Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, jak tak podczytuje o Waszych zaczynających się akcjach porodowych to sama zaczynam się stresować że to już niedługo ;)
ja też właśnie chcę kupić nianię elektroniczną ale też jeszcze nie wybrałam, za to koleżanka moja ma właśnie Philips Avent i sobie chwali.
ja natomiast właśnie przechodzę zapalenie zatok i pojawił się u mnie temat inhalatora, który później także jest bardzo przydatny dla dzieci.. i tu pytanie, czy macie jakieś doświadczenia z inhalatorami? z apteki dowiedziałam się, że są "normalne" i "fast" tzn. że albo inhalacja leku/soli fizjologicznej przez 10 min lub tej samej ilości w ciągu 2-3 min.. czy macie jakieś informacje/ doświadczenia w związku z inhalatorami? które lepsze? oraz czy jakieś konkretne firmy byście poleciły?
z góry dziękuję za rady, bo na razie wiem tylko tyle, co mi pani w aptece powiedziała, czyli że dziecko szczególnie takie około roku i starsze to że nie wysiedzi 10 min przy inhalatorze... no i nie wiem, bo pewnie to od dziecka zależy... może doświadczone Mamuśki coś już wiedzą na ten temat?

Odnośnik do komentarza

ojj dziewczyny ja dziś do Was dołączam... cały dzień dziś brzuszek twardy i to tak co 10-15min na kilka minut a przy tym trochę już zaczyna boleć... biorę już nospe i 6x magnez i nic... jak rano tak będzie to chyba się wybiorę do szpitala tym bardziej ze wg mnie tez mi czop odszedl killa dni temu... do tego ból brzucha jak na okres...
krejzolka, jak będzie trzeba to chyba odstapisz miejsce w kolejce :p
dziewczyny trzymajcie się jak najdłużej !

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73gu1r1besjn48.png

Odnośnik do komentarza

Krugerka po week.mam dostac efekty to wstawie ;) i umowilam sie na sesje dla noworodka ma byc zrobiona do 14 dnia po narodzinach synka aby dal ladnie sie ukladac. Niech ma na pamiatke ;) ja bardzo lubie zdj i mam pomysl abg w ramkach kolorowych zamiescic sporo zdj u malego w pokoiku. Te z ciazy, z 1 sesji no i bede bierzaco na pewno robic ,bo.sama lubie pstrykac ;)

Odnośnik do komentarza

A najlepsze jest to, że jak jakiś czas temu patrzylam na naszą listę, to zauważyłam, że jednak większość ma pierwotny termin porodu na drugą połowę marca, sporo wręcz na końcówkę. Tymczasem marzec się jeszcze nie zaczął, a u nas już sporo się dzieje.. :)

Odnośnik do komentarza

Matko, co za noc:-S spac nie moge, wszystko mnie swedzi. Ide rano zrobic proby watrobowe,moze to znow cholestaza:-S.

Zadzwonie jutro do gin, moze przyjmie mnie wczesniej. W srode mam ktg a umowiona wizyte dopierotna 8.03!

Jeszcze do tego wczoraj dostalam smsa od "wrozki", ze w tym tyg czekaja mnie zmiany. Lo matko:-S
Wszystko mnie boli...

Temat inhalatora. Dziecko nie wysiedzi 10 min. Ja mam taki do aplikacji leku i soli. Tez zalezy w jakim wieku dziecko.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Ja mam taki inhalator, co dziecko musi wysiedzieć długo. Włączam bajkę i siedzi sobie. Najlepiej jak jest szybki i co ważne - cichy! Bo ten mój to tak wyje, że bajka na cały regulator i przez te 10 min, to wszyscy chcą oszaleć. Jeżeli też nie potrzeba teraz inhalatora, to nie kupować, bo ja go dosłownie użyłam parę razy, moja koleżanka też. Jakoś nie sprawdza się. Już lepiej pokój nawilżyć porządnie.

Co do zgagi i kudłatego dziecka. W pierwszej ciąży miałam przeokropną zgagę, córka urodziła się na maksa kudłata. miała długie włosy (takie po szyi) i gęste. Pielęgniarki wysyłały się do naszego pokoju, zobaczyć 'to" dziecko ;) Powiedziałam w szpitalu, że spodziewałam się tego, bo miałam zgagę. Pielęgniarki mnie uświadomiły, że to absolutny mit i bzdura. Dlatego, ja już nie wiem, jak to jest.

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie, ja tez dzis z rana pisze... mi sie noc nawet udala gdyby nie zatkany nos... Moj syn chory wiec i mnie cos dopadlo, nie chcw dlatego na razie isc na badania... choc wizyte mam 7 a usg 14 i jeszcze trzeba bedzie posiew zrobic. Ogolnie jestem glut ;-)
U mnie na razie porodu nie widac, tylko zgaga czasem meczy i troche zaparcia ale na tym etapie to standard.
My mamy nianie z Aventu i jestesmy zadowoleni, w sumie korzystalismy przewaznie w wakacje... Ale fajna sprawa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nlwdyvtylw.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jilg58sco.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja też nie wiem, jak to jest z tą zgagą, ale ja o tym czytałam w jakiejś książce, a nie zasadzie, że gdzieś zasłyszałam ;) Chodziło o to, że te same substancje, czy tam hormony są odpowiedzialne za wywoływanie zgagi, co za porost włosów u dziecka, stąd ten związek. Ja tam jestem skłonna w to wierzyć :)
Zobaczymy jak u mnie-zgagę miałam dosłownie 2 razy w ciągu całej ciąży, czyli moja Mała powinna być łysa, dam znać :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...