Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie tłoczno tutaj, to bardzo fajnie :)
Monikę z innego forum znam i właśnie mówiła, że tu tak "głośno" :) w sumie nie pomyślałam żeby zajrzeć na wrześniówki ale myślę, że tutaj więcej mi powiecie :p

Z facetem pewnie macie rację, mimo wszystko tęskno i serce boli.

Beacia- mecz oglądam i chyba Aleks kibicem już jest zagorzałym bo aż mnie w suta ugryzł. :P

Co do seksu- biorąc pod uwagę to co księża robią, to zakony to zamknięte burdele :P

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Z lilii poznalam sie w samotnych ciezarowkach:) Fajna osobka temu jej wspomnialam o fajnych dziewczynach:) no to poslodzilam wam hehehe wiecej wazeliny mi dajcie :)

Ogladam "obecnosc"niby na faktach calkiem fajny:) ciekawe w takim razie jaki bedzie ten nowy Anabel :)

Sex -ja mam anty naturalna -nie uprawiam sexu:) ale co do tych tabsow przy kp pilnujcie godzin bo one sa slabe znaczy szybko wraca plodnosc. Jesli zapomnials wziasc to musisz tydz sie pilnowac. Tak mi mowil gin. Nie testowalam:)
Dzieci-chce miec corke ale czy mi bedzie dane to zobaczymy. Napewno nie teraz za ciezko z brzuchem biegac za uczacym siedzieckiem chodzic. No i chce poswiecic czas Aaronowi. Tak wiec za ok 2lat bede chciala sie starac o ile bede miala z kim:)
Cdn.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monika - pudełeczko wazeliny mam w szafce, więc zapraszam hahah :D Bez podtekstów, dla psa na zimę kupiona :D do łap! Przerażający film oglądasz, byłam na nim z koleżanką w kinie. Swoją drogą, przed ciążą uwielbiałam takie filmy, a teraz jakoś nie potrafię sobie poradzić z emocjami, nie wiem o co chodzi.

Lili - o zakonach to też nie jedną książkę można by napisać. Aleks ugryzł, bo na pewno za bardzo się zapatrzyłaś! I to o zgrozo, na pewno na jakiegoś piłkarza! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Moj synek nie spi,lezy grzecznie, powital mnie usmiechem zjadl i teraz lezy. Moze wyspal sie juz:) Dzis zostal z tata a ja pojechalam na zakupy musialam odpoczac ,szukalam dla malego tych puzzli na podloge ale nie znalazlam:) Ale kupilam sobie wage i ta pokazuje ze waze tylko 2 kg wiecej niz przed ciaza bo ta stara 5-10kg :) Tata mial problem z malym nie umial go polozyc spac przez co jak wrocilam zastalam sajgon w domu (zabawki ,butelka od mleka itd) i umeczonego syna:) Ale musi sie nauczyc tak wiec jutro ide na kawe do T.siostry a on znow z malym zostaje. Przykro mi ze syn troche sie meczy ale trudno.....niech sie hartuje zycie ciezkie jest:)

Aniu-odrazu litania, jestem gadułą wiec dla mnie napisac post jednostronny to nic trudnego:) Wiec uwazaj..... :P Zloz reklamacje i cyganow:) Albo popros Beate niech sciagnie klatwe z K. bo w koncu bawi sie w magie :P Jak pisze post to pisze go naprawde dlugo az sama sie dziwie jak to mozliwe.....aaaa przypomnialo mi sie a co cie to interesuje skad sie znamy z Lilii? :P moze kochankami jestesmy:P zartuje oczywiscie .....:)

Blania-wiem ze trzeba miec nadzieje tylko czasem juz mam dosc,jak pisalam ja juz zmeczona jestem:)Ciesze sie ze znalazlas wymarzonego faceta ,mam nadzieje ze u mnie tez sie poprawi i bede mogla powiedziec ze tworze rodzine jaka mi sie marzyla. Bo jest ojciec dla dziecka ,matka dla syna ale nie ma kobiety dla mezczyzny i na odwrot .I chce to zmienic:) bo narazie zyjemy jak stare malzenstwo po rozwodzie w jednym mieszkaniu:) Jak oko ?

Pati- a co ty powiedzialas swojemu ze tak sie odmienil? i ze zrobil kolacyjke moze u mnie to zadziala:)
Dziekuje za piekne slowa i za to ze powiedzialas cos takiego. Wiem ze jestem silna ale problem w tym ze brak juz sil na walke ,czasami mam wrazenie ze sie wypalilam. Ale licze ze ta zla passa w koncu sie skonczy bo kuzwa ilez tych klod pod nogi mozna rzucac ,kiedys musza sie skonczyc:) Ale przez ta wlasnie moja "sile " czesto pokazuje ze dam sobie sama rade i przez to moj albo czuje sie nie masko czy jak tam to zwal,albo ma w nosie bo wie ze zrobie sama :)

Beata-dobrze powiedzialas o kasie i szczesciu,w sumie o to mi chodzilo ale nie umialam tego dobrze obrac w slowa,nazwac. Szczesliwa bede jak bede miala spokojnego ducha:) hihihhi No i niech maz wraca do zdrowia szybko zeby faktycznie nie pozarazal nikogo. Ale swoja droga jak on sie zarazil jakas bakteria? czy pracuje w jakims takim srodowisku ze narazony jest na to? bo pierwszy raz sie spotkalam z czyms takim:) Wiesz co nie wierzylas w Polakow jak 3/4 polski?:P a tu zonk 2:0 i co łyso? :P nie martw sie napewno kupiony mecz albo niemcy po dobrym melanzu:) Sama wymyslilas taka antykoncepcje to cierp, hehhe zartuje ,bedzie dobrze, wlacz sobie placebo:P Aha jade po wazeline,szykuj bede za 5min:)

Lilii- kazda ma racje i nie ma co do diety bo kazde dziecko jest inne. Ja np pilam kawe,herbate dziecko nie bylo pobudzone, bo jak byl okres ze nie pilam to tez byl taki sam, jadlam ogorki w kazdje postaci a tu na forum mialy dziewczyny z nim problem, jadlam orzechy itd nic nam nie bylo. Jedynie przy bardzo tlustych smazonych rzeczach bolal malego brzuch ale po miesiacu podawalam mu krople wczesniej i jadlam frytki z rybka i nic mu nie bylo. Poprostu wiedzac ze jem cos "nie dobrego " to zapobiegawczo podawalam mu krople. Aaaa w szpitalu powiedzieli ze mam nie jesc pestkowych owocow i tu sie sprawdzilo po brzoskwiniach byl placz i kupa zielona (to tez jest wskazowka ze cos jest nie tak) a po sliwce to juz byla masakra. ale ogolnie nie ograniczalam sie. Na poczatku nie wazne czy jadlam czy nie moj maly mial kolki pozniej mu przeszly i pojawialy sie jak zjadlam cos nie fajnego gdy sie zorientowalam to wlasnie wtedy zapobiegawczo dawalam krople. I w sumie od 2 miesiecy mamy luzy :)

Wiecie co nie chce mi szukac - jak jestes na macierzynskim to dni urlopowych nie masz za ten okres nie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info odnośnie jedzenia, chyba będę próbować po trochu wszystkiego bo chleb z chuda kiełbasa już mi bokiem wychodzi :p frytki i rybka mmm nawet mi Monia nie pisz o takich rarytasach :P

Hihi możemy być kochankami Monia, żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopczek :D

Coś mi Aleks dziś wariuje, jakis nadpobudliwy jest. Od 22giej z nim walczę. Macha rękami i nogami, oczy jak 5zł, a smoczek to zaraz połknie. Od razu mówię, że głodny nie jest bo cycki opróżnianie i 20ml glukozy wypił.

Monia- tatuś niech walczy z Aaronem bo inaczej by nie wiedział, że dziecko ma.

Beacia- noo z tych Niemców to calkiem fajne chłopaki, bym nie pogardziła :D

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusiątka!
Moje dziecko właśnie cycuje i przed chwilą siarczyście bekło z cycem w buzi. No nic, pełna kulturka...

Monia - no i gdzie jesteś??!! Ja tu wczoraj aż z forum zeszłam, żeby się przygotować, a Ciebie nie ma :-( Może po ciemku trafić nie mogłaś? :-p A dobrze, że T. zostanie sam i to też do końca nie jest tak, że Aaronek będzie się męczył. Ok, może trochę tak, ale dzięki temu nauczy się że w inny sposób też można zasypiać. Z Tobą ma już jakiś schemat, więc nic dziwnego że tacie jest trudniej, bo nie ma takich przyzwyczajeń jak Ty. Moja Iśka jest już na tyle cwana, że wie że wymusi coś na tacie i babci czego nie wymusi na mnie :D A mój pracuje z ludźmi więc nie trudno się tym cholerstwem zarazić, okulistka powiedziała że można to porównać do kataru :-/ Co do meczu to cieszę się oczywiście że wygrali, chociaż niezbyt zasłużenie, bo grali w większości jak sieroty i nie oszukujmy się, 90% roboty odwalił Szczęsny, bo bez niego Niemcy by mieli z 5-6 bramek.

Lili - ja bardziej w siatkarzach gustuję niż w piłkarzach :D Z kupą tak jak pisze Monika to racja, to też wyznacznik że coś się dzieje. Gdyby Aleks był trochę starszy to marudzenie bym zwaliła na skok, ale jest jeszcze za malutki. Może to być też spowodowane adaptacją do innych warunków, nawet do 4 mcy maluszki mogą mieć przyzwyczajenia z brzuszka. Próbowałaś go uspokajać szumem suszarki lub odkurzacza?

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia- siatkarze też fajni tylko ja mam niecałe 160cm wzrostu więc mogłoby być ciężko :P
Suszarka chodziła pół nocy i tym razem nie pomogła, odkurzacza nie mam niestety. Ale położyłam sobie Aleksa na brzuchu (główką na piersiach żeby moje serce słyszał) i tak mu trochę brzuszek masowałam to się trochę uspokoił. Zobaczymy jak będzie dziś na dniu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Po pol godzinnym czytaniu co tu nowego od wczorajszego wyjscia w koncu moge pisac ;-) wiec tak :
wyjscie i ubior
Ubralam sie w leginy z zamkiem i bluzke z srebrem tak elegancko ale skromnie i o to mi chodzilo i uwaga WYSOKIE BUTY o_O ! I bardzo dobrze bo Pani domu byla w dresie ! Co w cale mnie jakos nie zniesmaczylo poprostu wygodnie a to nie byla jakas oficjalna impreza wiec jak poszla bym w sukience czula bym sie jak kretyn. Ale bylo naprawde ,naprawde milo ;-) peklo 1,5 l ale dzis wgl kaca nic. Wsyztsko spokojnie,mile towarzystwo,super tematy ;-) ludzie strasi od nas 15 lat ;-). Babcia zdala egzamin na 6 ! Maly zasnal jej o 19:00 i spal do rana. My bylismy i tesciow o 22:00 wiec jeszcze zdazylismy na mecz i piekna wygraba Polakow ;-).
Oko
Byli chwilowe. Chyba niezmyty makijaz na noc dal sie we znaki.
anty/klasztory/brak seksu
Coz ja sie nie usmialam na temat antykoncepcji BRAK SEKSU i pobycie w klasztorze. Mysle,ze hahahah a w sumie tak zlansowalyscie mi mozg ze nie wiem co mysle hihi :D My zabezpieczamy sie gumkami. Jakis specjalnych hormonow boje sie brac by nie utyc poprostu !

Lili
Milo Cie tu powitac ! Co do chlopa to przykro bo nie wyobrazam sobie sama chowac malego (peeno jak bym musiala to bym dala rade). Ale widac jestes dzielna ,kochajaca Mama i tak trzymaj ;-) !
Beacia
Wspolczuje oka I. Teraz nie moze Ci pomoc w sumir w niczym ale chlop zawsze dobrze sie ustawi :D ooby szybko mu przeszlo ;-). Alez sie ucieszylam jak napisalas ze Iska lapie nozki ;-) ale ja bym chciala zeby Bolo tez lapal ;-) ide mu dzis kupic skarpetko-grzchotki !
Pati
Ciesze sie,ze wieczor byl tak udany. Jak czytalam Twojego posta to az sie usmiechnelam. Hahahhaah my jak z P bysmy weszli do naszej wanny to by sie woda wylala. Takie z nas grubasy buhahahah. Super,ze juz jest lepiej-trzymalam kciuki za Was i chyba sie udalo

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Hahah, uśmiałam się Blania z tej wylanej wody w wannie :D Super że wyjście takie udane, ja też ostatnio jak gdzieś wychodzimy (np. wczoraj do teściów) staram się zakładać obcasy. Bo na spacer z Iśką to płaskie. Ze stopami to na razie jest tak że wczoraj Iśka odkryła że może za stopę złapać, jeszcze namiętnie ich nie chwyta, w zasadzie na razie się to nie powtórzyło jeszcze. Z chłopami masz rację, oni to zawsze sobie coś "wymyślą" i oczywiście zaraz się chcą wysyłać na tamten świat :D

Lili - dźwięk odkurzacza jest w razie czego na youtube dostępny. Ale skoro Aleks usnął na Twoim brzuszku to widocznie potrzebował bliskości.

W ogóle zmartwiłam się wczoraj ostatnio... Pisałam Wam kiedyś że jak wrócę w przyszłym roku do pracy to wiele wskazuje na to, że parę godz dziennie teściowa będzie się zajmować Mychą i to nawet nie codziennie, bo ja pracuję różnie. I że myślałam z nadzieją że przynajmniej na razie nas żłobek ominie... A ona nam wczoraj podsunęła info o jednym żłobku :-/ i w ogóle nie poruszyła od siebie tematu że mogłaby się Iśką zająć... Gadałam później z I. i doszliśmy do wniosku że zostawimy ten temat do przyszłego roku u że I. z nią pogada. Na razie się dowiedział od znajomej że podobno nie ma co ze żłobkiem się spieszyć, bo podobno pracują nad ustawą, że ze żłobków do przedszkoli wezmą 2,5latki i miejsca trochę się zwolni. Już mniejsza z tym miejscem, ale bardziej martwi mnie to, że jak Iza pójdzie do żłobka to zacznie od razu chorować jak to zwykle bywa... No ale jeszcze mamy chwilę, zobaczymy jak to będzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia, tak to ja. Pisałam Wam kiedyś jak mnie kanar złapał i myślał, że mam dowód lewy, bo nie uwierzył, że mam 3 dychy ;p Kupując alkohol przed ciąża dowód zawsze musiałam mieć ;p A koledzy mojego P. jak mnie poznawali to się go potem pytali czy aby na pewno skończyłam 18.

Lili - w ciąży i po porodzie jadłam prawie wszystko. Ale Malutek od mniej więcej 2-3 miesiąca wysypkowy się stał i teraz jem niewiele. Także obserwuj swojego uważnie.

Nie wiem czy o tym już pisałam czy nie, ale odstawiłam nabiał i wiecie co? Mój żołądek jest dużo spokojniejszy, męczyłam się latami z jelitem nadwrażliwym. A teraz cisza, oczywiście nie 100%, ale zauważalna. Fakt, że i słodyczy nie pochłaniam. Tylko kupuje jakieś bezglutenowe, bezcukrowe, bezlaktozowe i inne bez.. Całkiem smaczne ;) Fakt, że jak za zboże płacę. Więc nie pozwalam sobie zbyt często na takie delykatesy.

Z Damianem trochę lepiej, tzn. ze skórą. Choć drapie się nadal. Ale zeszło trochę zaczerwienienie i szorstkość. Tylko rany się robią w zgięciach i tu sudocrem czyni cuda.
Beacia - nie prałam jeszcze w płatkach ani orzechach. Zrobię to, ale nie chcę zmieniać wszystkiego naraz, bo nie będę wiedziała co ewentualnie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Siemaneczko ;* u nas dobrze pogoda taka o ale wczoraj było przepięknie!
Zrobiłam suwaczek Urodzinowy dodałam ale coś nie trybi ;) za chwile wrzucę jakieś fotki ;) kurde zapomniałam ze z tel tez można wrzucać na dropboxa. Dzisiaj właśnie tak oglądam fotki i doszłam do wniosku ze musze zaczas chodzić w obcasach koturnach bo miałam ostatni raz na nogach na swoim weselu haha ponad rok temu a jestem jtaka niska wyglądam jak mała kulka! 160 cm ehh..
Meczu piłki wczoraj nie oglądałam wolałam sobie spać haha byłam pewna że jak zawsze bd w dupe a tu taki wyczyn ;O

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge7r488tmk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/uc8gxzdvoq4nuywz.png

Odnośnik do komentarza

Emwro - super że z Damiankiem lepiej! I co pomogło najbardziej? Pamiętam historię z kanarem, ale inaczej jak już się widzi o co chodzi, heheh. Ja po nabiale sporo chodzę do kibelka, ale akurat nie mam nic przeciwko :D Przynajmniej to poporodowe coś z mojej d... siedzi w ukryciu :D

dianeczka - mówią że małe jest piękne, przynajmniej niższe osoby mogą na luzie nosić obcasy.

U nas cudna jesienna wiosna, właśnie spacerujemy, a moja subtelna i dobrze wychowana księżniczka sadzi głośne bąki w wózku.

Monia, przypomniało mi się że pytałaś o urlop. Z tego co mi wiadomo nie mają one ze sobą związku, a gdyby nie przysługiwał to na rmua bym miała 20 dni a nie 46 więc wypoczynkowy spokojnie później można wykorzystać.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia-widzisz potrafie zaskoczyc jak nasi pilkarze:P Chcialam dac wam odpoczac od moich wpisow:P i nie zasmiecac watka..... Zobaczymy jak dzis T.da sobie rade:)

Lilii tak jak emwro pisze-obserwacja. Mowisz ze polozylas malego na siebie i przestal plakac ,ja tez mialam i byly to kolki wlasnie na samym poczatku.Nie tylko pojawiaja sie kolki wtedy kiedy ty cos zjesz ale tez od tego ze np nalykaj sie powietrza. Moze byc tez jak beacia mowi-chce bliskosci. Obserwuj.....pisalas o masazyku codziennie rob rowerki i przyciagaj kolanka do klatki piers. nawet profilaktycznie pomoze troche przy kolkach.

Dianeczka ja tez 160cm i od zawsze w adidasach:P
Wczoraj kupilam wage ,zwazylam sie a dzis patrze na pudelko a tam pokazana identyczna waga 57,6 musze schudnac chociaz 2 kg .

Blania- fajnie ze wypad sie udal:P mnie moj by musial wlec do domu:)Z wanna mam gorzej bo jej nie mam:P

Jak to fajnie wyglada dajesz cos dziecku mowisz "kochanie patrz co ci kupilam " a te bierze rzuca sie i probuje to zjesc:P Wiem ze poznaje swiat w ten sposob ale moglby z gracja to robic z wyczuciem a nie jak glodny pies rzucajacy sie na kosci:P hehehe dlatego mam beke z mojego dziecka-ale ze mnie mama:P

ogladalam program o Liberii kuzwa tam jest kanibalizm....gwalty i morderstwa na porzadku dziennym. masakra nie mowiac o tym ze w jakim miasteczku nie maja sciekow i zalatwiaja sie na blazy jak kot w kuwecie. Masakra jednym slowem mowiac.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Bronię się przed określaniem każdego marudzenia skokiem, ale coś jest chyba na rzeczy. Dobre 2-3tyg marudzenie, kiepskie spanie. A teraz drugą noc wreszcie dał trochę pospać. "Wspina" się po szczebelkach w łóżeczku, kręci wokół własnej osi, na boczek się wykręca, chociaż bardziej wyginaniem bym to nazwała.
Ale jakoś nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądać przekręcanie z pleców na brzuch.

Odnośnik do komentarza

My dziś bez spaceru, co Go wezmę do karmienia to od razu w kimę, już tak dwa razy. W końcu zasnął na dobre i już będzie za późno jak się obudzi.

Mamusie dziewczynek z Wawy, mam wielką torbę różowych ciuchów tak od pół roku do roku. Kombinezony, kurteczki, futerka, body, buciki. Oddam za paczkę pampersów. Choćbym nie wiem jak tolerancyjna i postępowa była, to nie ubiorę Damianka w różowe futerko z wytłaczanymi serduszkami ;), żeby chociaż kremowe jeszcze..
A mówię tylko o wawie, bo nie zaniosę tego na pocztę, więc odbiór osobisty tylko.

I tyle jeśli chodzi o spanie..

Odnośnik do komentarza

Hej :) rzeczywiście mecz bardzo emocjonujący, nie do przewidzenia wynik, chociaż mój K. miał postawić pare groszy że wygrają bo czuł że może tak być :D

Radą babci K. przeplułam wczoraj Filipa, podobno może dlatego tak płacze. Na razie jest ok. Teściowa mówiła też o innych sposobach odczyniania uroku, ale dam sobie spokój :D

Tak z innej beczki, wiecie że lepiej żeby nas nadępnął słoń niz kobieta w szpilce? :D albo komarzyce ciągną bardziej do ludzi z grupą krwi 0, i do ludzi ubranych na czarno, granatowo, i czerwono :D taki fajny program na tvn turbo, nie pamiętam jak sie nazywa :)

Lili: podziwiam Cię, nieraz sobie wyobrażałam jakby to było gdybym była sama z Filipem i jakoś nie mogę, zwłaszcza w tych pierwszych 2 miesiącach. Teraz może jest lepiej, dlatego byle te pierwsze tygodnie :) Jako za ta drugą osobą myślę, że jak kochałaś to kochasz dalej dlatego cierpisz mimo że tak jesteś na niego zła. O facetach można pisać referaty, nie wiem co w nie których głowach siedzi. Jak coś jesteśmy tu, zawsze możesz się wygadac itd :)

Pati: co za nocny Marek z Robercika! my w nocy staramy się szybko załatwić sprawę, praktycznie nic do Filipa nie mówię, jemy, odbicie (u nas błyskawiczne), pampers (zależy która godzina) i spowrotem. Trzeba starać się nie rozbudzic zabardzo to może szybciej pójdzie dalej spać. A może za wczesnie się kładziecie? Niby 20 to godzina taka akurat zeby był czas dla siebie, my tak zasypiamy koło 21 jednak i dotrzymuje do około 9 rano teraz.

Monia: a bo ja ciekawska! temu mnie interesuje :D no Beacia cos by mogła zadziałać z tym urokiem :D
Miałam pisać ostatnio, że mało o T. piszesz, a tu jak strzeliłaś. Co Ci mogę napisać, nie przekreślaj odrazu, rozmowa i jeszcze raz rozmowa...

Beacia: Iśka beka a Filip z takim hałasem już dziś 3 qpki strzelił! :D może teściowa chciałaby żeby jeszcze raz jej to zaproponować, omówić temat z zostawaniem z Izą. Znajomych mama nie wtrącała się do wychowania i w ogóle do niczego (co jest dobre) i nigdy nie zaproponowała, 'o, zostane z Mała' i dlatego jak jej zapytali to cieszyła się i chętnie zostawała :) poza tym trochę czasu jeszcze macie, może na razie się boi czy coś, a przeciez za rok Iza będzie starsza.
Iza 6600 głodmorek? chudzinka!

Blania: to dobrze że mnie z tą kiecką nie posłuchałas :D ale dobrze że wyjście udane. I babcia z Bolem dali radę :) my mamy 12 lat straszych znajomych i wcale jakos bardzo różnicy nie widać, także spoko :) no Blania są wanny i waaaaaaanny, hahaa :D

Emwro: dobrze że z Damiankiem lepiej :) słodziaki taki, jak spi na zdjęciu to taki bidulek, dzielny jest! Ty bardzo młodziutko faktycznie wyglądasz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...