Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
gunia43
Jola30
Moj M. jest w szoku ze maly tak chandryczy caly czas dzis spalismy wszyscy w sypialni i noc nie przespana odkad przyjechala kolezanka to M. sobie smacznie spal i byl wyspany a tu zoonk :hmm:
Dzis juz od 6 rano na rekach kolki go mecza nic nie pomaga placze i spina sie a ze wekend to M. musi pokazac jaki dobry tatus wiec ja sie nie wtracam juz minelo mi ze ja jestem najlepsza jak padam na lep.

Hi, hi. Dobrze, ze ci minelo bo bys mogla pasc i dluuugo sie nie podniesc mimo placzu maluszka mamusia by zasnela jak kawka ;-)
Jasne Jolcia daj sie mezopwi odciazyc. Niech maz tez wie jak to smakuje.
A przykladasz malemu ciepla uprasowana pieluszke na brzuszek i inne takie? U nas skutkowalo.
Kup lek homeopatyczny na kolki. Jest bez recepty. U nas dziala i do dzisiaj bez kolek sie udalo.
Wytrwalosci zycze i trzymaj sie cieplo. Jak tam samopoczucie. Bol przeszedl juz calkiem czy jeszcze trzyma?

Gunia mlo ze pytasz juz mi jak narazie lepiej bol miminol z biodra wiec nie jest zle ale jak juz mnie nie bolalo dalej mnie nosilo na ta strone chyba z przyzwyczajenia.
nie probowalam nic na kolki wiec wyprobuje z ta pieluszka i jutro kupie jakies spacyfiki.
W lozeczku maly spal niestety moze 2 razy jakos nie chce spac placze i sapie i juz nie mam sily z nim walczyc spi w koszu albo z nami:lup:
A na ta dziewczynke kolezanki sie zgodzilam ale nie iem czy dam rade boja ja jestem przemeczona a dziecko jednak bedzie chcialo zainteresowania no coz sprobuje jak to bedzie najwyzej jej powiem ze nie daje rady.
Sprobowac zawsze warto. Zycze powodzenia z 2 dzieci. Odwazna dziewczyna!
Koniecznie kup cos na te kolki bo po co masz sie meczyc Ty i malenstwo.
Fajnie, ze z biodrem przeszlo :-)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
SŁUCHAJCIE JESTESM PRZESZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJ SYNEK JUZ GODZINE DOI SMOCZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była własnie w sklepie i kupilam z innych firm , nuka i aventa i jak zassał tego z aventy to teraz nie chce puscic az niemozliwe . M chciał go wyciągna to tak camkał ze szok az wyciagnac sobie nie da

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

tak moge pohandlowac na allegro:lup:
Ja tez chyba. Mam juz 6 roznych sztuk!!

Odnośnik do komentarza

Mialam jeszcze cos napisac ale juz ze zmeczenia nie wiem co. Ide spac.
Aaaa. Zdjecia widzialam. Slicznosci jak zwykle.

Jola22 - jeszcze raz kochana gratulacje i czekam na foti naszego swierzourodzonego Sloneczka :-)

Dobranoc dziewczyny!!! Caluje wszystkie.

Trzymajcie kciuki, zeby Maksio polubil smoka i juz sie nie zloscil na spacerze, bo fikne normalnie. Lekka mam juz zalamke!

:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
Daffodil

Udało się! A zestaw smoczków to już masz porządny :)

No to zostalam tylko ja zestaw soczkow tez juz mam porzadny i nic go nie zmusi.Uparciuszek.Ale przy cycku to sobie smoczek robi.Kupilam dzis juz najtanszy jaki moze byc i bede w nocy probowac moze se uda.Jak z butelka najtansza tez podpasowala najlepiej a mama nakupowala jak glupia markowych firm i po co?
Mam to samo. A o butelce to wcale mowy nie ma. na szczescie mam pokarm bo nie wiem co by sie dzialo. Moj pije tylko w takiej szklanej malej ze szpitala inne odpadaja. Smoka raczej wcale ni chce.

Kubę w szpitalu nauczyli ciągnąć z butli, jak leżałam na sali pooperacyjnej. Bałam się, że cyca nie załapie, ale na szczęście nie miał z tym problemu.
A teraz się cieszę, że butlę też akceptuję, bo na przykład dzisiaj na tym ślubie za chiny bym go cycem nie nakarmiła. Odciągnięty pokarm i butla nas uratował, bo warunków do karmienia nie było niestety.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Mialam jeszcze cos napisac ale juz ze zmeczenia nie wiem co. Ide spac.
Aaaa. Zdjecia widzialam. Slicznosci jak zwykle.

Jola22 - jeszcze raz kochana gratulacje i czekam na foti naszego swierzourodzonego Sloneczka :-)

Dobranoc dziewczyny!!! Caluje wszystkie.

Trzymajcie kciuki, zeby Maksio polubil smoka i juz sie nie zloscil na spacerze, bo fikne normalnie. Lekka mam juz zalamke!

:36_3_15:

Kciuki oczywiście są.
Tak mi właśnie przyszło do głowy, że może Maksio jest za ciepło ubrany? Bo Kuba nam raz podniósł taki alarm jak wracaliśmy ze spaceru, bo po prostu się przegrzał. Na początku byliśmy zupełnie bez pojęcia i ubraliśmy go za ciepło.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
kolejny sukces o tej godzinie był zawsze ryk , przed chwila sie obudzil ale M wcianał mu smoka i spi dalej , jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nigdy tak wczesnie nie spał , najwczesniej o 23.00

Daffodil masz racje moj M był bardzo zajęty zabawa w dzungli:lup:
Gratuacje. U mnie niestety wszystkie smoczki przegrywaja z moim cycem. maksio poprostu nie da sie oszukac i tyle. mam w domu chyba juz wszystkie rodzaje i nic nie dziala. Poza tym on nie za barzo lubi smoka w ogole. Possac to possie ale jak sie drze tonigdy nie chce. Przewalone mam.

Gunia ale mamy podobne te dzieciaczki , ja sie wczoraj pochwaliłam ze ssie smoka a w nocy nie bylo mowy i dzis od rana tylko chwile ssał , chciał cyca i juz!!!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Mialam jeszcze cos napisac ale juz ze zmeczenia nie wiem co. Ide spac.
Aaaa. Zdjecia widzialam. Slicznosci jak zwykle.

Jola22 - jeszcze raz kochana gratulacje i czekam na foti naszego swierzourodzonego Sloneczka :-)

Dobranoc dziewczyny!!! Caluje wszystkie.

Trzymajcie kciuki, zeby Maksio polubil smoka i juz sie nie zloscil na spacerze, bo fikne normalnie. Lekka mam juz zalamke!

:36_3_15:

ja trzymam kciuki bo tez miałam załamke ...pytałam siebie co ja mam za urwisa ze ani smoczka, ani spaceru , kurcze tylko niezadowolenie i płacz...

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
e juz sie obudzil czyli standart teraz do 23.00 bedzie nas terroryzowac . Ja mowie on nie ma na imie Maks tylko od dzis terrorist bandit:))

No to ja mam drugiego terroryste. Moze to to imie!!!!?????
Moj padl wlasnei od 18 do 23.00 walczyl i nie chcial zasnac. Cycek, drzemka, lozeczko, ryk i tak w kolko z przerwa na kapiel o ktorej tez ryk. Zasnal w koncu obok mnie przed TV, bo juz nie mialam sily na procesje do lozeczka. terza juz lezy w swoim ale sam tam za Chiny nie chcial lezec.
Znak zodiaku to do niego pasuje jak nie wiem. Uparty to on jest jak BYK. Nie da sie ani przekupic ani przechytrzyc. I tak Maksio i tak postawi na swoim. Padam na pysk!!!!
Ciekawe co bedzie jutro!

no to ja mam tak od kilku dni , cycek drzemka ryk, cycek drzemka ryk.i tak potrafi pol dnia a ja nic nie zrobie dzis M w pracy bedzie o 14 ciekawe czy obiad zrobie
Boze Gunia jak sie ciesze ze ktos mnie rozumie ..jak mi juz tak zle to mysdle o toboe ze jak dajesz rade to ja tez musze:)))

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Jola30

No to zostalam tylko ja zestaw soczkow tez juz mam porzadny i nic go nie zmusi.Uparciuszek.Ale przy cycku to sobie smoczek robi.Kupilam dzis juz najtanszy jaki moze byc i bede w nocy probowac moze se uda.Jak z butelka najtansza tez podpasowala najlepiej a mama nakupowala jak glupia markowych firm i po co?
Mam to samo. A o butelce to wcale mowy nie ma. na szczescie mam pokarm bo nie wiem co by sie dzialo. Moj pije tylko w takiej szklanej malej ze szpitala inne odpadaja. Smoka raczej wcale ni chce.

Kubę w szpitalu nauczyli ciągnąć z butli, jak leżałam na sali pooperacyjnej. Bałam się, że cyca nie załapie, ale na szczęście nie miał z tym problemu.
A teraz się cieszę, że butlę też akceptuję, bo na przykład dzisiaj na tym ślubie za chiny bym go cycem nie nakarmiła. Odciągnięty pokarm i butla nas uratował, bo warunków do karmienia nie było niestety.

moj tez nie ma problemu z butla, na szczescie bo klaudia nigdy nie chciala i wiem jaki to problem, skonczylam ja karmic jak miała 5 miesiecy i juz nigdy nie polubila sztucznego mleka i butli zamiast 280 ml to wypijała z trudem 50 ml...to była walka!!!!!!!!!!!!

o moj synek zaciagnal smoczka :)))

Odnośnik do komentarza

maks doi juz 10 minut smoczka az milo ale i tak juz chyba nigdy do niego sie nie przekona w 100% . wiecie to dziwne jak sie ma drugie dziecko bo oczekuje sie ze bedzie takie jak pierwsze a przeciez to zupełnie inny człowieczek i musi byc inny swoja droga sprawdza sie teroria ze jak pierwsze grzeczne to drugie nie i na odwrót takze Gunia robcie smiało drugiegi bobasa bedzie o niebo grzeczniejszy:))))

Odnośnik do komentarza

mama2
maks doi juz 10 minut smoczka az milo ale i tak juz chyba nigdy do niego sie nie przekona w 100% . wiecie to dziwne jak sie ma drugie dziecko bo oczekuje sie ze bedzie takie jak pierwsze a przeciez to zupełnie inny człowieczek i musi byc inny swoja droga sprawdza sie teroria ze jak pierwsze grzeczne to drugie nie i na odwrót takze Gunia robcie smiało drugiegi bobasa bedzie o niebo grzeczniejszy:))))

Brawa dla Maksa. Może akurat się przekona.

Ja teraz szukam smoka, który będzie się Kubie w ryjku trzymać :) Bo tak fajnie ze smokiem zasypia, a jak przyśnie i smoczek wypada, to od razu się wybudza.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
maks doi juz 10 minut smoczka az milo ale i tak juz chyba nigdy do niego sie nie przekona w 100% . wiecie to dziwne jak sie ma drugie dziecko bo oczekuje sie ze bedzie takie jak pierwsze a przeciez to zupełnie inny człowieczek i musi byc inny swoja droga sprawdza sie teroria ze jak pierwsze grzeczne to drugie nie i na odwrót takze Gunia robcie smiało drugiegi bobasa bedzie o niebo grzeczniejszy:))))

Brawa dla Maksa. Może akurat się przekona.

Ja teraz szukam smoka, który będzie się Kubie w ryjku trzymać :) Bo tak fajnie ze smokiem zasypia, a jak przyśnie i smoczek wypada, to od razu się wybudza.

no wlasnie moja kolezanka miala przerabane bo dziecko mialo 3 lata a oni niprzespali calej nocy bo mala sie budzila jak smok wypadał:lup:

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
maks doi juz 10 minut smoczka az milo ale i tak juz chyba nigdy do niego sie nie przekona w 100% . wiecie to dziwne jak sie ma drugie dziecko bo oczekuje sie ze bedzie takie jak pierwsze a przeciez to zupełnie inny człowieczek i musi byc inny swoja droga sprawdza sie teroria ze jak pierwsze grzeczne to drugie nie i na odwrót takze Gunia robcie smiało drugiegi bobasa bedzie o niebo grzeczniejszy:))))

Brawa dla Maksa. Może akurat się przekona.

Ja teraz szukam smoka, który będzie się Kubie w ryjku trzymać :) Bo tak fajnie ze smokiem zasypia, a jak przyśnie i smoczek wypada, to od razu się wybudza.

no wlasnie moja kolezanka miala przerabane bo dziecko mialo 3 lata a oni niprzespali calej nocy bo mala sie budzila jak smok wypadał:lup:

Na szczęście w nocy smoczek nie jest potrzebny. Chyba bym się wykończyła, jakbym średnio co minutę musiała mu wtykać do dzioba :) W dzień też z reguły zasypia bez. Przydaje się tylko kiedy oczy mu się kleją, a reszta ciała żyje własnym życiem, czasem tak macha łapami, że mógłby kogoś zabić :)

Odnośnik do komentarza

Mam przeczucie, że Kuba ma skazę białkową. Co chwilę mu jakieś pryszczyki wyskakują na buźce. Resztę ciałka ma ładną, a podobno przy skazie głównie na buzi się pojawiają.
Wprawdzie moja mama jak była to twierdziła, że to są najzwyczajniejsze potówki, że ja miałam takie przez parę miesięcy, ona żadnej diety nie stosowała i po paru miesiącach nie było po nich śladu. Tylko skąd teraz potówki? Wcale nie mamy jakoś ciepło w domu i z całą pewnością Kuba nie jest przegrzany. Poza tym dlaczego tylko na buźce?
Dobrze, że jutro wizyta u lekarza, to przynajmniej będę wiedzieć na czym stoimy.
Chociaż jak przeczytałam jaką dietę trzeba stosować przy skazie, to już mi słabo :kiepsko: Nie można mleka, jogurtów, masła, serów żadnych, zero ciastek, słodyczy itp i mięsa wołowego i cielęcego :/ Chyba na samych ziemniakach się żyje :lup:
Ale nie gdybam na zapas, zobaczymy co lekarka jutro powie.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil

Brawa dla Maksa. Może akurat się przekona.

Ja teraz szukam smoka, który będzie się Kubie w ryjku trzymać :) Bo tak fajnie ze smokiem zasypia, a jak przyśnie i smoczek wypada, to od razu się wybudza.

no wlasnie moja kolezanka miala przerabane bo dziecko mialo 3 lata a oni niprzespali calej nocy bo mala sie budzila jak smok wypadał:lup:

Na szczęście w nocy smoczek nie jest potrzebny. Chyba bym się wykończyła, jakbym średnio co minutę musiała mu wtykać do dzioba :) W dzień też z reguły zasypia bez. Przydaje się tylko kiedy oczy mu się kleją, a reszta ciała żyje własnym życiem, czasem tak macha łapami, że mógłby kogoś zabić :)

juz sobie to wyobrazam :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...