużo uśmiechać się do swoich małych, ale bardzo wymagających pacjentów! *Być kreatywny, pomysłowy i życzliwy! * Być opanowany! * Zagadywać dzieci i pokazywać im czym będzie je badał i jak ciekawa jest praca pana doktora! * Postarać się, aby jego gabinet był kolorowy i przyjazny dla małych dzieci. * Przełamać bariery i zachęcać do profilaktycznych badań! :)
 14. Moja Gwiazdeczka błyszczy na śniegu!! :)
 15. Radosna twórczość mojego Nikodema (4l.)! Taka zima marzy się mojemu synusiowi ;)
 16. Życzenie już wymyślone, pora zdmuchnąć świeczkę :) Lila- aktualnie 4 latka.
 17. Żebym się tylko nie ubrudził ;)
 18. patiii1102

  Konkurs "Zdolny Maluch"

  Nasze zwierzaki zainspirowane wakacjami na wsi, a ludziki wyszły same z siebie :) Autorami tych dzieł jest 3,5-letnia Lila oraz 5-letni Julek :)
 19. Nasz Aniołek przyszedł na świat 08.08. 2012 roku. Oboje z moim mężem długo zastanawialiśmy się nad imieniem dla naszego maluszka. Kupiliśmy księgę imion by nie wybrać szybko i pochopnie pierwszego lepszego imienia. Teraz w łaskach są same Julie, Zuzie, Szymony, Kacperki i Kubusie. Nie chcieliśmy by za 6 lat jak pójdzie do szkoły było 5 Szynków i 7 Zuzi i każde z dzieci wołano po nazwisku. Okres ciąży dobiegał końca, a mnie bardzo nosiło w domu. Postanowiłam posprzątać w szafach i zrobić generalne porządki. Uprzątnełam ubrania z wieszaków, z niższych półek i został mi sam dół szafy. Ciężko było mi się schylić, ale kiedy dokonałam tego i z wierzchu wyjęłam nieużywane spodnie rzuciło mi się w oczy pudełko i skrzyneczka z drewna. Ciekawość wzięła górę! Wzięłam ją do rąk była ciężka i masywna. Wkrótce otwarłam ją i moim oczom ukazały się medale, odznaczenia wojenne, dyplomy i podziękowania. Wszystko należało do mojego dziadka i pradziadka. Wiedziałam, że walczyli podczas wojny, ale nie wiedziałam, że takie skarby przechowuję w szafie. Kiedy mąż wrócił z pracy pokazałam mu moje znalezisko i oboje doszliśmy do porozumienie, że nasz synek będzie nosił imię po swoim pradziadku -Julian!! Rodzina jest zachwycona imieniem, a Julek rośnie jak na drożdżach :)
 20. Ola i Jaś świętują swoje 1 urodziny (troszkę nieoficjalnie, bo w domowych ciuszkach) :)
 21. patiii1102

  Konkurs "Krowa Matylda"

  Praca wykonana przez Liliankę 8 lat i jej młodszego braciszka Julka 3 miesiące :) Koordynatorem pracy była mama- czyli ja :)
 22. Dziś pan listonosz dostarczył nam paczuszkę! Króliczek rewelacyjny i dodatki fantastyczne:) Bardzo serdecznie dziękujemy!! :*
 23. Bardzo dziękujemy!!! Pozostałym zwycięzcom gratulujemy! :)
 24. Moja Zosia- 5 lat marzy o takim wielorybku ! :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...