Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Skąd się biorą dzieci?"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mój synek spotkał się z "problemem" skąd się biorą dzieci mając nie całe 3 latka. Spodziewałam się drugiego maleństwa i mój rosnący brzuch wzbudzały ciekawość, zdziwienie i chyba lekkie niezadowolenie mojego synka.
Pewnego dnia mój synek zapytał "kiedy ja znowu będę w brzuszku, bo będziesz mnie ciągle nosiła". Mimo wyjaśnień, przytulania miałam pewne obawy, czy nie przerodzi się to w zazdrość i smutek po pojawieniu się dzidziusia. Moje obawy jednak zupełnie rozwiały się gdy wróciłam z maleństwem ze szpitala, a mój syn wołał z radością na klatce schodowej, wreszcie mam braciszka, kocham go bardzo...(był to jeden z najbardziej wzruszających momentów mojego macierzyństwa)...i tak już jest 4 miesiące.
Z doświadczenia wiem jednak, że warto przygotować dziecko na przyjście malucha i opowiadać o jasnych i ciemnych stronach bycia starszym bratem/siostrą.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

Mój Synek ma 3 latka i jeszcze szczegółowo nie docieka skąd się biorą dzieci. Jednak kilka razy kiedy ogólnie rozmawialiśmy na ten temat i dowiedział się, że dzieci najpierw są u mamusi w brzuszku, to potem przez dłuższy czas co chwila podciągał mi bluzkę i próbował się pod nią wpakować, bo "chcę wrócić do mamusi brzuszka!" :-)

Odnośnik do komentarza

Drodzy Rodzice!

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu "Skąd się biorą dzieci?" Zwycięzcy otrzymają książkę "Skąd się biorą dzieci?", dzięki której odpowiedzi na niektóre pytania staną się o wiele łatwiejsze!

Oto i oni:

1. ewelka21

2. drucilla

3. lubinianka24

4. agaluk1

5. joasia85

Zwycięzców, prosimy o wysłanie swoich danych kontaktowych oraz nicku na adres: konkursy@parentig.pl

E-maile prosimy zatytułować: „Skąd się biorą dzieci + nick z forum”

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach!

Z pozdrowieniami

Redakcja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...