Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Jagodka223 i własnie ja mam to samo. Teraz powinnam się cieszyc ze dzidzia się rozwija a ja zaczynam myśleć o tym co zobacze na następnym usg, jezu okropne to jest ;/
A jeśli moge Cię spytac, wiesz dlaczego tak się u Ciebie potoczyly sprawy? Znasz powód obumarcia nie wiem cokolwiek czy to się stało po prostu...? Jeny ale to trudne wszystko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Jagodka223 no wlasnie ja tez zamiast sie cieszyc to juz mysle co mi pokaze kolejne usg czy nadal bijące serduszko...ehhh ;/ A jesli moge zapytac...ciąża obumarła z jakiegos powodu? jakies choroby czy cos w tym rodzaju czy nie znasz przyczyny. Nie wiem nawet jak o to pytac w sumie, wiec moze to wygladac nieskładnie, z góry przepraszam. No bo jeśli wszystko jest ok, zdrowo sie zyje, narządy rodne to stworzone do rodzenia zdrowizny i nie ma zadnych ''mutacji genowych'' to skad tyle ciąż obumarlych :(

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie u mnie również będzie lipcowo.
Ja także jak autorka pierwszego posta mam 30 lat, jednak to będzie moje pierwsze dzieciątko. Zresztą długo wyczekiwane.

Z tejże okazji jakoże mam artystycznego ducha postanowiłam podzielić się ze swoimi przeżyciami, takimi zupełnie bez cenzury i upiększaczy.

Jeśli jesteście ciekawe i chciałybyście ten szczególny czas współprzeżyć, to zapraszam na mojego bloga. kwiatymilosci.blogspot.com

Zachęcam do dzielenia się własnymi przeżyciami i komentowaniem moich.

Pozdrawiam serdecznie, Ola.

Odnośnik do komentarza
Gość Freshcotton

Może komuś to pomoże, ja pierwsze objawy miałam jak na okres.senność była czymś innym ale chęć słodyczy, bóle brzucha, takie mocne klucie itd typowe na @
3 dzień spóźnia mi się okres i dziś zrobiłam testy i są dwie grube krechy ☺
W piątek mam wizytę u gina, mam nadzieję że wszystko oki
Za pierwszym razem jak z mężem zdecydowaliśmy się na fasoleczke od razu zaskoczyłam ☺ 3mam kciuki. Najprawdopodobniej dzidzia będzie sierpniowa czyli na naszą 4 rocznicę ślubu ☺

Odnośnik do komentarza
Gość kristafowna

Czesc dziewczyny, wlacze sie do dyskusji. Staramy sie o dzie ko, trzeci dzien spoznia mi sie okres, robie dwa testy dziennie i wszystkie negatywne. Raczej mi sie okres nigfy nie przesuwal. Mieszkam w uk i n ie mam tu gdzie zrobic testu beta o ktorym wszyscy pisza. Czy ktoras z was wie do kiedy moze wychodzic wynik negatywny? Czy warto jeszcze robic testy?

Odnośnik do komentarza

hello dziewczynki u mnie ok wczoraj byłam u lekarza maleństwo bombluje zakrył/a sobie twarz raczką a druga zacisna i wyszło ,, ok ,, bo kciuk był w górze :D :D :D :D :D :D :D pieknie podskakuje :) terz we wtorek bede miała dodatkowe 40 min. usg zeby zobaczyc czy wszysko ok i moje pytanie dziewczyny robiłyscie jakies badania hormonalne przed badaniami prenatalnymi ? pobieraja tam tylko krew czy cos jeszcze ??

Jagodka kochanie gratuluje z całego serduszka zobaczysz jak to ja mowie musi byc dobrze innego wyjscia nie ma :) teraz dbaj o siebie :*
gemma i Tobie tez ogromne gratulacje wiem jakie to szczescie dwóch kresek
Martina ciekawa jestem jak i sie to wszystko poukłada trzymam kciuki zawsze to robie bo wierze ze i wam sie uda napewno tylko w swoim czasie :)
Freshcotton gratuluje ah te prezenty na rocznice slubu moj tez taki bedzie tyle ze na pierwsza to jest najcudowniejszy prezent :) :)
kristafowna poczekaj jeszcze jak to tu sie mowi i pisze póki nie ma @ zawsze jest nadzieja

Michalina jak tam łobuz łobuzuje ? :) jak sie czujesz ?

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

~kristafowna ja robiłam test 6 dni po terminie @ i pokazały się już 2 kreseczki, ale tak jak pisała gemma wszystko zależy od stężenia hcg. Jeśli jest niskie może wyjść negatywny, ale w przypadku ciąży z dnia na dzień rośnie. Odczekaj i zrób test ponownie :)

Nata nasz Bąbelek waży już ok. 2,5kg, ma malutko miejsca w brzuszku więc czuje każdy jego ruch :) Dzisiejsza noc to był koszmar... przewracanie się z boku na bok, duszności i jeszcze Maluszka czkawka złapała o 3:51. Strasznie się wymęczyłam. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.
Mi badania prenatalne robił mój gin. i nie wysyłał mnie na testy z krwi, bo powiedział, że gdy coś będzie nie tak to wtedy je zrobimy. Ale niektórzy robią takie badanie - jest to test Pappa http://badaniaprenatalne.pl/test_pappa/ i polega na pobraniu krwi :)
Miłego popołudnia wszystkim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Jagodka, gemma, trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Nie ściągajcie na siebie złych myśli! Samopoczucie też wpływa na dzidzie, cieszcie się, że nosiciela je pod sercem i wszystko będzie dobrze.

Michalinka, lobuz dalej nie daje Ci spać ?:-) jeszcze miesiąc :-)
Nata, dziękuje, też wierze, że i na nas przyjdzie pora...

Dziś 16 DC a owulacji jeszcze nie ma :/ już 3 miesiące było jak w zegarku 14 dnien i dwie krechy a teraz się przesuwa. Muszę kupić dodatkowe paski bo już mi się kończą. Może to cykl bez owulacji? Zaznaczeniem to sobie i jak pojedziemy wreszcie kiedyś na badania to się popytam. Mój ukochany asekuracyjne działa że mną i tak codziennie, on nie wierzy w takie " wynalazki" ;-)

Miłego dnia brzuchatki :*

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale przeczytałam prawie wszystkie posty od początku i muszę przyznać, że bardzo miło się Was czyta:)
Opiszę Wam pokrótce moją historię, otóż 14.11 wzięliśmy ślub, było weselicho, zabawa itd. okres dostałam 11.11.. W dzień po ślubie (czyli 15.11), kochaliśmy się bez zabezpieczenia rano i wieczorem, to był wtedy 4 dzień okresu (ale prawie już nie krwawiłam). Cykle mam krótkie, 25 dniowe. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że pewnego dnia obudziłam się z dziwnym przeczuciem że jestem w ciąży (a chcieliśmy z początku troszkę poczekać na dzidziusia). Tydzień później miałam straszne bóle w podbrzuszu, wzięłam nawet no-spe ale nie pomogło, samo przeszło po kilku godzinach. To było tydzień temu. Od tamtej pory cały czas czuję takie dziwne mrowienie, nacisk, jakby cały czas coś tam się działo w podbrzuszu, bolą też piersi, wczoraj dziwnie mnie zemdliło i czasem zakręci mi się w głowie. Poczekam do jutra na zrobienie testu (choć jest ciężko, dni tak woooolno mijają...). Powiem Wam też że mimo że mieliśmy w planach jeszcze troszkę poczekać, to już chyba wcale czekać nie chcemy i oboje byśmy się baaardzo ucieszyli gdyby były dwie kreseczki:)
Pytanie do Was - myślicie że jest możliwe, żebym była w ciąży??? :)

Odnośnik do komentarza

Hej.
Ja mysle, ze mozesz byc w ciazy ale najpewniej jest zrobic test lub pojsc do lekarza. Jezeli masz 25dc to gdzies
pomiedzy 10 a 14 dniem cyklu masz owulacje a jezeli kochalas sie z mezem w 4dc to plemniki mogly przetrwac w Tobie nawet tydzien, wiec wszystko jest mozliwe. Zrob test i daj znacz jaki wynik ☺☺ trzymam kciuki ☺

Odnośnik do komentarza

kas87 mnie tez się wydaje że możesz byc w ciąży dokładnie tak jak napisala ss26ss, więc tylko czekać na teścior ;)

ss26ss dawaj znać jak test! trzymamy kciuki! :)

Ja w piątek idę na kontrole do gina, ale tylko krew i takie tam. Mam do niego kilka pytan. Pierwsze USG prenatalne jakos pod koniec grudnia chyba no nie wytrzymam! :) tak bardzo chciałabym byc pewna, że serduszko bije nadal i Bejbi się rozwija, że normalnie co tydzien moglabym robić usg ;) jeny, dlaczego ten czas tak wolno płynie... jak u Was Dziewczyny? Pozdrawiam gorąco!!

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Myszka83 ogromne gratulacje!!! I wiem jak to jest...mnóstwo różnych myśli ehh ja mam to samo, ale staram się luzować :) Jestem w 9 tygodniu licząc od zapłodnienia, w 11stym od ostatniego okresu i nie moge się doczekać 4 - 5 miesiąca, żeby te ''paranoje'' ustały ;)

Natalii00 możesz robić i przed @ i w dniu @ i po @ tak prawda, w zaleznosci od czułosci testów, stęzenia hcg itd. jednak najpewniej jest robić testy po dniu spodziewanej @, moze nawet z 3 dni po, wtedy juz w większosci przypadków wszystko jasne, no ale wiadomo - każda kobieta i każda ciąża jest inna. Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Martinka raz śpimy dobrze, a raz mamy z tym problem. Ogólnie nie jest źle :) Codziennie przed spaniem wietrze i wtedy jakby lepiej się śpi ;p
Wczoraj złapał mnie dziwny bol w dole brzucha i uczucie jakby coś mi tam pękło w środku. Myślałam, że się zaczyna ale okazało się, że to jednak fałszywy alarm ;)

Kas87, ss26ss czekam na informacje i trzymam kciuki :)

Myszka gratulacje :)) ja też miałam różne myśli, ale ok 4 miesiąca minęły :) Chociaż całkowicie mina chyba dopiero po porodzie.

Gemma niby wolno, ale tylko na początku. Później tak strzeli, że ani się nie obejrzysz a już będziesz przy końcówce jak ja :)
Natalii ja pierwszy test zrobiłam 6 dni po terminie @.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

gemma
Myszka83 ogromne gratulacje!!! I wiem jak to jest...mnóstwo różnych myśli ehh ja mam to samo, ale staram się luzować :) Jestem w 9 tygodniu licząc od zapłodnienia, w 11stym od ostatniego okresu i nie moge się doczekać 4 - 5 miesiąca, żeby te ''paranoje'' ustały ;)

Natalii00 możesz robić i przed @ i w dniu @ i po @ tak prawda, w zaleznosci od czułosci testów, stęzenia hcg itd. jednak najpewniej jest robić testy po dniu spodziewanej @, moze nawet z 3 dni po, wtedy juz w większosci przypadków wszystko jasne, no ale wiadomo - każda kobieta i każda ciąża jest inna. Pozdrawiam :)


aj no wlasnie kazda inna heh ja dopiero 6 dpo i swiruje ze szok juz bym chciala zaczac testowac ;p

Odnośnik do komentarza

MichalinaMadralina
Martinka raz śpimy dobrze, a raz mamy z tym problem. Ogólnie nie jest źle :) Codziennie przed spaniem wietrze i wtedy jakby lepiej się śpi ;p
Wczoraj złapał mnie dziwny bol w dole brzucha i uczucie jakby coś mi tam pękło w środku. Myślałam, że się zaczyna ale okazało się, że to jednak fałszywy alarm ;)

Kas87, ss26ss czekam na informacje i trzymam kciuki :)

Myszka gratulacje :)) ja też miałam różne myśli, ale ok 4 miesiąca minęły :) Chociaż całkowicie mina chyba dopiero po porodzie.

Gemma niby wolno, ale tylko na początku. Później tak strzeli, że ani się nie obejrzysz a już będziesz przy końcówce jak ja :)
Natalii ja pierwszy test zrobiłam 6 dni po terminie @.


o ja to ja musze sporo poczekac hihi :)

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze objawy:
-Trądzik na twarzy, a nie zbliżał mi się @ dlatego wydało mi się to dziwne
-codziennie przetłumaczone włosy
- a później mdłości i odrzucenie po jednym kieliszku wina
-lekki ból brzucha.
I na trzecim cyklu II kreseczki i 5 tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodla223

Gemma, u mnie nie bylo konkretnego powodu czemu ciąża obumarla. Niby w histopatologii były ślady zasniadu groniastego, ale po tym jak szybko spadał mi poziom beta hcg to lekarze się zastanawiali czy faktycznie. Inny ginekolog nazwał to 'ciążą treningową' i powiedział, że tak siebie zdarza co raz częściej, bez przyczyny. Powiedziano mi też podczas feralnego usg, że gdyby dziecko przeżyło, na pewno nie urodziłoby sie zdrowe.
byłam wczoraj na pogotowiu. Pokazały się jakieś plamienia,ból w pachwinie. Pani z pogotowia kazała mi przyjechać. lekarz zbadał, zrobił usg, pęcherzyk jest, natomiast zarodka jeszcze nie widać, co troszkę mnie zmartwilo, bo od dnia ostatniej miesiączki minęło 5tyg2dni, więc to początek 6tyg. Ale kazał nie panikowac. ☺
I dziś miałam wizytę u ginekologa, dostałam duphaston, powiedziała że to bardzo młodziutka ciąża i wg niej to 5 tydzień (gubię się w ich liczeniu) . Beta hcg robiona w piątek, 7881. :) i dziś zrobiłam dla swojego spokoju czy prawidłowo rośnie,jutro wynik i trochę się stresuje. Mam już kartę ciąży! Zlecona masa badań i następna wizyta 4.01. A na gwiazdkę rodzice i teściowie dostaną prezent... :)
Co tam u was dziewczyny? Która kiedy testuje? Buziaki. :*

Odnośnik do komentarza

~Karo88
Moje pierwsze objawy:
-Trądzik na twarzy, a nie zbliżał mi się @ dlatego wydało mi się to dziwne
-codziennie przetłumaczone włosy
- a później mdłości i odrzucenie po jednym kieliszku wina
-lekki ból brzucha.
I na trzecim cyklu II kreseczki i 5 tydzień :)

a bol brzucha podobny do @ czy taki inny? i czy pamietasz w ktorym dpo zrobilas test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...