Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Emma80

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rewer

Zazdroszczę Wam niektórym, że macie już chociaż jedno dziecko... Ja wydaje bardzo dużo pieniędzy na prywatne leczenie mając 24lata i nie będąc bogatą jeżdżę do ginekologa 60km od miejsca zamieszkania za wizytę płacę 150zl udało się zaleczyć endometriozę byłam na leku vissane przez rok. To cud, że zaszłam, ale nie mogę się pogodzić z tym, że poroniłam !!! Dodatkowo jeszcze poważne problemy z kolanem gdyby wszystkiego było mało.... Nie, że się żale a może i trochę tak ale nie wiem jak radzić sobie nie potrafię zrozumieć dlaczego w takich patologiach rodzą się dzieci kobiety o siebie nie dbają nie chodza do lekarza nie chcą dzieci a je mają!!! Jeszcze ten ból przy poronieniu w domu fizyczny którego nigdy nie zapomnę !!! Mam tyłozgięcie macicy ból był okropny nie tylko w podbrzuszu ale i odbytu. Jedyny plus to, że wytrzymałam i dzięki temu wszystko samo się oczyściło. Psychicznie jest ciężko staram się nie myśleć, ale... Same wiecie jak jest. Piszę, żeby wylać ten żal, bo jest mi lżej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rewer

I jeszcze te moje szczęście aż mi było gorąco jak widziałam ten malutki pulsujący punkcik który był serduszkiem już wiedzialam, że nic złego się nie stanie, a za tydzień się okazalo, że już nie ma echa. Zwaliło mnie z nóg nic nie czułam nie kontaktowałam nie zapomnę tego gdybym nie widziała że serduszko bije może bym inaczej wszystko przeszla, a ja już myślałam jak urośnie za tydzień jak będzie się rozwijać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irka_88

Mam za sobą puste jajo w 2013
Poród przedwczesny (24 tyg)2014
Córkę 2015 -córka w 7 tyg i 1 dniu brak serca i zdeformowany pecherzyk.
A 2 dni później już było serce i bilo ;)
Oczywiście problemów w ciąży było sporo ale mała jest duża zdrowa dziewczynka .
A obecnie jestem w 7tyg; )serce bije stres i tak jest bo zaraz założę mi szew i w szpitalu pewnie będę non stop ale jestem dobrej myśli .
Powodzenia dla was -fakt tam gdzie kobiety pragną być mamami mają pod górkę A tam gdzie dziecko jest niechciane to zachodzą rodzą raz po raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grasia93

Cześć dziewczyny.
29.01 zrobiłam test ( dwie kreski).
08.02 pierwsza wizyta u gin. Na usg pecherzyk ciążowy o wymiarach 8x18mm. Wedlug usg 6tc A według OM 7tc. Brak cialka żółtego oraz zarodka. Boje się że moze to byc ciąża bezzarodkowa.
Bardzo się martwię, czemu nie ma jeszcze zarodka? To moja pierwsza ciąża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasia93 test ciążowy robiłam 9-go grudnia, pierwsza wizyta 20-go i też tylko pusty pęcherzyk a na kolejnej wizycie 1-go stycznia zarodek z bijącym serduszkiem.
Głowa do góry, myśl pozytywnie :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grasia93

Byłam wczoraj u lekarza:)
Moja kochana fasolka ma 1,5cm i ślicznie bijące serduszko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasia to super :)
Ja byłam dziś ale wygląda na to że owulacja się przesunelao tydzień i wygląda na 4t0d, jest pęcherzyk i w jajniku ciałko zolte ciążowe, w piątek znów idę zobaczymy czy prawidłowo rośnie. A wtedy czekamy na pokazanie się zarodka :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...