Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
es_ze

Imprezy firmowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to bywa, z pracy często są różne wyjścia na piwo z szefem czy też weekendowe tak zwane wyjazdy integracyjne. Oczywiście często są to imprezy bez osób z zewnątrz czyli partnerki/ żony no i bez dziecka.
I co wtedy, jak po raz kolejny praca sprawiła że wracało się późno do domu a w nagrodę jeszcze cała firma świętuje i jest impreza a co gorsza wyjazd?
Jak reagują wasze połówki? I czy wy lubicie w ten sposób jeszcze spędzać czas wolny z"pracą".

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zdecydowanie za imprezowaniem z moją drugą połówką. Nie lubię wychodzić bez niej i jeżeli już sytuacja tego wymaga czuję się tak jakoś niekompletnie i raczej nie ma mowy o dobrej zabawie. Nie żebym był pantofel, po prostu tak lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma prawo, aby gdzieś wyjść sobie (niekoniecznie ze swoją połowką), dlatego ja w tym nie widzę nic złego. Pod warunkiem, że ma to miejsce raz na czas, a impreza nie kończy się nad ranem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja kobieta akurat lubi czasami pobyć sama, jak mówi - może trochę potęsknić ;) Nigdy mi nie robiła problemów z tego powodu, zwłaszcza, że zna kilka osób z mojej pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imprezy integracyjne są rewelacyjne! Osobiście byłem na kilku i na każdej było super. Może dlatego, że była zorganizowana przez profesjonalną firmę zewnętrzną [reklama usunięta]. Takie wyjazdy powinna organizować każda firma, szczególnie jeżeli mówimy o firmie korporacyjnej, gdzie relacje najczęściej nie są na poziomie koleżeńskim :) Żona nie powinna być w żaden sposób zazdrosna. Ona nie musi się integrować z naszym kolegami czy koleżankami z pracy tylko my. Chociaż takie firmowe wyjazdy ze swoimi drugimi połówkami też mają swoje plusy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w pracy wychodzimy średnio 2-3 razy do roku na takie spotkania integracyjne. Moim zdaniem takie spotkania są ważne bo pokazują, że oprócz pracy jest również inne życie. Dobre relacje między pracownikami są podstawą dobrej atmosfery w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od zaufania do siebie...natomiast nie lubie jeśli moja partnerka w takiej integracyjnej imprezie uczestniczy, jej ufam, jej kolegom niekoniecznie. Wolę jak już robi wypad z koleżankami na piwo. Oczywiście niczego sobie nie zabraniamy jednak tak bardzo lubimy swoje towarzystwo, że nie odczuwamy przesadnej potrzeby imprezowania osobno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...