Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
dziewczyny po pierwsze
Jola gratuluje witaj Juleczko!!!
po drugie wynajelismy mieszkanie jest piekne!!we wtorek przeprowadzka ja postaram sie was teraz nadrobic i niewiem czy do wtorku bede miala czas zagladac

mama2corun super! Bardzo się cieszę, że wreszcie się udało. Jak już się wprowadzicie, to koniecznie proszę się pochwalić zdjęciami :)

Odnośnik do komentarza

mama2
SŁUCHAJCIE JESTESM PRZESZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJ SYNEK JUZ GODZINE DOI SMOCZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była własnie w sklepie i kupilam z innych firm , nuka i aventa i jak zassał tego z aventy to teraz nie chce puscic az niemozliwe . M chciał go wyciągna to tak camkał ze szok az wyciagnac sobie nie da

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
SŁUCHAJCIE JESTESM PRZESZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJ SYNEK JUZ GODZINE DOI SMOCZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była własnie w sklepie i kupilam z innych firm , nuka i aventa i jak zassał tego z aventy to teraz nie chce puscic az niemozliwe . M chciał go wyciągna to tak camkał ze szok az wyciagnac sobie nie da

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

tak moge pohandlowac na allegro:lup:

Odnośnik do komentarza

mama2corun
kochane no ja jeszcze w szoku to mieszkanie to zwykly przypadek.M spotkal znajomego znaja sie 5 lat,ten znajomy ma firme budowlana i okazalo sie ze on ma stale zlecenie na remonty w jednym biurze maklerskim i w ciagu 15 minut nam znalazl to mieszkanie....
jestesmy mu tak wdzieczni to bedzie nasz pierwszy gosc na nowym mieszkanku :D

los sie do ciebie usmiechnał kochana , zasłuzyłas sobie :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

mama2
ale powiem wam ze jestem w szoku bo jak klade małego na brzuchu to trzyma głowe w gorze i kreci nia na boki a nogami sie tak odpycha jakby chciał raczkowac...na rekach nieraz sie tak wierci ze kazdy mowi ze tsrach go tzrymac cos czuje ze szybko zacznie raczkowac , siadac chodzic

A ja mam z tym problem, bo jak kładę Kubę na brzuchu, to tak wrzeszczy jakby go ze skóry obdzierali. Jak go noszę pionowo, to główkę trzyma bardzo ładnie, a na brzuchu kurcze coś nie chce :/ Staramy się go kłaść przynajmniej raz dziennie, ale złość jest okropna, a mnie od razu go żal.

Odnośnik do komentarza

mama2
kolejny sukces o tej godzinie był zawsze ryk , przed chwila sie obudzil ale M wcianał mu smoka i spi dalej , jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nigdy tak wczesnie nie spał , najwczesniej o 23.00

Daffodil masz racje moj M był bardzo zajęty zabawa w dzungli:lup:

Ja też uważam, że Nobel się należy temu kto wymyślił smoczek :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
Moj M. jest w szoku ze maly tak chandryczy caly czas dzis spalismy wszyscy w sypialni i noc nie przespana odkad przyjechala kolezanka to M. sobie smacznie spal i byl wyspany a tu zoonk :hmm:
Dzis juz od 6 rano na rekach kolki go mecza nic nie pomaga placze i spina sie a ze wekend to M. musi pokazac jaki dobry tatus wiec ja sie nie wtracam juz minelo mi ze ja jestem najlepsza jak padam na lep.

Hi, hi. Dobrze, ze ci minelo bo bys mogla pasc i dluuugo sie nie podniesc mimo placzu maluszka mamusia by zasnela jak kawka ;-)
Jasne Jolcia daj sie mezopwi odciazyc. Niech maz tez wie jak to smakuje.
A przykladasz malemu ciepla uprasowana pieluszke na brzuszek i inne takie? U nas skutkowalo.
Kup lek homeopatyczny na kolki. Jest bez recepty. U nas dziala i do dzisiaj bez kolek sie udalo.
Wytrwalosci zycze i trzymaj sie cieplo. Jak tam samopoczucie. Bol przeszedl juz calkiem czy jeszcze trzyma?

Gunia mlo ze pytasz juz mi jak narazie lepiej bol miminol z biodra wiec nie jest zle ale jak juz mnie nie bolalo dalej mnie nosilo na ta strone chyba z przyzwyczajenia.
nie probowalam nic na kolki wiec wyprobuje z ta pieluszka i jutro kupie jakies spacyfiki.
W lozeczku maly spal niestety moze 2 razy jakos nie chce spac placze i sapie i juz nie mam sily z nim walczyc spi w koszu albo z nami:lup:
A na ta dziewczynke kolezanki sie zgodzilam ale nie iem czy dam rade boja ja jestem przemeczona a dziecko jednak bedzie chcialo zainteresowania no coz sprobuje jak to bedzie najwyzej jej powiem ze nie daje rady.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
SŁUCHAJCIE JESTESM PRZESZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJ SYNEK JUZ GODZINE DOI SMOCZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była własnie w sklepie i kupilam z innych firm , nuka i aventa i jak zassał tego z aventy to teraz nie chce puscic az niemozliwe . M chciał go wyciągna to tak camkał ze szok az wyciagnac sobie nie da

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

No to zostalam tylko ja zestaw soczkow tez juz mam porzadny i nic go nie zmusi.Uparciuszek.Ale przy cycku to sobie smoczek robi.Kupilam dzis juz najtanszy jaki moze byc i bede w nocy probowac moze se uda.Jak z butelka najtansza tez podpasowala najlepiej a mama nakupowala jak glupia markowych firm i po co?

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2
e juz sie obudzil czyli standart teraz do 23.00 bedzie nas terroryzowac . Ja mowie on nie ma na imie Maks tylko od dzis terrorist bandit:))

No to ja mam drugiego terroryste. Moze to to imie!!!!?????
Moj padl wlasnei od 18 do 23.00 walczyl i nie chcial zasnac. Cycek, drzemka, lozeczko, ryk i tak w kolko z przerwa na kapiel o ktorej tez ryk. Zasnal w koncu obok mnie przed TV, bo juz nie mialam sily na procesje do lozeczka. terza juz lezy w swoim ale sam tam za Chiny nie chcial lezec.
Znak zodiaku to do niego pasuje jak nie wiem. Uparty to on jest jak BYK. Nie da sie ani przekupic ani przechytrzyc. I tak Maksio i tak postawi na swoim. Padam na pysk!!!!
Ciekawe co bedzie jutro!

Odnośnik do komentarza

mama2
kolejny sukces o tej godzinie był zawsze ryk , przed chwila sie obudzil ale M wcianał mu smoka i spi dalej , jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nigdy tak wczesnie nie spał , najwczesniej o 23.00

Daffodil masz racje moj M był bardzo zajęty zabawa w dzungli:lup:
Gratuacje. U mnie niestety wszystkie smoczki przegrywaja z moim cycem. maksio poprostu nie da sie oszukac i tyle. mam w domu chyba juz wszystkie rodzaje i nic nie dziala. Poza tym on nie za barzo lubi smoka w ogole. Possac to possie ale jak sie drze tonigdy nie chce. Przewalone mam.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
kochane no ja jeszcze w szoku to mieszkanie to zwykly przypadek.M spotkal znajomego znaja sie 5 lat,ten znajomy ma firme budowlana i okazalo sie ze on ma stale zlecenie na remonty w jednym biurze maklerskim i w ciagu 15 minut nam znalazl to mieszkanie....
jestesmy mu tak wdzieczni to bedzie nasz pierwszy gosc na nowym mieszkanku :D

Mama2corun - czyli kciuki jednak na cos sie zdaly. Gratulacje!!! My nasze tez mamy przypadkowo przez znajomego :-) Czasami szczesliwe zbiegi okolicznosci sie zdarzaja!!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
mama2
SŁUCHAJCIE JESTESM PRZESZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJ SYNEK JUZ GODZINE DOI SMOCZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była własnie w sklepie i kupilam z innych firm , nuka i aventa i jak zassał tego z aventy to teraz nie chce puscic az niemozliwe . M chciał go wyciągna to tak camkał ze szok az wyciagnac sobie nie da

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

No to zostalam tylko ja zestaw soczkow tez juz mam porzadny i nic go nie zmusi.Uparciuszek.Ale przy cycku to sobie smoczek robi.Kupilam dzis juz najtanszy jaki moze byc i bede w nocy probowac moze se uda.Jak z butelka najtansza tez podpasowala najlepiej a mama nakupowala jak glupia markowych firm i po co?
Mam to samo. A o butelce to wcale mowy nie ma. na szczescie mam pokarm bo nie wiem co by sie dzialo. Moj pije tylko w takiej szklanej malej ze szpitala inne odpadaja. Smoka raczej wcale ni chce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...