Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochaniutkie wszystkim Wam gratuluję. Ja teraz na kolejnym etapie czekania sex pięć dni pod rząd od 10 dc do 14 . Ale kompletnie nie nakręcam Się Już Tak Jak To Było Szybciej. Do tego jakiś kaszel mnie łapie zaraz się na trę amolem mleko z czosnkiem (blee) no i apap i narazie tak się kurowac. I czekać do 1 lutego. Moja kolezanka zreszta bardzo bliska zaszla odrazu za pierwszym razem w Grudniu teraz ciesze się ale jakoś mi tak w środku. .. Same wiecie......Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza

Karla bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ;)
Wczoraj robiłam krew, dziś byłam u lekarza. Krew jasno wykluczyła ciążę, bo wyszło mi 0,1 hcg, natomiast p. doktor stwierdziła, że coś widzi, tylko nie jest w stanie tego zidentyfikować, muszę poczekać do 2 tygodni i albo pojawi się miesiączka albo do kontroli (że niby coś urośnie). Ani nie wykluczyła ciąży, ani jej nie potwierdziła, jednak z takimi wynikami to jest raczej niemożliwe, abym była w ciąży.
My kobitki to mamy jednym słowem przerąbane ;)
Powodzenia dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza

Karla91 a dziękuję. U mnie nawet w miarę... ciąże wykluczyłam sobie sama tym, że pojawiła się miesiączka. Myślę, że trochę sama wkręciłam sobie różne inne objawy (niepotrzebnie) jak będę w ciąży to myślę, że będę to czuć tak na prawdę a teraz po prostu spóźniał mi się okres i tyle. Więcej już testów nie robiłam, na bete też nie poszłam. Odpuściłam to totalnie. Oczywiscie starać się o dzidziusia będę bo baaardzo tego pragnę, ale odpuszczam zupełnie. Nie mierze temp, nie myślę o tym. Co ma być to będzie. Odzywać się do was będę bo myślę, że jest to bardzo fajna forma z kimś tak popisać i zobaczyć co u niektórych się dzieję w tych sprawach. Jedynie co mnie martwi to fakt, że mąż pracuję za granicą. Przyjeżdza raz w miesiącu na 2 tyg. i to jest jedyny czas w którym intensywnie możemy starać się o dziecko. Oprócz tego tak na prawdę nie mogę wyliczyć sobie owulacji bo mój okres jest tak poprzestawiany i przychodzi kiedy mu to pasuje. A nawet jak bym wyliczyła to i tak mąż nie przyjedzie na jeden wybrany dzień bo praca mu na to nie pozwala. Dlatego zostawiam wszystko w rękach Boga i wierzę, że się uda. Dopiero za nami jeden miesiąc starania więc może za szybko chciałam to wszystko a to jednak nie jest takie proste jakby się wydawało;/

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane!
My juz wczorqn wyszliśmy ze szpitala. Musieliśmy zostać dobę dłużej bo Bąbelek miał podwyższone CRP, ale na szczęście ładnie spadało i mogliśmy wyjsc ;)
A co do porodu... caly dzień bardzo bolaly mnie plecy. Po 23 zaczęły mi się skurcze. Od razu wiedzialam, że to nie skurcze przepowiadajace bo odczuwałam lekki ból. Początkowo były co 20-30 min., ok 1 były co ok 3-5 min. Po 1 pojechaliśmy do szpitala bo zaczęłam krwawic. Tam okazało się, że to od rozwierania szyjki. Przed 2 miałam całkowicie zgładzona szyjkę i rozwarcie na 5 cm. Zabrali mnie na porodówke, zrobili KTG. Później już z momentu na moment skurcze były coraz częściej i boleśniej. Ok 3:30 odeszły mi wody, a po tym skurcze to był już koszmar. O 5:30 miałam mieć kolejne KTG, ale po chwili postanowili mnie zbadac. W trakcie badania położna powiedziała, żebym zaczęła próbować przeć. Pokazała mi jak to robić. Miałam już parte skurcze a oni dopiero zakładali mi wenflon bo nikt nie spodziewał się, że tak szybko pójdzie. Ogólnie wszyscy byli zdziwieni ze tak w miare sprawnie poszło przy takiej wadze Maluszka.
Na szczęście już wszystko mam za sobą i maluszek jest z nami ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Pyśka w takim wypadku jest jeszcze szansa, że coś pokrecili w laboratorium. Czytalam i rozmawialam o tym z lekarzem, i mowi sie ze czasami moga pomylic probki krwi ale zdarza sie to raz na milion. Moze zmiescilas sie w tym milionie?
U mnie sytuacja byla taka, ze w 39 dniu cyklu nawet nie chcial mnie lekarz badac, mowiac ze to zdecydowanie za wczesnie ale tez wiem ze nawet wczesna ciaze dobry lekarz i dobre usg moze wykryc wiec trzymam jeszcze kciuki :*

ON A na spokojnie i z glebokim oddechem do tego podejdz. Kochaj meza miloscia najwieksza za to ze przyjechal i wykaz spora inicjatywe do igraszek dla przyjemnosci, nie dla dzidzi. Ja sobie tak postanowilam i moze przyjdzie i na mnie czas :D Bedzie dobrze :)

Michalina gratuluje Ci z calego serducha! Badzcie zdrowi i mnostwa pociechy z malenstwa <3

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!!!! Z mężem staramy się o dziecko. Pewnego dnia zauważyłam że powiększyły mi się piersi ale jakoś nie zwracałam na to uwagi, aż do momentu gdy pojawił się brązowy śluz i trwa on juz 3 dni a na dodatek delikatnie boli mnie brzuch. Co o tym myslicie? Ciąża czy nie?

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Ja od ponad 2 tygodni mam dziwne wrazenie ze jest cos ze mna nie tak. Przeszlo mi przez mysl, ze moge byc w ciazy poniewaz nigdy sie nie zabezpieczamy. Od tygodnia zauwazylam kilka zmian, przede wszystkim piersi - bardzo bola, musze je trzymac jak schodze ze schodow lub jade samochodem na wybojach (haha:), troszke sie powiekszyly, sutki sa zdecydowanie wieksze i jakby spuchniete. Zauwazylam kilka zylek ale nie jest ich wcale az tak duzo.

Oporocz tego sutki staly sie lekko biale na samych brodawkach - poniewaz nigdzie nie widzialam tego objawu wczesniej to pytam Was czy moze ktoras tez tak miala? :)

Inne objawy sa bardzo lekkie, np od zapachu markeru zaczyna bolec mnie glowa, mam napady jedzeniowe i czuje glod co chwile, wystarczy ze zjem cos i po 20 minutach jestem znowu glodna. Jedyna dziwna rzecz jaka sie pojawila to ochota na slodycze a konkretnie kinder bueno - mam wrazenie ze oszalalam na punkcie tego batonika i ostatnio zjadlam az 3 pod rzad. Do tego mialam bole brzucha zupelnie nowe dla mnie ale minely i wracaja tylko czasem. Te objawy powyzej nie wiem czy sa normalne czy nie, zazwyczaj duzo jem :)

Łatwo sie zloszcze ale mam wrazenie ze to przez bolace piersi bo wystarczy ze zakladam kurtke lub chce sie przytulic czy namydlic i juz łapie sie na tym ze koszmarnie boli.

I ostatnie: przestalam palic i pic alkohol z dnia na dzien, jak ostatni raz palilam papierosa to szybko go wyrzucilam nie majac ochoty i zrobilo mi sie mdło.

Test postanowilam zrobic dopiero gdy nadejdzie @ lub nie. Kalendarzyk wskazuje ze to za 4 dni.

Co sadzicie? :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Michalina jejku, gratulacje! Duuuuuużo zdrowia dla Ciebie i Synusia, miejcie sie dobrze :)

My dziś rano byliśmy na usg 'genetycznym'. Szłam z duszą na ramieniu, aż pani doktor kazała nie oddychać tak ciężko bo martwi się o mnie :) Z Maleństwem wszystko okej, ruchliwe okropnie, głaskało się po buźce i przeciągało :) Przywitało sie z rodzicami :-D Cudowne uczucie :) Tak w ogóle to już zuch dzidziuś, 6,6cm. Skacze jak mała żabka :)

@Niedźwiedź, strasznie dużo tych objawów :) U mnie tak wyglądał każdy cykl, który 'nie zaskoczył', natomiast jak się udało, to praktycznie nic sie nie działo do czasu spodziewanej @. Ale każda jest inna, wszystko możliwe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza

Witam:) w ciazy bylam 3 razy opisze swoje objawy:)

1 ciaza (2009/2010)
Przed pojawieniem sie planowanej @ ciagle uczycie ze che mi sie siusiu z poczatku myslalam ze przeziebilam pecherz , doslownie nic poza tym.ciazy sie nie spodziewalam bo przyszla tak nagle hehe;);) wymioty towazyszyly prze caaaale 9 miesiecy;)

2 ciaza ( trwala 7 tygodni. wrzes 2015)
Od owulacli bol piersi i znaczne ich powiekszenie duzy apetyt lekkie mdlosci na siusiu nie uciskalo.

3 ciaza (aktualnie 10tydz)
Na dwa dni przed plabowana @ planienie, nie wielkie , 2dniowe, w dz8en planowanej @ ustalo. Od 6 tyg zle samopoczucie brak apetytu ciagle wymioty ktore powoli ustaja lecz oslabienie i brak energi jest...

Kazda ciaza inna kiedys myslalam ze kazda ciaze dana kobieta bedzie przechodzic podobnie lecz teraz majac porownanie wiem ze nie ma regoly.
To co u jednej jest objawami wczesnej ciazy u innej bedzie zwiastowac nadchodzaca @ i na odwrót:)

Kazdej zycze 2kreseczek:) i objawow...ale znosnych:P

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Normalnie musze sie dowiedziec bo nie wytrzymam. Za 2 dni mam dostac @ , ale od 2 miesiecy nie trwa dluzej niz 3 dni. Od jakiegos czasu zauwazylam, ze strasznie duzo jem. Potrafie sie obudzic w nocy bo jestem glodna, piersi widocznie sie powiekszyly i sa obolale, brzuszek tez dosc spory przy mojej wadze (55kg). Czuje sie ciezka i szybko sie mecze. Wystarczy, ze na chwile sie poloze i odplywam. Na piersiach pojawily sie widoczne zyly. W nocy czesto jest mi niedobrze, a przez wiekszosc dnia mam bulgotanie w brzuchu. Temperature mam 37.4-37.7°C Sikac chodze srednio co 30min. Nie robilam testu bo nie chce kolejny raz sie rozczarowac, wiec pisze tutaj czy ktoras z was moze miala tak samo i co z tego wyszlo. Z gory dziekuje i gratuluje kazdej przyszlej jak i obecnej mamie ;)

Odnośnik do komentarza

Michalinka to chyba najpiekniejsze uczucie tulic do siebie tak wyczekiwane dziecko :) mam nadzieje, ze dochodzisz do siebie ;) nie, nie opowiadaj o porodzie, nie strasz nas hehhehe. Jagodka gratulacje, ciesze sie, ze u Was tez wszystko dobrze i dzidIa rosnie:). Wikk ZROB TEST :) takie gdybanie nic nie da. Mozesz byc w ciazy albo nie. Jestesmy dorosle, dZiewczyny, nie ma co wrozyc z fusow tylko testowac! Poczekaj do dnia @ i zrob test.

Odnośnik do komentarza
Gość młodamama09

Cześć dziewczyny. Jestem tu pierwszy raz i mam pytanie może nie do końca dotyczące objawów. W zeszłym tyg byłam u lekarza potwierdził ciąże (6 tydzień) , ale nie dostałam skierowania na żadne badania. Czy to jest normalne ? kolejna wizytę ustalił mi na koniec lutego czyli 11 tydz. Boję się że to trochę późno. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Witam jestem tutaj nowa bardzo bym prosila o rade Was dziewczyny co myślicie o tym,bo wzięłam 11.01 duphaston przez 5 dni po odstawieniu czekałam tydzień i nic wiec wzielam kolejne 5 i potem znów nic był okropny ból jajników i podbrzusza az bylam w szpitalu dali mi zastrzyk rozkurczowy,przez 3 dni było plamienie jednego dnia było następnego znów nie,a 2 dni temu dostałam jakby okresu,ale jest bardzo skąpy i brązowy,ale nie leci ciurkiem i bolą mnie troche sutki dodam,że przez cały styczeń wraz z mężem kochaliśmy się bez zabezpieczenia i mąż kończył we mnie czy możliwe żebym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Malinowa1213

Dziewczyny... jak wszystkie inne pisze tu chyba w jednym temacie...
Okres spóźnia mi się 4 dni... przed planowana miesiączka obrzmiale i bolące piersi. Teraz ból w podbrzuszu jakby na miesiączkę ale wciąż jej brak.. myślicie że to już? Jutro chce zrobić test...

Odnośnik do komentarza

Ja miesiączkę miałam 9 października, pierwszy test zrobiłam ok. 26-28 dnia cyklu (nic nie wykazał), kolejny dla pewności zrobiłam 12 listopada. Pokazała się baaardzo jasna i niewyraźna kreska, ale testy zrobione w ciągu kolejnych dni były już coraz bardziej wyraźne. Nie ma sensu robić testu zbyt wcześnie, bo może nic nie wykazać. Ale objawy miałam podobne do Twoich :) życzę powodzenia i dwóch wyraźnych kresek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...