Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

elciasloneczko
Ja za to czuje dziwne skurcze macicy momentami, i takie ciagniecie przy pepeku.
Za pare dni mam wizyte u lekarza, ozale sie i chyba pojde na l4 juz

Moze to u ciebie juz skurcze Braxtona-Hicksa, tzw. przepowiadajace. Wystepuja wlasciwie gdzies ok 20 tc, ale moze u ciebie juz szybciej.
A z tym l4 to rozsadna decyzja. Odpoczniesz, dobrze to zrobi i tobie i dzidzi.
Wczesniej FENS pisala: "cmentarz jest pelny ludzi niezastapionych", bardzo podobal mi sie ten tekst i przy kazdej okazji go cytuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09knvdfwjmi.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/049/0492769e0.png?3043

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
Iwa i jak wspominasz porody w tych szpitalach??
Bo na curie-skłodowskiej mam najblizej z domu, w sumie najblizej na traugutta do szpitala bo 2 ulice ale ni chu chu sie tam nie wybieram;/

Ale na Skłodowskiej to jest Chirurgia a na Chaubiskiego ginekologia.No ale bez różnicy bo te kliniki mają wspólne podwórko tylko inne ul.Ja rodziłam 6 lat temu ale powiem ci ogólnie jak pojechałam pierwszy raz do kliniki to płakałam one wyglądają gorzej niż u mnie szpitale czułam się jak w obozie łóżka pasiaste ale do rzeczy jedzenie paskudne ale opieka dobra i co mnie jeszcze tam denerwowało jak rano zabierali dzieci do kompania to salowe wyganiały z sali aby posprzątać i wszyscy stali na korytarzu.Podobało mi się że ja np jak byłam po cc to przychodzą rechabilitanci i pomagają wstać ,najpierw usiąść, masują i potem chodzą z tobą a jak się źle czujesz to nie zmuszją do chodzenia,później jak jesteś na sali to przychodzą też pomasować plecy jak chcesz,doradcy chodzą pomagać przy karmieniu i jest pełno mleka butelkowego i możesz dokarmiać kiedy chcesz.

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

SUPER, ze nie powiem zajebis.....panna mloda, a i pan mlody niczego sobie. Gdzie kupilas te sukienke, czy szylas na zamowienie, tez chce taka!!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09knvdfwjmi.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/049/0492769e0.png?3043

Odnośnik do komentarza

kurcze słuchajcie w ten dzień było 21 stopni ciepła no nie do pomyślenia... teraz też październik piękny ;)) wesele zaplanowałam w 3 miesiące i jakoś nigdy się nie martwiłam o pogodę...przecież nie mamy na nią wpływu ... a było lepiej niż latem ...ahhhhh ... no dobrze koniec tych rozczulań musze iśc na te zakupy cholerne... ;))) się pochwaliłam ho ho

Odnośnik do komentarza

Fens, super fryzura slubna. Myslalam w pierwszej chwili, ze jestes tak krotko scieta:) Szczupla jestes, jak nie wiem! Fajnie sie zdjecia oglada. To jutro wzniose toast za Twoja rocznice slubu - sokiem pomaranczowym:) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
Wlasnie mialam siep ytac, czy ci zimno nie bylo, ale skoro bylo 21 stopni:) Tez bym sobie jutro tyle zyczyla, bo mi sie nie chce ubierac plaszcza:)

Odnośnik do komentarza

Igla777
FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

SUPER, ze nie powiem zajebis.....panna mloda, a i pan mlody niczego sobie. Gdzie kupilas te sukienke, czy szylas na zamowienie, tez chce taka!!!!!!!

Kochana sukienkę miałam inną w głowie całe życie... poszłam do pierwszego salonu, Lisa Ferrera, super kobitki były i im mówię że chce to i to i to bo cycek mały bo to bo tamto...one na mnie popatrzyły i mówią ...NIE! my Ci tu damy coś... i tą przyniosły ... no normalnie od razu sie zakochałam ;) byłam z lejdis moimi i one no co tyyyy pomierz troche i dla jaj jeszcze włorzyłam inne kroje...różne księżniczki dmuchane itp... ja nie wiem jak się ruszać w takich i siedzeniu nie wspomnę...a ta lekka jak w swojej codziennej kiecce się czułam ... druga skóra normalnie... czekałam na nią bo zamawiają gotową ze Stanów tylko wymiary wysyłają ... moje na chudą dupkę 32 nietypowe było i dłużej ;)) przyszłą tydzień przed ale spokojnie poprawki zrobiłyśmy ;)) aaa i cena była baardzo ładna...na stronce sa inne a tam są często dośc duże promocje...futerko halkę dostałam tam ;)) ah ah ... a ta na 2-gi dzień to se wymysliłam w 5 minut miaa być taka że nigdzie więcej w niej nie wyjdę...hahaha tylko na ten jeden drugi dzień ;)) uszyłam za 100 zł

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

Zdjęcia suppperrrr!!!!!!!!
ja tez mialam rok temu slub (04.09.2010) ale powiem przewrotnie ze byla to "najgorsza" impreza na jakiej bylam. ani sobie porzadnie pojesc, ani popic....
mielismy male wesele bo ja po pierwsze ja mam mala rodzine (bardzo mala) a po drugie wydawac 50-60 tys na jeden dzien(ewentualnie 2) to wolalam te pienidza przeznaczyc na cos innego...

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

zdjęcia suuuper a ty naturalna blondynka?

tak blondi tylko pasemkowana... teraz juz pół roku nic nie robię bo po porodzie się obetnę i chcę tylko swoje mieć natural ;)) teraz mi brakuje z 5 cm do pasa ;)

Odnośnik do komentarza

ml0da19
FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

Zdjęcia suppperrrr!!!!!!!!
ja tez mialam rok temu slub (04.09.2010) ale powiem przewrotnie ze byla to "najgorsza" impreza na jakiej bylam. ani sobie porzadnie pojesc, ani popic....
mielismy male wesele bo ja po pierwsze ja mam mala rodzine (bardzo mala) a po drugie wydawac 50-60 tys na jeden dzien(ewentualnie 2) to wolalam te pienidza przeznaczyc na cos innego...

no rozumiem Cię ja mam za to dużą rodzinę...u rodziców na imieninach jest 30 sztuk nas hihi na weselu było 100 z czego 58 to w naszym wieku...;) jestem jedynaczką i mój tato nie widział innej opcji jak robić mi weselicho... mój mąż płacił za swoich gości a resztę dzieliliśmy wszystko na pół... ja nieskromnie powiem że też zawsze chciałam takie wesele na 2 dni...ahhh raz się żyje... nie żałuję wszystko było jak wymyśliłam w mej głowince pewnego wieczorka ;)

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
ml0da19
FENSTARSS
normalnie bym Wam 600 wrzuciła gdyby się dało... ahhhh to sie pokazuje ;)) z małżonkiem ;)
[ATTACH]83104[/ATTACH] [ATTACH]83105[/ATTACH] [ATTACH]83106[/ATTACH]
poprawinki ;) [ATTACH]83107[/ATTACH] [ATTACH]83108[/ATTACH]

Zdjęcia suppperrrr!!!!!!!!
ja tez mialam rok temu slub (04.09.2010) ale powiem przewrotnie ze byla to "najgorsza" impreza na jakiej bylam. ani sobie porzadnie pojesc, ani popic....
mielismy male wesele bo ja po pierwsze ja mam mala rodzine (bardzo mala) a po drugie wydawac 50-60 tys na jeden dzien(ewentualnie 2) to wolalam te pienidza przeznaczyc na cos innego...

no rozumiem Cię ja mam za to dużą rodzinę...u rodziców na imieninach jest 30 sztuk nas hihi na weselu było 100 z czego 58 to w naszym wieku...;) jestem jedynaczką i mój tato nie widział innej opcji jak robić mi weselicho... mój mąż płacił za swoich gości a resztę dzieliliśmy wszystko na pół... ja nieskromnie powiem że też zawsze chciałam takie wesele na 2 dni...ahhh raz się żyje... nie żałuję wszystko było jak wymyśliłam w mej głowince pewnego wieczorka ;)
ja nie neguje tego.... ja po prostu chcialam miec to za soba i juz... bez sentymentalnych scen...:-)))
moja szwagierka zyla swoim weelem 1,5 roku. sukienka z paryza za ponad 6 tys, ponad 200 gosci, bryczka, kwiaty na dywanie i takie tam... 70 tys poszlo....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam dwa razy przyjęcie najpierw cywilny a po dwóch latach kościelny oby dwa były skromne sami z mężem sobie je robiliśmy.Sukienki białej typowo weselnej nie miałam tylko taką bardziej jak gość plus taki że jak szłam do kościoła to nikt mnie nie zatrzymał bo myśleli że goście i czekali wytrwale na pare młodą:)

Odnośnik do komentarza

ml0da19
FENSTARSS
ml0da19

Zdjęcia suppperrrr!!!!!!!!
ja tez mialam rok temu slub (04.09.2010) ale powiem przewrotnie ze byla to "najgorsza" impreza na jakiej bylam. ani sobie porzadnie pojesc, ani popic....
mielismy male wesele bo ja po pierwsze ja mam mala rodzine (bardzo mala) a po drugie wydawac 50-60 tys na jeden dzien(ewentualnie 2) to wolalam te pienidza przeznaczyc na cos innego...

no rozumiem Cię ja mam za to dużą rodzinę...u rodziców na imieninach jest 30 sztuk nas hihi na weselu było 100 z czego 58 to w naszym wieku...;) jestem jedynaczką i mój tato nie widział innej opcji jak robić mi weselicho... mój mąż płacił za swoich gości a resztę dzieliliśmy wszystko na pół... ja nieskromnie powiem że też zawsze chciałam takie wesele na 2 dni...ahhh raz się żyje... nie żałuję wszystko było jak wymyśliłam w mej głowince pewnego wieczorka ;)
ja nie neguje tego.... ja po prostu chcialam miec to za soba i juz... bez sentymentalnych scen...:-)))
moja szwagierka zyla swoim weelem 1,5 roku. sukienka z paryza za ponad 6 tys, ponad 200 gosci, bryczka, kwiaty na dywanie i takie tam... 70 tys poszlo....

o nie tak to ja też nie... powiem Ci że te kolezanki jak moje całe życie słuchałam czy nadal słucham jak planują 2-3 lata przed to nie kumam w ogóle po co... i 2 lata o tym gadaja, jakby załatwienie kiecki kwiatków kościoła czy sali było czymś dziwnym..wszystko się da jak człowiek obrotny ;)) no chyba że sie uprzesz na sale tą i koniec i data ta i koniec...ja poszłam najpierw na salę bo tylko taka chciałam ... bez balonów i sztucznych kwiatków ;) ten termin był wolny i reszte natychmiast dopasowałam ;)

Odnośnik do komentarza

wiedzielismy ze predzej czy pozniej wezmiemy ten slub, kwestia byla tylko taka, ile gosci zaprosimy.
u mojego A jest duuuuuza rodzina i praktykuje sie wesela powyzej 200 osob (rekord to bylo 350 osob-masakra). a my mielismy 45 osobo ale byli wszyscy nam najblizsi, czyli tacy, z ktoymi sie faktycznie spotykami, a nie jakas ciotka z pomorza, ktora ostatni raz widzialam na pogrzebie 10 lat temu...

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

u nas jest jedna duza parafia i terminy w czerwcu, lipcu, sierpniu i we wrzesniu trza zamawiac prawie lata wczesniej i zazwyczaj termin na godz. 15-16 jest zawsze zajety (najlepsze godziny). my stwierdzilismy pewnego dnia (pol roku po zareczyanch), kurcze, trzeba zaczac dzialac. w kwietniu poszlismy do parafii i chcielismy termin na wrzesien (albo 4 albo 25) - patrzymy jest 04.09. i jeszcze zadnej rezerwacji:-))))). wzielismy ten termin i super. zadnego innego slubu nie bylo tego dnia:-))

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

młoda u mnie tak samo goście też tacy co systematycznie się z nimi widujemy a nie że ciotka mojego męża na weselu dopiero pozna hahaha ale wiesz ile ludzi tyle opinii.. ja tam uwazam że musi być tylko tak jak samemu się chce ;) ja w ogóle nie lubię ślubów... zwykle sa taaakie sztuczne...pod ludzi...zeby było naj... żeby nie powiedział ktos źle... pokazówki... głupie to... moja mama tez próbowała wywalczyć różne rzeczy i gadzety hihi ale jej wybiłam z głowy... mowiłam spokojnie...swój ślub już miałaś mogłaś mieć tak jak chciałaś...a to moje!!! wesela spoko choć nie wszystkie, ale zawsze można iść do domu... za to teściów opinii w ogóle nie słuchałam ;) kiedyś o nich pisałam już... nie należało im się ;) ich zdanie i tak było że wesela to kicha i biała suknia to kicha... hahahahaha i mają 2 córki pod 40 nadal w domku hi ;)) a my jesteśmy zadowoleni i oby tak dalej ...;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...