Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość izzi098

Majoweczki 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Majóweczki :) Podobnie jak Gabrysia czytam Was od dawna jako nieujawniona ;) Brakuje mi Was tutaj, więc jeśli można również chciałabym do Was dołączyć na fb... Agnieszka Kowalska Zduńska Wola. Mój Jaś urodził się 21 maja i jest bardzo radosnym dzieckiem. Od jakiegoś czasu zaczęło się u nas ząbkowanie i z niecierpliwością czekamy na pierwszy ząbek :) Pozdrawiam wszystkie majówkowe mamusie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej dziewczyny :) ja również czytałam was od samego poczatku ;) moja mała urodziła sie 28 maja:) moge sie wprosic do was do grupy na fb ?? Ewelina Pawlak Głogów pozdrawiam !!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wltv73zojiib31.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, witajcie,
dawno mnie tu nie było. Od czasu do czasu czytam co u Was, ale nie było czasu na odpowiedzi. Mój Grześ też zaczął w nocy radośnie się bawić i wierzgać nóżkami, tez myślę, że to czas na ząbki. Dam znać jak coś się wykluje. Proszę napiszcie mi jak karmicie dzieci, jakie deserki, obiadki już jedzą?
Całuski ślę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Eulalia,
my jemy 3 razy mm, na śniadanie kaszka z bobovity/nestle, na obiad warzywa plus mięsko plus 3g kaszy mannej, na deser jabłko/banan/gruszka i chyba czas już na nowe owoce :) obiadki robię sama jedynie kupuję te z rybką i cielęciną/królikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie podobnie jak u kademal, tylko u nas jeszcze cyc, mm tylko na noc, ale to chyba też się robi już za mało. i owoców więcej jadł, ale teraz jest przeziębiony i się w ogóle na jedzenie obraził. owoce mu próbuję podawać z kleikiem, ale wszystko jest bee

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam:) Jestem mamą Antosia ur 21 :) Jeśli możecie to przyjmijcie mnie do swojej grupy :) Z chęcią porównam jak mój szkrab rozwija się w porównaniu do rówieśników :) Nazywam się Renata Świder z Olsztyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jestem mamą Wandy urodzonej 24.05. Od początku piszę na forum czerwcątka 2014 ponieważ miałam termin na 14 czerwiec, ale Wanda się pośpieszyła. Często do Was zaglądałam jak Wasze młode się chowają, ale zniknęłyście :)
Czy mogłabym też dołączyć do waszej grupy na fb? Pozdrawiam, na fb nick Mart Tko - zdjęcie w tle " nie mam czasu jadę czołgiem" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, ja znów tylko z wtrąceniem redakcyjnym: komunikat od redakcji, kolejne zmiany na forum:
Witam,
przedstawiamy kolejną propozycję zmian na naszym forum. Chcielibyśmy zebrać fora "Bazarek", "Polecam, odradzam", "Katalog produktów", "Prezenty i pomysły" oraz "Zakupy" w jedną kategorię. Forum "Sprzedam" zostało by przeniesione w całości, a pozostałe fora z kategorii "Bazarek" zamienione w wątki.
Do końca tygodnia czekamy na Wasze opinie.

tu wpisujecie sugestie: http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu,2
pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miazgowina

Hej:) jestem mama polrocznego Dawidka. Od jakiegos czasu podczytuje Wasze forum i bardzo mi Was brakuje. Czy moglabym do Was dolaczyc. Anna Miazgowicz Stalowa Wola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miazgowina

W tle moj rozesmiany synek, a w miniaturce po lewej stronie ja z mezem. Z gory dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :)
Szukam was na fb bo chetnie dolacze ale nie moge was znalezc :( Zaproscie mnie Ewa Wisniewska Perth ,bez zdjecia profilowego w tle zdjecie synka czarno biale :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) Czy też mogłabym dołączyć do grupy fb ? :), czytam to forum od bardzo dawna, od początku ciąży, ale również nie ujawniałam się. Mój Jaś urodził się 15 maja. I teraz mam dylematy żywieniowe... Pozdrawiam Justyna Godzisz-Witczak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...