Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
mama2
powiem wam ze stoje przed trudnym wyborem jestem w kropce..chodzi o wygonienie M z łozka od kilku nocy niespie prawie wogole , i dziwie sie ze jeszcze funkcjonuje ..jest nam cholernie ciasno bo Maksio sie juz obraca we wszystkie strony a lozko ma 140 szer. budzi sie o 24.00 poyem 3.00 i tu od kilku nocy gada z godzine i robi kupe potem zasypia o 4.00 i nudzi sie o 6.00 kupa , jesc i czasem jesczsze zasypia ..probowałam go odnosci do lozeczka ale to mnie wykancza za kazdym razem wstac odniesc wtedy sie rozbudzam ide sie napisc zjesc jakis owoc zanim usne to juz pobudka i tak cała noc mam wrazenie ze chodze sikam pije karmie przebieram ....ale jak wygonie M z sypialni tpo wiem ze na długie m-ce a tego nie chce ! nie wiem co robic

No ja sie posikam hahaha no ja mam tak samo ale ja mam lozko na 180X200 wiec miejsce jest ale M. chrapie a maly sapie pol nocy a i mamy zmiany na karmienie i M. go karmi a ja spie i mi ciezko z tego zrezygnowac.Pozatym maly spi w lozeczku a nad ranem go biore czasem w nocy bo buczy i sie szarpie wiec ja nie mam sumienia:36_3_14:
MOj tez chrapie i to ostatnio cos gloooosno (!!!!)a poza tym rano od 4.30 przestawia budzik co 5 minut zanim wstanie i nas budzi. Ale loze malzenskie to loze malzenskie.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Ewciaa

ale mu dobrze....a ja z 68kg przytyłam na 70kg KOSZMAR :8_1_221:

teraz przytyłas? niemozliwe jak tak malo jesz, moze z waga cos nie tak?

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna
Ewciaa - dla mnie to Ty jesz malo. Ja zjadalam po 8 lodow dziennie.

Odnośnik do komentarza

acha, zeby bylo sprawiedliwie, to musze dodac, ze M pracowal bardzo ciezko, mial stresujaca i odpowiedzialna prace i zasluzyl na odpoczynek. tylko, to juz trwa dosyc dlugo i facet zaczyna mi sie w szwach rozlazic psychicznie... normalnie czasami mam wrazenie, ze sie cofa do czasow studenckich i ma do mnie pretensje, ze mu wakacje psuje po dobrze zdanej sesji

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
mama2

teraz przytyłas? niemozliwe jak tak malo jesz, moze z waga cos nie tak?

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna
Ewciaa - dla mnie to Ty jesz malo. Ja zjadalam po 8 lodow dziennie.

8 dziennie?? Guniu gdzie Ci się to mieści??

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Ewciaa

ale mu dobrze....a ja z 68kg przytyłam na 70kg KOSZMAR :8_1_221:

teraz przytyłas? niemozliwe jak tak malo jesz, moze z waga cos nie tak?

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna
A tym wszystkim co Ci tak truja nad uchem to powiedz niech patrza na siebie!!!! Bezczelni. Jestes sliczna czy wazysz mniej czy wiecej i to z zazdrosci pewnie, bo Ci co gadaja to pewnie jakies krogulce (przynajmniej z charakteru :-)))!!!!

Odnośnik do komentarza

pat-k
acha, zeby bylo sprawiedliwie, to musze dodac, ze M pracowal bardzo ciezko, mial stresujaca i odpowiedzialna prace i zasluzyl na odpoczynek. tylko, to juz trwa dosyc dlugo i facet zaczyna mi sie w szwach rozlazic psychicznie... normalnie czasami mam wrazenie, ze sie cofa do czasow studenckich i ma do mnie pretensje, ze mu wakacje psuje po dobrze zdanej sesji

No właśnie tak jest, dobrze to ujęłaś. Facet wyjęty z codziennego rytmu jełczeje i zaczyna się zachowywać jak rozkapryszone dziecko.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
gunia43
Ewciaa

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna
Ewciaa - dla mnie to Ty jesz malo. Ja zjadalam po 8 lodow dziennie.

8 dziennie?? Guniu gdzie Ci się to mieści??

w cycochach :D

Odnośnik do komentarza

lutka
sylwiatoja
mama2

no wlasnie bo on sie wczesniej wogole nie interesował lapaniem zato cwiczenia obrotów ma w jednym palcu dzis w nocy obrocił sie na boczek a potem na brzuszek :36_2_39:

mama ale Maks na ten boczek to się szybko przewraca!musi być silny!!

ale silny, niektore ciosy ma wręcz bokserskie :D

a nop wlasnie przegapilam film [B]mamy2 i dopiero teraz sie dokopalam.
Jeny ile Maksiu ma energii!! ssanie piastki, walenie w zabawke i pedalowanie rownoczesnie
i faktycznie wali w zabawke jak w worek treningowy :))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
sylwiatoja

mama ale Maks na ten boczek to się szybko przewraca!musi być silny!!

ale silny, niektore ciosy ma wręcz bokserskie :D

a nop wlasnie przegapilam film [B]mamy2 i dopiero teraz sie dokopalam.
Jeny ile Maksiu ma energii!! ssanie piastki, walenie w zabawke i pedalowanie rownoczesnie
i faktycznie wali w zabawke jak w worek treningowy :))

W końcu napędza go mleko z cyców mamy2 :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun
no moja Ola pojedzona glodna to i tak kciuka ssie a czasem dwa palce....ehh chyba jej nieprzestawie na smoka :/ a i obracanie z pleckow na boczek tez juz mamy opanowany a lapanie zabawek ma gdzies :/

U nas na odwrot. Zabawki juz super opanowane , za to obracanie w lesie zupelnym.

Filip dzisiaj pozrywał zabawki z maty i musiałam mu poprzyszywać,chwytanie ma opanowane i pakowanie do buzi wszystkiego też.Jeśli chodzi o obracanie to jak jest na brzuszku to poleci na bok ale zupełnie nieświadomie,a z plecków na brzuszek może za miesiąc mu sie uda.To nic każe dziecko rozwija się w swoim tempie i nie można porównywać jedno do drugiego.

Odnośnik do komentarza

Patka mam ten sam kłopot wtedy gdy M zjeżdża do domu na wolne :/ komputer, seriale, gry, w między czasie opieka nad młodym , czasem obiad i nic poza tym. Zero planów czy to wyjazdowych czy związanych ze zmiana naszego życia. JAk jest daleko to cholernie tęskni i chce rzuca crobotę, a ajk przyjeżdża to nagle o tej tęsknocie zapomina tylko napawa się wolnym i nami :/

Odnośnik do komentarza

pat-k
dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

no i masz babo placek niepracujac M. ciezka sprawa.
Patka musisz troche sobie dac na wtrzymanie i nie biegac po co niech lezy jak mu nie przeszkadza to i tobienie powinno nie wszystko musi byc zrobione na tip top w koncu ty sie wykonczysz zanim M. znajdzie prace zaangarzuj go w zycie rodzinne niech tez sie wiecej udziela:lasso: bo jak nie to koniec seksu a Ty kupisz sobie widrator i juz haha:15_8_217:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
A zapomnilam wam napisac ale jak dzis spalam z Niksiem w sypialni ktos rzucil w okno jajkiem kuzwa wyjrzalam ale nikogo nie widzialam a taka niby spokojna dzielnica cos chyba ktos mnie nie lubi a moze te osy tez ktos mi wpuscil :go_team: moze nawiedzona sasiadka z gory nie lubi rozdartych dzidzusiow:)
Ale tak na powaznie no nie sadze zeby ptak jakis frunol i jajko zrzucil mi prosto w okno!!!

jesli ptak, to musialby jakos bokiem celowac :hahaha:
a sasiadce nie bylo szkoda jajka?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun
no moja Ola pojedzona glodna to i tak kciuka ssie a czasem dwa palce....ehh chyba jej nieprzestawie na smoka :/ a i obracanie z pleckow na boczek tez juz mamy opanowany a lapanie zabawek ma gdzies :/

U nas na odwrot. Zabawki juz super opanowane , za to obracanie w lesie zupelnym.

u nas tak samo. z zabwakami za pan brat, nawet juz sie troche opatrzyly
a obracana nie ma, chyba, ze na plecach dookola wlasnej osi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

Patka spokojnie,nie denerwuj się złośc piękności szkodzi!!!A tak serio to Cię rozumiem,ja natomiast narzekam na to że Mój M za dużo pracuje i za mało jest w domu i wszystko muszę sama!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
pat-k
dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

no i masz babo placek niepracujac M. ciezka sprawa.
Patka musisz troche sobie dac na wtrzymanie i nie biegac po co niech lezy jak mu nie przeszkadza to i tobienie powinno nie wszystko musi byc zrobione na tip top w koncu ty sie wykonczysz zanim M. znajdzie prace zaangarzuj go w zycie rodzinne niech tez sie wiecej udziela:lasso: bo jak nie to koniec seksu a Ty kupisz sobie widrator i juz haha:15_8_217:

ja go angazuje w zycie rodzinne, ze kochany tatus, ze sobie radzi itp itd i sa dni, kiedy M pomaga chetniej czasami nawet z wlasnej woli (!) a czasmi jakby mu ktos lobotomie zrobil normalnie. zero reakcji.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
Patka mam ten sam kłopot wtedy gdy M zjeżdża do domu na wolne :/ komputer, seriale, gry, w między czasie opieka nad młodym , czasem obiad i nic poza tym. Zero planów czy to wyjazdowych czy związanych ze zmiana naszego życia. JAk jest daleko to cholernie tęskni i chce rzuca crobotę, a ajk przyjeżdża to nagle o tej tęsknocie zapomina tylko napawa się wolnym i nami :/

bo kurcze oni musza ODPOCZAC a my jestesmy perpetum mobile i odpoczywac nie musimy. Jak dostaje od m wychodne i ide na 2h po sklepach sie poszwedac, to potem chodzi dumny i wazny, jakby mnie na tydzin conajmniej zastapil i oczywiscie musi po tym... odpoczac

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy w spadku nianie elektroniczną,nadajnik w łóżeczku a my z M w kuchni i Filip po kąpieli i wieczornym mleczku wylądował w łóżeczku a my w kuchni jak dwa wariaty nasłuchiwaliśmy czy dziecko zasypia a on jak na złość dzisiaj usnął po 10 minutach bardzo spokojnie.Super sprawa ta niania,teraz będę mogła spokojnie na tronie posiedzieć.

Odnośnik do komentarza

mama2
Kamidianka ale to nie tak ze maks nie umie spac w lozeczku ..umie! tylko budzi soie co 2 godz. do jedzenia i trwa to juz ponad 3 m-c i ja juz nie mam siły go brac do karmienia i odnosic wiec go zostawiam w łozku a co do M to juz z nim rozmawialam on mowi ze nie widzi problemu bo i tak w nocy nie czuje czy jestem czy mnie nie ma bo spi jak suseł..to wychodzi na to ze tylko ja mam problem:)

NO to wywalaj, jak mu wszytko jedno!!!! Szczerze mowiac to ja biore tez Maksa po 1 karmieniu do siebie i zasypialam razem z nim przy cycku zanim skonczyl :-), ostatnio sie to zmienilo dopiero tzn. nie zasypiam przed nim tylko czekam az skonczy :-) Tylko, ze Maks wstaje przewaznie na karmienie tak samo jak M idzie do pracy wiec nie ma problemu, ze ciasno, bo tez mamy140x200.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
pat-k
acha, zeby bylo sprawiedliwie, to musze dodac, ze M pracowal bardzo ciezko, mial stresujaca i odpowiedzialna prace i zasluzyl na odpoczynek. tylko, to juz trwa dosyc dlugo i facet zaczyna mi sie w szwach rozlazic psychicznie... normalnie czasami mam wrazenie, ze sie cofa do czasow studenckich i ma do mnie pretensje, ze mu wakacje psuje po dobrze zdanej sesji

No właśnie tak jest, dobrze to ujęłaś. Facet wyjęty z codziennego rytmu jełczeje i zaczyna się zachowywać jak rozkapryszone dziecko.

kurcze, no dokladnie. Moze moj M o Tosie zazdrosny. mowi, ze nie, ale kto wie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
Patka mam ten sam kłopot wtedy gdy M zjeżdża do domu na wolne :/ komputer, seriale, gry, w między czasie opieka nad młodym , czasem obiad i nic poza tym. Zero planów czy to wyjazdowych czy związanych ze zmiana naszego życia. JAk jest daleko to cholernie tęskni i chce rzuca crobotę, a ajk przyjeżdża to nagle o tej tęsknocie zapomina tylko napawa się wolnym i nami :/

bo kurcze oni musza ODPOCZAC a my jestesmy perpetum mobile i odpoczywac nie musimy. Jak dostaje od m wychodne i ide na 2h po sklepach sie poszwedac, to potem chodzi dumny i wazny, jakby mnie na tydzin conajmniej zastapil i oczywiscie musi po tym... odpoczac

Bo mężczyźni nam POMAGAJĄ przy dzieciach, jakby to nie ich dzieci były, nie że robią to jako pełnoprawni opiekunowie, oni nam mogą POMÓC, jeśli zechcą. Stąd ich duma i zadowolenie z siebie, gdy coś tam przy dziecku zrobią.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...