Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagodka223

Cześć dziewczyny :)
Niestety wczoraj wylądowałam na izbie przyjęć. Poszłam siusiu a tam krew. Szybkie usg, badanie i lekarz znalazł u mnie krwiaka, z którego prawdopodobnie wydostaje się krew. Zobaczyłam po raz pierwszy moją Kruszynke! Ma 4 mm i bijące serducho, wzszystko z nią na szczęście okej, nie daje się krwiakowi. Mam leżeć plackiem przez tydzień i 'liczyć na szczęście' jak to określił lekarz, bo ''jego nigdy dość' . Nie ma na to lekarstwa, jedynie lezenie i zwiększona dawka duphastonu. Martwię sie bardzo, czy ktorakolwiek z was przechodzila przez cos takiego albo wie cokolwiek o tym? Czytałam w Internecie i zwykle to się wchłania, ale wciąż nie jest to stan prawidłowy....ten tydzień będzie mi się tak dluuuzyl.

Odnośnik do komentarza

Jagodka 223 - kurcze niefajna sytuacja...jedynie mogę się domyślać co możesz czuć, z jednej strony szczęście że widzialaś Maleństwo a z drugiej strach o jego życie...co za niesprawiedliwość, dlaczeg nie może po prostu być ok ;/ Ja raczej nic nie powiem Ci na temat takich krwiaków bo nie mam o nich pojęcia...właściwie gdzie on dokładnie się umiejscowił? No i skoro lekarz tak zalecił to leż leż i jeszcze raz leż...trzymam kciuki będzie ok!

A ja - nic nowego - załapałam kolejną schizę ;] Otóż zrobiłam 2 testy ot tak sobie bo byly w promocji (moje hobby od początku ciąży to robienie testów - mąż sie śmieje) i wczorj z jakiegos moczu w srodku dnia kreska fajnie wyrazna a juz dzis i to z porannego moczu jakas taka...bledsza ;/ i zaczynają się wkręty ;] jestem w 12tc i czy to moze wynikac ze spadku hcg powoli? co o tym myslicie? No i w pon mam usg to pierwsze prenatalne diagnostyczne...byle przetrwać weekend ;)))

monthly_2015_12/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_40705.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Gemma daj spokój z robieniem testów i nieptrzebnym nakręcaniem się ;) Teraz jest czas na to, aby cieszyc się Malenstwem :) A po weekendzie koniecznie daj znać jak tam badanie :)

Jagodka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* Na pewno Ci ciężko, ale staraj się nie denerwować i jak najwięcej relaksować. Będzie dobrze. Musi być! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Nati, chyba najlepiej jutro zrobic test, albo postaraj sie wstrzymac do niedzieli.
Gemma, beta spada od ok 10tyg z tego co kojarzę,takze nie denerwuj się. :) myśl o Maluszku i daj znac po badaniach :)
Dziękuję za ciepłe słowa dziewczyny, jestem dobrej myśli, chociaż bywa mi naprawdę ciężko i potrafię pół godziny wyć w poduszkę. Nie wiem gdzie sie umiejscowil, lekarz nie powiedział, a ja nie wiele mogę powiedzieć po tym co widziałam.
Póki co walczę z mdlosciami. Są okropne, nie mogę patrzec na jedzenie. A muszę.przeciez jesc i leki wziac...
Dobrej nocy dziewuszki :)

Odnośnik do komentarza

Nati - rób dzisiaj test ;) i daj znać jak bardzo ucieszyły Cie te dwie kreski ;)))

Jagodka, mdłości...no wlasnie. Ja do tej pory jakos specjalnie na nie nie narzekalam a teraz w 12 tygodniu od 3 dni mam cały czas ;/ rano przed wstaniem, szybko muszę wypić cappucino i mega lepiej, po południu np po świezym soku buraczkowym, ktory bardzo lubie nagle MEGA mdłosci więc trzeba bylo zwymiotować no i tak ogolnie w ciągu dnia co jakis czas jest mi niedobrze. Jeny mam nadzieje, ze to sie dopiero nie zaczyna :D

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Karola no niestety musisz poczekać do Twojej miesiączki jeszcze mnóstwo czasu. Poczekaj z tydzień i ponownie test ale też wychodzi na to ze są Twoje dni płodne jak okres był 30 . 11 wiec działaj mimo wszystko. Objawy mogą być na wszystko szczególnie w głowie ja tak niestety mam:(. Z okresem tez czasem jest różnie w sensie trwania i lub wyglądu. Np moja koleżanka z którą pracowałam miała 2 mies okres ale normalny a nie plamienie żadnych objawów pracowalyśmy ciężko aż pewnego dnia nie mogła wstać z łóżka i okazała się ciąża 3 mies. Byłyśmy w szoku poprostu.Takze na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jeszcze nie zrobiłam testu, jutro rano zrobię i dam Wam znać! Nadal nie mam @ choć czuje się jakbym miała, ale nic... Poczekam do jutra rana jeśli nic się nie zmień zrobię test, przepraszam nie przeczytałam każdego wpisu to przez to że wkoncu mój mąż ma wolny jakikolwiek dzień i spędzamy go Rodzinnie poza domem ;) mój synuś jest w siódmy niebie jak i ja! odezwę się jutro!

Odnośnik do komentarza
Gość GretaGreen

Staramy się od dwóch lat, w międzyczasie znaleźli u mnie wielki polip usunęli w lipcu. No i zaczęła się pogoń za szczęściem, robienie testów co miesiąc. I w tym miesiącu zaczęłam czytać bo: mam dziwne klucie w jajnikach , napięcie macicy i zmiana nastrojów. Przed okresem nigdy nie mam objawów zapowiadających, okres przychodzi i tyle. Bez bolu i skurczy. Umylam dzisiaj okna i ciągnięcie się nasililo. Okres dopiero za 5 dni. Przysięgam Wam ze ja niedługo zwariuje. Najlepsze jest to ze ja myśl o posiadaniu potomka porzuciłam miesiąc temu. Najdziwniejsze : palę od 20 lat i nagle papierosy mogłyby nie istnieć. :-/

Odnośnik do komentarza

Greta niestety, ale lepiej jak cierpliwie poczekasz do dnia @. Nie wariuj bo to najgorsze co można robić. Musisz się zająć czyms, żeby odwrócić swoje myśli od tych objawów.

Nati12131 jak test? Daj znać ;)

Ech ile prościej byłoby gdyby każda kobieta jednakowo wszystko przechodzila... zarówno objawy początku ciąży, cała ciążę aż do porodu. Chociaż odrobinę więcej informacji byśmy miały. Każda wiedziałaby na czym stoi... co i kiedy nastąpi. Ale niestety tak się nie da, a szkoda :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nati, przykro mi że się nie udało..ale nie możesz się załamywać! I dobrze o tym wiesz, bo to w niczym nie pomoże. No ale ja i tak powtórzylabym test, jesli @ dalej nie będzie np za dwa dni...jeśli dalej negatyw to po prostu do lekarza. Trzymaj się ciepło i nie poddawaj się!

Ja jutro to pierwsze prenatalne jezu ale emocje. Ogólnie pozytywne, ale wiadomo ze się stresuje tez, aby wszystko bylo dobrze...jak tylko jakas zla myśl próbuje sie wedrzec do mojej głowy, od razu czyms się zajmuje i myśle o pozytywnych i milych rzeczach :) Bo po prostu co ma być to będzie. Co jest nam pisane - to się stanie.

A jak tam u Was dziewczyny?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczeta :* u mnie 13 tydz. i wszystko w porzadku badania genetycznie super jeszcze tylko czekam na wyniki krwi z badan prenatalnych i mam nadzieje ze beda ok no musza byc oki i wtedy bede spokojna maleństwo szaleje nie da sie zbadac bo tak skaka ze az lekarz powiedział cytuje ,, o matko tak to my nic nie zrobimy :D,, dopiero poczatek 13 tyg. w zeszłym tyg byłam na wizycie to był dokładnie 12 i 6 tydz. a małe ma juz 7 cm i 7 mm lekarz mowi ze duzy bobas :) dalej mnie troche mdli no i doszły potworne wzdecia czasem tak mnie brzuch boli ze az wyje :(
Michalina jak sie czujesz ?
Jagodka mam nadzieje ze lezysz bedzie dobrze zobaczysz :)

i tak na koniec tym co sie udało ogromne gratulacje teraz tylko dbac o siebie prosze :) a tym co sie staraja wytrwałosc ktora z biegiem czasu bedzie wynagrodzona i tym co sobie wyliczaja dni płodne bo i ja tak robiłam a sie okazuje ze do zapłodnienia doszło dwa dni po okresie :D moglam sobie czekac do dni płodnych i czekac chodz cykle były normalne

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

A ja dziewczyny byłam dziś na USG i 11t6d mamy, Maluch sobie ładnie wypoczywał z jedną rączką pod główką a drugą 'machał' do mnie i do Mężą ;) Potem coś tam zaczął baraszkować ;) Ma 4,5 cm , bije serduszko. Ale gin chce zrobic mi za ok 2 tyg jednak to prenatalne bo twierdzi ze najwiecej bedzie widac i najwiecej bedzie mógl opisac, te wszystkie skróty ciążowe - jakos 13 tydzien...no to co mam sie nie zgodzić, niech robi ;) Przynajmniej będę na bieżąco czy wszystko ok :)

Także jestem dziś przeszczęśliwa!

A co u Was Kobietki, jak płodne, jak testowanie?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Nati12131 kochana moja ja juz skonczylam@ tak jak pisałam przed wczoraj działałam juz :) nie będę obliczala dosłownych dni płodnych poprostu sex w miarę możliwości co 2 -3 dni i co będzie to będzie. Ponieważ metoda kalendarzykowa jest u większości kobiet nie praktyczna. Będziemy w kontakcie cały czas bardzo lubię to forum ponieważ każda kobietka tu jest "normalna " w dobrym sensie oczywiście :) i przede wszystkim bez krepowania się, można tu o wszystkim napisać prosto z mostu tak jak to w życiu jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Też się cieszę, że z Wami i Dzieciaczkami w brzuchach jest wszystko dobrze :) miło się czyta takie informacje i dziewczyny! nie stresujcie się, myślcie pozytywnie !

A u mnie @ sie pojawiła, 4 dni za wcześnie. No trudno, daliśmy sobie szanse w tym jednym naciąganym miesiącu. Teraz przerwa do 22 października. A może to i dobrze, odpoczniemy psychicznie po tych staraniach :)

Odnośnik do komentarza

julinka wiem, ze teraz mi łatwo mówić ale powinnaś znaleźć sobie jakieś zajęcie. My staraliśmy się ponad 2 lata... nie wychodziło bo po śmierci mojego taty cykle mi się strasznie rozregulowały. Chodziłam do lekarza, miałam tez monitoring ale całe te starania pod presją nie były dla nas bo odnosiły odwrotny skutek. Kłóciliśmy się o to i o każdą inną pierdołę. W końcu stwierdziłam, że wezmę się na poważnie za siebie. Zaczęłam ćwiczyć, biegać bardzo regularnie. Moje myśli skupiały się na treningach... no i teraz kiedy się zupełnie tego nie spodziewaliśmy 5.12 na teście pojawiły się dwie kreseczki :)))) na każdą z nas przyjdzie czas, zobaczysz i wspomnisz moje słowa. Pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/atdckqi1ni5sg5zb.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22ny2v4a5hyiypu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...