Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak nie dziwie ze sie ze dziakowie nie chca zostawac ciagle z wnukami(raz na jakis czas ok ale nie codziennie ) poniewaz wypuszczajac dzieci z gniazda tez maja prawo zajac sie w koncu soba a nie wnukami. Wiec potrafie ich zrozumiec. Gorzej jesli w ogole nie chca zostac nawet na chwile. Niech sobie dziadkowie tez pokorzystaja z zycia:) Ja myslalam ze unikne zlobka bo bardzo chcialam go uniknac ale niestety jesli rozstane sie z moim to nawet babcia nie pomoze.bo na panstwo nie mam co liczyc ze pomoze.

Lilii dzieki:*

Ania-mam gr 0 i mnie komary zjadaja zywcem:) wiec cos w tym jest. No pan T. byl spokuj dopoki nic od niego nie chcialam. mam dosyc pieprzonego egoisty wiec w koncu wszystko z siebie wyrzucilam. Stwierdzil ze nie ma sensu ten zwiazek bo to ja go mecze psychicznie dziwne bo ja moge tez to o nim powiedziec, wzial dupe w trok i pojechal do mamy ja opieprzyc ze sie wtraca. Eh szczerze wisi mi to.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Ania- Ja mam grupę krwi ARH minus, nie ubieram się w żaden z tych kolorów, no może czasami coś czarnego ale nie ciągle, a mnie komary też chcą zjeść :p
Co do mojego ex to kocham na zabój i poszła bym w ogień, szkoda tylko, że to w jedną stronę działa.
Dziś w nocy (no w sumie nad ranem) oglądałam wróżki na TVN :P wysłałam sms z zapytaniem czy się zejdziemy i otrzymałam odp. że tak :P
Ja generalnie nie wierzę w takie rzeczy, zabobonna też nie jestem, a że sms tylko 3,40zł to sobie myślę- a co mi szkodzi :P no i zobaczymy czy wróżka prawdę powiedziała.

Monia- nie ma za co dziękować ;)
Powiedział Ci, że związek nie ma sensu czyli co? Definitywny koniec? Kurcze, może weźcie się gdzieś wybierzcie na jakiś mini urlop, pogadajcie od serca, bo przecież żeby naprawić coś to muszą chcieć dwie osoby.

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Kobietyyyyyy!
Wy to wyczucia za grosz nie macie!! Wiecie ile czasu musiałam nadrabiać?! :D
Melduję, że Dominik waży 6kg i mierzy 60cm.
Tak się zwierzacie... powiem Wam, że myślałam, że sama nie miałam w życiu wesoło, ale teraz to wszystko to i tak jest taka mała kropelka w morzu. Tyle, że u mnie skończyło się tak szczęśliwie, że trafiłam na najwspanialszego faceta na całym świecie. Gdyby nie on, to na pewno nie byłabym teraz sobą. Chociaż w tygodniu pracuje od rana do wieczora, kiedy tylko może zawsze pomaga mi przy małym. Mam nadzieję, że dane mu będzie żyć długo i szczęśliwie, bo bez niego to mnie nie będzie. Jest cudownym człowiekiem. Niestety jego zdrówko się buntuje :( Chciałybyście się pobawić w QUIZ? Jeśli któraś z Was znalazłaby chwilę czasu, to zapraszam na dropsika, w folderze "my" jest jego foto. Jak myślicie, ile może mieć lat??????

Lili, witaj w naszym skromnym (hihi) gronie :) Jak byś miała jakieś pytania to WAL. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby wróżka się nie myliła!

Monika, na prawdę myślisz, ze nie ma dla Was ratunku? A nie udałoby Ci się namówić mężola na jakąś terapię małżeńską? Swoją drogą, bo nie pamiętam, czy mówiłaś... Czemu Ty zostawiłaś tą swoją ex miłość, którą tak strasznie kochałaś?? Przepraszam, że tak wprost, oczywiście nie musisz odpowiadać:)

Ania, sama nie wiem czy w to wierzyć, ale ja tam swojego też trochę pośliniłam, może nie jest idealnie, ale tak jakby się faktycznie trochę uspokoił.... zawsze jestem przekonania, że to na pewno nie zaszkodzi, a skoro miałby pomóc.... U mnie też się zgadza z tą grupą krwi:D

Pati, tak to jest z naszymi dzidziolami, cwaniaki jedne. U nas też ciężka noc, ale mały w dzień nadrobił :)

Emwro, gratulacje, zdolny Damianek! Bardzo się cieszę, że u niego już lepiej. Nooo i trzeba się zgodzić z dziewczynami, że się nieźle trzymasz jak na te lata :D

Dianeczka, uhhh, a myślałam, że jestem jedyną osobą na naszym forum, facebooku i nie wiem gdzie jeszcze, która nie oglądała meczu :) I to dokładnie z tego samego powodu co ty

Beacia, jeśli chodzi o przedszkola, idzie znaleść przedszkole, że wezmą dziecko 2,5 letnie. Tyle tylko, że przedszkole raczej prywatne, no i druga sprawa- życzą sobie, żeby dziecko samo potrafiło się ubrać i zjeść.

Dziubala, dołączamy do Waszego grona. Dominik również nie przewraca się, ani w jedną, ani w drugą stronę

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Pipi- o to plucie mi chodziło, też piszę jak połamana, sorki :P
Na urok mówicie, że to działa? Będę musiała zapamiętać na przyszłość zawsze sposoby :D

Emwro- cholera niby kogoś masz, a tak naprawdę nie możesz na tym kimś polegać. Też takie do dupy :/
Tatuś w ogóle się dzieckiem nie interesuje? Rozumiem, że do pracy wyjechał na te kilka miesiecy, może jak wróci to będzie lepiej.
Kurde jak my kobiety mamy przerabane w życiu.

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Pipi- obstawiam ze ma 30lat. Ty tez wygladasz jak nastolatka:)
Co do mnie to musialabym opisac ci historie a to jednak na pare stron hehehe wiec odpuszcze sobie ,zaczelo sie od poronienia ......ale mowie wszystko nalozylo sie na raz wiec rzucilam go ,nie wiem czy dobrze czy zle. Fakt faktem cierpialam jak cholera ale minelo. Tamten okres byl dla mnie bardzo ciezki starcilam dziecko,partnera i wtedy pojawila sie Monia z rownoleglego swiata:) Totalnie robilam wszystko na odwrot nawet rzeczy ktore nigdy wczesniej do glowy mi nie przyszly.Pogubilam sie w zyciu,narobilam wiele glupot, pare rzeczy ciagnie sie za mna co tez jest powodem klotni z T. Nigdy nie twierdzilam ze jestem aniolek ale chcialabym w koncu zaczac od nowa. (pisze ogolnie wiec mozna roznie odebrac moja wypowiedz-nie zdradzilam :P) Chyba jedyna to zdanie wylapalas o ex:)

Dziewczyny chcialabym widziec jak robicie te wasze czary mary cos czuje ze po kryjomu jak nikogo w poblizu nie bylo co? czy tak oficjalnie?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
Powiem Wam, że ja chyba jakaś psychiczna jestem... Dziś PIERWSZY raz tatuś wziął małego na spacer żebym ja mogła sobie odpocząć po ciężkiej nocce a ja co?? Zamiast się położyć jak człowiek spać to ja w ciągu godziny wykonałam 4 telefony z pytaniem czy wszystko ok, siedziałam i myślałam czy nie płacze czy mu nie zimno albo za gorąco czy Rafał sobie poradzi no schiza totalna... Głupota ludzka nie ma granic... :D

PIPI ja też słyszałam o tym by jak dziecko jest zauroczone by pluć w cztery kąty i nie ma w tym nic śmiesznego bo ponoć to działa.. A Twój mąż hmmmm 30 lat?? Twój Dominik waży około tyle co mój mały a ile Robson waży dokładnie dowiem się 22 bo mamy drugie szczepienie

Dianeczka piękne zdjęcia wstawiłaś. Mała na chrzest ubrana była jak księżniczka a tort..... no cudo :D śliczne...

Ania jeśli chodzi o to nocne wstawanie małego to nie jest kwestia tego, że szybko chodzi spać bo on od urodzenia był kąpany o 19 i max 19:30 już spał więc to nie to. Bardziej mi się wydaje że wpływ na to ma to że ja jestem przemęczona i zanim się w nocy obudzę na jego jedzenie to on już zdąży sie rozbudzić i wtedy już kaplica ... Ale na szczęście nie jest tak co noc więc ok ale jutro jak mały pozwoli nie wychodzę z łóżka przynajmniej do 9 :D taki jest plan no i dzisiaj zamierzam szybciej się położyć ale z tym to różnie bywa...

Beacia Co se mała będzie jak se może... :D na dworze tyłek może :D pełna kultura :D Mój mały czasami tak wali że ja w pokoju obok słyszę że poszło w pieluchę :)

Wiecie co wam powiem dziewczyna z którą leżałam na porodówce dzisiaj mi napisała że mały jej ma już pierwszego ząbka :) w wieku 3 miesięcy...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

Halo, halo, od wiedźmowania to ja tu jestem :D
A tak na poważnie to ja z kolei nie wierzę w takie zapluwanie, przelewanie jajek czy inne znachorskie metody :)

Nakręciłam Wam filmik z tym obracaniem, nie wiem czy o to dokładnie chodziło, właśnie się zgrywa, niedługo powinien się na dropie pojawić. Mniej więcej wiadomo o co chodzi, chociaż przed kamerą Mysza nie chciała współpracować, więc jakby trzeba było coś wyjaśnić to pytajcie. Ogólnie przy przewrocie powinna być noga ugięta, Iśka mi uginała na filmiku obie :D

I dzisiaj kolejna umiejętność! Okrąg! Robi 1/4 okręgu heheh, wrzucę też fotkę z tego :)

Pipi, ja Twojemu daję tak 32-33 lata :) A co z jego zdrówkiem szwankuje? Jeśli nie chcesz to nie pisz. Mój I. jest ode mnie starszy o 6 lat.

Dianeczka - a co Ty za fotkę na profilowe masz ustawione? :) Lasencja :D

Lili - nigdy nic nie wiadomo :) A macie ze sobą jakiś kontakt?

Ania - a był taki co postawił 500zł na wynik 2:0 i wygrał ponad 13 tys. :) Na necie pisali. Z programów oglądałam dzisiaj durne "Mama kontra mama" - co jest dowodem na to jak mamy się nawzajem siebie czepiają hahah :D No właśnie teściowa u nas też w ogóle się nie wtrąca dlatego I. z nią pogada jak już będziemy musieli podjąć jakąś decyzję i zobaczymy. Wyszło mi z obliczeń, że Mysza przybiera ok. 180g na tydzień. A mierzy tak ok. 66-67cm na moją miarę...

Monika - ja nawet bym nie chciała Małej z teściową za długo zostawiać :D Co to to nie, bo widzę co teraz się dzieje i już wiem co u niej będzie, czekolady, słodkości i rozpieszczanie, więc ok, ale... nie za często. Mam z tym wygodnie, że grafik w pracy układam ja, mam oczywiście "z góry" jakieś narzucenia, ale ogólnie to moja "brocha" :) Nie zakładaj, że się z Twoim rozstaniesz, bo sposób myślenia w dużej mierze wpływa na nasze życie.

Emwro - zawsze możesz wystawić ciuszki jako "mega paka" za X zł np. na olx i zaznaczyć że odbiór osobisty.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Hehe Pati luz, ja mam tak samo. Jak mama czy babcia biorą Aleksa żebym odpoczęła to zamiast walnąć się do wyra to sprzatam bo to w oczy kole przecież :P chociaż ostatnio padłam :)

Beacia- nie miałam z nim żadnego kontaktu. Ostatni raz pisałam z nim jak do szpitala jechałam ale to było bardzo służbowa rozmowa. Dziś się wkurzyłam i napisałam czy wreszcie przyjedzie syna zobaczyć i niby w tym tygodniu ma wpaść do nas. Zobaczymy.

Monia- Ty to rzeczywiscie przeszłaś sporo, a i teraz lekko nie masz bidulo :( Przykro mi, że poroniłaś :( Ale patrz jaka dzielna jesteś i wyszłaś na prostą, przynajmniej w jakimś stopniu ;)

Ja takich czary-mary nie robię i nawet nie słyszałam. Ale np moja babcia po kąpieli przeciąga Aleksa (prawe kolanko do lewego łokcia i druga strona to samo). Ponoć sprawdza tak czy Mały nie jest przechlaśnięty.
Nie wiem czy słyszałyście o tym :P

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Lili - nie słyszałam o tym, ale babcie to babcie :) a co to w ogóle znaczy jak byłby "przechlaśnięty"?Kurde, to jak ten Twój ex się w ogóle nawet dzieckiem nie zainteresował to bym go olała ciepłym moczem, sorry za dosłowne określenie, ale niech się zdecyduje - albo uczestniczy na bieżąco w jego życiu albo się wypisuje i znika. W sensie, że Aleks go nie widuje w ogóle. Bo takie widzenia raz na ruski rok STRASZNIE działają na psychikę dziecka, niestety wiem z autopsji po siostrzeńcu :-/ Pseudotatuś raczył się pojawić w ub. roku po 2 latach nieobecności (Młody ma 10 lat), po czym po wymianie zdań z moją siostrą na oczach syna wyszedł... "Spotkanie" trwało z 2 minuty... Nie chcecie wiedzieć w jakim stanie był Młody, który na co dzień wie, że jest ktoś taki jak jego ojciec i w głębi duszy bardzo za nim tęskni. Gdyby moja siostra wiedziała jak to się skończy w życiu by nie pozwoliła, żeby Młody to widział. Na szczęście ma dziadka, a moja siostra znalazła fajnego faceta, który Młodemu chociaż trochę tego ojca zastępuje, no ale wiadomo...

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Heja!

Ania - jak przeczytałam o tej skarpecie, to myślałam ze padnę :) Myślisz, ze to coś da:)?
Wiecie co ja kiedyś głupiego zrobiłam, jak jechałem samochodem to przebiegł mi czarny kot. Tak może z 30 m przede mną. Wtedy zatrzymalam samochód, wysiadlam z niego i zrobiłam 3 kroki do tylu, hehe. Jestem jakas nienormalna ;)

Beacia - faktycznie Twoja corcia podobna jest także do Twojego chłopa, ale Wy w ogóle jesteście do siebie podobni :) ładne postępy ma Izunia. Mój to zaczął dosłownie wariowac. Tak mu sie spodobało obracanie na bok, ze teraz po prostu szaleje. Tak samo z łampaniem zabawek rekami i nogami i łapanie sie za stopy.

A ściana ze zdjęciami - subcio.

Pati - normalnie szok, jaka zmiana nastąpiła u Twojego faceta. Tak sie cieszę. Mam nadzieje, ze teraz będzie coraz lepiej. I korzystaj z czasu wolnego dla siebie, jak mąż Cię wyrecza, bo nie wiadomo czy mu sie nie odwidzi ;)

Emwro - bardzo dobre wieści o Damianku, czyli może jednak nabial był przyczyna. Oby udało Ci sie jak najszybciej zażegnać problem. Naprawdę wyglądasz jak nastolatka, tylko pogratulować takiej urody:)

Dianeczka - corcia slicznosci, super torcik!

Monika - myśle, ze Pati ładnie to ujęła, jak postępować, popieram ja w 100 procentach. Jezeli mogę sie zapytać - dlaczego rzuciłas swoją miłość? Może po prostu jeszcze go kochasz i nie możesz zrobić miejsca nowemu partnerowi. Jezeli uważasz ex za przeszłość definitywną, daj szanse swojemu aktualnemu facetowi, nie poddawać sie tak szybko, w końcu jest ojcem Twojego synusia

Lili- czy Ty masz na imię Liliana? Oczywiście nie musisz zdradzać, ale naprawdę cudowne imię. A jako był powód rozstania z ojcem dziecka? I powiem tak jak u Moniki, nie musisz odpowiadać na to pytanie.

Dzieki dziewczyny za infomo ulewaniu, czyli wydaje sie to chyba jeszcze normalne, szczególnie przy kp. Dzisiaj wazylam malegomi waży już uwaga 7 kg! Cieżko mi sie już go nosi, a w szczególności, ze usypiam go na rękach.

Na dropie zamieściliśmy kilka new fotek Maksia, no i tez ujawniłam siebie (zdjecie sprzed kilku lat), ale teraz wyglądam podobnie, tylko mam troszkę jaśniejsze włosy.

Buzka

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) no i na dobre zostajemy sami na noc. K. własnie zaczął od dzis nocki i tak już bedzie :( w sumie to tak wieczór (chyba juz noc, u mnie po 22) mam dla Was, w tv, chodze spać koło 23 więc jestem :D

Co do komarzyc, tną chyba jednak wszystkich jak leci ale właśnie podobno najbardziej tych co wymieniłam :D ja też grupa krwi 0, ale w Angli w tym roku w ogóle nie było komarów, także zapomniałam jak to jest mieć bąble :D

Pipi: quiz, ja myśle że tak z 26 lat może mieć Twój mąż :) zdrówka życzę . Już go tak nie postarzajcie :D a wpisu nie usuwaj, to Twój sposob na przepluwanie, ja napisałam tylko jaki ja znam, ale z drugiej strony, ślinić czoło... :D

Beacia: to jest jedyny zababon w który wierzę, bo na własnej skórze poczułam, kiedyś Wam wspominałam o tym wlaśnie :) no ale Fifi dalej ma takie krótkie ataki, choć nie tak masakryczne już, może po prostu tak już będzie, jak mu się coś bardzo nie będzie podobać :)
No to mi wyszło ze Fifi przybiera około 230g na tydzień. No ale to Pulpet.
Co do rocznicy, jesli juz bedziemy na swoim to pewnie jakoś to się uczci, a jak nie to przełożymy :D jak to K. żartuje i się śmieje 'nie ma co świętować, 7 lat więzienia' :D

Monia: nie wiem czy przyjmiesz, ale przytulam Cię, dzielna kobieta jesteś! (nie podrywam :D)

Pati: ja jakoś K. na spacer z Małym nie wyganiałam, i nie był, wolałam zawsze razem, ale pewnie też bym tak się czuła. Bo został kiedyś nie raz z nim sam i też się martwiłam, a dał radę :)
A no w sumie masz rację z tym wstawaniem. Może to jednak skok. Śpij jak najdłużej, mama wypoczęta to i dziecko szczęśliwsze :) a co do ząbków, mówią mi że Fifiemu może cos się przebija dlatego tak płacze, ale jakoś nie wydaje mnie się...

Lili: PRZECHLAŚNIĘTY?! pierwszy słyszę :D

Werka: da, nie da, próbuje wszystkiego co znam. A tak jak mówię mi kiedyś CHYBA pomogło :D jakiego masz tableta i czy jestes zadowolona? bo planujemy kupić, Kuba się na nich zna ale tak z ciekawości pytam :D
rany Julek, a więc tak wyglądasz, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażała, z Twoich wypowiedzi myślałam że jakas pani profesor czy coś :D oczywiście super i młodziutko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...