Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałam czasu tu zaglądać...

Ja przyznaję się że co do chodakowskiej, to ani razu jej nie zapuściłam, za leniwa jestem. Nie wiedziałam ze ma takie "gadki motywacyjne", śmieszne :)

U nas pogoda bajeczna od co najmniej tygodnia. W południe jest 15 stopni, więc jak rano z młodą wychodzę, to ubieram ją na cebulkę i biorę drugie buty na zamianę (wychodzimy w kozakach, potem zamieniam na adidasy jak się robi ciepło) i non stop chodzimy spacerować, karmić kaczki, zjeżdżać w rurach, spotykać się z dzieciakami :) Trochę odwracam jej uwagę od ząbkowania, bo wychodzą jej 4ki (późno ząbkujemy).

Co do zeza to u mnie w rodzinie były dwa przypadki i chłopaki zanim osiągnęli wiek licealny, już nie nosili okularów (ani nie mieli zeza ani wady, wszytko się naprawiło) wiec to jest optymistyczna myśl :)

zmykam się ogarnąć wieczornie i zapalić w kominku,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

es_ze fajnie, że macie gdzie tak długo pospacerować :) u nas to średnio gdzie jest możliwość na interesujące spacerki no ale jak się nie ma co się lubi... ;) ...

tęsknie za morzem .. tam to przez cały dzień bym mogła chodzić :D

Mamy mieć przerwę w dostawie prądu ..a za oknem szaro i buro a do tego wielka mgła .. więc po ciemku siedzenie mnie czeka

Odnośnik do komentarza

Martek dzięki :)

Moje starsze dziecię pobrało dziś gorzką lekcję życia :(
Byli dziś na krótkiej wycieczce w jakimś przedsiębiorstwie .. robili tam jakieś szkatułki tekturowe które potem brali do domu a w nich jeszcze były jakieś notesiki coś słodkiego itp.
Panienka moja niosła je w ręce bo tekturka wiadomo raczej wytrzymała nie jest .. poszła do szatni się przebrać a owe pudełeczko-szkatułkę położyła na parapecie na czas ubrania .. no i niestety w tym krótkim czasie ktoś jej je ukradł.. :( :/

Odnośnik do komentarza

Szymek ma dylemat, bo na sobotę są trzy atrakcje, które się wzajemnie wykluczają.
Basen - ale z niego zrezygnował
Bieg Niepodległości i mecz i nie wie które wybrać.

Pytał się mnie, co ja bym wybrała, ale powiedziałam mu, że to jest jego decyzja.
Potem powiedziałam, że meczy będzie miał dużo, a Bieg Niepodległości jest tylko raz w roku, ale z drugiej strony to jak go tak bardzo piłka fascynuje, to może mecz.
Musi się sam zastanowić i wybrać.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

anaaa
Martek dzięki :)

Moje starsze dziecię pobrało dziś gorzką lekcję życia :(
Byli dziś na krótkiej wycieczce w jakimś przedsiębiorstwie .. robili tam jakieś szkatułki tekturowe które potem brali do domu a w nich jeszcze były jakieś notesiki coś słodkiego itp.
Panienka moja niosła je w ręce bo tekturka wiadomo raczej wytrzymała nie jest .. poszła do szatni się przebrać a owe pudełeczko-szkatułkę położyła na parapecie na czas ubrania .. no i niestety w tym krótkim czasie ktoś jej je ukradł.. :( :/

Przykro mi bardzo. Pewnie to bardzo przeżyła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Martek a no przeżyła :( mąż obiecał, że kupi jej jeśli jakąś podobną i tanią znajdziemy ale to nie to samo jak sama stwierdziła tamtą zrobiła sama.
No to faktycznie Szymek ma nie lada dylemat .. ale tak jak piszesz niech sam podejmie decyzję.

Znów bym zapomniała o kółku plastycznym Wiki dziś ale na szczęście na czas sobie przypomniałam to nie przegapi :D a bardzo lubi te zajęcia więc szkoda by było.

Odnośnik do komentarza

Hej i czołem..
Byłam znów na wizycie u ortopedy przy okazjo odebrałam wyniki rezonansu może dobrze, że nie wcześniej bo do wizyty to bym się zamartwiała na całego.. kolana mam do czyszczenia .. jakieś torbiele zwyrodnieniowe jakieś coś z mazią ..ale na razie próbujemy z rehabilitacją na cito i lekami ..na szczęście już 7.12 rehabilitację udało się trafić na miejscu podejrzewam, że to cito na skierowaniu trochę temu pomogło.
A jak nie będzie poprawy to jakaś artroskopia mnie czekam. Teraz trafiłam do innego lekarza .. na pierwszej wizycie był inny ale zakończył tam pracę może i dobrze bo jakoś nie miałam do niego przekonania (takie o pierwsze wrażenie) ten się lepszy wydaje i sympatyczniejszy.

Odnośnik do komentarza

Wiki znów akcję zrobiła z opóźnionym przyjściem do domu albo raczej do babci... więc już nie tylko ja odchodziłam od zmysłów a wcześniej babcia .. a najlepsze, że nijak nie idzie wydobyć z niej co robiła czy którędy szła ani prośbą ani groźbą .
Właśnie wróciła ze szkoły normalnie przygotowywały się do występu na apelu z okazji jutrzejszego dnia ..ale ciągle mówiła, że jutro mają przyjść ładnie ubrane .. a to się okazało dziś, że to jednak nie jutro ale dziś (ale się zamotało zdanie) ale na szczęście mówi , że mało kto przyszedł odświętnie ubrany więc chociaż tyle, że poczuła się przez to nieswojo.

Odnośnik do komentarza

Natka przez czysty przypadek.. na fb mi się pojawił post z wynikami konkursu .. (wcześniej jakoś nie wyświetlały mi się posty z tej strony a już wcześniej w galerii konkursowej był umieszczony) więc traf .. szybko napisałam do nich co i jak .. więc ta osoba nie zdążyła być nagrodzona.

Jeszcze leki muszę wykupić w aptece na to kolano i aż się boję jaką kwotę usłyszę bo aż trzy mam. Chyba poważna sprawa z tym kolanem ale zapomniałam spytać czy mogę sobie dalej ćwiczyć w domu tak jak do tej pory czyli do granicy bólu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...