Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Hello kochane :)
U mnie bez zmian, jak brzuch nie zacznie szaleć to są widoki, że w piątek może wyjdę do domku... się okaze... No i w ogóle wszyscy się dziwią, że moje serducho wytrzymuje takie końskie dawki fenoterolu i to bez staveranu, powiedziałam im, że trzeba być twardym a nie miętkim :D

dorcia sporo tych babeczek na sali u Was upychają :/ U nas są sale 1, 2 i 4 osobowe, ja leżę na sali gdzie są 4 łóżka i leżymy teraz w trójkę, dokoptowali nam wczoraj takiego dziwolaga, że szok :D Wygląda jak australopitek, nic się nie oddzywa, non stop siedzi z głową pod kołdrą i sms-uje :D Nic tylko zrobić jej fotę i do śmiechu warte hehe Nie wie w którym tygodniu ciąży jest, kiedy miała OM, normalnie jak kosmita :D
Fajnie, że tak szybciutko chcą Cię wypisać do domala, u mnie musi być przynajmniej te 3 dni spokoju z brzucholem żebym mogła na to liczyć...

Maritta fajnie, że jutro do domku ! Mój Darek też biedak sam ogarnia wszystko, mała do żłobka, on praca, podczas pracy wyrywa się do mnie do szpitala, potem pracy ciąg dalszy, Wiki ze żłobka odbiera i do domu a w domu z małą za wiele nie jest w stanie zrobić bo trzeba mieć ją cały czas na oku, biedny już widzę, że ma dosyć. Mała od kilku dni budzi mu się w nocy i on do kompletu taki nietomny chodzi :/ No ale póki co daje radę...

anna oby antybiotyk szybko zadziałał ! Ja tez mam cykora jak to będzie po drugim cc, boję się, że będzie gorzej niż było :/

Agata super zakupy ! Ty to masz już niezłą wyprawkę dla Kajtusia ;)

asia, Malaga ja tez nie lubię jak ktoś próbuje wprowadzać swoje wychowanie w stosunku do Wikuli :/ Malaga Twoja teściówka to już w ogóle specyficzna osoba :/ Współczuje... U mnie na szczęście starki dali sobie na wstrzymanie po jednej dosadnej rozmowie, swój czas na wychowywanie to oni już mieli i mam spokój ;) Od Darka rodzice to widzą małą okazjonalnie, ostatni raz w lipcu ub.r. także luz hehe

Malaga ale mi smaka na tosta narobiłaś... niedobra Ty :D Zdrowiej szybciutko, niech katar idzie sobie precz ;)

asia współczuje ciężkiej nocki, poprawy samopoczucia !

ania fajne te simsy ;) Tylko to jest gra, prawda ? Tam są jakies poziomy tego czy tylko po prostu się mebluje i to wszystko ? Niech wena na pisanie wraca szybko ! Fajnie Jerek wygląda w tej zimowej czapie :D

doris zdrówka ! Chyba każda już tu przechodziła te paskudne przeziębienia :/

Monika a Ty gdzie dzisiaj jesteś, że Cię nie ma ?

malenka super, że wózek i ciuszki dostaniesz ! Fajnie, że możesz liczyć na rodzinkę ! A tych oponek i faworków to podeślij troche bo jeszcze troche i dostanę ślinotoku ;p Wczoraj Darek kupił mi pączki i zjadłam od razu 4 :D A potem dowaliłam jeszcze dwoma :D Ciekawe jak moja waga, hmm

No to na razie tyle kochane moje, zmykam i mam nadzieję, że jutro pojawię się znów :D

Miłego dzionka :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Helloł :)

u mnie dzisiaj kolejny piękny dzien :P mimo ze jest -1 to pogoda super :)
czekam na kuriera bo przedłuzalam umowe i ma mi ja przywieźć z telefonem.

do tego przed chwila odbiegajac troszke od dzieciowych zakupow poszalam i kupilam kosmetyki dla siebie, ostatnio zajrzalam do kosmetyczki i spora jej czesc jest przeterminowana haha wiec musialam kupic sobie nowe:P w dodatku zafundowalam sobie lekcje makijarrzu na przyszly tydzien :P
w piatek fryzjer, przyszly tydzien makijarz, jeszcze kosmetyczke musze zaliczyc bo nog nie ogarniam wiec chce by mi pedicure i manicure zrobila, do tego ta sesja... mam nadzieje ze troche odzyje bo taka sloniowata sie juz czuje i atrakcyjnosc w tym momencie jest na minusie :/

przegralam ta licytacje:/ nie ma na razie nic ciekawego wiec dalej czekam ...

Odnośnik do komentarza

hej Mamusie.
Ja dzisiaj narzekać nie będę, już mi się nie chce :)
Choć zmęczona jestem strasznie-wczoraj nie było odpoczynku, bo byłam u tarczycologa, a później do marketu pojechaliśmy na małe zakupy.
I te małe zakupy okazały się większe :)
Kupiliśmy butelki;
TT 6 za 10 f- około 47 zł
TT 2 antykolkowe za 8 f - około 47zł
pampersy , body, ręczniczek, przewijak...
Naprawdę jestem zadowolona, bo ceny były w przecenie.
Za godzinkę z Mają do lekarza, niech mi w końcu powie co z tym jej kaszlem.

U tarczycologa ok, wyniki w normie, znów mi upuścili trochę krwi.
Jakaś babka po 50-tce uczyła się pobierać krwi- bo nowa metoda motylkowa, i ręka boli.

AGATA ale zestaw ciuszków pięny.

DORCIA podsyłam Ci wirtualne żarełko, MARTITTA Tobie też, ale Ty już jutro wychodzisz.

ASIA, NATALIA macie 100% rację odnośnie dziadków , babć mocniej.
Oni zawsze mają rację- oni są od rozpieszczania i mają w duszy, że Ty później kilka dni dochodzisz do porządku dziennego z dzieckiem.
Ja mam o tyle dobrze, że moi są 2600km ode mnie, a teściowa w ogóle zero interesacji.
Ale jak już babcia przyjeżdża to ja drżę, bo Michał i ona jak dwa koty...

ANIA a może Ty projektantką wnętrz powinnaś być? No wnętrza pikuś, chciałoby się takie mieć u siebie.

MONIKA Tobiasz ładne imię.

Reszta dziewczyn wybaczcie , że pominęłam , ale zapomniałam, i zaraz muszę lecieć...

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Maleńka super że dostaniesz wózek !! No i miłego dnia !! Nie przeforsuj się ! Widze szał pieczeniowy , czekamy na wieści jak efekty ;)

Kofiak to leż leż i pachnij a żeby brzuch przestał strajkować , a z kosmitki się uśmiałam :D kurka jacy niektórzy ludzie sa dziwni ;) obłęd ... I ona ma zamiar dziecko wychować ?....
A Darek dzielny dzielny ;) A na tosty zapraszam !! U mnie tez mozna poleżeć :D:P

Clauwi widze czeka Cię weekend dla siebie ;) ja u kosmetyczki byłam przed sylwestrem i teraz moze na chrzciny sie wybiore nie mam jakoś weny i czasu na takie wypady , ale i tak robie u niej tylko brwi a czasem paznokcie reszte sama w domu ;)
Szkoda ze aukcja przegrana , oby wpadło coś ciekawszego

Jbio super że zakupy udane !! Ja juz sie nie mogę teraz powoli doczekac swoich ;) może uda sie w przyszły weend ;) No i w niedziele moze jedziemy po huśtawkę :D chyba ją ustawie wsadze misia i będe bujać :D:D

Nastka przyszły opaski !! Już sie nie mogę doczekac aż pojawi sie modelka !! Walne jej po sto zdjęć w każdej :D:D

A u nas śnieg sie rozsypał i to nieźle , ogólnie szaro ze w domu ciemno jak w du*** muszę światła pozapalać a żeby życie wróciło i biorę sie troche za dom , pozamiatać musze , pranie przynieść , wyprac zalegające (mam wrażenie ze od paru dni o tym piszę :D) ale do góry tak daleko ;p;p

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ania ale piękne wnętrza :) Podobają mi się takie białe kuchnie :) Albo ten pokoik z toaletką :) Albo taka łazienka z czerwonymi kafelkami ;) Ehh, marzenie :)
Chyba nie nadawałabym się do bawienia w projektowanie tych domków, bo byłoby mi przykro, że nigdy tak nie będę miała ;)
Super Jerek wygląda w tej zimowej czapie :D

Natalia za tydzień mam wizytę w K-cach, to może wtedy odwiedzimy Tesco :) Chciałabym bardzo, bo już wiele razy zachwalałyście ten sklep :) Może mąż się zgodzi tam podejchać ;) Miłego sprzątania :)

Dorcia to szybko Cię chcą wypisać... zwłaszcza, że nadal narzekasz na skurcze i bóle...
Ja co dzień powtarzałam, że dobrze się już czuję, a oni mnie trzymali...
No ale u nas na całej ginekologii było tylko 7 osób (tyle co u Was na jednej sali hehe), więc zależało im na pacjentkach - by je mieć :P

Asia miłej zabawy z ciastoliną :) I spokojnego dnia :)

Maritta jeszcze jedne dzień i koniec tęsknoty! Fajnie, że pessar "działa" jak należy :)

Doris współczuję kaszlu! A mnie też coraz częściej wszystko boli...
Poczytałam na parentingu o 31 tc... czytałaś ? Troszkę tych dolegliwości wypisali ;)
Mnie zainteresowało to zdanie: "Duża macica powoduje też coraz większy ucisk klatki piersiowej, co w dalszym ciągu utrudnia oddychanie i powodować może ból okolicy przepony i żeber."
Czyli to normalne, że brzuch boli mnie tak wysoko...

Maleńka super sprawa z wózkiem :) Miłego pieczenia! My planujemy dokładnie to samo - faworki i oponki serowe, ale dopiero jutro, żeby świeższe było ;)
Pączki będą kupne :)

Kofiak życzę, by brzuch nie szalał, i byś w piątek do domku wróciła :) Starczy Ci tego "dobrego" ;)
Co do wyprawki, to dużo mam, dużo, ale inne też mają, tyle, że nie pokazują ;)
Fajną masz kumpelkę na sali :hahaha:

Clauwi to zapowiada się ciekawy tydzień dla Ciebie :) Ja dziś mam w planie pomalować paznokcie (u stóp też :P) :D Ciekawe czy się uda :P
Szkoda, że Cię przelicytowano :(

Jbio super zakupy! I trzymam kciuki za wizytę Majeczki! Oby lekarka coś sensownego zaradziła na ten kaszel !

Nooo, w końcu dotarłam do ostatniego posta :) To teraz wy czytajcie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

Witam :) Witam :)

Właśnie wróciłam z przychodni :) ale mi ucho zmarzło :D normalnie sztywniackie jest :P

Nakupiłam faworków na jutro, później wezme sie za paczki, ser kupiłam :)

U lekarza w porzadalu :) przedluzyla mi branie fenoterolu i isoptinu do 36 tc zebym to za wczasu nie urodziła :P i musze jechac do endokrynologa po jakies zaswiadczenie,ze wszystko jest ok , ze cos tam ma napisac czy jest konieczne pobieranie hormonow zaraz po porodzie. Czy ktoras ktora chodzi do endo tez takie zaswiadczenie potrzebuje?

Aaaa skłamałam,ze bylam u stomatologa :P oj tam oj tam :P zeby nie bola to chyba wszystko ok :)

Natalka ufff to kamień z serca,bo juz dzisiaj mialam do ten kobity dzwonic ,bo mi na maila nie odpowiadala :) i jak? podobaja sie? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Agata przeczytane ;) No to namawiaj męża namawiaj ;)

Nastka tak tak fajniutkie są ;) Widze że biegania miałaś od rana ;) to teraz miłego odpoczywania !!

ja lecę sie wziąć za coś bo mam wyrzuty że tak siedzę ;p szczególnie że żebra bolą jak odbite w opozycji siedzącej ;) motywuje do wstania :D

U nas kurka sie tak rozsypał śnieg że już wszystko białe masakra ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Jibio święte słowa widać Mama to wie o co chodzi! :D moja Mama radziła ale w taki sposób, żeby nie denerwować jakoś tak mądrze, szkoda, że nie zdążyła dać mi ich więcej :( zakupy super fajne promocje trafiłaś :D

Agatka jak będziesz w tesco to się obkupisz ja zawsze tak mam :D a co do rodziców to masz rację i świetnie jak już dziś takie rzeczy zauważasz :)

Nastka zawsze lepiej upewnić się co do wyników ciąża i poród wielkie obciążenie dla organizmu zwłaszcza zmagającego się z jakąś chorobą jak np tarczyca :* teraz siadaj na tyłku i grzej uszki :)

Clauwi jakbyś nie wyglądała to i sesja i tak będzie wspaniała bo wszystkie takie takie są :D

Kofiaku fajnie, że widmo wyjścia do domku się pojawia wrócisz do nas na dobre :D

Malaga a Ty zaś szalejesz z porządkami :/

zaraz kładziemy się z Oliwcią do łóżeczka na drzemkę :) ufff ale jestem wypierdziana :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja.

AGATA - Pytalas o imie mamy niby wybrane, ale ja to jeszcze sie zastanawiam. Bo chce rzadko spotykane, ale zarazem takie pasujace. Narazie do dzidzi mowie bez imiennie, ale S sie tak juz na imie napalil ze zmieniac nie chce i on do brzuszka mowi po imieniu. Narazie opcja padla na Lilianna ale wiadomo ze przy mnie to jak z pogoda dzis bedzie tak a jutro inaczej. Jeszcze sa opcje na Estera, Debora, Miriam no poprostu rzadzkie :D ale jakby sie okazalo nie daj Boziu ze jest chlopak to pewnie bym dala Tymoteusz bo mi sie bardzo podoba :D albo pewnie by sie jakies inne znalazlo .

Na pierwsza stronke tez za bardzo nie chce dodawac imienia, bo to jeszcze wszystko sie moze zmienic. Dlatego MALAGA mi imionka nie dodawaj jak mozesz :D

To tyle bo dzieci mi pisac nie daja, znow telefon mam opluty przez Juniora wiec ledwo widze co pisze w niektorych miejscach :hmm:

No nic trza cos zrobic w koncu w domu. Pranie sie konczy prac, odkurzyc i obiad zrobic jakis. My tez dzis faworki na wieczor zrobimy i serniczek :D
mmmniam..

Odnośnik do komentarza

Zaległam na 1123 stronie :D nie więc mam dziś co robić na dzień dobry :D Strach się bać ile stron przybędzie nim poczytam i poodpisuję :D :P Cieszę się, że ewentualność Tobiasz się podoba :) Coś mi mówi, że imię typowe to to nie będzie i tu tkwi szkopuł by imię było nieco oryginalniejsze, i podobało się nam obojgu. Zobaczymy co toto z tegoż wyjdzie :D W ogóle poskarżę się, coś dużo latam siku ostatnio, masakra! I dużo słodkiego ..ekhm..żrę! A jutro chyba glukoza, ciekawe czy to może mieć wpływ.. oops -.-

Malaga no moja blizna się nie 'wchłania' ona tylko się poszerzała, aczkolwiek umiejscowienie tez mogło mieć tu wpływ..tak czy siak wolałabym nie zostać krojona, a jednocześnie wiem, że jeśli lekarz spęka, albo dostanę odlotu i odbierze mi siły to cc będzie nieuniknioną.. Mój prawie też dziś zaspał, ale ja szłam siku chwil parę przed tym jak miał zadzwonić, ległam się, czekam..cisza.. w końcu patrzę na zegarek.. i pobudka! Sz. wstał w przyzwoitej porze, poszedł.. a jego kolega od samochodu nawalił i musiał iść na autobus heh ;p Szkoda, że obiecanki cacanki, z odwiezieniem.. a może Kacper im usnął?!

Asiu mam nadzieję, że dziś będziesz w lepszej formie. Ja też po spacerku wieczornym poczułam się połamana, że hoho. Corcia lubi ciastolinę to i kreatywna, super :)

Dorciu 5 kromek?! Z samym twarogiem? Dużo i bidnie, lipa. A jeśli skurcze mają towarzyszyć przemieszczeniom to mój chyba siedzi na dupsku i nie za bardzo się wierci :( W sumie tak też czuję, kopie oklepane już miejsca..

Agata
ładniutkie lumpki upolowałaś i te czapeczki :D Miodzio!

Maryś
nie ma sprawy, brałam pod uwagę, że być może część z nas na FB bywa jak ja - nie za regularnie. Estera ciekawa opcja :)

Ania
no to masz tam w Simach niezłe rezydencje :D I pewno w nich przepadłaś, na form czasu i weny nima,bo jak siedzisz na takiej ławeczce tam to od razu miło się robi, co? Jerek i mamusia jak zawsze śliczni! :) Wracaj weno prędko!

Malaga, Asia odnośne wychowania dzieci..obawiam się, że to ja będę ta zła! Jeśli Sz. nie będzie zbyt zdystansowany za małego to w czasie dorastania na bank. troszkę mnie to przeraża ;| I ogólnie to w pełni popieram to co pisałyście o rozpieszczaniu i tym, że dziadkowie też powinni znać umiar, a nie rodzicom grabić!

Maritta super, że wieści z pokoju zwierzeń dobre! I powtórzę się - mądrą musi mieć chłopinę taka mądra babeczka jaką jesteś, wiec spokojnie, da radę mąż :)

Doris to Ty nieźle połamana biedulko.. odpoczywaj i kuruj się tam!

Maleńka pyszniastych faworków i oponek, mniam mniam!

Kofiak twarda sztuko! Serduszko dobre to i silne! Trzymam kciuki za Pt.! Austraopitek mnie ubawił :D Jak to gdzie jestem, że mnie nie ma, w domku pod kołdrą np. :D Ja późno kompa odpalam ostatnimi czasy :D

Clauwi obyś trafiła lepszą i tańszą licytację! Zabiegów zazdroszczę! Mi się ostatnio zamarzył pedikiur, bo stópki mi stwardniały,ale jak pomyślę ile gimnastyki to odkładam to.. Na kosmetyczkę brak funduszy ;/ No i odnośnie kosmetyków to muszę kupić nawet durny tusz, by zrobić fotkę do dowodu, bo ja mam same starocie już, bo przestałam regularnie się malować i wszystko tylko leżało i się starzało :(

Jbio wow, mega zakupy, szczególnie butelki tanioche chyba, co?! Ja w Rossmannie za ponad 30zł widziałam chyba 1 butle avanta ... ;/ Tyle sztuk dobrej firmy za tę kasę to mi laikowi nawet wydaje się miodzio! Trzymam kciuki za wizytę z Mają, oby było już tylko lepiej. Ja tez będę krew upuszczała, ale to chyba jutro i pradawną metodą :P

Nastka ja nie miałam rozmowy o takim papierku, ale wg mnie to b. istotne i zagadam w Pn. z endo,też bym chciała by sprawdzono dzieciaczkowi hormony tarczycowe. Tylko pewno powie, że u mnie to mały problem i wynika z leków na epi, i nie da hehe.. zobaczymy.

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

A ja dostałam takiego speeda jak nie wiem :P
Zadzwoniła do mnie koleżanka z pracy, jedna z dwu ulubionych ;) No i jak się dowiedziałam, że ma dziś dyżur, to stwierdziłam, że nie będziemy tak przez telefon paplać (bo ja np. nie lubię przez telefon rozmawiać), tylko odwiedzę ją w pracy :)
Dziś mam SR, na 15, a że moje miejsce pracy tuż pod szpitalem, to wyjadę z domku godzinkę wcześniej :)
No i nastawiłam szybciutko zupkę, w międzyczasie przygotowałam na drugie lazanię, i teraz tylko muszę się ubrać, podmalować, i zjeść ;)
No i ogarnąć w kuchni, bo bajzel :P

Będę wieczorkiem :) Papa

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

Powróciliśmy od dochturki :)

I ciągle ta sama śpiewka. Na krup nie ma rady. Osłuchowo czysto, gardło też, i uszy...
Lekko powiększone węzły chłonne, ale to standard po infekcji ucha.
Jak do piątku nie przejdzie do powtórki osłuchania.

Co poleciła to rzeczywiście spróbować ten nebulizator, bo on w sprawach krupu jest rewelacyjny.
No i jutro kupujemy nawilżacz, bo też powinien pomóc.

KOFIAK no to do piątku jeszcze 2 i pół dnia, oby puścili.

DORCIA a ta Twa macica co fiksuje? postaw ją do pionu i do domu gnej :)

NATALIA o huśtawce jeszcze nie myślę, ale fajnie będziesz miała jak już misio w niej będzie :)

DORIS słodkiego leniuchowania. niech synuś rośnie podczas mamusiowego lenistwa.

NASTKA to jutro obżarstwo pełną parą- swoją drogą odnośnie tego kwitka od endykrynologa to jakaś głupota, przecież jesteś dorosła i wiesz kiedy i jak brać leki, więc po co im to.
A oni w szpitalu w razie w nie mają endykrynologa?
Ja żadnych papierków z obiema dziewczynkami nie dawałam.

ASIU i znów zapomniałam co Tobie miałam napisać. a już wiem.
Z tego co piszesz to Mama Twoja to taki dobry duszek był, szkoda, że Ci nie pomoże...

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
Maleńka super że dostaniesz wózek !! No i miłego dnia !! Nie przeforsuj się ! Widze szał pieczeniowy , czekamy na wieści jak efekty ;)

Kofiak to leż leż i pachnij a żeby brzuch przestał strajkować , a z kosmitki się uśmiałam :D kurka jacy niektórzy ludzie sa dziwni ;) obłęd ... I ona ma zamiar dziecko wychować ?....
A Darek dzielny dzielny ;) A na tosty zapraszam !! U mnie tez mozna poleżeć :D:P

Clauwi widze czeka Cię weekend dla siebie ;) ja u kosmetyczki byłam przed sylwestrem i teraz moze na chrzciny sie wybiore nie mam jakoś weny i czasu na takie wypady , ale i tak robie u niej tylko brwi a czasem paznokcie reszte sama w domu ;)
Szkoda ze aukcja przegrana , oby wpadło coś ciekawszego

Jbio super że zakupy udane !! Ja juz sie nie mogę teraz powoli doczekac swoich ;) może uda sie w przyszły weend ;) No i w niedziele moze jedziemy po huśtawkę :D chyba ją ustawie wsadze misia i będe bujać :D:D

Nastka przyszły opaski !! Już sie nie mogę doczekac aż pojawi sie modelka !! Walne jej po sto zdjęć w każdej :D:D

A u nas śnieg sie rozsypał i to nieźle , ogólnie szaro ze w domu ciemno jak w du*** muszę światła pozapalać a żeby życie wróciło i biorę sie troche za dom , pozamiatać musze , pranie przynieść , wyprac zalegające (mam wrażenie ze od paru dni o tym piszę :D) ale do góry tak daleko ;p;p

Zajrzałam w przerwie,więc odpowiem.

Utłukę kiedyś tego dziada !!!:36_2_43: Jak nie urok to straczka.Dziś stwierdził ,że spier... coś innego tak ,żeby nie wypaść z wprawy. zmieszał mi mąki jedna była w pojemniku druga w torebce ,nie zapytał i zmieszał razem a to były różne i połowe ciasta musiałam wyperd.... No już nic nie może w tym domu być normalne ???!!! Wujek jak nie spali garnków ,nie zafarbuje prania,jakiegoś sprzętu domowego nie popsuje albo czegoś nie zniszczy to jest chory.Idzie na zakupy ,to też nigdy nie posłucha bo "on wszystko wie" a póżniej okazuje się ,że pieniądze wypieprzone w błoto bo mu się nie chciało zadzwonić ,zapytać sprzedawcę albo iść do sklepu 20 m dalej tylko byle na łatwizne WRRRR.......:Wściekły: Normalnie nie wytrzymam

KOBIETA WIERZY ,ŻE 2+2 ZMIENI SIĘ W 5 JEŚLI BĘDZIE DŁUGO PŁAKAĆ I ZROBI AWANTURĘ

http://www.suwaczek.pl/cache/7566a8eddf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0dc24c5de1.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/39157.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki, Kamilos mnie nawiedzil, dal jogurcik, swiderki, buziaczki ;) potem obiad ( zadlam tylko kasze jeczmienna i fasolke szparagowa, bylo jakies jakby hmm gotowane mieso mielone jakby blee to nie mialam odwagi..wiec swiderek sie przydal.na podbudowanie :P)
No i teraz sobie Was podczytalam ale mimo wszystko jednym uchem sluchalam, wiecie co normalnie pier*olca mozna dostac!!!! Powtarzaja non stop.te same smuty i jeszcze zaczely opowiadac o swoich wielce.skomplikowanych i traumatycznych porodach, normalnie juz mnie brzuch z nerwow.zaczal bolec.. I niedobrze mi nie wiem czy po obiedzie czy po sluchaniu o przebijaniu szyjek drutami.. Dlatego wybaczcie, jednym okiem czytalam i srednio zapamietalam co jak i do kogo, pamietam tylko oponki.:D i australopiteka ;P mi by sie przydalo wymienic ze.trzy kobietki tutaj na takie egzemplarze ;P a najgorsza jest siedemnastolatka ktora sie.stawia na rowni z czterdziestkami, komentuje wszystkooo i narzeka chyba najmocniej.ze.wszystkich. Szok chyba zalegne ze sluchawkami :P p.s tesknie za kawa ;) i swiezym chlebem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

anna_262
A ja jestem u teściów. Pisze z fona.
Dorcia weź mnie nie strasz że druga cesarka może być gorszą. Już i tak mam strach.

Byłam dziś u lekarza rodzinnego i mam antybiotyk na ten mój brzydki kaszel.
Boję się brać. Ale już tak długo mam kaszel.

Gosia kupiłam inhalator nawet taki co podpowiedzialas.

aNNA POCHWAL SIĘ, KTÓRY. aNTYBIOTYK AŻ TAK KONIECZNY? a WYMAZ GARDŁA BADAŁAŚ? ZBADAJ SOBIE ITAK KASZEL JEST JUŻ DŁUGO, WIĘC DZIEŃ DO KILKU CZEKANIE NA WYNIK NIE POWINIEN GRAĆ ROLI! ZAPYTAJ W PRZYCHODNI ILE KOSZTUJE? LUB MOŻE DR ZAPISZE NA nfz?

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Agatka tylko nie szalej za ba rdzo, żebys potem nie zległa :)

Jibio tak jak dla każdego chyba moja Mama była dla mnie naprawdę wyjątkową osobą wiem, że takiej już nie spotkam...

Nastka aż tak pieknie śpiewasz, że Jasio się buntuje :P

Dorcia wspaniałe lokatorki ja przed porodem też 1 taka miałam wróżyła mi z kalendarza księżycowego :/

podjadłam coś kładę się na dalszą drzemkę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

Ja na 2 sekundy.

Asia - Tak, Jerek podobny do Crisa, kalka wręcz :) I dobrze. Liczę, że i Mokołaj będzie do niego podobny :D

Kofiak - W simsach nie ma żadnych poziomów. Ściągasz mebelki z netu i dekorujesz :)

Monika - Te zdjęcia to z jakichś trzech lat są ;) Nie dałabym rady tyle tego nabudować w miesiąc :) A w pokazywaniu się na forum mi to nie przeszkadza. Zwykle grywam sobie wieczorkami. A na forum jakoś nie mam ochoty ostatnio :( Czytam, bo czytam i tyle. Dzięki za komplement :)

Agata - Też mi się białe kuchnie podobają i teraz w tym mieszkaniu co wynajmujemy mamy właśnie białą kuchnię. Może nie jest jakaś zachwycajaca, ale ujdzie ;)

Aśka - Że miałabym być projektantem wnętrz mówisz?? :) Dziękuję. No lubię to lubię, ale wykształcenia zero w tym zakresie.

Natalia - Widzę, że Ty nowoczesne wnętrza preferujesz :) Ja też. A co do wcześniejszej dyskusji o cc to ja mam identyczne nastawienie.

Widzę był też temat rozpieszczania przez dziadków. O Boziu, to ja też bym się dołączyła do dyskusji, ale nawet nie mam ochoty ;) Teściówka to mi tak działa na nerwy, że szkoda gadać. I dziś znów się do nas wprosili.
Dobra, lecę. I znów mi głupio, że tylko o sobie i o tych zdjęciach, ale nic mi się dosłownie nie chce ehh. Mama do mnie napisała, więc lecę czytać. Pa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yd72ptga29.png

http://www.suwaczki.com/tickers/o148e6ydkcfqa7tr.png

Odnośnik do komentarza

clauwi

oczywiscie ze nie musisz, ale ja jestem zwolennikiem isofixa :) jest bezpieczniejszy od zwyklych pasów ... Adama mialam w nosidle przypinanym na pasy, ten 9-25 tez i jakos takie nie bardzo... teraz mam dla adama ten 15-36 wpiety na isofia i sprawdzalam te bazy pod nosidelko i ten 9-25 to sie mocno trzymaja i maja bardzo dobre opinie i dobrze w testach wypadaja.
ja bardzo duzo jezdze wiec i z maluchami codziennie bede smigac takze wole miec poczucie ze sa bezpieczne:)

Aga ja też zaczęłam się zastanawiać nad zakupem takiego. Mam w spadku nosidło na pasy i nie pasi mi to w samochodzie. Czy możesz mi napisać jaki kupić?Czy są jakieś zestawy isofix+ nosidlo dla noworodka+ fotelik dla większego?

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Agata fajnie, że dostałaś zastrzyk energii :) Obiadek brzmi pysznie! Do wieczorka już pewno nie zaglądniesz więc napiszę tak - mam nadzieję, że spotkanie z koleżanką było udane!

Jbio
dostałam paczuszkę od Ciebie! :D Jaka niespodzianka :D Fajniusie ciuszki! A, zaraz dostaniesz priva z ochrzanem ode mnie ;> , już pewno domyślasz się za co? :P Kurczę z tym krupem to dla mnie czarna niefajna magia i normalnie zaraz się podszkolę cóż to za dziadostwo tak się uczepiające jak rzep psiego ogona.. Oby do piątku było lepiej! Moja mama ciągle szczeka jak diabli, nadal staram się ją omijać, ale przynajmniej jestem spokojniejsza, że mnie nie chwyci.

Maleńka nerwy na wodzy. Już nic nie zrobisz :( A te mąki to naprawdę tak różne, że nie mogło tak pozostać? W ogóle to po co on je mieszał? Po co się brał za szykowanie, tak sam z siebie pomóc chciał?

Nastka
smacznego obiadku! Pączusie na bank też pyszne będą, eh kobity, serio smaka robicie :P

Dorciu,
poważnie, współczuję.. co za aura w koło Ciebie się roztacza.. Przykre.. nie dodają zbyt pozytywnych emocji koleżanki.. No i to jedzonko..dobrze, że Kamil wziąl coś więcej niż zamówiony jogurt :P

Asia
drzemaj, drzemaj i kolorowych snów!

Aniu
nie ma za co dziękować, lubię komplementować i zawsze robię to szczerze, a więc zasłużenie :)

A! Malaga!
Pisałaś o śniegu?! U mnie słonecznie i nie ma ni grama!

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

kutwa skasował mi sie post ;/ Ja poprałam , poprasowałam to co ściągnełam , pozamiatałam zrobiłam ogórkową , chciałam jeszcze posprzatać porzadnie u Kacpra ale mi sie odechciało ;p

Asia a leż leż !! Najważniejsze zebyś byla wypoczeta i sie dobrze czuła ! Ja to tak 2-3 godziny dziennie a reszta len a ze sie dobrze czuje to wiesz ;)

Jbio to zostało życzyć aby Nebulizator i nawilżacz przyniosły rezultaty !! A co do huśtawki tez mi sie jakoś nie paliło bo wiadomo jest czas ale przypuszczam ze mogłąby sie taka okazja juz nie trafić ;)

Dorcia no to widzę fajnie tam fajnie , dobrze że Kamil poratował żołądek przed skurczeniem !!:)

Ania o tak ja lubie nowoczesne i proste ;) kuchnie tez mam białą :) No i powodzenia z teściami ;) Widac każda teściowa ma coś z tej nie do wytrzymania ;)

Agata miłej pogawędki z koleżanką i przyjemnych zajęć na SR no i smacznej lasagne mmm :D

Kofiak w simsach zakładasz rodzinę , budujesz jej dom , meblujesz i sterujesz ich zyciem zapewniając im to czego potrzebują -sen , jedzenie , prace rozrywkę itd ;) wciąga niesamowicie ;)Ja zawsze miałam hopla na punkcie zycia rodzinnego wiec tam miałąm dzieci męża i sobie życie układałam :D:D haha

Maleńka nie ma co sie denerwować ! To Tylko facet który potwierdza regułę ze oni rozwijają sie do 5 r ź a potem tylko rosną ! Szkoda nerwów kochana ;)

Monika no u nas sypało grubo , teraz jakby zaczynał topnieć ale w godzinę zrobiło sie bialusienko aż mnie ciarki przechodziły ;p A co do Kacpra to nie nie spał , ona zadzwoniła i jeszcze mówiła "Kacperek powiedz mamie dobranoc bo Ty śpisz u babci"miałam ochote zrobić wywód ale jak słyszałam jej głupi ubaw w słuchawce to powiedziałam tylko dobranoc i oddałam telefon Tomkowi .

Nastka a moze Jaśkowi się podoba melodia i podryguje w rytm :D ja spiewałam sobie dzisiaj moje ulubione piosenki Celin Dion to czułam jak sie coś kołysze zadnych kopów wiec chyba zasnęła :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Asia i ciebie ścięło? eh trzymaj się.
Agata ładne te ciuszki.
Ania o jakie aranżacje:36_1_11: eh chciałoby się mieszkać w takich!

Czy ja pisałam ze mi przywieźli meble?:36_15_29:
Może Ania mi coś zaproponujesz jak uchłopięczyć mój pokoik, bo ściany różowe i meble kremowe?

Dorcia to chyba rzeźnia a nie szpital????
nie podoba mi się to co się dzieję. Weź uciekaj z tamtąd i jakby cos ci nadal było to do innego szpitala dla bezpieczeństwa!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...