Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny z Cafe


Rekomendowane odpowiedzi

Lea, no pewnie, że już niedługo będziesz czuć ruchy.
Tantum, cofnęłam się kilka stron i dopiero teraz przeczytałam o Twoich zastrzykach w brzuch, rozkojarzona jestem ostatnio. Kurczę, zuch dziewczyna z Ciebie. Pisałaś też, że w momencie zajścia w ciążę miałaś 62 kg - to szczupła jesteś, a tego tłuszczyku na brzuchu pewnie było naprawdę minimum :). Myślę, że u każdej z nas póki co brzuszki wyglądają na jakby wzdęte.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj przed snem próbowałam się wsłuchać w brzuch ale chyba ciągle tylko jelita czuję. No nic poczekamy, zobaczymy :)
A ja muszę zacząć się rozglądać za jakimiś spodniami ciążowymi, bo moje zaczynają być już bardzo niewygodne, nie mogę sie dopiąć w brzuchu... Najgorsze, że pod koniec września jadę na wakacje i zaczynam się zastanawiać czy ja się w jakieś ciuchy letnie pomieszcze :) Chyba że będę śmigać na okrogło w spódnicy na gumce:) Jedyne z czego się cieszę, to że mogłam sobie kupić nowy strój kąpielowy i ma się on na czym prezentować teraz:)

Odnośnik do komentarza

Lea letnie ubrania wydają mi się najlepsze na ciąże wystarczy szersza sukienka:> A my zimą to się trochę pomęczymy. Kurtki, płaszcze :P Ja teraz noszę moje stare legginsy i już niektóre jak mają mocniejszą gumkę to mnie denerwują. Jeansy noszę na gumce jak pisałyście przewleczonej przez dziurkę ale zamek mi się rozsuwa. A co najlepsze od tygodnia nie używałam wagi bo baterie się wyczerpały wczoraj po wymianie się zdziwiła przytyłam kg od zeszłego tygodnia. To mnie chyba nie dziwi bo apetyt mam:). Mam już jedne legginsy z panelem ale jeszcze są za duże. Akurat jest taki moment, że na ciążowe ubrania za wcześnie a tradycyjne już uwierają.
Muszę zakupić rajstopy dla kobiet w ciąży i jakieś sukienki chyba najwygodniej będzie.
Co do ruchów to po wczorajszych rozmowach też chciałam coś wyczuć wieczorem ale nic nie wyczułam. Może też tak być że dziecko śpi. Ale chyba za wcześnie u mnie. Dziś zaczęłam dopiero 16 tydzień.

Odnośnik do komentarza

No mi właśnie też się rozporek rozsuwa i muszę mieć odpowiednio długie bluzki żeby nie było tego widać, ech:/ Kupiłam ostatnio na allegro super leginsy dla kobiet w ciaży, z gatty za całe 17 zł z przesyłką, czarne DEN 100 i też będę pewnie śmigać głównie w sukienkach albo tunikach bo tak będzie najprościej. Ale jedne czy dwie pary spodni ciążowych musze kupić:/

Odnośnik do komentarza

Anna ja też musiałam nowe staniki pokupować, dwa rozmiary do przodu:) Mój mąż nie może się nadziwić jak to się dzieje:) Ciagle jest w szoku jak widzi mój dekolt:)
Też muszę sobie rajstopy ciążowe kupić, za tydzień w sobotę mam wesele więc w zwykłych pewnie bym się umęczyła

Odnośnik do komentarza

Zobaczcie jak to jest dziwnie z tym libidem. U mnie nie ma żadnych przeciwwskazań ale za to ja nie mam chęci. W pierwszym trymestrze nie miałam ochoty, teraz jest podobnie. Mój mąż rozpacza bo tęskni za naszym życiem erotycznym sprzed ciąży. Kochamy się ale to nie jest to samo a dodatkowo po 10 minutach mnie zaczyna boleć macica i czar pryska. Tak naprawdę to tylko w jednej pozycji czuję się dobrze a sprawdziliśmy wiele. Do stycznia zostało tylko 4 miesiące, potem około miesiąc po porodzie na dojście do siebie i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy (łącznie z moim libidem).

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie podobnie na początku to w ogóle nie miałam ochoty, teraz trochę bardziej ale bez szału. Annaanna tez miałam dwa razy taki jakby erotyczny sen aż się budziłam. Byłam w szoku bo nigdy nie miałam czegoś takiego. No ale my też nie możemy zakaz lekarza. Sama nie wiem czy gdybyśmy mieli pozwolenie odważyłabym się choć wiem, że sex w ciąży nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, zacznę od tego, że musiałam zmodyfikować nick, bo się chciałam zarejestrować na forum i coś poszło nie tak:0 Ale to dalej ja:)
Annaanna na początku dość dobrze mi się spało, teraz czasami nie mogę zasnąć wiercę się, może to dlatego że uwielbiałam spać na brzuchu a na boku jakoś nie po mojemu. Ale wstaję wcześnie 8-9, nawet jak późno zasypiam. A kiedyś w wolne dni do 11 nikt nie liczył, że wstanę. Anna mój mąż też mega chrapie ale ja już od dawna śpię w stoperach woskowych do uszu. Naprawdę działa, wystarczy dobrze sobie uformować nie za duże nie za małe. Uszy mnie nie bolą i spokojnie mogę spać . Do kupienia w każdej aptece.
Mnie męczą dość mocno wzdęcia i co najgorsze gazy jakich nigdy nie miałam ble. Nie myślałam, że to może być taki problem. Nie wiem skąd się biorą, bo jem wydaje mi się ok nie mam żadnych zaparć. Chyba ominęły mnie wymioty a to mi się przytrafiło ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/p655e6yd3lgr8r82.png

Odnośnik do komentarza

Ja niestety też kiepsko śpię, a nocy budzę się jak Anna ok 12 i 3 na siku i potem już śpię bardzo lekkim snem, każde chrapnięcie mojego męża mnie budzi, tak mnie tym wnerwia, że nie wiem. Stoperów próbowałam kiedys ale nie moge sie do tego przyzwyczaic... Zazdroszczę tym co są na zwolnieniu bo przynajmniej można odespać w dzień. Ja po pracy zawsze śpię, no ale przez to czasu na nic nie mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...