Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ::):

W NOWYM ROKU MIŁOŚCI, ZDROWIA, PRZYJACIÓŁ I WIELU DOBRYCH ZDARZEŃ!!!!!

U nas Sylwester spokojny, domowy. O północy niespodzianka - sąsiedzi zadzwonili do drzwi z szampanem, a ja już w szlafroku, było króciutkie spotkanie na klatce schodowej. Średnia wieku to 50 plus :Oczko: Bardzo mile mnie zaskoczyli, było całkiem sympatycznie.

Poza tym rok żegnaliśmy chorobowo i tak przywitaliśmy. Full serwis kto co chce górą lub dołem, czyli zaczął Przemek w pierwszy dzień świąt wieczorem gorączką,katarem i kaszlem trzymało go kilka dni potem ja jelitówka, J jelitówka, Wojtuś od wczoraj z gorączką i kaszlem ale na razie ma tylko lekko zajęte oskrzela. Lekarka na zastępstwie, nie pediatra, nie bardzo mi się podoba co zleciła, wg moje wiedzy nie bardzo pasuje do objawów, na razie się wstrzymam.
Ale nic to, damy radę takie choroby to nie choroby :Oczko:

Starletka Przemkowi prawie wyszła lewa górna szóstka, ku mojemu zdziwieniu bo jakoś ominęła mnie wiedza nt mlecznych szóstek, aż wstyd...A reszta się póki co trzyma.
Monika Ekstra dzieciaki, a równowaga musi być, to podstawa, nawet w kwestii uzębienia :Oczko:
Alfik No skoro wszelkie działania zawiodły to chyba lepiej tak zrobić, trzymam bardzo mocno za Was kciuki !!!!!
Dziubala Super, że się udało pobyć trochę bez dzieci, taka rozłąką jest potrzebna od czasu do czasu.
Ann I jak udało się złapać oddech?
Reniu Świetnie wyglądacie razem, trzy super kobiety/tki ::):

Wczoraj odwilż lekka, wzięłam Przemka na spacer bo byłą super pogoda, Wojtuś niestety już z gorączką siedział w domu. Nakarmiliśmy kaczki i zaprowadziłam Przemka na nowe sztuczne lodowisko (do tej pory było jedno, na drugim końcu miasta). No i mam za swoje, bo teraz mi nie odpuszcza i będę musiała z nim iść, a ja ostatni raz miałam łyżwy na nogach jakieś 15 lat temu i to w dodatku 5 nr za duże, wypchane rękawiczkami (to był na wsi, jedyne jakie znalazłyśmy z koleżanką na strychu) więc i jazda była ekstremalna.
Dzisiaj za to wszystko to co wczoraj się roztopiło elegancko pozamarzało, można ćwiczyć na sucho jazdę figurową, bez łyżew. Spieszyliśmy się do lekarza, zamek w drzwiach zamarzł, już się nie chciały zamknąć, więc musiałam je trzymać na zakrętach :lol: Czułam się prawie jak w liceum i na studiach podczas wypraw zdezelowanymi maluchami itd nad jezioro :Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
u Uli też na dole przebiła się szóstka.

Sliffka u Ciebie nie ma czasu na nudę, wracajcie szybko do zdrowia (jakoś dużo tych jelitówek na koniec roku w różnych rejonach Polski). Miałam wizualizację co do Twojej jazdy :Śmiech: autem, a na łyżwach też nietrudno sobie wyobrazić Twoje szaleństwa z Przemkiem, a może Jego z Tobą :Oczko:
Starletka zdrowia w domu

rozgarniam, rozpakowuję, staram się utorować w domu ścieżki po 10 dniach nieobecności, powrocie po 22, rozpakowywaniu przez dzieci prezentów pod choinką itd. :)
Odpoczęłam nieco w Krakowie, innym rytmem żyliśmy, starałam się bez patrzenia na zegarek i pośpiechu.

Odnośnik do komentarza

Sliffka Zdrowka w Nowym Roku!!!

Widze ,ze Sylwester dla wiekszosci udany :) My tez w domku spedzilismy ostatni dzien Starego Roku razem ze znajomymi i dziecmi. OLivia usnela o 23 ,a ja 15 po 24 juz lezalam w lozku. Bylam pena ,ze Filip sie przebudzi ,a on spal pieknie cala noc. Dzis niestety obudzil sie z goraczka..

Zapraszam na torta noworocznego:

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_5068.JPG

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/wkiI.jpghttp://lbym.lilypie.com/wkiIp1.png

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/1fpX7Si.jpghttp://lb3f.lilypie.com/1fpXp1.png

Odnośnik do komentarza

starletka
Sliffka
A co do szóstek to nie są to mleczne szóstki tylko stałe ząbki :Oczko:

ahahahaha to dopiero teraz siara, jakoś założyłam że żeby wrosły stałe zęby to muszą najpierw wypaść mleczaki :Oczko:

Sekundka Pięknie razem wyglądacie, Olivka w tej sukni zupełnie dorosła panna. A torcik mmmm, z tego wszystkiego aktualnie mam chyba tylko jajka dostępne w lodówce, więc sobie jeszcze raz popatrzę :Oczko: Zdrówka dla Filipka, oby nic się nie rozwinęło.
Ann Cieszę się, że udało się odpocząć ::):

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Witam Nowym Roku :lol:

My w ostatniej chwili musieliśmy zmienić plany Sylwestrowe, bo koleżanka Lipcówka, do której mieliśmy jechać odwołała go ponieważ jej synek złapał ospę :(. Ale w domu nie siedzieliśmy tylko pojechaliśmy do teściowej, była też siostra K z mężem i mieliśmy fajną zabawę do 3.30 :Śmiech:. Mieliśmy sporo ogni sztucznych więc zrobiliśmy osobną turę ogni dla dzieci żeby mogły się nacieszyć, a potem była tura o północy dla dorosłych. Super wszystko wyszło :Śmiech:

Szymonku, najlepsze życzenia urodzinowe!

Sąsiadka urodziła też w Nowy Rok więc łatwo zapamiętać urodziny :Oczko:

Starletka – u Adasia jeszcze nie ma szóstek, chyba, aż sprawdzę po przedszkolu jego stan uzębienia :D. Na razie czekamy na wypadnięcie pierwszego ząbka.
Zdrówka w domu!

Sliffka – zdrowia dla Was!
Niezła przygoda z jazdą :Oczko:

Ann – owocnego rozpakowywania :)

Sekundka - zdrówka dla Filipka!
Ślicznie wyglądacie i tak elegancko ::):
Tort super ale na krewetki nie mogę patrzeć :Oczko:

Odnośnik do komentarza

My też sylwester domowy, mieliśmy gości i imprezka skończyła się o 7;). Ja padłam przed 6. Ku mojemu zdziwieniu pierwszym dzieckiem, które padło to Gabi (najstarsza) o 2.20:)

Starletka, aż jutro (bo jak dziś wrócę z pracy to będzie już spać) sprawdzę stan 6 u Gabrysi, ale teraz juz wiem, że ma cztery ząbki stałe a dwa następne się ruszają.

Sekundka jacy jesteście eleganccy na tej foteczce:)

Sliffka uwielbiam Twoje przygody

Ann szybkiego ogarnięcia:)

Tasik, Dziubala fajne takie imprezki z zakoczenia:)

Szymonku najlepsze zyczenia

zdrówka dla wszystkich potrzebujących (czyli dla nas też)

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Jeśli chodzi o stan uzębienia to u nas jedna jedynka już wyleciała, rośnie stała. Druga jedynka si kiwa, a szóstki dwie dolne na wierzchu, jedna cała już, a druga wykiełkowała. :Śmiech:

Sylwester nawet udany, choć chyba zeszłoroczny podobał mi się bardziej :Padnięty: a w ogóle marzy mi się domowy Sylwester, a my co roku gdzieś łazimy. Może kolejny będzie domowy.

Dziś pierwszy raz jechaliśmy rano do pkola stąd. Nie było źle, tylko 25 minut. Ale nie było korków, a zazwyczaj są dwa. Niestety musimy się pomęczyć jeszcze pół roku. A Oskar rano pyta, mamo czemu my wstajemy jak jest ciemno? Biedne dziecko, nigdy tak nie wstawał.

Sliffka a jeździł Przemek na łyżwach? Ja chciałam iść z Oskarem, ale oczywiście mam nie po drodze. :Nieśmiały: Zresztą O ma słomiany zapał, więc pewnie po 5 minutach się podda. :Szok:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Witam

Dużo zdrowia, miłości i szczęścia w Nowym Roku

Wróciliśmy w nocy z wyprawy do Chorwacji. Dziś rozpakowywanie, sprzątanie po ponadtygodniowym urzędowaniu kota i oswajanie się z rzeczywistością ::): Stos pracy na mnie czeka po takich wakacjach. Byle do lutego.
Było super, słonecznie i wiosennie, zielono i lazurowo. Zimy też trochę mieliśmy, ale tylko po drodze. Spędziliśmy 3 dni w Splicie, a Nowy Rok witaliśmy w Dubrowniku. Pospacerowaliśmy po Starym Mieście, dziewczyny trochę poszalały, ale nie wytrzymały do rozpoczęcia koncertu i po 21.00 wracaliśmy do domu. Z balkonu mieliśmy widok na Stare Miasto, więc wspólnie podziwialiśmy sztuczne ognie. Szczególnie Marysia nalegała, by ją obudzić.

Dziubala Wigilię spędziliśmy u mojego Taty i Brata, a same święta w podróży.
GRoszko miło, że zaglądasz.
Sliffka zdrowia. Uwielbiam czytać o Twoich przygodach ::):
Sekundka pięknie wyglądacie.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

witam

Starletko u nas póki co nic się nie kiwa i nic nie rośnie

Sekundko Oliwka wygląda na dużą i poważną, roztropną dziewczynkę
Reniu fajny taki wyjazd, ja planuję (pewnie nie wypali) maj w Bułgarii a sierpień z parentingowymi przyjaciółkami w górach- tydzień, już nie mogę się doczekać

Serena były zdjęcia domu czy coś przegapiłam??

Sliffko ja tak jak Starletka uwielbiam Twoje opowieści

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Witam

Maciusiu Wszystkiego Dobrego z Okazji 1 urodzin


Sekundko
ślicznie wyglądacie :) A Olivka taka panienka ::):

Czyli szóstki w normie z tego co widzę :Oczko:
A czy orientujecie się w sprawie lakowania ząbków?
Gdzieś czytałam, że do 7 roku życia NFZ refunduje lakowanie ale czy tak faktycznie jest to nie wiem...

My po wizycie u pediatry - teoretycznie dzieci osłuchowo czyste uff ale cherlają, smarkają i kichają niemożliwie

Odnośnik do komentarza

hej.

Dziś też tylko 25 minut do p-kola. Jesteśmy w pkolu wcześniej niż jak mieliśmy 7 minut drogi.

Ann ja wstaję kolo 6 (brrr środek nocy). :Śmiech: Chłopców budzę ok 6:40. wczoraj Oskar wstal wcześniej sam, dziś był brutalnie budzony. Normalnie śpią do ok. 9. Więc taka 6:40 to dla nich też środek nocy. :Padnięty:

Puszek nie było, ale się poprawię. :Nieśmiały:

Dziubala u nas jedynka kiwała się dłuuugo, myślę że od pierwszego objawu kiwania to jakoś ze 3 -4 tyg. Nawet jak byliśmy u dentystki i pokazywałam że się kiwa to mi powiedziała że jeszcze z miesiąc nim wypadnie. A ja myślałam że to kilka dni.:Śmiech: Potem jak już tak naprawdę ledwo co się trzymała to ją Oskar sam sobie wyrwał. myślę że z drugą pójdzie mu szybciej bo teraz się bał. Ale dumny chodził potem że szok.

Kurcze Oskar kaszle. Niby po tym zapaleniu płuc mu kaszel jeszcze został ale wydaje mi się że coraz bardziej. :Szok::Szok: A chciałam go zaszczepić w końcu :Zakręcony:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Monika75
Starletka nic nowego, stare problemy wróciły, chyba powinnam się już przyzwyczaić
Dominik ma dzisiaj fantastyczny licznik na suwaczku -same 3

ech... niech te problem w końcu sobie pójdą...

a suwaczek faktycznie :Śmiech: nie zauważyłam nawet

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

U nas chłopaki nie mogą się doczekać basenu (była przerwa, bo w sobotę wypadły Święta, potem Nowy rok), a Maciuś nawet nie chciał dziś iść do przedszkola tylko na basen :sofunny:

Maciusiu wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin!


Starletka
– ja nie wiem jak to jest z lakowaniem, ale w pobliskiej szkole podstawowej była akcja lakowania zębów u dzieci w 1 klasie.

Serena – mnie Adaś wczoraj prosił żebym mu wyrwała tą kiwającą się jedynkę. Ale wolę żeby nie było w tym mojego udziału :Oczko:, choć obiecałam mu, że jak do piątku nie wypadnie, to po przedszkolu będziemy wyrywać metodą na nitkę :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...