Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natakarolcia

Czesc dziewczynki :) mi 2 dzien sppznia sie okres. Dzis tescik i dwie krechy. Co prawda testowa jasniejsza ale jeszcze pare dni temu nie wyszla w ogole ☺ jutro rano lecr na bete i jesli ppdejrzenia sie sprawdza to za tydzien usg ☺ bylby to wedlug ostatniej miesiaczki 5 tyg ale wiem ze w ciaze zaszlam duzo pozniej

Odnośnik do komentarza
Gość Natakarolcia

Czesc dziewczynki :) mi 2 dzien sppznia sie okres. Dzis tescik i dwie krechy. Co prawda testowa jasniejsza ale jeszcze pare dni temu nie wyszla w ogole ☺ jutro rano lecr na bete i jesli ppdejrzenia sie sprawdza to za tydzien usg ☺ bylby to wedlug ostatniej miesiaczki 5 tyg ale wiem ze w ciaze zaszlam duzo pozniej

Odnośnik do komentarza

Hej mam problem nie mam okresu juz 17 dni bolą mnie piersi ale tak jak przed okresem, brzuch tez mnie boli ale tez tak jak bym miała dostać okres. Czasami bym zjadła konia z kopytami a czasami nie mam ochoty na nic. robiłam test z 4 dni temu ale negatywny wyszedł,czy to może być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Michalina czekam razem z Tobą , malenstwu sie nie spieszy no ale kiedys wkoncu sie zacznie :)
~Natakarolcia idz na bete bedziesz pewna albo za dwa dni powtorz test
~ela11 Ty tez powtorz test albo idz na bete moze organizm płata Ci figle
Martina tak sie ciesze jak widze ze walczysz o swoje marzenia masz racje ciaza i slub niczemu nie przeszkadza :) czekam na wiesci
ja dzis mialam wizyte na 90 % bedzie chłopak :) i niestety mam anemie musze braz leki jakby tego było mało wróciła cholerna bakteria w moczu z ktora walczylam 3 lata temu i znowu sie uaktywniła akurat teraz :( jestem na antybiotykach :(

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Nata dziękuję :) I nic się nie martw. Zwalczysz bakterie. A co do anemii to ja tez od 4 miesiąca ciąży do teraz biorę tardyferon z kwasem foliowym, aby zapobiec anemii. Moja siostra tez miała słabe wyniki w ciąży, ale tylko miesiąc brała leki i odpuscila... po porodzie musiala miec przetaczana krew bo miała straszna anemię. Dlatego bierz leki jak najdłużej się da nawet całą ciążę.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nata, gratuluje chlopaka super wiesci :) co do anemii to chyba wiekszosc ciezarnych ma z tym problem :/ moja siostra dwa tyg w szpitalu lezala w 6 miesiacu tak slabe miala wyniki. Z tego co pamietam wcale nie jazali jej jesc miesa a zielone warzywa w ilosciach masakrycznie duzych. Co do nas, tak starac sie bedziemy dalej, nie chcemy czekac :) no moze ze dwa miesiace jesxcze bedziemy omijac plodne, zebym na weselu nie rodzila hihihi. Mo i jestem w szoku, ze zgodzil sie na badania nasienia. Do tej pory to byl temat tabu :) a okresu nie ma, ale w tamtym dostalam o wiele za wczesnie, wiec teraz dostane za pozno. Objawy mega okresowe juz.

Odnośnik do komentarza

Nata na krew najlepsze sa ponoc szpinak, jarmuz, natka pietruszki, buraki. Dasz rade ;) Musisz dla Malenstwa :)

Martinka no to super, że narzeczony się przełamał :) Mojego na początku przerażala myśl o dziecku. Ostatecznie zgodził się dla mnie, żebym była szczęśliwa. Gdy pierwszy raz zobaczył Małego na usg, poczuł jego ruchy to już musiał ze mną chodzić na każde badania :) Teraz czeka z utęsknieniem kiedy w końcu urodze ;)
Dziś w szpitalu znowu bez zmian. Lekarka najpierw powiedziała, że szyjka się skraca, a po chwili dodała ze może jednak nie... I ot takie pocieszenie :( Następne badanie w piątek :/

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Pewnie ze dam dla malenstwa robi sie wszystko nie mysli juz o sobie chodz wie z bedzie ciezko ,igieł sie panicznie boje ale wiem dla kogo to robie i wchodze bez problemu :D patrzcie jak wiele sie wtedy zmienia w kobietach .
u mnie dawid tez mowił ze za wczesnie ze mamy czas ale sie zgodził wiedzac o tym ze jego siostra ma problemy z zajsciem juz 3 lata sie staraja i nic :( no i do dawida dotarło ze i z nami tak moze byc dlatego długo sie nie wahał i kazde jedno badanie jakie by nie było czy usg czy normalne jest ze mna :) i siostra dawida teraz tez robia badania jakie jak Wy Martina

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, powracam tutaj po kilku miesiącach. Poroniłam w lipcu zeszłego roku w 7-8 tyg okazało się, że zatrzymało się serduszko mojej małej fasolki, miałam później trochę problemy, byłam po 2 łyżeczkowaniach, w listopadzie usunięto mi polipa z macicy. Teraz ponownie zaczęliśmy starania. Jestem w 17 dniu cyklu, moja @ przeważnie trwa 3-4 dni, staraliśmy się 3 razy w dni płodne, czyli 6, 8 i 10 stycznia. Od poniedziałku i tak do dziś pojawiają się na papierze plamienia różowe z niewielką ilością śluzu. Nie wiem co to może być. Dodam, że wczoraj miałam ukłucia w macicy, dzisiaj też kilka razy odczułam. Zastanawiam się co tam sie dzieje. Czy te różowe plamienia mogą być z nadrzerki, bo mam ją 3cm, czy to coś innego? Na dodatek zaczęły mnie lekko boleć piersi. Okres przypada na 24-25.01, cykle mam regularne średnio 28dniowe. Miała któraś z was taki przypadek plamień?

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :) Jestem wlasnie po wizycie u gina. Jest 45 dzien cyklu a @ nadal nie ma. Jednak zbadal mnie i nic tam bie widac, takze ciaza jest wykluczona na milion %
Oczywiscie jest mi z tego powodu przykro no ale... Dostalam duphaston na wywolanie i luteine dopochwowa na regularnosc, takze znow wracam do lekow i denerwowania sie ze trzeba to wszystko brac.
Jakos mi tak smutno, ale ciesze sie ze moge sie z Wami podzielic, zwlaszcza ze nie jestem sama z problemami i mozemy sie wspolnie wspierac.

Pania w ciazy serdecznie gratuluje i zycze juz co niektorym szybkiego rozwiazania a tym co maja jeszcze czas - niech rosna zdrowo :)

Odnośnik do komentarza

Storczyk287, mam nadzieję że niebawem będziemy się cieszyły z 2 kreseczek. Ja miałam taką nadzieję, że może się udało ale teraz już nic nie wiem, dzisiaj cały dzień nie było tych plamień, nie było kłucia a około godz 15-17 lekkie bóle w podbrzuszu takie jak na @ a teraz patrzę na wkładce minimalne ślady krwi. Na papierze też trochę przezroczysty śluz z nitkami różowymi. Piersi mnie bolą tylko przy dotyku ale bardzo lekko. Martwi mnie tylko to, że może to wczesne poronienie zaraz po zagnieżdżeniu :( może mój organizm nie umie utrzymać zarodka. Dołujące ...

Odnośnik do komentarza

Megi32 za wcześnie n poronienie nawet jeśli zaplodniona komórka nie zagniezdzi się w macicy to jest usuwana wraz z okresem, tzw ciąża biochemiczna o której kobiety czasami nawet niewiedza, musimy czekać i nie doszukiwać objawów chociaż to czekanie jest najgorsze, trzymam kciuki za Ciebie :-) może skonsultuj to z lekarzem,mnie wczoraj brzuch pobolewal do samego wieczora a piersi tak bolą że dotknąć sie nie mogę

Odnośnik do komentarza

Dłuży się strasznie dlatego muszę jutro przyspieszyć tę niewiedzę :) i wyluzować jak dowiem się, że nic z tego. Napiszę oczywiście, przy okazji zrobię badanie na Toxoplazmozę, bo tej choroby nie przechorowałam i muszę się pilnować podczas starania i jak już się uda.
Mnie dzisiaj tylko trochę bolał brzuch nie to co wczoraj, no i piersi trochę bardziej bolą, ale to może być dlatego, że okres się zbliża, często mnie bolą na 10-12 dni przed okresem.

Odnośnik do komentarza

Storczyk287 i megi32 Mogę poczekać tu z Wami? Moja @ ma (NIE ma) być 21, w Dzień Babci. Jakieś 3-4 dni po owu zaczęły mnie boleć piersi i powiększyły się o rozmiar, nigdy tak nie maiłam, raczej rzadko mnie bolą i najwyżej parę dni przed @, więc może? I do tego ciągle śluz mleczno biały od samego owu, a raczej po owu było sucho. To już 7 miesięcy jak rzuciłam tabletki, ale dopiero 3 cykl takich bardziej świadomych starań :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...