Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny z Cafe


Rekomendowane odpowiedzi

wiem, wiem ze nie wskazane, na wszeliki wypadek przeczytalam ulotke. Zrobilam jeszce test ten o wiekszej czulosci, i negat. Mam w sobie dzis tyyyle zlosci, po tym wszystkim. jestem taak taak wsciekla. Skoncza sie obserwacje, lada dzien zaczynam tabletki antykoncepcyjne na minimum 2 mies, ie wiem czy sama nie chce ich brac dluzej. jestem zmeczona, baardzo zmeczona tymi choorymi obserwacjami. Nienawidze Cie losie, nie dam soba tak pomiatac, igrac z moimi uczuciami. nie moge tego przezyc, czemu tak sie dzieje? No czemu? baby wsretne rodza zdrowe dzieci i morduja!!! jedno po drugim?! i Bog daje im kolejne........ zdrowe dzieciatko. A nam, z milosci? zaluje!!

Odnośnik do komentarza

wiem, dlatego chyba przyda mi sie ta przerwa. Zaczynam dziś novynette, na 2 moze wiecej miesiecy. Zobaczymy co powie lekarz. Zaufam mu, mam taki zamiar, przynajmniej dziś. Przyszla @ dzis. troche odczuwam ulgi, ze w koncu cos ise wyjasnilo. Postaram sie nie wypasc z forum przez ten czas, choc nie wiem czy dobrze bedzie jak bede czytac o tych objawach ciaowych, moze powinnam sie wylaczyc na jakis czas. Jakby co przesylam Wam gorące calusy, i nie mowie zegnajcie, ale do "zobaczenia":)

Odnośnik do komentarza

Sosi bardzo mi przykro, że tak to przeżywasz, mimo że jestem w ciąży też mam często myśli dlaczego ja mam ta przegrodę, dlaczego ja nie mogę mieć spokojnej ciąży. Ale kochana niestety nie tylko ja i ty wiele osób ma problemy. A takie myślenie tylko pogarsza. A żeby zajść musisz być spokojna i zrelaksowana. Ja zaszłam jak zaczęłam brać magnez i się wyluzowałam trochę. Może spróbuj najpierw jeden miesiąc mierzyć temp. Wejdź sobie na ovufriend tam jest wiele dziewczyn które mają problemy ale też bardzo wielu się udaje. Nie stresowałabyś się czy była owulacja tydzień temu czy dopiero będzie. Musisz być cierpliwa i spokojna. Trzymam za Ciebie kciuki kochana!

Odnośnik do komentarza

Ja też brałam magnez, Tantum, i kwas foliowy, nie mierzyłam nic, poszliśmy na żywioł. Jak najmniej stresować się... choć wiem, łatwo powiedzieć, bo jak się tak bardzo chce, to jak nie myśleć o tym? Ale może tak: dobrze jest myśleć z nadzieją i nutką pozytywnych emocji, niż ze stresem... Powiem tak: moja znajoma, 36latka, starała się z mężem przez 2 lata, badali się, mierzyli wszystko, kontrolowali i nic... W końcu zabrakło im na to wszystko sił i machnęli ręką, że widocznie nie jest im dane mieć dziecko. Zajęli się tylko pracą i budową domu i udało im się :) ta znajoma była w szoku, bo już zupełnie nie myślała o dniach płodnych, nie czekała do miesiączki. Dziecko urodziło się w czerwcu tego roku.
I, tak jak Tantum mówi, tak naprawdę rzadko która ma idealnie z ciążą. Wczytałam się parę dni temu bardziej w wyniki i mam łożysko przodujące, więc muszę bardziej uważać na siebie i na dziecko. Dziewczyny mają problem z hormonami, budową macicy itp. Ale głowa do góry, stres nie pomaga ani nam, ani dziecku. Znów nasuwa się myśl: łatwo powiedzieć. Ale chyba najważniejsze to cieszyć się każdym dniem, chwilą obecną.
Także Sosi, wierzę, że będzie wszystko dobrze u Ciebie.
Tantum, lepiej już się czujesz?
Anna, współczuję Ci tego całego zamieszania, ale grunt, że wszystko dobrze.
Lea, fajnie masz z tym Luxmedem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj rano najpierw zobsczylam białą wydzielinę, niestety później poszłam do toaletu i znowu bylo plamienie jak wczoraj. Tylko jak się załatwiam bo jak leżę nic niemam. A wy jaka macie wydzielinę odkąd jesteście w ciąży. ?

Odnośnik do komentarza

Hej, jak wam mija długi weekend? Tantum jak się czujesz? dalej masz plamienia?
Jutro niestety znowu do pracy:/ ale trochę odpoczęłam w te wolne dni, chyba dużo snu mi potrzeba teraz, bo wiecznie bym spała, w sobotę byliśmy u teściów na pierogach i jak wrociliśmy to spałam 2,5 godziny do ok. 19 i potem poszłam spać o 22.30 i spałam do 9.30 rano... masakra:) Też tak macie? Bo ponoć w II Trymestrze obiecywali napływ energii ale u mnie ani śladu po tym:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, no niestety znowu miałam plamienie ale mniej i tylko jak jestem w wc i powiem Wam, ze to bardzo dziwne bo miałam część białego a część właśnie brązowo-bordowego jakby z dwóch źródeł. Brzuch mnie nie boli. Ale wczoraj miałam najgorszy jak do tej pory ból głowy dopiero przekonałam się co to znaczy nie mogłam położyć się spać bo jak kładłam głowę na poduszę jakby na kamień. Okładały melisa nic nie pomagało, aż płakałam z rozpaczy. Czytałam w necie że można wziąć paracetamol w ostateczności ale akurat nie miałam. Ciśnienie miałam ok więc to typowo ciążowe. Jakoś zasnęłam ale było ciężko dziś już lepiej.
Lea no mi z tych wszystkich objawów to ten ból najbardziej dał się we znaki i też się właśnie zastanawiam czy to prawda z tą zmianą w 2 trymestrze.

Odnośnik do komentarza

Tantum, przykro mi z powodu bólu. Uwierz mi, że wiem jak to jest bo od kilkunastu lat cierpię na okropne migreny, nieraz cały dzień wymiotuję z bólu i często nic kompletnie nie pomaga łącznie z bardzo silnymi lekami. Teraz dodatkowo nie mogę nic brać oprócz paracetamolu i strasznie się bałam jak to będzie w ciąży. Na razie nie miałam jeszcze aż tak silnych bóli jak zazwyczaj ale też już trochę się nacierpiałam. Nikomu tego nie życzę.
A może to pamienie jest jakby z tej drugiej części macicy, może teraz jest akurat termin w którym powinnaś mieć normalnie okres, wtedy czasem w ciąży występują plamienia w tym okresie.

Odnośnik do komentarza

Hej, Tantum idz do lekarza z tmyi plamieniami, lepiej by Cie nazwali histeryczką, aniżeli miałobybyc w druga stronę, co ci szkodzi, najwyżej sobie Ciebie dobrze zapamiętaja w szpitalu albo u lekarza:) podytaj tez teściowej.
Z tym przypływem energii to slyszałam, że jet tak faktycznie ale jak chłopak ma być:) przy dziewczynak tyje sie i śpi;p niebawem zobaczycie czy mówie prawdę:) hehe
dziewczynki, mąz sugeruje bym po 1 mies. przestała brac piguły, bo wtedy bedziemy na urlopie, i tak sobie myśli czy wtedy jak się odstresujemy może cos pomoże.
Druga sprawa to taka, że jesli i tak nic z tego nie bedzie to znow 2 miechy będe na pigulach i wtedy jakby odwleka mi sie znów czas zachodzenia o 1 miesiąc.. Co o tym myślicie kochane?

Odnośnik do komentarza

Sosi pytałam teściowej nic więcej się nie dzieje więc muszę czekać. Jak się miało coś złego wydarzyć to się wydarzy leżę, biorę praktycznie wszystkie możliwe leki w ciąży i tyle;/ Być może tak jak Lea pisała to z drugiej części macicy. Na szczęście nie ma tego dużo w sumie tylko raz dziennie jak korzystam z wc.
Sosi bardzo mi przykro ,ż tak to przeżywasz ale stres naprawdę mocno wpływa na zajście, ta presja itd. Nie wiem ile masz lat ale 6mc to nie jest jeszcze tak długo wcale. Może ta przerwa dobrze Tobie zrobi no i wakacje! No i jeszcze raz doradzam jak tego wcześniej nie robiłaś żebyś jak odstawisz tabletki mierzyła temp i spokojnie do tego podeszła. Są setki historii dziewczyn, które jak tylko odpuściły od razu zaszły! Więc głowa do góry! Martwić się będziesz jak już zajdziesz, teraz relaks i szaleństwo wakacyjne, należy się Tobie!

Odnośnik do komentarza

tak, Tantum, wiem że tak trzeba tylko łatwo jest powiedzieć, wiesz.. Ja mam jeszcze czas wiekowo, ale mój mąz mógłby juz miec nastoletnie dzieci, dlatego takie wywieram na sobie parcie:(
Moje pytanko, to co byście zrobiły, gdy lekarz kazał przez 2 miechy brac anty, a maż mysli coby po 1 mies je przestac brac bo akurat wtedy wyjeżdzamy na urlop, więc może udaloby się odstresować. Obawiam się tylko tego, że jeśli w tej jednomiesięcznej przerwie nie uda się zajść to potem znów lekarz będzie mi kazał na 2 mies na anty przejść. Rozumiecie o co mi chodzi? Dla lekarza kolejnym krokiem jest wstrzymanie ovu na 2 mies, by potem uderzyć,a jesli ja pi 1 m-cu przestane brać, na 1 mies, i nic z tego nie wyjdzie to znow 2 miechy bede miała wstrzymane na anty - słuchając się lekarza.

Odnośnik do komentarza

Sosi ja tak jak już wcześniej pisałam, że nie rozumiem tej terapii tabletkami. Dziwię się, że lekarz nie próbowałam sugerować Tobie właśnie jakiej obserwacji. Po 6 mc od razu chemia. Jesteście płodni raz już zaszłaś więc wydaje mi się że największą przeszkodą w Twoim przypadku jest psychika i ta presja. Ja odkąd zaczęłam się starać o zajście miałam bardziej nieregularne miesiączki raz 29 raz 34 dni a wcześniej takiego problemu nie miałam. Może posłuchaj męża może akurat się uda inny klimat itd. A na chemię zawsze znajdzie się czas. Poszukaj jakiegoś sposobu na relaks, wiem że łatwo się mówi ale to naprawdę jest ważne. Wiadomo, że całkowicie nie da się przestać o tym myśleć ale zdejmij z siebie presję, że np. to nie musi być ten miesiąc że równie cudowne dziecko może być za rok daj sobie więcej czasu wtedy na pewno zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Tantum:) czytając Twoją wypowiedz słyszałam spokojny,s tonowany głos Twojego rozsądku:) który do mnie przemawia:) hehe
wybiore to opakwanie anty, skoro je już zaczęłam, nie będę aż tak mieszać. A na urlopie pójdziemy na żywioł, jak nastolatki "zapomnę" o antykoncepcji, zdarza się przecież;p hehe
Nie no a serio.. dobiore opakowanie i potem 1 mies przerwa od antykoncepcji, zgoda? make sens?

Odnośnik do komentarza

Sosi trzymam kciuki zeby udalo Ci sie wyluzowac i zeby to zadzialalo (wiem jak trudno to zrobic, jak sie bardzo pragnie dziecka, ale wypoczynek, nowe miejsce na pewno zadzialaja).
Tantum, Lea, tez cierpie na migreny od kilkunastu lat, i strasznie boje sie kazdego bolu glowy... Mam nadzieje ze juz lepiej u Ciebie Tantum.
Mnie dzis o 5 rano obudzilo ostre klucie w dole macicy - chyba, potem caly dzien brzuch mnie pobolewal i tak do teraz, wzielam dodatkowa nospe i mam nadzieje ze do jutro przejdzie (ale oczywiscie stresik jest jak zwykle).

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny, jak tam u Was? Mnie znów łapie przeziębienie, ale startuję od razu z naturalnymi metodami leczenia (według zaleceń lekarza).
Anna, co do balsamów, wstyd się przyznać, ale jeszcze nic nie stosuję, ale już zacznę, bo na piersiach spostrzegam pierwsze rozstępy. Na ich naprawę już za późno, ale może następne uda się przyhamować. Nie znam się na firmach, ale porozglądam się po opiniach w internecie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Odnośnik do komentarza

Oj forum powariowało Annaanna napisałaś teraz czy 14 godzin temu bo wcześniej nie było Twoich wpisów widać.

Annaanna a co do smarowania jako, że mam alergię kontaktową na metale i różne środki chemiczne to musze Tobie powiedzieć, że smarując się oliwką dla dziecka nasila mi się wyprysk na dłoniach. Ja kupiłam w Rossmannie ich produkty dla kobiet w ciąży w normalnych cenach do ciała mi wystarcza. Ale dłonie i twarz muszę specjalnym kremem smarować.

Odnośnik do komentarza

No to powtórzę to co chciałam napisać, mam nadzieję że tym razem się wyświetli CAŁA wypowiedź.
Malinka ja też mam już świeżuteńkie rozstępy na piersiach, w prawdzie nie smarowałam ich jakoś szczególnie bo mnie bolały strasznie na początku no ale co zrobić. Teraz używam na zmianę oliwki Hipp i Babydream dla mam i do tego różne balsamy, ostatnio skończyłam Palmersa i mogę polecić, już przestestowałam kilka różnych z tej firmy i u mnie działa super, skóra jest gładka i miękka. Miałam też kiedyś oliwkę z tej serii, też fajna. Teraz mam balsam Hipp dla maluszków, to już pod kątem testowania kosmetyków pod przyszłą pielęgnację dziecka:) Też fajny, chociaż trochę rzadki, wolę gęste. Jak na razie rozstępów w innych miejscach brak:)
Odebrałam dzisiaj wyniki posiewu i nie ma bakterii, hura :)
Tantum jak się czujesz? Lepiej jest?
Jutro zaczynam 16 tydzień:)

Odnośnik do komentarza

A moje wypowiedzi z wczoraj zniknęły... Ja jak mówiłam zamówiłam kosmetyki firmy Palmers (http://allegro.pl/palmers-skoncentrowany-krem-na-rozstepy-125g-i3460204217.html), powinnam je dostać w czwartek dam znać jak przetestuję. Czytałam o nich specjalnie na forach polskich, angielskich, amerykańskich i niemieckich - większość osób jest bardzo zadowolona. Są jeszcze kosmetyki firmy Mustela (http://allegro.pl/mustela-krem-intensywny-na-rozstepy-75-ml-i3455378036.html) ale są co najmniej 2 razy droższe...
Ja do tej pory smarowałam się oliwką, ale wysuszyłam sobie skórę strasznie...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...