Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Aneczka

Prezent dla naszych rodziców

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zbliżają się Święta, jak zwykle pojawia się problem prezentowy. Dzięki waszym podpowiedziom już mniej więcej wiem, co kupić córci, ale może macie jakieś pomysły na prezent dla naszych Mam i Tatusiów (tudzież Teściów) :usmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12724.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tamtym roku procz kosmetykow rodzice dostali kalendarze ze zdjeciem wnuka :)
Zrobilismy takie duze na sciane ( teraz sa fajne magnesowe ) i takie male do portfela :)

A tak to jednak prezent to bardzo indywidualna sprawa i zalezy od tego co dana osoba lubi, czym sie interesuje lub czego potrzebuje.

Fajna rzecza jak na moj guste sa grawerowane prezenty :) Od zapalniczki po termos czy ramka na zdjecie :)

Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie z Antalis to bardzo indywidualna sprawa jedni wola dostawac jakies szalowe rzeczy na ktore szkoda im wydac normalnie pieniazki inni sa szczesliwi gdy dostana cos bardzo praktycznego. Tak wiec mojej babci ostatnio dalam zestaw recznikow i mydelek dla mamy perfumy dla taty zestaw kosmetykow cos po goleniu itp Dla dziadka skarpetki jak on to mowi nigdy ich nie ma zawiele.
Moja mama uwielbia tez szklane figurki wazony o nietypowych ksztaltach, czasami dostaja tez cos z ubran koszule szale itp Ale wydaje mis ie ze sa to bardzo typowe prezenty

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas rodzice dostają to czego im aktualnie "brakuje", najczęściej to ubrania i kosmetyki + coś ekstra czego by sobie sami nie kupili a wiemy, że chcieliby to mieć. No i co roku dodatek jest w postaci kalendarza z wnukami ::):

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas co roku dziadkowie dostają kalendarz z wnukiem :Śmiech:
taki kalendarz zrobisz w każdym zakładzie fotograficznym-wystarczy tylko zdjęcie dziecka i wybór wzoru kalendarza. Odkąd mój synek chodzi do przedszkola to dostajemy takie kalendarze-co roku przychodzi fotograf, robi dzieciom zdjęcia i jeszcze przed świętami są piękne kalendarze-własnie czekamy na tegoroczny :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kalendarz zamawiałam do tej pory na Allegro. Wybierałam wzór kalendarza, wysyłałam zdjęcia, potem akceptacja gotowego wzoru i czekanie na realizację ::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

asia78
Ja tez na allegro,ale u chlopaka z Lublina:smile:

Ja za każdym razem u kogo innego :Śmiech:
Czas sie wziąć za kalendarze bo już grudzień :Szok:
Asiu, dasz linka na pw ::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, nie miałam pojęcia, że te kalendarze są tak popularne!! Zamówiłam tydzień temu a jeszcze czekam w kolejce na realizację!! Zaczynam się martwić, że nie dojdą do świąt, biorąc pod uwagę działanie naszej poczty!!!! chyba poproszę o wysyłkę kurierem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aneczka
Kurcze, nie miałam pojęcia, że te kalendarze są tak popularne!! Zamówiłam tydzień temu a jeszcze czekam w kolejce na realizację!! Zaczynam się martwić, że nie dojdą do świąt, biorąc pod uwagę działanie naszej poczty!!!! chyba poproszę o wysyłkę kurierem...

Aneczka, a gdzie i jakie zamawiałaś kalendarze?
Ja jestem w lesie, bo dopiero wybieram potencjalne zdjęcia do kalendarza :Kiepsko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! widze, ze kalendarze sa przebojem!
my rowniez wysylamy dziadkom takowy z fotkami wnusi - kazdy miesiac inna fotka, troche mi zajelo porobienie malej zdjec np. z rogami reniferka na grudzien itp., ale mam nadzieje ze sie spodoba!
Jak mieszkalam z rodzicami to zawsze prezentem bylo cos, co rodzic by chcial, a sam sobie nie kupi :)

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala zamawiałam przez Allegro, tutaj:
KALENDARZ/KALENDARZE A3 Z TWOIM ZDJECIEM/ZDJECIAMI (496112218) - Aukcje internetowe Allegro
ale widzę, że już sprzedaż zakończona...Zamawiam po raz pierwszy, więc nie wiem, czy jakość będzie dobra, ale czytając komentarze, wydaje się, że tak:)
Dzwoniłam jakoś na początku tygodnia żeby się dowiedzieć, jak długo mam czekać, to mi facet powiedział, że muszę poczekać na swoją kolejkę, bo teraz dopiero doszedł do zamówień sprzed tygodnia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antalis - też znalazłam te oferty :Śmiech:. Kalendarze już zamówiłam, i dziś nawet zostały wysłane. Oby teraz poczta nie zawiodła :Oczko:
Ciekawe jakie miny będzie miała rodzinka :Oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłam na prezent pachnącą świecę w świeczniku ozdobionym kryształkami Swarovskiego. Taką z filmiku poniżej, tylko w kolorze brązowym, bo taki pasuje mojej mamie
http://swiece.korona.swarovski.patrz.pl

Za to mam problem z prezentem dla męża...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do nas kalendarze jeszcze nie doszły. Priorytetowa paczka idzie już tydzień :Zły:. Liczę, że może jeszcze dziś popołudniu się pojawi. Na szczęście bez nich nie będzie tragedii. Wczoraj już popakowaliśmy prezenty dla całej Rodzinki :Oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...