Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

no diem masz racje, tajemnicza rzecz ten czop...ja czytalam, ze moze wypasc jednorazowo albo saczyc sie przez tydzien nawet powoli, ze moze byc zolty, zielony lub taki jasno rozowy lub brazowy. Na niektorych stronach pisza ze jesli jest taki krwisty to porod moze nastapic w ciagu 24 godz a jak jest czysty to nawet po tygodniu i dluzej...mysle ze jak faktycznie zacznie cos sie dziac to kazda z nas zauwazy ze jest inaczej niz zwykle...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wlasnie wyszedł mi ten czop, identyczny jak na zdjęciu ! Do tej pory miałam śluz metnobialawy i przezroczysty, ale rzadki a to był taki gesty glutek! Skurcze mam nieregularne, ale od jakiegoś czasu miałam ostre zaparcia a dzis juz 2x sie zalatwialam i siusiam co chwile taki mam ucisk. Podobno przed porodem organizm sie tak oczyszcza. Lekarz twierdzi, ze nawet jak sie zacznie porod to ok, bo mały da rade. Leze w domu i czekam co dalej.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

Dzis od rana miałam bol podbrzusza i częste skurcze. Łącze to z aktywnością małego i dużym przekrecaniem sie, bo ostatnio jak tak sie zachowywał to potem ja odcierpialam. Moge tylko przypuszczać , ze to wszystko pobudzilo szyjke i czop wypadł. To akurat nie jest odczuwalne i gdyby nie to, ze akurat podmywalam sie i został mi na dłoni to pewnie bym nawet nie zauważyła, ze to sie stało. Ten glutek był niewielki, ale jestem pewna, ze to czop. Taki sam jak na fotach w necie.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

Ale się dzisiaj dzieje. Ja siedzę jak na bombie zegarowej. Skurcze się pojawiają - ok 10 w dniu dzisiejszym. Jestem wyczulona na wydzielinę ale czekam co się będzie działo dalej. Niestety jak dla mnie to jeszcze za wcześnie na akcję . Córcia jest wg usg ok 10 dni młodsza niż wskazuje kalendarz. Niech sobie jeszcze spokojnie rośnie w brzuszku.

Aniatst - trzymaj się
Siunia - dacie radę

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Nie było mnie przez chwilę, a tu miałam tyle zaległości w czytaniu, aż nie mogłam się połapać, co u której? Kobiety to się dzieje :) Trzymajcie się te co już zaczynają.

Ja byłam dzisiaj u gin. Zaczynam zatrzymywać wodę. To samo miałam w pierwszej ciąży. Czyli puchnę. Poza tym szyjka zmiękła, ale gin powiedziała, że za 2 tyg. widzimy się jeszcze w dwupaku. W czwartek jadę do ordynatora szpitala na umówienie terminu operacji, ale nie jest powiedziane,że mi taki termin ustali. Musi mnie jeszcze zbadać. No zobaczymy. Córkę urodziłam w 38 tc i teraz mam obawy, jak ten termin ustalą cc? Jak oni to robią, żeby nie było za wcześnie, ani za późno?
Leoś ma 2200-2500g. Wszystko z nim ok:) Ja jestem w 35 tc to mamy jeszcze chwilkę.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...