Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2014


btg1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Dawno się nie odzywałam, w pracy zarzucili mnie zaliczeniami i sprawozdaniami wszelkimi i w domu nie miałam siły na siedzenie przed kompem. Nadrobię lekturę wieczorem, więc z góry przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich Waszych wpisów.

Dziewczyny "szpitalne" - super, że jesteście w domku i że możecie zbierać siły wśród Najbliższych!
Daisy - udanej i spokojnej imprezy, fajnie to zaplanowałaś i nie żałuj - teraz dłuższy czas nie będziesz miała głowy do takich rzeczy, dobrze oderwać się jeszcze chwilę od wielkiego wyczekiwania ;) No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Kamaa nie zamartwiaj się, to nic nie da. Dobrze, że Ty i lekarze wiecie wcześniej o wyniku, dzięki temu można wszystko przygotować i w odpowiednim momencie reagować. Ja na swój nadal czekam, zobaczymy w której grupie będę.

Wczoraj byłam na wizycie - lekarz stwierdził, że "jeszcze się rodzić nie będziemy", bo szyjka nadal stoi w miejscu, ale kanał zaczyna się rozszerzać, więc coś tam pomału się dzieje. Dziwi mnie ta szyjka, bo miałam przecież moment gwałtownego i intensywnego skracania, a teraz trzyma się mocno i ani drgnie. Skurczy żadnych też nie odczuwam, w pierwszej ciąży poród objawił się odejściem wód, zobaczymy teraz. Na razie brak zapowiedzi mnie cieszy, bo w niedzielę jedziemy do Warszawy na badanie echa serduszka Mateusza i nie chcę dodatkowych atrakcji, ale liczę, że urodzę jednak przed terminem.
Wreszcie się zmobilizowałam, poprałam ubranka po Adasiu i swoje koszulki do porodu i do karmienia, zrobiłam też jakieś zakupy, tak więc przygotowania w toku :) Na badania chcę zabrać minimalistyczną wersję torby szpitalnej, tak na wszelki wypadek. Wstąpimy też do Ikei po kilka drobiazgów do sypialni, żeby jakoś rozlokować Maluszka.
A potem jeszcze tydzień zabiegania w pracy i wreszcie będę mogła spokojnie usiąść i czekać na Synka :)

Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza

Martula w ktorym tyg jesteś że mlody wazy 2650?? Ja troche zaczynam panikowac bylam tez na kontroli w srode i mala wazy 3 kilo niecale) a to jeszcze 5 tyg!! Jak ja ją urodze jak bedzie miala ponad 4 :(

kama ja znowu bylam z moim na obiedzie w bidzie i kolo nas siedziala para z niemowlakiem, ten sam wozek co nasz (to juz chyba teraz mamy takie zboczenie ze ogladamy wózki i komentujemy o ten fajny a ten nie) ale jak wzieli mala z wozka na rece to przezylam szok! Muala tak blekitne oczy ze nie moglam sie naptrzec! W zyciu takich oczu nie widzialam, rozumie niebieskie ale to byl błękit niedoopisania.

grawitacja hemoglobina 11 w ciąży to nie jest zła, mimo ze norma od 12 :) ja miałam ostatnio 10 i tez dostalam zelazom bralam miesiac i teraz hemoglob 12 :) mysle ze dieta pomozecale bedzie to okres dlugotrwaly (kiedys mialam 10, podnoszenie do 11,5 zajelo mi ok 3,5 mc). A przy lykaniu zelaza to szybciej.

Tak jak pisalam ja po wizycie i u mnie bez zmian, szyjka nie jest za długa, ale spelnia swoja funkcje, niepotrzebnie taka panika z tym szpitlem i dawaniem sterydów bo jeszcze sie okaze ze przenosze. Ehh szczerze liczylam ze urodze w tym bezpiecznym tyg (37-38), bo jak mala juz taka duża... 3 kg miłość :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vhgqs7rso0lku.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny...ajć ja już od 6 na nogach....zastanawiam się kiedy wreszcie się wyśpie;/ wczorajszy dzień minął bardzoo miło i rodzinnie, ostatnio lubie niedziele czy święta bo mąż jest cały dla nas;)a dziś biedak znowu już od 6 na działce a na 10 jedzie do pracy:(
ona to ja ci odpowiemm za martule,że jest w tym samym tygodniu co ja;) czyli dziś zaczynamy 36;)co do wagi dzidzi to aż sama boje sie usg biorąc pod uwage to,że moja córa ważyła 4kg jak się rodziła i ostatnio lekarz mówił,że koło 38tyg sprawdzimy jak się ma masa płodu bo dziecko też moze być spore...
okinawwa podziwiam,że jeszcze pracujesz...ja nie dałabym rady
gravitacia też miałam koło 11 jak już dostałam żelazo...u mnie teraz 11,4 więc też szału nie ma
viletka wiem,że głupia byłam czytając...choć trafiłam na końcu na jedno forum z bardziej pozytywnymi opiniami, pociesza mnie to,że nawet jak mały się zarazi to wiedzą,że mają go sprawdzać, będzie mieć więcej badań żeby jak coś szybko wykryć infekcje...boje się tylko,że za późno trafie do szpitala bo jednak wolałabym wcześniej wziać ten antybiotyk,a to drugi poród to kto wie jak szybko rozwinie się akcja porodowa..

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej28dl5oc44p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kds0djtjt.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki:)
super że dziewczyny "szpitalne" wróciłyście do domku:D
Daisy życze udanej imprezy:) tylko nie pamiętam czy to dziś czy jutro?wszystkiego najlepszego kochana w każdym bądź razie:D ja miałam teraz trochę mniej czasu bo Boże Ciało...szykowanie ołtarza...och...ale juz z głowy...wczoraj przyjechali goście do nas (Ci na wesele)na szczęscie tamci śpią u tesciowej a u mnie tylko chłopaki czyli cioci synkowie ale duzi 16 i 18 lat...i jedzą u mamy bo nie chcą mi zawracać głowy..wczoraj opatulona siedziałam na grillu ..było zimno i mimo wszystko że wcześniej poszłam do domu dziś rano mam katar i gardło pobolewa...dzis dzień wesela:)zobaczymy jak to będzie...mam nadzieję że jakoś wytrzymam, dobrze że upału nie ma.
Kama nieraz nasi najbliżsi mają rację z tym naszym czytaniem w necie wszystkiego...nie zamartwiaj się kochana będzie dobrze...ja to GBS będę miała robione dopiero 02.07 i nie wiem czy to nie za późno lekarz chce robić..
przepraszam że nie odniosę się do każdej z Was ale musze lecieć szykować i wyprasować ciuchy...jej jak ja będę tańczyć taki pingwinek hehe 3 majcie się kochane:*

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k6u0ndc34.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Basieńka, obyś się dobrze bawiła i czuła! :)

Ona, to ja z kolei boję się w drugą stronę. Mam nadzieję, że mój mały do 40 tc dobije do 3kg!

Okinawa, Ciebie też podziwiam za tą pracę! Ja ciągle odwlekam obowiązki w czasie ... Daj znać jak po tym badaniu :).

Gravitacja, ja też mam koło 11 cały czas, ale ostatnio nic nie przepisywał. Z drugiej strony biorę też witaminki z żelazem. Może spróbuj wziąć to żelazo rzeczywiście, a jeżeli będą problemy żołądkowe, to tylko dieta. Dzidziuś taki jak mój (Alek 2200g) :)). A przypomnij mi tylko który to tydzień u Ciebie :> (powinnam sobie gdzieś zapisać, żeby ciągle o to nie pytać).

Benedykta, super, że wróciłaś i to z takimi dobrymi wynikami! Mam nadzieję, że leki pomogą na to ciśnienie :).

Daisy, imprezka jutro, ale już życzę udanej zabawy :). I oczywiście najlepsze życzenia z okazji urodzin! :).

U mnie torba też już spakowana. Brakuje tylko paru pierdół aptecznych. Jak poprasuje w końcu (a mam w planie zrobić to w przyszłym tygodniu) to przygotuję ubranka na wyjście dla Aleksa. Wczoraj segregowałam poprane ubranka i stwierdziłam, że mały ma więcej ciuchów niż ja! Przymierzam się też do przyszykowania już łóżeczka i zrobienia przemeblowania. Chciałabym, żeby już wszystko stało gotowe i czekało :).
Moja młoda para odwołała dziś zajęcia z pierwszego tańca, więc cały dzień wolny. Zabieram się do oglądania filmików z cyklu 'Mamo tato co ty na to'. Wczoraj obejrzałam kilka i tak się rozczuliłam, że dzisiaj chyba wszystkie pochłonę ;p.

Hej, też was bolą tak pachwiny?

Miłego dnia! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) Dziś była u mnie położna od rana, słuchałyśmy serduszka malutkiego i mierzyła mi ciśnienie. Przyjedzie do mnie jeszcze za tydzień w piątek i za dwa tygodnie,a później to już po porodzie, bo nie wiem czy Wam pisałam , ale 6.07 idę do szpitala, bo tak umówiłam się z moim lekarzem i mamy działać :) także już czuć, że bliżej niż dalej.. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę mojego synka . Coraz bardziej płaczliwa jestem i jakaś niecierpliwa i rozdrażniona.. Dziś mój P tylko na chwilkę jest w pracy, a ja żeby sama nie siedzieć i nie myśleć za dużo przyjechałam sobie do mamy poplotkować. Wczoraj mieliśmy gości i zrobiliśmy grilla, byłam taka zmęczona bo pojechali dopiero po 23 .. Ale przynajmniej nagadałam się z moją przyjaciółką, która też jest w ciąży tylko, że termin ma na 24.08 :) a panowie sobie grali w Fife i oglądali mecze, niech ten mundial się kończy, bo piłka śni mi się po nocach haha.

Viletka cieszę się, że ktg dobrze wyszło :)

Gravitacia już pisałam kiedyś na niską hemoglobinę pomaga kompot z rabarbaru, sama na sobie wypróbowałam !

Ona89 tak jak pisała Kama u mnie dziś równy 36 tc , a u lekarza jak mi robił usg byłam dokładnie 35 tc 5 dni - mówił, że waga odpowiednia do tygodnia. Ja też nie mam co się spodziewać dużego dziecka, bo sama jestem niska mam 156 cm wzrostu, a jak się urodziłam to byłam malutka bo miałam właśnie 2600 także pewnie dużo od tego zależy.

Kama no właśnie Twój maluszek będzie pod opieką po porodzie i na pewno właśnie go będą obserwować, bo moja znajoma też miała paciorkowca to mały był obserwowany bardziej.

Basienka baw się dobrze kochana ! :)

Fiadusia mój młody też ma więcej ciuchów niż ja... :D
Pewnie złóżcie sobie łóżeczko u nas stoi złożone i tak jakoś się aż cieplej w sypialni zrobiło, bo sobie wieczorami wyobrażamy jak to będzie hihi.

Odnośnik do komentarza

kawazmlekiem- właśnie tekigo pozytywnego myślenia powinnyśmy się trzymać:-))) Na pewno wszystko będzie dobrze. W końcu nasza niecierpliwość się skończy i porodzimy zdrowe śliczne bobaski!!!!
Kama-nie martw się lekarze na pewno zareagują w porę i wszystko będzie ok. Pewnie nie rzadko spotykają się z taką sytuacja i wiedzą co robić.
Ona- ja jestem w 38 tyg i moja waży ok 4 kg. także jak bede rodzić to pewnie bedzie ponad 4. i też się zastanawiam jak ja ją urodze naturalnie. "Prosze" ją żeby już wyszła lae nic z tego. W pon ide do szpitala to sie zapytam czy możemy już wywoływać:-)albo może skoro dzidzia duża to może już mi cesarke zrobią??? ale pewnietylko się łudzę i bede czekać aż samo się zacznie a później bede wypychać wielkoludka.
Daisy- najlepsze życzenia urodzinowe.
My wczoraj byliśmy u rodziców i odebraliśmy kołyskę zrobioną przez dziadka- wrzucam zdjątko, jeszcze chce dokupić baldachim itp.żeby ładniej było ale wydaje mi się że się dziadek spisał :-)
No i ostatnio mam jeszcze zagwozdkę co do imienia. Cały czas miała być Nadia a może na drugie Aleksandra a ostanio mojemu się uwidziało że może nazwiemy ją Ola. i tak cały czas się zastanawiam bo mi sie ola też podoba.I już teraz można nazwać Ola nie trzeba Aleksandra. Także w końcu nie wiem na czym stanie

http://www.suwaczki.com/tickers/relgzbmhw05035io.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43a3fakj8n6gp.png

Odnośnik do komentarza

hejooo....odpoczywam jedząc loda:D dziś mialam więcej gotowania...bo na działce od rana ostro pracuje teściu i kolega męża...takze trzeba było dodać im sił w remontowych bojach;)
basienka dasz rade;) trzymam kciuki żeby nic nie bolało:) i koniecznie zrob zdjęcie w sukience:)
daisy imprezka z tego co pamietam jutro:D też baw się dobrze i sto lat dla ciebie:D i szybkiego,bezbolesnego porodu;)
fiadusia ja wyprasowałam połowe rzeczy....i tak ciężko zabrać mi się za reszte,że nie wiem kiedy to zrobie...co do ciuchow to u mnie chyba też jest przesada...bo samych body naliczyłam 15
martula co do tego kompotu to ja też potwierdzam bo pierwszy raz od kilku miesięcy mam lepszy wynik badań,ciągle bylo malejąco teraz wzrosło;)
natalia staram się już myślec pozytywniej...ogolnie ostatnio ciągle coś nie tak u mnie było, mam nadzieję,że teraz się poprawi:) remont idzie do przodu aaaa i wygralam w piątek 13 ślicznyyy album,a nawet nie wiedziałam,że biore udzial wjakimś losowaniu heh;) dziś kobietka do mnie napisała z informacja bo się nie zgłaszałam od tygodnia;))

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej28dl5oc44p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kds0djtjt.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie,

Ja na chwilkę tylko, i przepraszam, ale nie odniosę się do wszystkich wpisów, bo nie mam siły już dziś.

Powiem Wam, że nie wiem kto z nas przyniósł paskudztwo do domu, ale tak nas wszystkich dopadło, że do wczoraj od poniedziałku umierałam. Jakiś wirus pewnie okrutny. Do łazienki co 15 minut, osłabienie masakryczne - temperatura dopiero wczoraj wieczorem dobiła u mnie do 36, a tak była między 34,8 a 35,3 cały czas, zimne poty. Na szczęście mały się krecił i wiercił standardowo, więc mam nadzieję, że z nim wszystko ok. Zaczęłam ciążę rotawirusem i kończę podobnie. Na szczęście synek w inna stronę poszedł trochę i u niego katar i kaszel i gorączką lekka. Także powiem Wam, że mam dość tego tygodnia.
Tyle miałam planów, torba miała być spakowana, wszystko przygotowane, a palcem nie ruszyłam... Dom wygląda jakby coś tu wybuchło...

Wrzucam link do napawających optymizmem opowieściach o porodach :)))

Postaram się ogarnąć i jutro poczytać wszystko i więcej napisać. Miłego weekendu Mamusie.

http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20140729_-13_Wojtek+is+.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogcdr20111218_-6_Adas+is.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Mogę do Was dołączyć na te ostatnie tygodnie?

To moja druga ciąża, mam już prawie półtorarocznego synka i teraz czekam na kolejnego chłopaka. Termin na 10 lipca.

Im bliżej porodu tym więcej obaw, ale wcale nie porodowych tylko poporodowych. Mam taką nieciekawą położną u siebie w ośrodku i przy pierwszym dziecku każda jej wizyta strasznie mnie stresowała.

Pozdrawiam!

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
witamy szamika :) czuj sie jak u siebie:)
fete551 ostatnio właśnie też mam taką temperaturę, ciągle mi zimno a przy tym odczuwam bóle kości całych nóg. Tak sobie pomyślałam że to może za mało wapnia- stąd takie bóle.. dziewczyny czy Was też bolą kości??
kamaa też dziś miałam nieodpartą ochote na loda ale zdecydowałam się na sorbet;) w cukrzycy niby lepszy... i faktycznie cukier miałam po nim...dobry. Ale jaja z tą moją cukrzycą. Zjem marsa i mam dobry cukier, zjem kluski na parze i jest strasznie wysoki. Dziwne rzeczy sie dzieją;) haha, super że udało Ci się wygrać album: takie małe rzeczy a cieszą:)
Daisy: sto lat! dużo zdrówka, szczęścia i niezbyt męczącego porodu;)
Nataliab: i Ola i Nadia bardzo ładnie:) Moja Natalka na drugie będzie mieć Nadia;)
Martula: też jestem podobnego wzrostu:) 6.07- to już coraz bliżej. A co do meczy mam podobne zdanie;)
Basienka: milej zabawy, zdaj potem relacje jak bylo
Fiadusia: wstawiłam sobie w końcu suwaczek:D mam termin na 29.07 - i wg suwaczka chyba 34tydz3dzien? Także jeszcze troszkę ponad miesiąc:) Miałaś mierzoną miednicę? Ja jestem niska i moja miednica jest trochę mała..lekarz powiedział że zobaczymy jak duże będzie dziecko na następnej wizycie i pomyslimy co zrobic..czy naturalny poród czy cesarka...I o dziwo powiedział że jakoś specjalnie to się już nie poszerzę...a wydawało mi się że jest to możliwe. Każdy lekarz mówi chyba co innego. Co do pachwin to raczej rwie mnie w ich okolicach. To pewnie więzadła:)
Ona89: może dojdzie max do 4 kg:) (a moze 3coś:) i urodzisz spokojnie. Koleżanka dziś mówiła że rodziła obok dziewczyny która poradziła sobie z jeszcze większym "maluchem":) Ja też mam jeszcze 5 tygodni :)
okinawa: podziwiam że masz siłę by jeszcze pracowac:)

Zostało mi jeszcze kilka rzeczy do uprania i uprasowania. Łóżeczko stoi złożone, ale nie pościelone;) Torba jeszcze nie spakowana, musze jeszcze dokupić pare kosmetyków dla siebie i małej no i w końcu zamówić wózek. Mam problem z wyborem koloru (eh te babskie dylematy;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49qps6kbp2rxue.png

Odnośnik do komentarza

Witamy Szamika ;)

Gravitacja, to waga całkiem niezła :>. Nie, nie miałam i raczej nikt nie wpadł na to, żeby zmierzyć. Chociaż nie wiem czy jest taka potrzeba, trudno mi to określić nawet. Może jednak Twoja dzidzia zmieści, żeby przejść przez miednicy. Pewnie wolałabyś uniknąć cesarki? Miednica rzeczywiście się minimalnie powiększa, więc może ? ;>

Fete, dobrze, że już się lepiej czujesz i choróbsko was puszcza. Zdrowiej kochana! A film niezły :D. Bardzo ciekawe, ale troszkę niewiarygodne jak dla mnie.

Natalia, super ta kołyska! ;)) Mnie osobiście bardziej podoba się Nadia. Mam nadzieje, że zgodnie wybierzecie :).

Martula, do 6.07. już niedaleko! :). U mnie też ciągle fifka :D. Aż wygoniłam na weekend mojego do brata, a sama pojechałam do rodziców ;p.
A łóżeczko już stoi chyba od 2 miesięcy, ale strasznie zagracone, m.in. wanienką, leżaczkiem, ochraniaczami, poduszką do karmienia i innymi :p.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Lipcóweczki w sobotni dzionek.
Dziewczyny, czy Was też tak niesamowicie boli brzuch jak na miesiączkę? Już mam całą drugą nockę nieprzespaną właśnie z takich bóli. Nie wiem ile jest mi jeszcze dane nosić małą w brzuchu ale szczerze to jestem u kresu wytrzymałości. Całe dnie wszelakie bóle i nocki nie przespane....co ja bym dała żeby już było po.
Martula, ja Ci okropnie zazdroszczę tego ustalonego terminu na cesarkę. Ja też mam być cięta i skierowanie przygotowane ale póki co to mam siedzieć w domu i czekać aż się sama akcja rozwinie. Bez sensu.
Jutro w rzeczywistości zaczynam 39 tydzień a wizytę mam w poniedziałek więc liczę że usłyszę coś konkretnego od lekarza. Dam Wam znać.
Trzymajcie się dzielnie i miłego, wypoczętego weekendu wszystkim życzę.

http://emaluszki.pl/suwaczek16-20140701.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)
Witaj Szamika ;)
olala1724 - GRATULACJE !!! niech Córcia zdrowo rośnie ;) i fajnie że sprawnie poszedł poród.
Wanilia - mnie czasami tak brzuch pobolewa chociaż nie trwa to długo i nie jest mocno bolesne. Może to oznaki u Ciebie zbliżającego się na dniach porodu - jak tak mocno i długo boli.
Daisy - sto lat i wszystkiego najlepszego !
Martula - no to jeszcze tylko troszeczkę Tobie zostało jak już masz ustalony termin do działania - dwa tygodnie szybko zlecą i Synek będzie już z Tobą ;)
A my wczoraj kupiliśmy wózek a dziś złożyliśmy łóżeczko ;) tak więc pokoik dla malutkiej zrobił się bardziej przytulny i już prawie gotowy na jej przyjście :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjorp8b6ql9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmpngjgdjz.png

Odnośnik do komentarza

Viletka, nie wiem czy wiesz, ale Twój suwaczek namawia Cię do seksu ;>.

Olala! W końcu się odzywasz :). Nasze gratulacje! Kolejna rozpakowana, trzeba dopisać do listy :)).

Wanilia, ja tak właśnie słyszałam, że czeka się do akcji porodowej, bo to organizm decyduje kiedy jest gotowy wydać na świat dzieciątko (czy coś w ten deseń). Dasz radę kochana!

Mój dzień taki byle jaki. Chyba biomet jest niekorzystny ...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

Odnośnik do komentarza

olala gratulacje:D duzo zdrówka dla ciebie i córeczki;)))
fiadusia ja też dziś kiepsko się czuje...co jakis czas podczas sprzątania musiałam się kłaść;/
viletka to juz prawie gotowi jestescie;)fajnie u mnie coś przygotowania stanęly w miejscu...musze zmobilizować się i działać bo w sumie w ostatnim tygodniu to nie bylo czasu...ciągle coś z córa i zamieszanie przy remoncie,jedyne co zrobiłam to popatrzyłam na liste rzeczy...brakuje niewiele,ale jednak...
wanilia też mam takie bole ale nie tak strasznie silne...jednak dokuczliwe
szamika witamy:)
gravitacia oj z wyoborem ciężko heh ja zrobiłam się teraz strasznie niezdecydowana i przegladam całe mnostwo rzeczy zanim coś kupie czy zamówie....

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej28dl5oc44p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kds0djtjt.png

Odnośnik do komentarza

Rozpakowane mamusie;
Benia 09.07.2014 - Nataniel- ur.28.05.2014-2380g , 48cm
Mblusia 01.07.2014 - Greta - ur. 07-06-2014 - 3300g, sn
Olala1724 01.07.2014-Gabrysia-ur. 18.06.2014 3150g 53cm

Mamusie w dwupaku;
Nataliab 03.07.2014 - dziewczynka: Nadia
Anecia85 04.07.2014 - chłopiec: Antoś
Wanilia 05.07.2014 - dziewczynka:
Viletka 05.07.2014 - dziewczynka:
Szyszulka 06.07. 2014- dziewczynka + chłopiec:
Ewelaewela 07.07.2014 - chłopiec:
Jaga30 10.07.2014 - dziewczynka: Aleksandra? Hanna?
Anna_1989 11.07.2014 - dziewczynka: Zosia? Lenka?
Zuzia91 13.07.2014 - chłopiec: Filipek
Okinawa 17.07.2014 - chłopiec: Mateusz?
Kamaa 18.07.2014 - chłopiec: Igorek
Martula92 18.07.2014 - chłopiec: Wojtuś
Fiadusia 21.07.2014 - chłopiec: Aleksander?
Fete_551 21.07.2104 - chłopiec:
Izaaa898989 22.07.2014 - chłopiec: Krzyś
Kawazmlekiem 22.07.2014 - chłopiec: Adam? Franio?
Benedyktynka 22.07.2014 - chłopiec:
Sylwunia26 23.07.2014
Daisy84 - 23.07.2014 - chłopiec: Mikołaj
Manamana 24.07.2014 - dziewczynka: Gabriela
Justka86 24.07.2014 - chłopiec:
Jajeczko78 24.07.2014 - dziewczynka: Marta
ONA89 28.07.2014 - dziewczynka: Zuzia
Gravitacia 29.07.2014 - dziewczynka: Natalia
Basienka2 29.07. 2104- chłopiec: Mikołaj? Oliwier? Nikodem?
Selena 30.07.2014 - chłopiec + dziewczynka

http://www.suwaczek.pl/cache/967f4a7214.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpp4x4mo4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmkxrdjtx7.png

Odnośnik do komentarza

Fiadusia - nawet nie popatrzyłam co się wyświetla na suwaczku ;) to w takim razie dziś skorzystam z tej namowy :D hehe ;)
Kamaa - co do gotowości to tak oooo ;-) na liście znajduje się jeszcze kilka pozycji do kupienia ale z tych najważniejszych to faktycznie chyba wszystko jest ale to dlatego że już 38 tydzień zaczęliśmy a czas mija nam tak szybko że nie wiadomo kiedy to leci. Mam nadzieję że u Ciebie przygotowania ruszą z miejsca a przyszły tydzień będziesz miała spokojniejszy i luźniejszy ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjorp8b6ql9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmpngjgdjz.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki:D

Olala gratulacje córuni:D

Daisy sto lat:*

fiadusia ja dziś siedziałam u mojej babci bo bałam się być sama w domu a od rana mi ciągle niedobrze, i mój jeszcze rano rzucił mi wody na łózko mówi żebym dopakowała do torby i mogę jechać:D chyba się wystraszyłam:D

Kamaa mi już chyba nic nie brakuje:D jedynie w torbie kilku rzeczy typu szczoteczka i ładowarki ale to używam wiec się dorzuci na koniec:D

szamika witamy:D

Wanilia może to już się zaczyna;D u mnie tylko twardnieje brzusio cały czas, i dziś mi nie dobrze a tak to nie boli:D Plecy mnie dziś bolały ale cale wiec myślę ze to na pogodę albo krzywo spalam..

Natalia świetna kołyska:D zazdroszczę pomysłowości dziadzia:D

fete zdrówka życzę:*

http://www.suwaczek.pl/cache/967f4a7214.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpp4x4mo4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmkxrdjtx7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...