Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Madzi123 nie chcę zapeszać ale jesli nie zaobserwowalas takich objawow we wczesniejszych cyklach bardzo mozliwe ze pojawia sie te dwie kreski :)) zmiana wygladu pietsi to chyba jeden z pierwszych objawow. Obserwuj dalej :) Trzymam mocno kciuki! W ktorym dniu cyklu jestes?

Odnośnik do komentarza

22 dzien.Az tak szybko objawy??? Hmmm pojawilo mi sie to juz kilka dni temu, biegunke i podwyzszona temp tez. No zobaczymy... 1 cykl i juz ciaza? Bo bym musiala byc prawdziwa szczesciara :)) czytalam wczoraj na roznych str to niektore mialy takie same objawy i doczekaly sie kilka dni pozniej 2 kreseczek :D na niepewnosc jest okropna... Ale nic wiecej mi nie zostalo. O Ty ktory dzien cyklu??

Odnośnik do komentarza

Wg kalendarza owolacje mialam 10tego. Staralismy aie 5,6,10 i 12. Ale tak bardzo na luzie podeszliamy i tak dosc spotnanicznie:) a im wiecej dni minelo tym bardziej bym chciala zobaczyc te 2 kreseczki:) ale podchodze realnie do tego i licze sie z tym ze moze sie nie udac... Ale trzymam za nas kciuki :):) +\- tydzien i wszystko bedzie jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Czesc dziewczyny. :) dawno mnie tu nie bylo :-( cou was słychać? Michalina, jak samopoczucie i przeprowadzka?
Madzi123 ja nie zauwazylam u siebie grudek na piersiach w 1 ciąży,ale slyszalam ze mogą się pojawić jako objaw.
Trzymam za was kciuki, musi się w końcu udać, dajcie znac jak będziecie testować. ;)
Martina83, jak tam u Ciebie?
Ja póki co odpuscilam. Nie liczę dni, nie patrzę w kalendarz, nie myślę. Może mój organizm stwierdza, ze kilka miesięcy po utracie pierwszego Maleństwa to jeszcze nie jest dobry czas..a może po prostu jeszcze mi niepisane ,w każdym razie muszę czekać cierpliwie. :)
Buziaki i miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Jagodka223 trzymam kciuki za Ciebie:) pewnie na kazda z nas przyjdzie odpowiednia pora. A im czlowiek bardziej sie stara o dzidziusia tym nie raz gorzej to wychodzi :) tak wiec czekamy co nam los przyniesie :) ja mam cicha nadzije ze te grudki zwiastuja "cos dobrego" :P

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane :-*

Żyje.mam się dobrze, 6 dni do @ zostało więc czekam. Nie nakrecam się chociaż z tyłu głowy cały czas o tym myślę.
Jeszcze dobiła mnie sytuacja z moim dość bliskim znajomym. Po rozwodzie nie chciał się pakować w związki itp... Poznał dziewczynę, znają się miesiąc a ona jest w ok 3 tyg ciąży z nim. Rozumiecie, złoty strzał ;-)

Zazdroszcze tak bardzo....

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

no nieźle. Nawet bardzo złoty ten strzał. No i tak to jest, chciej mieć dziecko to czekaj nie wiadomo ile, nie planuj tego i bah! Jest.
Będę trzymac za was kciuki :)
Powiem wam, ze faktycznie przestalam liczyc dni. No i wczoraj ide sobie do lazienki a na bieliźnie jakieś lekko czerwone plamienie. i tak sobie mysle, ze pare dni temu bylo przytulanko itp. Nie mam pojecia, kiedy mam owu, bo kompletnie jej nie odczuwam tak jak kiedyś. No i pojawilo sie swiatelko nadzieji, ale to moze byc plamienie owulacyjne rownie dobrze. Eh, skomplikowana ta babska psychika :)
milego i slonecznego dnia dziewczyny! Bo u mnie to tylko pada :(

Odnośnik do komentarza

No im wiecej czlowiek czyta na tym forum tym bardziej sie nakreca:p jak mi sie teraz nie uda to az tak bolec nie bedzie bo to dopiero 1 cykl staran. Podchdze do tego w miare spokojnie ale bardzo sie niecierpliwie juz. Zamowilam na allegro 13 testow i robie codziennie tzn. bede robic :P chciaz wiem, jeszcze duzooo za wczesnie by cos wyszlo ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki :*
Nie było mnie kilka dni. Od środy mieszkamy na swoim, ale ciągle doprowadzam mieszkanko do porządku po poprzednich właścicielach. Nawet nie macie pojęcia jak można zapuścić mieszkanie. Wyglądało jakby od conajmnie roku nie mieszkała w nim kobieta. Brudasy po prostu straszne. Ze im nie wstyd zostawić taki syf, a ja w 6 mcu ciąży sprzątam po nich... Widocznie nie nauczeni porządku. Poza tym czuje się okej. Jedyne co mi dolega to bóle pleców. Od miesiąca mam jakiś ucisk na kręgosłup. Czasem nie mogę stanąć na lewej nodze, ale niestety rady na to nie ma. Jakoś dam rade do końca ciąży.
Jagodka w dalszym ciągu trzymam movno za Ciebie kciuki Kochana, Martina za Ciebie również i w ogóle za wszystkie starające się dziewczyny.
Ech juz nawet nie chce mi się pisać o tej życiowej niesprawiedliwosci... nie chcesz-masz. Pragniesz-nie dostaniesz :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Michalinka, nie szalej dziewczyno!:-) niech partner sprząta ;-) a tak serio wiem coś o ludziach brudasach.. Gdy się tu wprowadzilismy ją z niedowierzaniem patrzyła na to, jak można zapuścic mieszkanie. Ja tydzień z domestosem latalam i wszystko czyscilam. Także łącze się w bólu :-)

A u mnie ból w jajnikach jak na okres. Znowu ma zamiar przyjść 5 dni wcześniej? Ehhh co jest no...

Odnośnik do komentarza

Martinka on po pracy maluje itp także roboty trochę jest, ale już powoli robi się fajnie :) Ech myślisz, że znowu tak się wcześnie wybiera? Jeśli tak to już całkiem ten cykl jakby się pomiesza... :/
Ona23 przy takim spóźnieniu jeśli coś jest na rzeczy to juz powinno się pokazać na teście. Jak zrobisz to daj znać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...