Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

marzena1666
ja dziewczynki mam plamienie cały czas lekkie ale jest jem duphaston ale nie wiem czy coś bedzie z tej ciaży we wtorek sie ostatecznie okaże czy coś jest ...ale raczej nie bo mam plamienie już od kilku dni ale co zrobic smutno mi i ciezko

mam jeszcze cień nadziei bo nie było żywej czystej krwi modle się codzień i wierze ze jakoś się uda

dam wam znać we wtorek

trzymajcie kciuki

Kochana mocno mocno ściskam kciuki !!

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
maucelina
ja sie boje, ze w kolejną ciąże nie zajde bez clo. Teraz Ulenko Ty musisz zajsc koniecznie ( to by byla tez ogromna nadzieja dla mnie:)) a powiedz mi gdzie w uk robia prywatne scany? ja musiala jezdzic do pl kliniki w manchesterze bo nie wiem gdzie u mnie robia. Jak bede w szpitalu na scanie w poniedzialek to zapytam ich gdzie prywatny scan moge dostac w razie gdybym zaszla kiedys w ciaze. Tata moj jest teraz w pl, mamy zaprzyjazniona babke w aptece i zawsze daje leki bez recepty, moze zalatwi mi ten mega kwas foliowy 15mg i clo bo 5 tabletek zostalo a chce miec zapas na przyszlosc:) i tak bede w maju to poprosze o to sama. ale im wiecej tym na wiecej cykli starczy. choc nadzieja jest ze za pierwszym sie uda ;)

Marcelinko ja kiedys duzo czytalam o in vitro. Musisz bardzo wspierac siostre bo jest duze ryzyko, ze za pierwszym razem moze sie nie udac, czego jej absolutnie nie zycze. jednak gdyby sie tak stalo to pamietaj, ze trzeba ja wspierac i zeby nie rezygnowala po pierwszym razie bo to czesty przypadek i tak mam nadzieje, ze sie uda:) Dla mnie kazde czyjes powodzenie jest ogromna nadzieja, ze i u mnie bedzie ok to nie pozwala mi sie zalamywac. Trzymam kciuki za siostrzyczke!!!

Kochana ja biorę kwas foliowy w dawce 2200... Po chemioterapi co mi dali na co nie chce ryzykować . Ja sie tu pytałam Anglików o prywatne usg ale oni nie praktykuja! Tylko wiem a manchesterze ale pewno bede szukać bliżej siebie. Moze w leeds cos bedzie.

ło mosz..... nie praktykuja :( no wlasnie nie moglam tez nic znalezc dlatego do manchesteru jezdzilam ;/ zapytam jeszcze poloznej w pn i zapytam co mam zrobic jak zajde w nastepna ciaze? mam np klamac, ze plamie albo mam bole? jeju Ulu gdzie my trafilysmy ?! caly czas krwawie i zaczely sie mega bole okresowe ale juz brak skurczy :) a zrobia mi scan jak bede krwawic?
Marzenko kobiety normalny okres maja z zywa krwia podczas ciazy. A Ty plamisz na brazowo tzn, ze cos juz sie tam dzialo jakis czas temu i teraz juz jest ok. Mysl to sobie i odpoczywaj duzo

Odnośnik do komentarza

maucelina
Ulala1986
maucelina
ja sie boje, ze w kolejną ciąże nie zajde bez clo. Teraz Ulenko Ty musisz zajsc koniecznie ( to by byla tez ogromna nadzieja dla mnie:)) a powiedz mi gdzie w uk robia prywatne scany? ja musiala jezdzic do pl kliniki w manchesterze bo nie wiem gdzie u mnie robia. Jak bede w szpitalu na scanie w poniedzialek to zapytam ich gdzie prywatny scan moge dostac w razie gdybym zaszla kiedys w ciaze. Tata moj jest teraz w pl, mamy zaprzyjazniona babke w aptece i zawsze daje leki bez recepty, moze zalatwi mi ten mega kwas foliowy 15mg i clo bo 5 tabletek zostalo a chce miec zapas na przyszlosc:) i tak bede w maju to poprosze o to sama. ale im wiecej tym na wiecej cykli starczy. choc nadzieja jest ze za pierwszym sie uda ;)

Marcelinko ja kiedys duzo czytalam o in vitro. Musisz bardzo wspierac siostre bo jest duze ryzyko, ze za pierwszym razem moze sie nie udac, czego jej absolutnie nie zycze. jednak gdyby sie tak stalo to pamietaj, ze trzeba ja wspierac i zeby nie rezygnowala po pierwszym razie bo to czesty przypadek i tak mam nadzieje, ze sie uda:) Dla mnie kazde czyjes powodzenie jest ogromna nadzieja, ze i u mnie bedzie ok to nie pozwala mi sie zalamywac. Trzymam kciuki za siostrzyczke!!!

Kochana ja biorę kwas foliowy w dawce 2200... Po chemioterapi co mi dali na co nie chce ryzykować . Ja sie tu pytałam Anglików o prywatne usg ale oni nie praktykuja! Tylko wiem a manchesterze ale pewno bede szukać bliżej siebie. Moze w leeds cos bedzie.

ło mosz..... nie praktykuja :( no wlasnie nie moglam tez nic znalezc dlatego do manchesteru jezdzilam ;/ zapytam jeszcze poloznej w pn i zapytam co mam zrobic jak zajde w nastepna ciaze? mam np klamac, ze plamie albo mam bole? jeju Ulu gdzie my trafilysmy ?! caly czas krwawie i zaczely sie mega bole okresowe ale juz brak skurczy :) a zrobia mi scan jak bede krwawic?
Marzenko kobiety normalny okres maja z zywa krwia podczas ciazy. A Ty plamisz na brazowo tzn, ze cos juz sie tam dzialo jakis czas temu i teraz juz jest ok. Mysl to sobie i odpoczywaj duzo

Pamiętaj kochana ja krwawilam ponad 3 tygodnie wiec i ty musisz troszkę pokrwawic. Myśle ze powinni zrobić usg- mi robili bez zadnego ale- zakładają condoma o nie ma problemu.
No ja zaraz bede szukać czy mam cos w leeds, dla ciebie to pewno do manch bliżej niż do leeds.

Odnośnik do komentarza

maucelina
he ja z Liverpool latam do pl :) dobra ide do tego chlopa mojego i tego paskudnego kota bo slysze ich na dole ale nie wiem co tam sie dzieje :))))))

Ja tez często latam z Liverpoolu :smile_move: a w kwietniu lecimy z east midlands :whistle:

maucelina
Ula kwas foliowy o ktorym piszesz 2200 to inaczej 2,2mg ja mam 15mg czyli 15000 on w pl kosztuje tylko 3 zl ale trzeba miec recepte chyba ze masz zaprzyjazniona apteke :) mozesz zapytac w kwietniu tylko, ze juz bedzie za pozno bo dzidziunia juz bedzie w srodku hi hi

No 2,2...
Dzidzia w środku :smile_move: podoba mi sie to :smile_move:
No ja tu kupiłam kwasu na zapas wiec biorę codziennie po te 2,2 mg a w pl to moze lekarz juz przepisze wiec bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza

maucelina
Uleńko lekarz to jedynie przepisze Ci duzo odpoczynku sasasasasasasasaaaaaaaaaaaa clo to magiczne tabletki i ja Ci mowie, ze bedzie parka w brzuszku :D . ja tez pozniej je bede brac tylko jeszcze chlopa jakims antybiotykiem nafaszeruje wpierw zeby nie mial zadnej bakterii i wioooooo

Sasasassa :smile_move: niech beda 2 na raz :smile_move: ja sie nie obrazę na prawdę :smile_move: a clo to jest magiczny lek oby zadziałał :wink:

marzenko kochana rośnie rośnie! Im pózniej tym beta wzrasta wolniej wiec don't panic :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
a pani znowu nocny marek? :smile_move:
ja jestem w trakcie pieczenia 2 tarty :smile_move:ale będzie żarcie :smile_move:

Maucelina a co z tym twoim kotem nie tak?:wink: bo ja ma 2 kotki i moje sa cudowne :smile_move:

mój kot to mega cham. on tylko kocha mojego chlopa i jemu codziennie rano daje caluski, mnie budzi inaczej hheee mamy łozko pod oknem a ten maly knur wspina sie po zaslonce, chusta sie jak tarzan i skacze mi na glowe. przy tym extra spiewa te swoje turururuuuu. mega mnie zagryza ciagle i non stop poluje na mnie. a ma wszystko co chce :) ostatnio kupilismy mu drapak za 75 funtow i juz go prawie rozwalil calego ;/ w pl u mamy mam 5 kotow :) wszystkie biedaki znalezione na ulicy mocno chore, ktorych nikt nie chcial przygarnac. jeden nie ma oczka Antosiu ale jest mega calusinski tylko z paszczura mu niezle daje :(
a tu film jest jak nasz bogus byl wysterylizowany heee Kotek zaraz po wybudzeniu po sterylizacji :) - YouTube

Odnośnik do komentarza

To masz charakternego ale przeslicznego kota ;)
Pamietam jak moja była wysterylizowana i wlasnie sie budzila po zabiegu. Serce mi sie kroiło, całą noc przy niej czuwałam żeby sobie krzywdy nie zrobiła. Ehhh teraz to smieszy ale wtedy mowie serce mi pękało.

Ula u mnie 2-3:00 to chyba już pomału standard, jak o 23 mnie zaczyna glowa bolec to jest szok.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Maucelina jaki biedaczek :( Ja tez myslalam Ula ze mi serce pęknie jak wystwrylizowali nasza kotkę.Biedna tak cierpiąla,bylo widać zd cierpi :( Kocurek zniosl ten zabieg dużo lepiej,ale ona ka ADHD,wiec to się nie liczy ;)
Marzena oby do wtorku i od razu pisz co lekarz powiedzial!!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

nasz zniosl zabieg mega dobrze i zaraz wciagnal wszystko z misek taki apetyt mial heee
Marzenko beta Ci pieknie rosnie a we wtorek piekne bambino zobaczysz:)
Jeju dziewczyny wiecie, ze ja to nawet juz mam imiona dla moich dzieci :) wierze, ze i mi sie kiedys uda :) narazie wciaz krwawie i brzuch boli mega :( jutro scan to sprawdza czy wszystko wyszlo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...