Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doczekałam się porady co do fajnego internetowego sklepu, więc dziś zrobiłam pokaźne zakupy u przypadkowego użytkownika. I szczerze powiedziawszy, do kupienia zostanie coraz mniej, a czasu mam jeszcze sporo :) Mam już wózek i ubrania, teraz będę miała większość rzeczy potrzebnych do pielęgnacji, więc jeszcze trochę i będę miała wszystko :)
Na sam koniec pozostawiam łóżeczko i pościel do niego.W lipcu zrobimy mały remont i przyszykujemy małemu pokoik. Póki co łóżeczko bedzie w naszej sypialni, ale chcę, żeby pokój Mikołaja był już gotowy :)

Odnośnik do komentarza

Juska - już jutro będzie 26tydzień . Mam to codziennie wieczorem, Nie są to bolesne skurcze ale wkurzające. Denerwują mnie bo zawsze się tak robi jak mały szaleje .
W poniedziałek idę do ginki więc jej powiem. Zobaczymy co mi odpowie na to.

Dzisiaj Mały o 5-6 rano tak szalał, że hej :) Górki pagórki :) A przez chwilę to tak jakby w jedno miejsce celował i to mocno było widać :) Teraz często czuję jak się przekręca z boku na bok i też to widać.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza

Ohhh dziewczyny przeraża mnie to wszystko... Czy zdążę? Kiedy zacząć? sama jestem z tym wszystkim, zapracowany mąż stara się jak może ale ja też pracuje - nie ma czasu ... Pogoda chyba źle na mnie wpływa i głupie myśli napływają do głowy... Jak patrzę na Wasze wpisy to Wam zazdroszczę wszystko zapięte na ostatni guzik. MASAKRA

😉

Odnośnik do komentarza

Spokojnie,czasu na zakupy jest wiele. Tak naprawde wystarczy poswiecic jeden wieczor na jakies spore zakupy internetowe,po reszte wybrac sie do jakiegos dobrze zaopatrzonego sklepu i juz! :) Ja mam duzo wolnego czasu,bo od dawna jest na zwolnieniy,wiec spokojnie kompletuję rzeczy dla małego.Lista zakupów się uszczupla, a ja mam w planie jak najszybciej je sfinalizować :) A potem już tylko pozostanie mi czekać na narodziny synka :)

Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się zalogować jupi !!
Lelkkaa - to mi się wydaje że to mogą być te skurcze, poczytaj sobie o nich :> dokładnie nazywają się skurczami Braxtona - Hicksa .

Co do zakupów to dla mnie czasu jest niewiele ... na allegro jakoś kupować nie umiem, myślałam że już "trochę" mam ale po spisaniu wszystkiego na kartkę i zaznaczeniu tego, co mam okazało się jak bardzo się mylę. ja kompletuję wyprawkę od początku tego miesiąca, bo jakbym miała zrobić to za jednym razem nie wybrałabym odpowiednich dla nas rzeczy tylko pierwsze lepsze. Po drugie kasa - nie wyrobiłabym finansowo gdyby przyszło mi zapłacić za wszystko "hurtem"
będzie Hania - ja też z zakupami jestem sama. Mój M. najwięcej ma do powiedzenia w kwestii kolorów co dla mnie jest najmniej istotną rzeczą ... [pierwsze zakupy - DLACZEGO WPAKOWAŁAŚ ŻÓŁTĄ SZCZOTKĘ DO KOSZYKA? JA WOLĘ ZIELOOOONĄĄĄĄ !!!! ] ale już z jakiej firmy, jakiej jakości i w jakiej cenie to nic go nie interesuje ...

Odnośnik do komentarza

Witam a moja pani doktór rodzinna się wystraszyła trochę moich tych swędzawkowych objawów i dostałam skierowanie na bilirubine i próbe wątrobową :) także zobaczymy co się dzieje, a od dwóch dni sa skurcze ;/ przechodzą na dłuższą mete ale pojawiać się pojawiają a dzisiaj buniaczek twardy był podczas . Ale mamusia sie położyła a na niej kotka zuzia i relaksowałam sie ;) dodam ,ze mój sierściuch pilnuje mnie na kazdym kroku i przychodzi tuli się do brzuszka :)

Z zakupami jestem chwilowo w tyle ale może niedługo z czymś ruszymy a na pewno ruszymy ,bo mój P.kazał mi iść zamówić pościel do sklepu , niestety 120 x 90 juz nie sprowadzają tak o a mi potrzeba na kołderkę :) i babeczka sama poleciła taki wymiar więc jeszcze jeden komplet zakupic muszę oraz przewijak i rożek :) reszte później ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

witam :)
o matko matulu żebym chciała to nie nadrobie. jaoś nie mam weny na forum ale musze sie zmobilizować :)
co u mnie hmmmmm nic ciekawego rosnę z dzidką wszystko ok więc w sumie nawet nie ponarzekam :( hehe
wypraweczka dla Nadusi gotowa jeszcze tylko sobie pokupowac jakieś duperele do szpitala i tyle. żuciłam sie w tym miesiącu na te małe ubranka jak małpa na banany ;p hehe i już w suie nie mam co kupować ;p ehhhh

http://www.suwaczki.com/tickers/1usakrhmdembn5yu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18viijjczi.png

Odnośnik do komentarza

Ja rzadko bywam na facebooku, więc póki co zaglądam tutaj. Tylko te problemy z logowaniem...

Dziś przypadkowo trafiłam w Smyku na promocję fotelików samochodowych, więc od razu kupiłam i mam już kolejną rzecz :) kupilam też pare ubranek- bardzo lubię te zakupy :)

mamo trzeciaczka trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!

Spokojnej nocy, mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

No to dzisiaj do lekarza. Ciekawe czy mi zrobi USG.
Ogólnie weekend pozytywny, dobrze się czujemy :) Maleństwo szaleje dniami i nocami a mamuśka spać nie może przez to :)

Wczoraj rozmawiałam z siostrą i mamy jeszcze jeden wózek na oku Mothercare My3 . W Anglii są popularne. Mi się bardzo spodobał. Dla mnie liczą się w miare duże kółka z przodu żebym mogła po tych naszych wertepach swobodnie jeździć.
W tym tygodniu chyba zrobimy przemeblowanie sypialni żeby było miejsce dla maleństwa.
Dzisiaj też skoczę do jakiś sklepów zobaczyć co ile kosztuje i może jakieś ciuszki kupię.
Wiecie co u nas jst plaga kleszczy. Mój kot miał aż 5! Rozumiecie to?! A mój shitzak miał jednego! Normalnie teraz chodzę 2 razy dziennie i sprawdzam zwierzaki. NO jakiś obłęd. Sprawdzam wszystkich w domu bo ja to kleszcza od razu zobaczę. Mnie też sprawdzają non stop. Na podwórku mamy pełno drzew i krzaków więc siedzą tam te paskustwa . No coś okropnego. Mam las za płotem i lubię wyjść z psiakami na spacer ale teraz to mam stracha jak nie wiem. Muszę jakiś preparat kupić do mnie i zwierzątek.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justysia08

Ale mnie wk@$@%!%!%!!! ten parenting. nie mogę się zalogować na konto nie dlatego że nie pamiętam hasła tylko dlatego bo nie działa link "zaloguj się" f..k!

Wczoraj skorzystałam jeszcze z promocji rossmanna na lovele i oilatum. Dziewczynom na fb pisałam już że jeśli mają możliwość to polecam apteke melissa- oilatum w rosmanie 48,99 za 500ml a tam...35zł/500ml.... dodatkowo moje witaminy jak normalnie płacę koło 50zł tam 33zł. Dziś przyszły mi mebelki z ikea, po majówce zamawiam łóżeczko z materacem przez neta. Wózek pod koniec maja będzie zamawiany a fotelik już mamy- cybex aton 2 violet spring. Kierowaliśmy się tym że jest stówe droższy od "normalnego" a poza tym ma wszystkie testy w górnej normie. Na allegro z tego co widziałam można dostać w niezłym stanie za 200zł! Jest możliwość dokupienia bazy do iso fix.

Powoli powoli się ogarniamy z tymi rzeczami dla Malutkiej. Jeszcze kosmetyki pozostała część, pieluchy, podkłady, kocyki, laktator, wkładki laktacyjne i...parę innych rzeczy :P

Powodzonka!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja ostatnio też byłam na zakupach ze swoich chłopakiem, na razie kupujemy ciuszki, skarpetki, rajstopki.. Trochę już tego mamy, dlatego teraz zabierzemy się za zakup innych rzeczy, ostatnio kupiliśmy wanienkę za 30 zł z termometrem, więc okazja fajna :) Teraz kosmetyki , rzeczy do pielęgnacji a w lipcu kojec, materacyk, pościel i wózek :) Kojec upatrzyliśmy sobie na allegro, nie są tak drogie jak w sklepach i mają różne gratisy. Mała kopie bardzo, a ja chora jestem, kaszel katar, noce nie przespane. A jak u Was z bólami kręgosłupa?? Bardzo dokucza Wam ból ?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Ja narazie nie mam nic. Kompletnie nic. Za tydzień mam wizyte więc dowiem sie czy juz moge normalnie funkcjonować. Może wtedy wybiore sie na jakieś sklepy.
Będzie Hania - niestety nie pomoge w kwesti łóżeczka bo sama nie wiem czym sie kierować.
Karoola - ja też mam bóle pleców. Ciągle czuje ten ból ale da sie go znieść. Być może już sie przyzwyczaiłam. Gorzej odczuwam ból powyżej lewej pachwiny. Ciągle mnie kłuje. Jakbym miała non stop jakąś kolke.
Lelkkaa - daj znać jak poszło u lekarza i czy wszystko ok.

Ja dziś byłam na badaniu glukozy. Nie jest to nawet najgorsze do wypicia. Na sam koniec bardzo słodkie ale da sie wypić. Jutro mam wyniki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...