Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
a to ja w naturalnym kolorze ale szczerze jakos mi sie niepodoiba jest taki szary;/
no i Olenka jak siedzi z moja niewielka pomoca :) trzymam ja za jedna raczle :)

wow tak super siedzi????? mi tam się wydaje brazowy kolorek, zdjęcie na którym jesteście we 3 po prostu rules:)

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
gunia43
I ciag dalszy:
Z tata i mama - relaks, no i maly chichraczek w akcji!!

Widać,że dobrze Wam razem. gdyby maksik nie miał jeszcze przypisanej forumowej narzeczonej to my z Celinką zaklepujemy;-)super Maksik!
Celinka razem z Ola mamy2corun beda brane pod uwage :-) I Maksio przekazal, ze obie mu sie strasznie podobaja i wybiera obie jasli mozna ;-) !

Odnośnik do komentarza

gunia43
sylwiatoja
gunia43
I ciag dalszy:
Z tata i mama - relaks, no i maly chichraczek w akcji!!

Widać,że dobrze Wam razem. gdyby maksik nie miał jeszcze przypisanej forumowej narzeczonej to my z Celinką zaklepujemy;-)super Maksik!
Celinka razem z Ola mamy2corun beda brane pod uwage :-) I Maksio przekazal, ze obie mu sie strasznie podobaja i wybiera obie jasli mozna ;-) !

Wszelka bigamia srogo karana :P

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
mama2
Ja juz mam problemy z cycami bo od 3dni długo je ciamlał do snu i mam mega nadprodukcje zeby sie zastojem nieskonczylo , dzis przed zakupami Maksio wypil z buteleczki 110 ml mojego mleczka:cheess: kupilam mu dzisiaj soczek jabłkowo winogronowy zobaczymy jak bedzie mu smakował aha i kupilam smoczek ehh i tym Razem M bedzie probował , trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Kciuki są. Ale u nas to nie działa, nieważne kto wkłada, smoczek i tak zostaje wypluty :lup:

U nas ze smoczkiem tez byl cyrk swiata a teraz to Nikus zycie za smoka by oddal a ze mamy cala serie smokow awanta to i do ubranek pod kolor pasuja hahaha
My tez mamy 7 razem i to w roznych kolorach :-)

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
mama2
Daffodil

Jak na pierwsze próby, to całkiem nieźle mu idzie, aż skarpetki pogubił :)

no wlasnie bo on sie wczesniej wogole nie interesował lapaniem zato cwiczenia obrotów ma w jednym palcu dzis w nocy obrocił sie na boczek a potem na brzuszek :36_2_39:

mama ale Maks na ten boczek to się szybko przewraca!musi być silny!!

ale silny, niektore ciosy ma wręcz bokserskie :D

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Ewciaa

ale mu dobrze....a ja z 68kg przytyłam na 70kg KOSZMAR :8_1_221:

teraz przytyłas? niemozliwe jak tak malo jesz, moze z waga cos nie tak?

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna

Ewciaa moim zdaniem wyglądasz super, tylko masz ten sam "problem" co ja, mianowicie jak tyję to od razu widać na buzi i podbródku. Buzia zrobia Ci się okrąglęjsza, ale figurkę masz całkiem, całkiem :) taka apetyczną. No ale najwazniejsze jest Twoje samopoczucie, i nim się ieruj a nie gadaniem ludzi.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
ja już po wizycie u lekarza
mała wazy 5650 :) lekarz powiedizł ze nie zbyt dużo ale w dolnej normie
i kazał kupić kleik i dawać
a na te plamki na brzuszku mam jakies kremy, zaraz M wyśle do apteki, powiedizła tez że jeśli te plamy znikną po kremach to nie będziemy już musieli miec bebilonu pepti i jak mała zaakceptuje mleko z kleikiem to wprowaadzimy soczki ideserki

co to za kremy?

Odnośnik do komentarza

mama2
maksio bedzie jutro szczepiony bo ci...a chce zaswiadczenie od lekarza ze mozna szczepic i przysiegam ze przepisuje maksia do innego lekarza a maks wazy 7990 i całe szczescie nie ma jeszcze 8 zprzodu :yyy:

Patka nic nie kazał robic z kupami mowil ze kupki zielone ze sluzem i nawet niteczkami krwi moze sie zdarzac przy karmieniu piersia a ja mu ufam slepo wrecz!!!!!!!!
U nas sa zielone kupy czasami i tak jak nagle sie pojawiaja tak szybko znikaja a maly plam nie ma zadnych, ladnie przybiera wiec jest ok.

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
Ewciaa

no tak powiedizała że jeśli jej bedzie smakował kleik odczekać troszke i wprowadzić deserki i soczki na razie

no to super to juz niedługo bedziecie eksperymentowac a tak swoja droga to jak ogladam twoje zdjecia przed ciaza i po to wydaje mi sie ze teraz z tymi dodatkowymi kg jestes bardziej kobieca i zmysłowa...albo to tez macierzynstwo dodało ci uroku jedno jest pewne ze teraz jestes jeszcze ładniejsza!!!

potwierdzam. mi sie Ewciu tez teraz bardziej podobasz i to nawet nie kwestia figury, tylko przybylo Ci jakiejs takiej sily kobiecej, dojrzalosci. bardzo to piekne

kurde a ja nie wiem jak wyglądałas wcześniej :/ fakt jest taki ze teraz mi się podobasz :D

Odnośnik do komentarza

A zapomnilam wam napisac ale jak dzis spalam z Niksiem w sypialni ktos rzucil w okno jajkiem kuzwa wyjrzalam ale nikogo nie widzialam a taka niby spokojna dzielnica cos chyba ktos mnie nie lubi a moze te osy tez ktos mi wpuscil :go_team: moze nawiedzona sasiadka z gory nie lubi rozdartych dzidzusiow:)
Ale tak na powaznie no nie sadze zeby ptak jakis frunol i jajko zrzucil mi prosto w okno!!!

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
bardzo dziękuje za te wszystkie miłe słowa,,,jesteście kochane...uwielbiam być mamą

a i Wy wszytskie piękne jesteście i cudowne,...także jak naszych M nie bedzie możemy sie spotkać:cheess::36_3_14:

a ja pisze jedną ręka bo zuze lulam do snu taka marudna dziś że szok chyba ją mi zaczarowali

właśnie zjadła 130ml mleczka z kleikiem ale powiem wam ze to jakoś cieżko przez te smoczki płynie namęczyła sie bidulka cała mokra

lutka jakich ty smoczków do tego uzywasz?? bo ja mam już 3 z aventu

już niemoge sie doczekac tych deserków i kaszek i soczków ahh jest w czym wybierać

jesli chodzi o pogode to u nas duszno ale wieje strasznie

patka przynajmniej M się odważył pójść z Tosią mój M by chyba wcześniej osiwiał zanim by poszedł

Jolcia30 widzisz nikuś niby nie je a tyje super...

a ja z M pójde wcześnie spać jak zawsze bo M wstaje o 3 do pracy

3 kupiłam ze 2 tyg temu ale za szybko mu leciało, jak wrócę do domu to spróbuje ponownie.

Odnośnik do komentarza

Jola30
A zapomnilam wam napisac ale jak dzis spalam z Niksiem w sypialni ktos rzucil w okno jajkiem kuzwa wyjrzalam ale nikogo nie widzialam a taka niby spokojna dzielnica cos chyba ktos mnie nie lubi a moze te osy tez ktos mi wpuscil :go_team: moze nawiedzona sasiadka z gory nie lubi rozdartych dzidzusiow:)
Ale tak na powaznie no nie sadze zeby ptak jakis frunol i jajko zrzucil mi prosto w okno!!!

Hmm, dziwna sprawa...

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
e2e2
Wiki20pl
I na koniec się witam !!! :36_3_15:

Ale u Nas w nocy dzisiaj lało i burza była, ale zapowiadało się bo wczoraj tak duszno przez cały dzień było.
Majcia usnęła, a ja ide jakąs kawke wypić :Śmiech:

Ale z Ciebie ranny ptaszek,ja o tej godzinie to z Filipem przewracamy się na drugi bok!

Moja Majcia się budzi jak maz do pracy wychodzi około 5:40 i jak zasypia to ja na chwileczke do Was zaglądam i jeszcze sie kłade na troszke :Śmiech:
Filip też się budzi ok.5 i już zostaje ze mną w łózku ,M o 6 idzie do pracy,młody strzela kupę ok 8 i też jeszcze sobie śpimy do 10.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
powiem wam ze stoje przed trudnym wyborem jestem w kropce..chodzi o wygonienie M z łozka od kilku nocy niespie prawie wogole , i dziwie sie ze jeszcze funkcjonuje ..jest nam cholernie ciasno bo Maksio sie juz obraca we wszystkie strony a lozko ma 140 szer. budzi sie o 24.00 poyem 3.00 i tu od kilku nocy gada z godzine i robi kupe potem zasypia o 4.00 i nudzi sie o 6.00 kupa , jesc i czasem jesczsze zasypia ..probowałam go odnosci do lozeczka ale to mnie wykancza za kazdym razem wstac odniesc wtedy sie rozbudzam ide sie napisc zjesc jakis owoc zanim usne to juz pobudka i tak cała noc mam wrazenie ze chodze sikam pije karmie przebieram ....ale jak wygonie M z sypialni tpo wiem ze na długie m-ce a tego nie chce ! nie wiem co robic

Ja bym M z sypialni za Chiny nie wygonila. Chodzbym miala spac jak sledz scisnieta a to dla zasady!!!

Odnośnik do komentarza

pat-k
dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

wrrr, cięzka sytuacja, oby się nie przeciągnęła, bo się odbije na relacjach. Niepracujący mężczyzna jest strasznie marudny, ma za dużo czasu i wymyśla.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...