Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

blania.domanska

Mam nadzieję ,że tym razem poluzujecie ale coś czuję ,żę Dziubala juz skrobie a zaraz dopadnie sie Beacia znow będzie chichrać Miłej zabawy Babeczki buźki !

Hehe, tym razem nie skrobałam :D


Wczoraj w nocy już nie zaglądałam, bo wróciłam do domu po 22.00 (po spotkaniu z koleżanką), wszyscy już smacznie spali, a ja musiałam ogarnąć sajgon!!!, który zastałam.
Zanim skończyłam, to zrobiła się prawie północ, a ja sobie obiecałam być o północy w łóżku, nie zawsze mi się to udaje, ale się staram :D
Spotkanie z koleżanką zaowocowało "odzyskaniem" nosidełka, które miałam przy drugim synku, a teraz przyda mi się przy Jasiu :)
Mamy dziś piękną pogodę, Jasiek zaliczył już 1 spacerek odprowadzając braciszka do szkoły. Dzieci rozpoznają już Jasia i jak tylko go widzą, to każdy podchodzi, żeby się z nim przywitać, strasznie to miłe :). Jaś każdego obdarza uśmiechem od ucha do ucha, do niektórych nawet zagada :D, towarzyski chłopak jest :)))




Ania92
po wpisie Dziubali o pierwszej lezce naszlo mnie jeszcze na poszukanie tzw. Albumu mojego dziecka, wiecie z najwazniejszymi wydarzeniami. Szukalam ksiazek tylko polskie ksiegarnie w uk ich chyba nie maja i musialbym poczekac miesiac na taka ksiazke z Polski bo znajomi jada. Czy Wy cos takiego macie? Sama bym pisala ale nie zrobie takiej ladnej oprawy :) i mam malo pomyslow na takie wydarzenia.
Pamietacie bloga gdzie kobieta - mama pisala o wplywie tv itd? Podrzuccie jesli mozecie? :)
Takie dzis macie wymagajace pytania :)

Mamy taki album :). Tzn. starszki mają, każdy swój :). Dla Jasia jeszcze nie kupiłam, bo jak ostatnio oglądałam, to nie mogłam się zdecydować, który wybrać :D. Dlatego na razie zapisuję ważne momenty na kartce, żeby potem nie zapomnieć ;). A taki album to super sprawa, chłopaki uwielbiają go oglądać :)
A bloga niestety nie kojarzę.


Beacia, keratynowe prostowanie włosów raczej nie podniesie włosów od nasady. Fryzjerka mówiła, że keratynę nakłada się 1 cm od głowy, żeby przy samej głowie nie były takie „klapnięte”, choć mnie by to nie przeszkadzało ;)

Odnośnik do komentarza

Alhena - naprawdę podziwiam Cię że wróciłaś do pracy, bo ja bym jeszcze nie mogła. Szkoda mi Mychę gdzieś na dłużej zostawić, czy to z tatą czy z babcią. Chociaż nie wiem czy będzie inaczej w przyszłym roku, szczerze to wątpię heheh. U mnie w szpitalu też było im bez różnicy czy ktoś karmi piersią czy mm, ważne było czy maluchy przybierają.
Dziubala - no tak, zostaw facetów w domu to zrobią "artystyczny nieład" :D Fajnie że Jasiek taki towarzyski, Iśka też się dużo uśmiecha chyba że ktoś chce ją wziąć na ręce oprócz mamy, taty, babci to już niekoniecznie jej to pasuje :-) Znalazłam zabieg headlines który to podobno unosi włosy od nasady, ale nigdzie nie widziałam np. zdjęć przed i po, muszę jeszcze poszukać i popatrzeć.

Zbieram w worki swoją cierpliwość przed wyjazdem do rodziców, nie wiem jak z moją mamą wytrzymam tydzień, bo do wszystkiego wtrąci swoje 3 grosze... Dla przykładu mówię jej że Mycha spała 10 godzin to się dziwi że jak to bez karmienia tak, że ona mnie i moją siostrę budziła i dokarmiała w nocy i że jej się to nie widzi... ech... No to jej mówię że praktycznie książkowo przybiera więc nie ma takiej potrzeby, no ale nie dociera...

W ogóle nie wiem jak u Was, ale nas lada chwila czeka zmiana fotelika! Niby jeszcze mamy kilogramowy zapas, ale Iśka ma długie nogi i zaczynają jej wystawać pomimo wyjętej wkładki. Na szczęście znajomi nam swój sprzedadzą za parę groszy, a przynajmniej pewne źródło, bo używanego od nie wiadomo kogo bym nie kupiła.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

monika1709
W podstawowce na religie raczej bedzie chodzic bo inaczej okienko bedzie no chyba ze jakos zagwarantuja bezpieczentwo mojemu dziecku w tym czasie. Jeszcze nie wiem jak to wyglada ,maym starszakow maja te informacje:)

U naszej szkole w młodszych klasach większość dzieci chodzi na religię (im starsza klasa tym dzieci na religii mniej). Te, które nie chodzą są wówczas na świetlicy. Powinny być na etyce, ale niestety kolejny rok w naszej szkole nie ma do tego przedmiotu nauczyciela, ciekawe czemu ;). Są szkoły gdzie już od lat jest etyka, ale nie we wszystkich tak jest, ponoć brak nauczycieli do tego przedmiotu, a plotka niesie, że księża blokują wprowadzenie tego przedmiotu, hmm. Religia najczęściej jest na pierwszej lub na ostatniej lekcji, ale zdarzają się też w środku zajęć, to zależy ile jest klas i ilu księży/katechetów do nauczania religii. Religia nie jest obowiązkowa, ale jest z niej ocena na świadectwie, dla mnie to paradoks, no ale co zrobić. Jeśli dziecko nie będzie chodzić na religię to trzeba napisać informację na kartce dla nauczyciela, że uczeń nie będzie uczęszczał na religię i wtedy szkoła musi mu zapewnić inne zajęcia (czyt. etyka), no a w praktyce jest u nas świetlica.


blania.domanska
Znów pisałyście o wierze.Jeśli chodzi o mnie jestem praktykująca -wierząca . Nie jestem zagorzałą Katoliczką bo klne,wypije sobie,żyje i mam dziecko bez ślubu ale wierze,chce wierzyć i mojedziecko bd miało wszytskie święcenia takie jak chrzest ,komunia i bierzzmowanie tzn to ostatnie to On już stwierdzi i na religie też będzie chodził . I jako katoliczce (mój brat i ojciec są chrześcijaninami) smutno mi czytać ,że Wy nie wierzycie ale to pewnie z powodu Księży(czyt. w poście do Ani). Ale to oczywiście Wasz wybór a każdy człowiek ma prawo wierzyć w co chce :)

Blania, a jak jesteś wierząca i praktykująca to czemu nie wzięłaś ślubu kościelnego? ;)
Ja jestem antykościelna, ale nie tylko ze względu na księży, po prostu jak Monika i Beacia dużo o tym czytałam i różne religie jak i wiary w różnych bogów zostały wymyślone przez m.in. ówczesnych władców, by trzymać ludzi w garści (temat rzeka...). Religie potem ewoluowały, ludzie dalej w to wierzą, mają prawo :)
No i jak w Twoim ostatnim zdaniu – to nasz wybór, każdy może w coś wierzyć albo nie :)


A propos religii, to mi się przypomniało jak ktoś kiedyś powiedział, że ze znajomymi lepiej nie rozmawiać o religii, polityce i pieniądzach, bo ludzie się o to najczęściej kłócą :D

Odnośnik do komentarza

~MagW
Mam pytanko,czy szczepilyscie na rota,zastanawiam się czy warto,no i troszkę się boje zaszczepić Staszka żywym wirusem ze względu na jego problemy z kupka,boje się ze to tylko pogorszy sprawę.

Ja nie szczepiłam żadnego syna na rota. Wcześniejsza pediatra, podobnie jak obecna, są zdania, że to najbardziej zbędna szczepionka i kasa za nią jest zupełnie nie adekwatna do efektów.


monika1709
Aha w majowkach dziewczyna pisala ze u niej brakuje szczepionek 5w1 i nie ma u niej nigdzie a dostawa na kwiecien a jak u was z tymi szczepionkami?:/

W tej aptece gdzie kupiłam 5w1 powiedzieli mi, że była to ostatnia i że do grudnia nie będzie ich w hurtowniach. I żebym kupiła gdziekolwiek, bo może któraś apteka ma zapasy.

Pati , ja za szczepionkę 5w1 płaciłam 139 zl (porównywałam ceny w 3 aptekach, tam były po 149 i 165 zł).


Werka83
Blania, beacia - wczoraj uslyszalam od rehabilitantki, ze po tych szczepieniach 5 w1, czy 6 w 1 występują te wzozone napiecia, czy przykurcze. Jezeli Blania nie szczepilas skojarzonymi, a tez Twoje dziecko ma przykurcz nozki, to nie potwierdza to tej teorii. Moim zdaniem wystepuja takie sytuacje poniewaz dzieci sa roznie ulozone w naszych brzuszkach, albo czasem ukladamy dzieci częściej na którąś stronę.

U nas też nie potwierdza się ta teoria. Wszyscy szczepieni 5w1 i żaden nie miał problemów z napięciami. Jak ja kiedyś czytałam o napięciach, to wtedy pisali, że te napięcia mają związek z ułożeniem w brzuszkach i z samym porodem sn.


Alhena, a skąd pomysł na powrót do pracy? Będziesz pracować na pół etatu? A zanim się wróci do pracy, to nie trzeba wykorzystać jakiegoś minimum macierzyńskiego?
Super, że masz babcię do pomocy :)

Odnośnik do komentarza

Beacia, teraz u fryzjera (takiego dobrego) to chyba cały przekrój zabiegów na włosy można mieć. Nic tylko mieć kasę i przebierać w zabiegach :)
Kiedy jedziesz do mamy? Może jak zobaczy Iśkę, że tak ładnie śpi, to może się przekona, że faktycznie nie ma sensu budzić dziecka na jedzonko ;). W razie wu powiedz, że lekarz zakazał budzenia na takie nocne karmienie ;)
A z fotelikiem, to do ilu macie kg, że już chcesz zmieniać? Ponoć nie powinno się zmieniać przed upływem tego min. kg na który fotelik jest. Jaśkowi też by nóżki ciut wystawały, ale jak jest w foteliku to siedzi/leży z nóżkami "na żabkę" i się mieści. A do 9 kg (mamy fotelik 0-9 kg) to jeszcze ma parę miesięcy żeby przybrać. A wcześniej go nie przełożę do większego fotelika, dla jego bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że do tego czasu będzie się mieścił w foteliku :)

Odnośnik do komentarza

Dziś już po raz 2 na forum !!! Idzie coraz lepiej :D
Mały śpi ale co chwila do niego biegam więc tak piszę na raty ...
Dziubala
Ślubu narazie nie bierzemy ze wględów materialnych , nie będe się rozwijać w tym ale poprostu narazie nie możey . Al bardzo chcemy od 1,5 roku jesteśmy zaręczeni .

Werka83
Blania, beacia - wczoraj uslyszalam od rehabilitantki, ze po tych szczepieniach 5 w1, czy 6 w 1 występują te wzozone napiecia, czy przykurcze. Jezeli Blania nie szczepilas skojarzonymi, a tez Twoje dziecko ma przykurcz nozki, to nie potwierdza to tej teorii. Moim zdaniem wystepuja takie sytuacje poniewaz dzieci sa roznie ulozone w naszych brzuszkach, albo czasem ukladamy dzieci częściej na którąś stronę.

Pewnie nie ma znaczenia. U Bola wykryto to przed szczepieniem , tymbardziej sie zdziwiłam,że na usg tego nie wykryto ...
beaciaW
blania - masz rację, ostatnio trzeba być na bieżąco :D Ale przed nami weekend i zwykle wtedy jest spokojniej hihih.

No tak własnie zauwazyłam ze zazwyczaj nic tu nic tu ni ma na weekend. Pogoda u nas tez piekna ! Jak zrobi sie chlapowata jesien to z kocem na plecach i laptopem na kolanach bd namietnie do Was pisać :D
Alhena
Super ,że mała zaczęła gaworzyć ..można boki zrywać :D . Chciałam Wam ostatnio wstawić filmik jak Bolo drze papkę ale niestety nie ten format ...

Dodaję Wam foto jak do Was piszę ,tak się muszę męczyć żeby później na noc nie dostać szału :D heheh

monthly_2014_09/czerwcatka-2014_15912.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Werka- to akurat pamietam, ja mam w nosie polityke i szczerze brzydko powiem mam ich w du...wiec sie nie bede klocic , z reszta jak z religia kazdy ma swoje poglady na ten temat.Tylko takie spostrzerzenie napisalam:) Zobaczylam to gdzies w internecie. JA ogolnie od jakiegos czasu nie czytam i nie slucham tv radia bo mnie szlak wtrafia;/ A nie bede ciagnac tematu polityki poniewaz jak dla mnie nie ma sensu i szkoda mojego czasu na taki temat:) A tak w ogole inteligentni ludzie sie nie kloca wymieniaja sie pogladami i argumentami:)
Beacia- wet. powiedziala ze pies ma taki urok:/ A wczesniej jadl Brit teraz purine ,ja karme mu zamawiam przez internet bo bardziej mi sie oplaca ,zamawiam 30kg i mam na jakos 1,5m:) Czasami jak skonczy sie a nie zamowie na czas to mu kupie chappi ale zadko.
Dziubala-tez slyszalam o tym ze ksieza wiele rzeczy blokuje niestety jeszcze maja duzo do powiedzenia:) A tak z ciekawostek to zaczelam sie interesowac historia kosciola ,wiara jak przeczytalam ksiazke "rodzina Borgiow" :)
Alhena- podziwiam cie ze dalas rade zostawic dzidzie:) Mnie czeka to za rok i bedzie rownie ciezko jak teraz jakbym miala to zrobic:)
Ania92-ne pisalam bo kogo to interesuje :) Nie chcialam zanudzac:) Ale nie mam niczego do ukrycia i u mnie nie ma tematow Tabu:) heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Blania, super masz fryzurkę, bardzo mi się podoba :)
Ja jak karmię Jasia, to nie oglądam TV, ani nie używam komórki (chyba że ktoś zadzwoni, to wyjątek), bo to taki tylko nasz czas, wtedy skupiam się tylko na nim, patrzymy sobie w oczy i cieszymy się chwilą :). To taka nasza więź ;)))


monika1709
A tak w ogole inteligentni ludzie sie nie kloca wymieniaja sie pogladami i argumentami:)

Świetny tekst, muszę zapamiętać :D


Monika, koleżanka polecała mi tę książkę, ale o niej zapomniałam. Skoro o niej napisałaś, to chyba się za nią wezmę :)

Odnośnik do komentarza

Nasz fotelik jest do 9kg, ale ten co mamy dostać od znajomych teź jest od noworodka do chyba 18kg. Można go rozłożyć do pozycji leżącej więc powinno być ok.

blania - ślicznie wyglądacie :-)
monika1709 - ja moim futrzakom też hurtowo na necie zamawiam :-)
Dziubala - no właśnie większość będę musiała jej argumentować tym że lekarz tak powiedział, bo jak powiem że wyczytałam na necie albo JAKIMŚ forum to łolaboga... :D Jedziemy teraz w poniedziałek i zostajemy do następnego poniedziałku lub wtorku.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

No i naczytalam sie o tym albumie i sobie zamowilam tylko teraz musze mniejwiecej wtrafic z pewnymi datami:) Bo od teraz bede zapisywac wszystko ale nie mam daty 1 usmiechu poszukam po zdjeciach moze cos sie wtrafi:) Troszke oszukam:)
Dziubala- ksiazka ciekawa i do tego obejrzalam serial na HBO .
Beacia a ty jakie zwierzaki masz? i jaka ty masz karme dla psa? o i zamawiasz z allegro czy z jakies strony?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Z uwagi na to,że mały preferuję tylko jedną stronę głowki jak karmię go prawą ręką głowę ma skierowaną nie na mnie lecz na odwrót a niestety lewą nie umiem go karmic,czuje sie nie swoja jak karmie go lewą tak więc moje dziecko tak czy siak niepatrzy mi sie niestey w oczy ale bardzo czesto mamy czas dla siebi (niestety Ty Jaskowi tyle ie mozesz poswiecic bo masz ich trójkę) w tedy siadam na lozku i sobie gadamy bawimy sie ...bardzo duzo poswiecam mu czasu dla tego wstaje tak wczesnie by ogarnac to co mam gdy on jeszcze spi a pozniej zajmowac sie tylko i wylacznie Nim :) dziekuje za fryzurkę ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

My przed wyjściem na urodziny właśnie cycujemy, matka już zrobiona na bóstwo jeszcze tylko musi przywdziać kieckę :-)
Przestańcie o tym albumie bo ja się jeszcze zachęcę! Chociaż w sumie... do pudełka pamiątkowego zawsze przypasuje... hmm :D

Monika1709 - ja mam 2 sierściuchy - 12kg kundelka i 2kg yorka (to wbrew pozorom też pies z charakterkiem! :D). Zamawiam im na allegro royala - większemu hepatic z powodu problemów wątrobowych, a york dostaje dla yorków. W sumie dzięki dobrej karmie z psami dłuugo do weta jeździliśmy tylko na szczepienia, niestety teraz z większym przez tą wątrobę jeździmy częściej.

blania - i tak że przy karmieniu z butli jesteś w stanie ogarnąć forum, bo mi wtedy niewygodnie :-) Mobilizujesz mnie do pójścia do fryzjera :D

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas ok, wyniki badan krwi jutro (kontrola w związku z chorobą). Powiedzieli nam, że Filip nie moze miec iniekcji w mięśnie, o czym słyszałam, tylko pod skóre, o czym musimy ewentualnie przypomniec. Poza tym Robaczek spał dziś nie źle (widze ze na prawde coraz dluzej) 22:30-3.30-7:00. I miałam budzik na 6:50, i myslałam ze wstanie koło 6, zje i bedziemy siedziec bo się nie bedzie opłaało isc spac, a tu dał mamie pospac i czuje sie dzis nawet nawet ;) oczywiscie w samochodzie drzemki ale tez obserwowanie świata ;) poznał równiez dzis pierwszy raz smak samego rumianku zaparzonego i nie bylo tak źle ;) nie pije chyba jednak wtedy kiedy na prawde jest bardzo głodny ;) Jemy co 3h, czasem zdarzy sie2,5h ale rzadko, i chociaz wcina całą porcje i nie duma tak długo (chociaz lubie to jego myslenie nad jedzeniem :D) Kurcze wczoraj skonczył 8 tygodni, to czekamy na kolejny skok, pierwszy był kolo 3 tygodnia, Filip urodził sie 1,5 tyg po terminie, wiec juz niebawem kolejny zaliczy ;)

Blania: teraz rozumiem o co chodzilo ;) cudni jestescie, Ty to co zdjecie to inne wloski, ale chyba lubisz czesac, układac itd nie tylko sobie? ;)

Dziubala: jesli mozesz to co zanotowalas oprocz pierwszej lezki i usmiechu? ;) ja pamietam mniej wiecej ktory tydzien zycia, bo dopiero teraz sobie o tym albumie przypomnialam ;) poza tym jak jestesmy tak na codzien z małym to mysli sie ze zapamietamy wszystko, a tu Filip zaraz skonczy 2 miesiace, Boze, jak ten czas zleciał :)
Na szczescie znalazłam polska ksiegarnie w UK z takim albumem, z dwoch wybrałam ten http://ksiegarniainternetowa.co.uk/en/album_mojego_dziecka_chlopiec-9788321346649
;)
Nie wiem jak to napisac ale jakos sprobuje, co do slubu i wiary. Ja tez wierze, jak Blania a nie mam ślubu koscielnego. Wierzyc to akceptowac wszystkie zasady tej wiary, ale ja z tym jednym sie nie zgadzam, poniewaz wiele małzenstw rozpada sie poniewaz cos tam w 'seksie' nie pasuje, albo cos im nie gra, i musza sie rozwiesc. Dlatego zeby do takich sytuacji nie dopuszczac powinno sie wyprobowac zwiazek na wszytskie sposoby. Zamieszkac, pobyc pare lat by byc pewnym. Pewnie ze nie ktore zwiazki sie rozpadają i po 15 latach małżenstwa, jednak najwazniejsze to zobaczyc jak sie bedzie mieszkac, dzielic finansami by nie bylo klotni itd. Zareczylismy sie w dniu kiedy dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy, ale nie myslac jeszcze ze to ze wzgledu na niego, powiedzielismy ze za okolo 2 lata chcemy wziac ślub, bo jestesmy pewni. Ze wzgledu na Filip troche jeszcze to odwleczemy, poniewaz zawsze chciałam zeby to była taka super uroczystosc, niech Mały troche podrosnie ;)

Beacia: to popoludnie pełne wrazen ;) jak dacie rade wrzuc jakas fotke Iski z imprezy ;) kiedy jedziesz do mamy? dasz rade, trzeba zrozumiec ze kiedys bylo inaczej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Beacia- moj pies wazy 4razy wiecej niz twoj (ten wiekszy) co za tym idzie ze wiecej je wiec wiadomo ze kasy idzie:/ Dlatego kombinuje z roznymi karmami ale musze je zmieniac co 3m. takie zalecnie ,bo czasem organizm psa musi sie przyzwyczaic do nowej karmy:/ Moze sprobuje tej royala zobacze jaki efekt bedzie. A co do yorkow wiem ze maja charakterki ale nie lubie tych szczorkow:) Znaczy kocham zwierzeta wszystkie ale te male pieski niech beda u kogos innego sama nie chcialabym miec:) Jakos tylko duze rasy i srednie. Moze wlasnie przez te kompleksy tych ras malych nie lubie ich, zaczepiaja a pozniej musisz je bronic. Ostatnio kolezanki pies przyniosl nam yorka w zebach dobrze ze go nie zjadl:) ale maly fikal wiec wiekszy sie wkurzyl ,moj pies tez kiedys zlapal malego psa i nim rzucil bo ten maly podgryzal mu lapy :) Male psy sa dobre w pozdroz spakujesz do auta i juz malo miejsca zajmuja a moj to caly fotel z tylu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

My już po imprezie, wieczorna pora się zbliża czyli matka daj cycka, kąpiel, butla i spać i nie ma zmiłuj, zegarek w tyłku i koniec :-) Oczywiście I. nas przywiózł i pojechał z powrotem, żeby sobie podrinkować. Ech, dobra narzekać nie będę ale jak skończę kp to na 100% sobie to odrobię i jego wieczorem zostawię samego z Małą.
monika1709 - ja też zawsze wolałam większe rasy, yorka mamy z przypadku, jak miał ok. 12 tygodni to cyganka chciała go wyrzucić z domu bo jej sika (szczeniak! naprawdę dziwne że sika w domu...) no i chcąc nie chcąc go wzięliśmy bo obdzwoniliśmy wszystkich znajomych i nikt nie chciał i takim trafem został z nami. I tak, jest wredny na inne psy, toleruje tylko i wyłącznie swojego przyrodniego braciszka, ale też baaardzo cwany i inteligentny :-) Kundelka I. już miał jak się poznaliśmy.
Kurde, Blania, zobaczyłam że w albumie masz opaskę ze szpitala i przykro mi się zrobiło bo ja nasze wyrzuciłam :-( Trudno...
Ania92 - u nas przy skoku są ze 2 dni marudzenia, ostatnio pisałam Wam że Iśka nie chwyta w rączki, właśnie dzisiaj zaczęła :-) Zdjęcia jej nie zrobiłam niestety, ale koleżanka robiła zdjęcia to jak zdobędę to wtedy wrzucę. Do rodziców jadę w ten poniedziałek i zostaję też do poniedziałku lub wtorku.
Z moją mamą jest o tyle ciężko że strasznie się wtrąca pomimo że twierdzi że tego nie robi, że wie wszystko najlepiej i nie przyjmuje do wiadomości że ktoś robi inaczej bo dla niej to od razu jest nienormalne no i w zasadzie do wszystkiego jest nastawiona negatywnie w przeciwieństwie do mnie. Dużo rzeczy robi "na pokaz" bo co ludzie powiedzą (a mnie sorry, wali to co ktoś o mnie sobie pomyśli), a najlepsze jest to że w trakcie sprzecznych sytuacji powtarza że ona wychowała dwójkę więc wie, a tak naprawdę wychowywała nas babcia, bo mama pracowała, zresztą ja nawet nie kojarzę żadnego momentu kiedy np. się ze mną bawiła. No i znowu wylałam trochę swoich żali ale chciałam żebyście miały mniej więcej nakreśloną sytuację.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia
Wyrzucialas ?! Jaa Cie :(. A jaka imprezka byla ? Hmmm no tak znam to z kądś . Ja siedze z tesciowa a P na podworku z Bratem ;-) taki nasz los.
Monia
Ja nawet nie wiem gdzie to kupiojo jo dostalam to na swieta od Brata ale namietnie uzupelniam bo wim jaka pozniej pamiatka z tego jest ! Sami z Bratem mamy takie co mama nam uzupelniala ;-)

My z P mielismynjechac do tesciow jak co weekend alr jakos nie mielismy dzis ochoty i jiz telefony czy cos sie nie stalo ze nas nie ma . Oglaadamy harreego ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Beacia- no nie ktorzy nie grzesza rozumiem:) Ja znowusz mam kolezanke ktora jak nie chce psa to mowi ze jest jej corka uczulona albo ona:) miala w ciagu lat 2 szczeniaki i teraz nie gadamy o oto ze soba:/ poniewaz powiedzialam jej ze jest idiotka bo zostawia szczeniaka na pare godzin w kagancu w domu bo jej gryzie wszystko. Pozniej nagle jej corka uczulenia dostala i wybuchlam:) ALe czasami nie umiem byc bezczynna.
Co do mamy rozumiem cie. Moj ojciec jest podobny-ale zerwalam z nim kontakt nawet nie wie ze jest dziadkiem.Ja juz nie mam rodziny albo niestety pochowalam albo wyparlam sie ich. Wolalam byc sama niz miec np ciocie -opiekunke ktora dosc ze mnie okradala z pieniedzy to jeszcze przy wszystkich byla taka zaje...ta a jak bylysmy same to musialam sie pytac czy moge cos z lodowki wziasc. Tak wiec wypielam sie i lepiej sobie daje rade niz oni wszyscy razem wzieci.
JA tez juz chcialabym zostawic malego z moim moze nie tyle by wypic ale by zajal sie malym dluzej i zobaczyl jak to jest.
Ty mowisz o tym ze wyrzucilas opaske a ja zaluje ze nie poszlam prywatnie po 20tyg na usg by miec zdjecie mojego synka w brzuszku ,mam tylko pecherzyka 5tyg:) a reszta to jakies szumy itp. Teraz zaluje a wtedy liczylam kazda zlotowke.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...