Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się i ja :)
es_ze nie pomogę niestety

w czw. zaczynam pracę umowa tymczasowa tylko na miesiąc ale zawsze to coś .. praca na produkcji .. przy okazji zostałam rzucona na głęboką wodę albo raczej na baaardzo głęboką wodę .. bo muszę samochodem jeździć nie ma dobrego połączenia autobusami niestety.. do tego pogoda wiadomo jaka teraz ..więc dla nieumiejętnego kierowcy to istna masakra.
Jak wiecie Wiki chodzi na kółko plastyczne ..jakiś czas temu rysowali kolędników ..i jej praca i dwóch innych osób zostały wybrane do wzięcia udziału w konkursie :) - duma mnie rozpiera :) .. może dziewczyna w końcu uwierzy, że potrafi sama coś fajnego wymyślić i przelać na papier a nie tylko czekać na sugestie.

Odnośnik do komentarza

Anaa powodzenia, dasz radę, w mojej miejscowości większość osób pracuje na produkcji mają busy dowożące pracowników z różnych miejscowości, może też macie busy, zapytaj :)
Natka robiłam z brązowej, czerwonej i nawet zielonej soczewicy zupy...zostało mi jeszcze trochę ponad 30 do końca roku a pomysły mi się kończą...

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było. Żyjemy sobie spokojnie, ale odkąd córka poszła do przedszkola mam jeszcze mniej czasu. Po zaprowadzeniu córki do przedszkola prosto stamtąd idę z synusiem na spacer, potem jemy śniadanie, ogarniam kuchnię po śniadaniu, chwilka zabawy z synkiem i już przed 12-stą muszę pędzić po córkę. I tak dzień za dniem. Od miesiąca nie była chora, więc już jest lepiej niż na początku kiedy tydzień była zdrowa, a kolejny chorowała. Jednak widzę po liczbie dzieci w jej grupie że maluchy wciąż masowo chorują. Tylko patrzeć jak znów coś złapie. Na szczęście córka bardzo lubi swoje przedszkole, kolegów i opiekunki, co mnie cieszy, bo jak widzę że niektóre dzieci wciąż popłakują rankami w szatni to mi się serce kraje.

Natka, jak tam Twoja mama się czuje po operacji? Doszła już do siebie?

Domi, a jak Twoja Julka? Już lepiej z jej zdrowiem?

Anaaa, gratuluję pracy. Nawet jeśli to praca tylko na miesiąc to zawsze to jakieś doświadczenie, kontakt z ludźmi, no i własne pieniądze. Poza tym zawsze jest jakaś szansa że może Cię zostawią na dłużej. A co ta firma produkuje? W pierwszej chwili pomyślałam o bombkach, pewnie przez to że Święta niedługo. ;-)

Ola, jak tam w nowej pracy? Pracujesz w tej samej miejscowości co kiedyś czy masz bliżej, dalej do pracy?

Odnośnik do komentarza

adasaga super, że ze zdrówkiem lepiej a firma to zelmer :P ..kasa raczej nic z tego patrząc na to co musiałam zainwestować przed .. okulary(aby móc w ogóle jeździć) i ćwiczenie jazdy czyli paliwo no i teraz droga dojazdu :) ale najważniejsze, że doświadczenie jakieś podłapię .
Umordowana jestem .. wstawanie o 4 rano daje w kość haha ..jak to miło zaczynać prace w pt.. haha .. akurat mi palce odpoczną bo mam w nich zakwasy haha

Odnośnik do komentarza

Adasaga,odległość podobna (do poprzedniej miałam 15 km,teraz mam 20km ); poprzednia praca była jednak powiedzmy z mojej miejscowości w drodze na Opole,a teraz jadę do pracy droga na Wrocław :)

Stasiu już drugi tydzień siedzi w domu - co mam wrażenie, że jest lepiej,to dostaje gorączki na noc. .. byliśmy u lekarza,osluchal go i stwierdził, że jest czysto. Ja mam wrażenie, że mu idą piątki-gorączka, czasem mi mówi, że co uszko boli albo że go swędzi (ale uszka tez sprawdzone i nic im nie jest )...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

NATKA08

Natasza w piątek ma nocowanie w szkole w sumie to pierwszy raz poza domem bez nas, no pomijając nocowanie u cioci mam nadzieję że będzie ok ma do nich przyjść Mikołaj z prezentami

Co to za szkoła z nocowaniem? Czy to po prostu jakiś wyjazd gdzieś - wycieczka?

U nas pogoda zmienia się dynamicznie, teraz właśnie deszcz, wczoraj mega wiatr...ciekawe co jutro :)

Odnośnik do komentarza

Fajną macie szkołę :) W podstawówce moej starszej nie było żadnych inicjatyw a wychowawczyni zakopywała wszystkie problemy i pomysły głęboko...dlatego nie był to jakiś mega radosny czas te 6 lat. Teraz w gimnazjum jest o niebo lepiej, wychowawczyni się bardzo stara jest mega kontaktowa i w ogóle fajni nauczyciele są. Szkoła ma dużo akcji dla dzieciaków w tym głupim wieku, jak chociażby wymiany z uczniami z zagranicy. Jak zlikwidują to gimnazjum i moja młodsza będzie chodzić do tej idiotycznej podstawówki to nie będę zadowolona...

Odnośnik do komentarza

Będzie ciężko z tą inną podstawówką w naszym przypadku, no chyba że nie wrócę do pracy zawodowej...
Zdaję sobie sprawę z tego że wymaga to pracy również rodziców, ale jak wychowawca pomija wszystkie inicjatywy to nic na siłę, samo bycie w 3klasowej nie zdziała cudów:)

U nas plus 10, ładna wiosna! ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to dużo zależy od zwierzchnika. Ludzie nie doceniają tego, i myślą że byle kto może kierować...
Fajnie, że Wam udało się, i jesteście w dobrej szkole - trzeba z tego korzystać, bo to procentuje na całe życie :)

U nas rolercoster pogodowy - dziś w nocy był spory minus i nadal jest zmrożone. Czekam na buty dla starszej zamówione w ramach akcji BlackFriday z 40% rabatem - starsza się nie może doczekać, dzień w dzień mnie pytała o tego kuriera.

miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...