Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka ale zbiory -wow
a ja nie lubię chodzić na grzyby :P bo nie mogę ich wypatrzeć i się nie znam :D tzn. mąż mi kiedyś pokazywał maślaki i borowiki bodajże ale tych pierwszych multum a ich smakowo nie cierpię :P
Martek brawo dla Szymka :)
u nas dziś też padało i to przez większą część dnia raczej.

Kasia dziś była u Pani logopedy na kolejnych zajęciach .. no i panią zaniepokoiło już, że Kasia strasznie się wierci ..nie potrafi usiedzieć ani minuty spokojnie ..tylko się wierci, rozgląda itp.. na pytanie czy ma podejrzenie co to by mogło być to zasugerowała nadpobudliwość .. wiem, że to nie ten lekarz ale faktycznie problem jest ..jeszcze muszę dopytać znów w przedszkolu ale jak myślicie pedagog czy psycholog tu by się przydał by ją "zdiagnozować"

Odnośnik do komentarza

Natka dobre pytanie .. muszę poobserwować i w takim momentach gdy ją coś zajmie bo ją to interesuje wszystko, wszędzie i naraz.. bardzo, rzadko dłużej coś robi bo zaraz coś innego zwraca jej uwagę. W sumie do tej pory jakoś nie brałam pod uwagę, że to może być jakiś problem czy coś .. ot po prosu "ten typ tak ma" Jedynie co to się tylko wkurzamy, że przy jedzeniu nie może usiedzieć tylko to siedzi, to leży to stoi .. a bajki jak ogląda to przeważnie z nogami na mojej biednej ścianie albo do góry nogami.

Byłam dziś z Wiki na pobieraniu krwi ale kuła ją w obie ręce i za mało krwi udało się pobrać a do tego żyły ciężko wyczuć było ..i kicha jutro musimy zrobić powtórkę tylko będzie ciężko to logistycznie zgrać :/ wszyscy mają pierwszą zmianę kto mógłby nas podwieźć autem. Ma rano wypić 1,5 szkl. wody ..choć myślę, że i stres mógł spowodować ten "brak" krwi no ale a najgorsze, że czas goni bo na dniach ma być lekarz sportowy a wtedy musimy mieć już wyniki.

Odnośnik do komentarza

anaaa u nas jest dokładnie tak samo wszystko Nataszę interesuje co się dzieje dookoła chociaż powiem szczerze ze z wiekiem to powoli zanika to co jest teraz a co było jeszcze rok czy dwa lata temu to niebo i ziemia także cierpliwości po prostu obserwuj niektóre dzieci tak mają ze muszą być w danej chwili w kilku miejscach naraz :D
co do Wiki to mam nadzieję że uda wam się z tymi badaniami na czas

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja dziś zaliczyłam wizytę u lekarza (nerki) no i co się okazało .. kamienie nerkowe to nie kamienie a cysta to żadna cysta haha .. no bomba normalnie .. jestem zdrowa przynajmniej w tym temacie ..a bóle na 100% nie od nerek tylko możliwe, że od kręgosłupa o!
Wiki w końcu udało się pobrać krew ale też nie poszło prosto mimo wypicia wody.. ale się udało a Wiki dała radę wytrwać :)

Odnośnik do komentarza

miło dowiedzieć się, ze jest się zdrowym :) no, prawie zdrowym :) mi koleżanka powiedziała, ze bóle od kręgosłupa mogą promieniować nawet na kończyny

a ja dziś przebiegłam 5km w 27min. jestem bardzo zadowolona z siebie, i może jakoś będę miała siłę przetrzymać to całonocne, już którąś noc z rzędu ząbkowanie...

Odnośnik do komentarza

anaaa
Hej. Ja dziś zaliczyłam wizytę u lekarza (nerki) no i co się okazało .. kamienie nerkowe to nie kamienie a cysta to żadna cysta haha .. no bomba normalnie .. jestem zdrowa przynajmniej w tym temacie ..a bóle na 100% nie od nerek tylko możliwe, że od kręgosłupa o!
Wiki w końcu udało się pobrać krew ale też nie poszło prosto mimo wypicia wody.. ale się udało a Wiki dała radę wytrwać :)

To super, że nerki masz zdrowe.
Niestety ból kręgosłupa nie jest fajny

I brawo dla Wiki

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

anaaa
es_ze zazdroszczę normalnie Ci tego biegania .. mam nadzieję, że i ja będę kiedyś do niego wrócić ..
Martek .. dzięki :) właśnie zerknęłam .. mam nadzieję, że bardzo ułatwi przyswajanie ortografii :D

Najlepszego dla chłopców ! :D ..a mój znów wziął nadgodziny i go do wieczora nie będzie.

A ja się zgapiłam i zapomniałam wstawić fotek i oczywiście najpierw zrobić pracy

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...