Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zabiegana!!!!
U nas pogoda sliczna dzisiaj cieplo, slonce i w ogole fajnie. Oby tak zostalo przynajmniej do niedzieli:11_9_16:
Ja dzisiaj w ferworze walki. Juz mam za soba troche. NIe jest zle, bo wczoraj do 2.00 w nocy sprzatalam lazienke na tip top a M posparzatl kuchnie, wiec spoko. Teraz tylko prasowanie i ubieranie poscieli i firany na szybko musze przeprac i wyprasowac i bedzie ok. Potem tylko musimy przeniesc regal do pokoju z kuchni - male przemeblowanko :36_2_15:i bedzie ok. Pozostanie tylko upichncic obiadek i poodkurzac i tak ogolnie wszystko poskladac. Zreszta jak przyjedzie tyle osob to i tak za chwile bedzie bajzel:36_11_23:NO ale wsyzstko dla ludzi. Do 23.00 mam czas, wiec nie jest zle.
Tesciowa przyjechala wziasc Maksia na spacer, wiec mam troche luzu i nie musze biegac miedzy malym maruda a balaganem:36_7_8:
Caluski. Milego dzionka!!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Witam zabiegana!!!!
U nas pogoda sliczna dzisiaj cieplo, slonce i w ogole fajnie. Oby tak zostalo przynajmniej do niedzieli:11_9_16:
Ja dzisiaj w ferworze walki. Juz mam za soba troche. NIe jest zle, bo wczoraj do 2.00 w nocy sprzatalam lazienke na tip top a M posparzatl kuchnie, wiec spoko. Teraz tylko prasowanie i ubieranie poscieli i firany na szybko musze przeprac i wyprasowac i bedzie ok. Potem tylko musimy przeniesc regal do pokoju z kuchni - male przemeblowanko :36_2_15:i bedzie ok. Pozostanie tylko upichncic obiadek i poodkurzac i tak ogolnie wszystko poskladac. Zreszta jak przyjedzie tyle osob to i tak za chwile bedzie bajzel:36_11_23:NO ale wsyzstko dla ludzi. Do 23.00 mam czas, wiec nie jest zle.
Tesciowa przyjechala wziasc Maksia na spacer, wiec mam troche luzu i nie musze biegac miedzy malym maruda a balaganem:36_7_8:
Caluski. Milego dzionka!!!!

ojej to naprawde szalejecie tam , oby wszystko sie udalo i bylo juz PO:cheess:

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewcia ratujesz sytuację :)

dzis zapwiada się kolejny piekny dzień, a ja znów jego większość spędzę w robocie.
Ewciaa jakie zakupy? planujesz sprawić sobie nowy ciuszek?

lutka już dawno nic sobie nie kupiłam i mam całą liste: puder, bielizne, tusz do rzęs, no i jakiś ciuch spodnie albo swetr tylko że ta moda teraz jest taka beznadziejna ze nie ma nic fajnego. a ja lubie proste rzeczy a jakie ceny, swetr 120zł:uff2:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

zawsze jak ma plan kupić coś konkretnego, to nic dla siebie nie widzę. Ostatnio poszłam po co kolwiek i wyszłam z 2 koszulami, swetrem, tuniką -inna sptrawa ze na chyba około 20 sklepów wiekszość z tych rzeczy kupiłam w jednym. zawsze coś dla siebie znajdę w CARRY, szkoda ze nie ma go w moim mieście :/

pochawal sie koniecznie :)

Odnośnik do komentarza

Znalazlam sie tu przypadkowo,ale widze,ze mila atmosfera jestna tym portalu. Jestem mama majowego Wojtusia i mam do Was pytanie odnoscie postepow Waszych Majowych Sloneczek bo poczytalam troszke kwietniowki i jestem w szoku,ze ich dzieciaczki juz raczkuja a moj leniuszek to dopiero w lesie. Chcialabym sie zapytac o postepy waszych dzieciaczkow. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

no witaj

ale co robi Twój bąbel?

Szymon obraca się z brzuszka na plecki i n aodwrót
sięga po stopy
podkurcza nóżki jak do raczkowania tylko nie bardzo wie co ma z rękami robić :)

pamiętaj, ze każde dziecko jest indywidualnością i to ze jedne juz siedzi w wieku 6 miesięcy nie znaczy ze to które siada dopiero w wieku 9 źle się rozwija.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzieki Lutka,
Otoz ostatnio wiele osob,ktore spotkalam,stwierdzaja,ze na pol roczku to pewnie juz siedzi a tu d...pa blada-nie siedzi a mnie takie pytania dodatkowo podkrecaja a wiec:
- obraca sie na plecki i odwrotnie
-manipuluje lapkami na wszystkie strony,wsystkiego musi dotknac,pomacac
-stopy praktycznie juz laduja w jego buzce a bawi sie nimi od jakis 2 miesiecy
-czasami na pleckach dzwiga pupe ale rownoczesnie lauje buzka w podlodze i sie denerwuje

Odnośnik do komentarza

koniczynaa
Dzieki Lutka,
Otoz ostatnio wiele osob,ktore spotkalam,stwierdzaja,ze na pol roczku to pewnie juz siedzi a tu d...pa blada-nie siedzi a mnie takie pytania dodatkowo podkrecaja a wiec:
- obraca sie na plecki i odwrotnie
-manipuluje lapkami na wszystkie strony,wsystkiego musi dotknac,pomacac
-stopy praktycznie juz laduja w jego buzce a bawi sie nimi od jakis 2 miesiecy
-czasami na pleckach dzwiga pupe ale rownoczesnie lauje buzka w podlodze i sie denerwuje

witam serdecznie, z tego co piszesz to nic twojemu dziecku nie brakuje a to ze nie siedzi to mały problem ma czas :D
u wszystkich majowych słoneczek jest bardzo duża rozbieżność jedne maluchu raczkują, siedzą a nawet wstają samodzielnie , inne nie siedzą , pełzają i dopiero zaczynaj się obracać każdy bobas ma swoje tępo i tyle

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

lutka
zawsze jak ma plan kupić coś konkretnego, to nic dla siebie nie widzę. Ostatnio poszłam po co kolwiek i wyszłam z 2 koszulami, swetrem, tuniką -inna sptrawa ze na chyba około 20 sklepów wiekszość z tych rzeczy kupiłam w jednym. zawsze coś dla siebie znajdę w CARRY, szkoda ze nie ma go w moim mieście :/

pochawal sie koniecznie :)

wiec przeszłam całą galerie dębicką i kupiłam tylko spodnie dzinsy i tyle wiec nie ma sie co chwalić, ale jutro odpust w rodzince zrobie zdiecia i napewno puszcze was :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

koniczynaa
Znalazlam sie tu przypadkowo,ale widze,ze mila atmosfera jestna tym portalu. Jestem mama majowego Wojtusia i mam do Was pytanie odnoscie postepow Waszych Majowych Sloneczek bo poczytalam troszke kwietniowki i jestem w szoku,ze ich dzieciaczki juz raczkuja a moj leniuszek to dopiero w lesie. Chcialabym sie zapytac o postepy waszych dzieciaczkow. Pozdrawiam.

witamy
nie martw się moja zuzka też nie raczkuje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
koniczynaa
Ewcia,ale z tego co widze w suwaczku to ladnie siedzi sama i w ogole sliczna z niej dziewczynka.

no tak oststnimi dniami bardzo ładnie jej to wychodzi, ale jeszcze sie chwieje na boki i spada w tył

No to moj Pierdzioch jest tak zakochany w swoich stopach,ze przy siedzeniu zawsze je oglada i chce zjesc wiec sklada sie jak scyzoryk a na to mu nie pozwalam. Dzieki za pocieszenie,ale podobno chlopcy sa troszke opoznieni i niestety czasami trzeba stwiedzic,ze czesto im tak zoste juz a cale zycie ;-) dlatego swojego malego faceta mam zamiar bacznie obserwowac.

Odnośnik do komentarza

koniczynaa
Ewciaa
koniczynaa
Ewcia,ale z tego co widze w suwaczku to ladnie siedzi sama i w ogole sliczna z niej dziewczynka.

no tak oststnimi dniami bardzo ładnie jej to wychodzi, ale jeszcze sie chwieje na boki i spada w tył

No to moj Pierdzioch jest tak zakochany w swoich stopach,ze przy siedzeniu zawsze je oglada i chce zjesc wiec sklada sie jak scyzoryk a na to mu nie pozwalam. Dzieki za pocieszenie,ale podobno chlopcy sa troszke opoznieni i niestety czasami trzeba stwiedzic,ze czesto im tak zoste juz a cale zycie ;-) dlatego swojego malego faceta mam zamiar bacznie obserwowac.

moja zuzka też miałą okres interesowania się stopami składał się "jak scyzoryk" ale już jej to mineło, teraz odlatuje w tył :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

koniczynaa
Ewciaa
koniczynaa a kiedy urodził się Twój synek? ile ważył? SN czy cessarka? i jakies zdiecia pokaż jak możesz

Wojtus urodzil sie 1 maja, w terminie i naturalnie wazyl 3300 i 56 cm dlugi, wiec wszystko w porzadku. A zdjecia pewnie,ze pokaze jak tylko zalapie jak tego dokonac

wiec czekamy z niecierpiwością

ja zdiecia daje tak
jak piszesz posta jest arządzaj załącznikami. przyciskam i daje przeglądaj- pózniej wybieram zdiecie i wyślij i można tak dac 5 zdięć i daje zamnknij okno i zatwierdz posta i juz

mam nadzieję ze dobrze wytumaczyłam

a ile masz lat??

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...