Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
lutka
Ale macie klocuszki w domach :) My jutro sie wazymy i szczepimy.

daffodil przy tak regularnym karmieniu chyba długo nie powinnas miec okresu. Co lekarz na to, pytalas? I jak to sie dzieje ze kobiety po cesarce mają bolesne pierwsze chwile stosunku ( juz któras o ty pisze) albo badania tak jak Ty, zawsze myślalam ze po naturalnym porodzie wszystko boli. A tak wogóle to super ze wszystko ginekologicznie jest ok :)

Patka Ty się wysypiasz w nocy, ja chodze do knajpki i nawet sweterek kupiłam :D - i pozwoliłam sie jakiejs kobiecie napatrzec na Szymusia bo jeszcze by chciała 3 dziecko ale sie boi, bo po cesarce miesiąc leżala w szpitalu z komlikacjami.

hehe, no fakt. Tak jest sprawiedliwie. albo spisz w nocy albo kawa w dzien :D zbyt duzo cialo by chcialo :))

a po cesarce faktycznie nastawiona bylam na brak konsekwencji w okolicach intymnych, a okazuje sie, ze w czasie stosunku bola mnie okolice cewki moczowej... cos mi tam cewnikiem uszkodzili?? jednak generalnie nie ma co narzekac, bo sa historie takie jak tej babki o ktorej piszesz, albo jak mojej sasiadki: miala podobny porod jak moj do pewnego momentu. odeszly jej wody, czekali 24h (!) pod oksytocyna na rozwarcie i w koncu cesarka. Malec w tym czasie bez wod plodowych podlapal od niej jakas bakterie i 15 min po porodzie mial zapasc. Przewiezili go migaczem do wawy do istytutu matki i dziecka (fuksem bylo miejsce) i teraz juz wszystko jest ok. ciarki jednak przechodza, kiedy sie mysli ile szczescia potrzeba przy porodzie. ja tez sie boje kolejnego porodu, nie mysle nawet o tym na razie
Ja tam porodu jakos sie nie boje. To 1 dzien i choc by byl nawet najgorszy to ujdzie, ale tej niepewnosci i strachu w ciazy i zeby drugie malenstwo bylo zdrowe -tego sie boje znow przechodzic.

Odnośnik do komentarza

pat-k
jola22
pat-k

Jolcia jak ci sie udalo z glebokim wozkiem zrobic odziezowe zakupy?? jak sobie wyobrazam manewrowanie gondola czy nawet wjazd do supermarketu... A wozek z Julcia zostawialas przed przymierzalnia?
ja chyba jakas generalnie niemanewrowa sie zrobilam. Lutka na kawie byla, Ty na zakupach... a ja tylko spacery do lasu i dom. Tosia zazwyczaj budzi sie na spacerach czy w aucie jak tylko przestaje trzasc i urzadza orkiestre. zrobie jednak eksperyment jak moj M wroci i wezmiemy ja z fotelikiem do kawiarni. a nuz...

Ja mm taki wózek w który wpina się fotelik i jest naprawdę zwrotny.
A jeśli chodzi o przymierzalnie to Julcia oczywiście weszła ze mną - nie widzę inaczej - trochę było prześwitu przez zasłonkę bo musiałam zakryć wózek, ale mam to gdzieś - dla mojej królewny mogę tyłkiem świecić.

:) my mamy ten stokke i on sie rewelacyjnie nadaje na wyprawy do miasta, zakupy etc, ale Tosia na razie go nie lubi. Oprocz tego kupilismy na Allegro uzywany Inglesina za 200zl :) w bardzo dobrym stanie, na pompowanych kolach i ten jest na wyprawy do lasu. Terenowa z niego nie do zdarcia i malutka lubi ten wozek, ale absolutnie nie wjade nim do centrum handlowego i nasz fotelik nie przypina sie do niego tylko do stokke. cos musze wymyslec bo skapcieje totalnie z takim trybem zycia.
A nie boicie sie z maluchami krazyc po skupiskach ludzi teraz? tzn, sporo ludzi poprzeziebianych teraz etc
Wszedzie cos sie moze przypaletac, jak sie ma pecha. Co ma byc to bedzie. Ja sie wole nad tym nie zastanawiac. Wierze, ze moje przeciwciala bronia Maksika.

Odnośnik do komentarza

katja79
jeny dziewczyny chyba ten sab simplex na Maje nie dziala po calym dniu podawania poprostu apogeum kolkowe tak bidulka krzyczala ze az oddech tracila a ja ledwo zyje bo ryczalam razem z nia teraz spi moja malutka kurcze nie wiem co robic jutro chyba zaczne znów podawac ten grip water w takich dawkach jak Daffodil moze bedzie lepiej podalismy jej troszeczke godzine temu i chociaz ciutke gazy ruszyly a po tamtym gównie to zupełnie nic...jeju dziewczyny jestem zupelnie bezradna.
dzieki kochane za rady jestescie boskie ;*

Gunia a u Ciebie jakakolwiek poprawa była po sab simplex bo u nas dzisiaj bylo wrecz gorzej...:(
no nic uciekam bo ledwo zyje
spokojnej nocki Wam życze.

Katja na moja malutka Grip water szybciej podzialal przy gazach. Sab simplex podobno jest lepszy przy kolkach, ale skutecznie dziala po 2 dniach podawania, do tego czasu podobno moze nawet nasilic objawy. Nie wiem, nie sprawdzalam, nie chcialam czekac 2 dni. Podawalam go Tosi tylko jeden dzien i nie dzialal na gazy zbytnio

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
lutka
Ale macie klocuszki w domach :) My jutro sie wazymy i szczepimy.

daffodil przy tak regularnym karmieniu chyba długo nie powinnas miec okresu. Co lekarz na to, pytalas? I jak to sie dzieje ze kobiety po cesarce mają bolesne pierwsze chwile stosunku ( juz któras o ty pisze) albo badania tak jak Ty, zawsze myślalam ze po naturalnym porodzie wszystko boli. A tak wogóle to super ze wszystko ginekologicznie jest ok :)

Patka Ty się wysypiasz w nocy, ja chodze do knajpki i nawet sweterek kupiłam :D - i pozwoliłam sie jakiejs kobiecie napatrzec na Szymusia bo jeszcze by chciała 3 dziecko ale sie boi, bo po cesarce miesiąc leżala w szpitalu z komlikacjami.

He he no właśnie lekarza nie pytałam, bo dopiero jak wróciłam do domu, to zobaczyłam, że coś się zaczęło dziać :) Ale się nie rozkręca, więc to może po badaniu. Sama nie wiem. A bóle przy badaniu to chyba kwestia stresu, bo jak tylko usiadłam na fotelu, to mi się przypomniały te badania podczas porodu. To raczej psychiczna kwestia.
To ja bylam szczesciara bo mnie nawet przy 9 cm rozwarcia badanie przez polozna nie bolalo. Jak wchodzilam ze szpitala to tez bylam badana i az siecala przed spielam, ale nie bylo zle. Zero bolu. Ciekawe od czego to zalezy. Moze od delikatnosci badajacego albo od wrazliwosci kobiety takze. Ja widac jakas nieczula jestem.

ja mysle, ze od delikatnosci badajacego. U mnie rozwarcie przez pierwsze 10h badal 1 lekarz i straszliwie bolalo. potem byla zmiana dyzuru i badala mnie 2 lekarka. Bylam nastawiona na kolejny bol a bylo zdecydowanie delikatniej

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
lutka
Ale macie klocuszki w domach :) My jutro sie wazymy i szczepimy.

daffodil przy tak regularnym karmieniu chyba długo nie powinnas miec okresu. Co lekarz na to, pytalas? I jak to sie dzieje ze kobiety po cesarce mają bolesne pierwsze chwile stosunku ( juz któras o ty pisze) albo badania tak jak Ty, zawsze myślalam ze po naturalnym porodzie wszystko boli. A tak wogóle to super ze wszystko ginekologicznie jest ok :)

Patka Ty się wysypiasz w nocy, ja chodze do knajpki i nawet sweterek kupiłam :D - i pozwoliłam sie jakiejs kobiecie napatrzec na Szymusia bo jeszcze by chciała 3 dziecko ale sie boi, bo po cesarce miesiąc leżala w szpitalu z komlikacjami.

hehe, no fakt. Tak jest sprawiedliwie. albo spisz w nocy albo kawa w dzien :D zbyt duzo cialo by chcialo :))

a po cesarce faktycznie nastawiona bylam na brak konsekwencji w okolicach intymnych, a okazuje sie, ze w czasie stosunku bola mnie okolice cewki moczowej... cos mi tam cewnikiem uszkodzili?? jednak generalnie nie ma co narzekac, bo sa historie takie jak tej babki o ktorej piszesz, albo jak mojej sasiadki: miala podobny porod jak moj do pewnego momentu. odeszly jej wody, czekali 24h (!) pod oksytocyna na rozwarcie i w koncu cesarka. Malec w tym czasie bez wod plodowych podlapal od niej jakas bakterie i 15 min po porodzie mial zapasc. Przewiezili go migaczem do wawy do istytutu matki i dziecka (fuksem bylo miejsce) i teraz juz wszystko jest ok. ciarki jednak przechodza, kiedy sie mysli ile szczescia potrzeba przy porodzie. ja tez sie boje kolejnego porodu, nie mysle nawet o tym na razie
Ja tam porodu jakos sie nie boje. To 1 dzien i choc by byl nawet najgorszy to ujdzie, ale tej niepewnosci i strachu w ciazy i zeby drugie malenstwo bylo zdrowe -tego sie boje znow przechodzic.

ech... ciaza to w ogole osobny temat.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
jeny dziewczyny chyba ten sab simplex na Maje nie dziala po calym dniu podawania poprostu apogeum kolkowe tak bidulka krzyczala ze az oddech tracila a ja ledwo zyje bo ryczalam razem z nia teraz spi moja malutka kurcze nie wiem co robic jutro chyba zaczne znów podawac ten grip water w takich dawkach jak Daffodil moze bedzie lepiej podalismy jej troszeczke godzine temu i chociaz ciutke gazy ruszyly a po tamtym gównie to zupełnie nic...jeju dziewczyny jestem zupelnie bezradna.
dzieki kochane za rady jestescie boskie ;*

Gunia a u Ciebie jakakolwiek poprawa była po sab simplex bo u nas dzisiaj bylo wrecz gorzej...:(
no nic uciekam bo ledwo zyje
spokojnej nocki Wam życze.
U nas przeszlo, ale nie wiem po czym. Ja dawaam malemu po 2 lub 3 dniach kulki homeopatyczne i to one chyba pomogly.

Guniu a jak sie nazywaja te granulki?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
jola22
pat-k

Jolcia jak ci sie udalo z glebokim wozkiem zrobic odziezowe zakupy?? jak sobie wyobrazam manewrowanie gondola czy nawet wjazd do supermarketu... A wozek z Julcia zostawialas przed przymierzalnia?
ja chyba jakas generalnie niemanewrowa sie zrobilam. Lutka na kawie byla, Ty na zakupach... a ja tylko spacery do lasu i dom. Tosia zazwyczaj budzi sie na spacerach czy w aucie jak tylko przestaje trzasc i urzadza orkiestre. zrobie jednak eksperyment jak moj M wroci i wezmiemy ja z fotelikiem do kawiarni. a nuz...

Ja mm taki wózek w który wpina się fotelik i jest naprawdę zwrotny.
A jeśli chodzi o przymierzalnie to Julcia oczywiście weszła ze mną - nie widzę inaczej - trochę było prześwitu przez zasłonkę bo musiałam zakryć wózek, ale mam to gdzieś - dla mojej królewny mogę tyłkiem świecić.

:) my mamy ten stokke i on sie rewelacyjnie nadaje na wyprawy do miasta, zakupy etc, ale Tosia na razie go nie lubi. Oprocz tego kupilismy na Allegro uzywany Inglesina za 200zl :) w bardzo dobrym stanie, na pompowanych kolach i ten jest na wyprawy do lasu. Terenowa z niego nie do zdarcia i malutka lubi ten wozek, ale absolutnie nie wjade nim do centrum handlowego i nasz fotelik nie przypina sie do niego tylko do stokke. cos musze wymyslec bo skapcieje totalnie z takim trybem zycia.
A nie boicie sie z maluchami krazyc po skupiskach ludzi teraz? tzn, sporo ludzi poprzeziebianych teraz etc

Na początku trochę się bałam, ale mam nadzieję, że nic Kuba nie złapie. Ostatnio przy tym ciągłym siedzeniu w domu taka wyprawa na zakupy do dla mnie prawdziwa atrakcja :lup:

Odnośnik do komentarza

katja79
jeny dziewczyny chyba ten sab simplex na Maje nie dziala po calym dniu podawania poprostu apogeum kolkowe tak bidulka krzyczala ze az oddech tracila a ja ledwo zyje bo ryczalam razem z nia teraz spi moja malutka kurcze nie wiem co robic jutro chyba zaczne znów podawac ten grip water w takich dawkach jak Daffodil moze bedzie lepiej podalismy jej troszeczke godzine temu i chociaz ciutke gazy ruszyly a po tamtym gównie to zupełnie nic...jeju dziewczyny jestem zupelnie bezradna.
dzieki kochane za rady jestescie boskie ;*

Gunia a u Ciebie jakakolwiek poprawa była po sab simplex bo u nas dzisiaj bylo wrecz gorzej...:(
no nic uciekam bo ledwo zyje
spokojnej nocki Wam życze.

Ja pierdziele ale sie teraz nastraszylam bo juz sama mam dosyc moj maly dzis wyl ok 2 godzin malo jak na niego ale mam dosyc raczkami drapal sobie buzke jak by chcial zedrzec skore boze co za dramat :uff2:musialam zrobic druga apiel i teraz lezy mam nadzieje ze nie bedzie wyl przykladam ciepla pieluszke.
ale sie troche nastraszylam bo z tego placzu pepuszek jest jakis dziwny chba to nie przepuklina pepkowa sie robi?

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
pat-k

Ewciu to co opisujesz to raczej gazy albo niestrawnosc lekka, bo kolka to podobno trwajaca kilka godzin syrena bez przerwy
Ja tez na poczatku myslalam, ze te ataki, ktore ma Tosia to kolka, ale na szczescie okazalo sie, ze to gazy. Nie chce nawet myslec jak wyglada to przy kolce

oj wyglada to okropnie, a u nas kolka trwa dokladnie godzine potem mala nam pada z wycieczenia zupelnie ;(
Katja - Przezylam to dwa dni z rzedu. Mialam Sab Simplex. Nie wiem czy pomogl bo przeszlam na kuleczki homeopatyczne. Na szczescie po homeopatii przeszlo i na razie (Tfu, tfu) cisza. Wspolczuje i Majeczce i Tobie. Tez plakalam z Maksiem jak mial ataki. Starsznie tak patrzec jak dziecko cierpi. Jedyne pocieszenie w tym, ze kiedys to minie. Oby jak najszybciej.

Guniaco to za kuleczki ?
Zwariowac mozna z tymi kolkami ze tez wszystko musi miec moj maly i nic nie moze go ominac.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Jola30

Katja
nadluzej trwalo 7 godzin i bylo wycie a polozna powiedziala ze kolka bo ja akurat wzywalm tak sie nastraszylam.

o losie to współczuje nawet sobie nie wyobfrazam 7 godzin takiego placzu

U nas trwało koło 4-5 godzin i tak trzy dni pod rząd. Jezuuuu nie wiem co ja bym bez tych moich kropelek zrobiła :uff2:

Daffodil pisz prosze o jakie kropeliki chodzi o grip water i czy dostepne normalnie w Pl. aptece bez recepty?
Bo jak cos to mi kolezanka zdazy kupic.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
jeny dziewczyny chyba ten sab simplex na Maje nie dziala po calym dniu podawania poprostu apogeum kolkowe tak bidulka krzyczala ze az oddech tracila a ja ledwo zyje bo ryczalam razem z nia teraz spi moja malutka kurcze nie wiem co robic jutro chyba zaczne znów podawac ten grip water w takich dawkach jak Daffodil moze bedzie lepiej podalismy jej troszeczke godzine temu i chociaz ciutke gazy ruszyly a po tamtym gównie to zupełnie nic...jeju dziewczyny jestem zupelnie bezradna.
dzieki kochane za rady jestescie boskie ;*

Gunia a u Ciebie jakakolwiek poprawa była po sab simplex bo u nas dzisiaj bylo wrecz gorzej...:(
no nic uciekam bo ledwo zyje
spokojnej nocki Wam życze.
Katja - na ulotce pisze ze objawy przez dwa dni moga (nie musza) sie nasilic ale to tylko dwa dni a potem poprawa. I zeby nie podawac z innymi lekami. Nawet koper odstawic. Powodzenia i aby pomoglo po tych dwoch!
Pielucha ciepla na brzuch!!!!

Gunia
dzieki Ci kobieto ze o tym napisałas ja juz byłam dzisiaj gotowa to odstawic dzisiaj ale jezeli tak tam napisali to bede podawac ale mam do Ciebie ogromna prosbe napisz mi cos wiecej co jest w tej ulotce jak bedziesz miala chwilke jestem poprostu zrozpaczona od godziny siedze przy malej a ona bidulka sie prezy przez sen i ani jednego baczka nie puscila masakra.

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

pat-k
jola22
witam się kobietki.
Strasznie późno dziś bo miałyśmy bardzo intensywny dzień.
Rano byłyśmy na ważeniu julci i mój klocuszek warzy 4.940 gram - oczy mi na wierzch wyszły jak to zobaczyłam - julcia od dziś przechodzi na dietę (żartuje oczywiście)
po ważeniu wybrałyśmy się na zakupy - w końcu kupiłam sobie parę ciuchów, i farbę do włosów, więc będę teraz lasencja jak cholera.
A i jeszcze przy okazji zakupów zaliczyłam karmienie julci w przymierzalni - taka była głodna że musiałam świecić cycem przed paniami które tam akurat były.
Teraz czeka mnie prasowanko które już się nazbierało sama nie wiem skąd, więc spadam.
Do potem kobietki.

Ps. amelcia ile ty masz kobietko lat bo jak dla mnie to ze 22.
isabela ładna para z mia i synka koleżanki.
Mia jest prześliczną kobietką.

jolcia jak ci sie udalo z glebokim wozkiem zrobic odziezowe zakupy?? Jak sobie wyobrazam manewrowanie gondola czy nawet wjazd do supermarketu... A wozek z julcia zostawialas przed przymierzalnia?
Ja chyba jakas generalnie niemanewrowa sie zrobilam. Lutka na kawie byla, ty na zakupach... A ja tylko spacery do lasu i dom. Tosia zazwyczaj budzi sie na spacerach czy w aucie jak tylko przestaje trzasc i urzadza orkiestre. Zrobie jednak eksperyment jak moj m wroci i wezmiemy ja z fotelikiem do kawiarni. A nuz...

pat-k nie no nie mam 22 mam w tym roku 29:))lat

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Witam WAS,
OSTATNIO DAWNO MNIE NIE BYŁO...PRZYGOTOWUJE SIE DO OBRONY PRACY POZA TYM COS MI MAŁY NIE SPI OSTATNIO, WCZORAJ W NOCY 3 GODZINY SPAŁAM ,NIE PLAKAŁ, TYLKO POPROSTU NIE BYŁ SENNY, I W DZIEN TEZ PRAWIE NIESPI A JAK ZASNIE TO NA CHWIKLE .

CZYTAŁAM ZE PISZECIE O KOLKACH I GAZACH OSTATNIO ZNALZŁAM HERBATKE HIPP KTORA POMAGA W POZBYCIU SIE GAZÓW I UŁATWIA TRAWIENIE, JESZCZE NIE PRÓBOWAŁAM , ALE SPRÓBUJE.

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
katja79
jeny dziewczyny chyba ten sab simplex na Maje nie dziala po calym dniu podawania poprostu apogeum kolkowe tak bidulka krzyczala ze az oddech tracila a ja ledwo zyje bo ryczalam razem z nia teraz spi moja malutka kurcze nie wiem co robic jutro chyba zaczne znów podawac ten grip water w takich dawkach jak Daffodil moze bedzie lepiej podalismy jej troszeczke godzine temu i chociaz ciutke gazy ruszyly a po tamtym gównie to zupełnie nic...jeju dziewczyny jestem zupelnie bezradna.
dzieki kochane za rady jestescie boskie ;*

Gunia a u Ciebie jakakolwiek poprawa była po sab simplex bo u nas dzisiaj bylo wrecz gorzej...:(
no nic uciekam bo ledwo zyje
spokojnej nocki Wam życze.

Ja pierdziele ale sie teraz nastraszylam bo juz sama mam dosyc moj maly dzis wyl ok 2 godzin malo jak na niego ale mam dosyc raczkami drapal sobie buzke jak by chcial zedrzec skore boze co za dramat :uff2:musialam zrobic druga apiel i teraz lezy mam nadzieje ze nie bedzie wyl przykladam ciepla pieluszke.
ale sie troche nastraszylam bo z tego placzu pepuszek jest jakis dziwny chba to nie przepuklina pepkowa sie robi?

Biedaczek :le: Ale się męczy strasznie. Oby te kolki jak najszybciej minęły albo żeby przynajmniej któreś kropelki przynajmniej złagodziły objawy.
Ja nie wiem co to jest przepuklina pępkowa. A co się z tym pępkiem dzieje?

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
katja79

o losie to współczuje nawet sobie nie wyobfrazam 7 godzin takiego placzu

U nas trwało koło 4-5 godzin i tak trzy dni pod rząd. Jezuuuu nie wiem co ja bym bez tych moich kropelek zrobiła :uff2:

Daffodil pisz prosze o jakie kropeliki chodzi o grip water i czy dostepne normalnie w Pl. aptece bez recepty?
Bo jak cos to mi kolezanka zdazy kupic.

Tak, można je bez recepty kupić. Dużo mam się nimi zachwyca, ale jest też parę, u których nic nie dały. Musisz na Nikusiu wypróbować.

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
Witam WAS,
OSTATNIO DAWNO MNIE NIE BYŁO...PRZYGOTOWUJE SIE DO OBRONY PRACY POZA TYM COS MI MAŁY NIE SPI OSTATNIO, WCZORAJ W NOCY 3 GODZINY SPAŁAM ,NIE PLAKAŁ, TYLKO POPROSTU NIE BYŁ SENNY, I W DZIEN TEZ PRAWIE NIESPI A JAK ZASNIE TO NA CHWIKLE .

CZYTAŁAM ZE PISZECIE O KOLKACH I GAZACH OSTATNIO ZNALZŁAM HERBATKE HIPP KTORA POMAGA W POZBYCIU SIE GAZÓW I UŁATWIA TRAWIENIE, JESZCZE NIE PRÓBOWAŁAM , ALE SPRÓBUJE.

Dorcia to kiedy mamy kciuki za obronę trzymać? :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
jola22
pat-k

Jolcia jak ci sie udalo z glebokim wozkiem zrobic odziezowe zakupy?? jak sobie wyobrazam manewrowanie gondola czy nawet wjazd do supermarketu... A wozek z Julcia zostawialas przed przymierzalnia?
ja chyba jakas generalnie niemanewrowa sie zrobilam. Lutka na kawie byla, Ty na zakupach... a ja tylko spacery do lasu i dom. Tosia zazwyczaj budzi sie na spacerach czy w aucie jak tylko przestaje trzasc i urzadza orkiestre. zrobie jednak eksperyment jak moj M wroci i wezmiemy ja z fotelikiem do kawiarni. a nuz...

Ja mm taki wózek w który wpina się fotelik i jest naprawdę zwrotny.
A jeśli chodzi o przymierzalnie to Julcia oczywiście weszła ze mną - nie widzę inaczej - trochę było prześwitu przez zasłonkę bo musiałam zakryć wózek, ale mam to gdzieś - dla mojej królewny mogę tyłkiem świecić.

:) my mamy ten stokke i on sie rewelacyjnie nadaje na wyprawy do miasta, zakupy etc, ale Tosia na razie go nie lubi. Oprocz tego kupilismy na Allegro uzywany Inglesina za 200zl :) w bardzo dobrym stanie, na pompowanych kolach i ten jest na wyprawy do lasu. Terenowa z niego nie do zdarcia i malutka lubi ten wozek, ale absolutnie nie wjade nim do centrum handlowego i nasz fotelik nie przypina sie do niego tylko do stokke. cos musze wymyslec bo skapcieje totalnie z takim trybem zycia.
A nie boicie sie z maluchami krazyc po skupiskach ludzi teraz? tzn, sporo ludzi poprzeziebianych teraz etc

Ja wychodzę z założenia ze choróbsko można złapać wszędzie - nawet samemu można coś do domu przytargać - a trzymać małą w domu jak jest ładna pogoda, szkoda

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

witam sie czwartkowo,
Tosia ma dzisiaj dzien gloda, od rana ciagle je. az zaczelam zaoisywac ile i o ktorej, ciekawa jestem ile przez caly dzin wciagnie. Nie wiem co prawda ile z cyca wypija, wiec licze butle plus cyc orientacyjnie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...