Skocz do zawartości
Forum

zwyciezcy konkursow


stopka07

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze powiedziawszy pewnie kazdy ma pretensje do przewijajacej sie oli158.. tylko zauwazcie ze dziewczyna wygrywa w konkursach smsowych.. wiec poswieca swoj czas.. wysyla smsy za które płaci! sami nie wiecie ile tych smsow wyslala moze wcale tak naprawde nie jest to tylko 1 sms + 1 zwrotny z nickiem dla organizatora?
A pozatym by wygrac konkurs smsowy wcale sie nie tzreba natrudzic. gdybym tylko chciala pewnie wszytskie nagrody bym wygrala... ale biore udzial tylko w tych gdzie cos by sie nam naprawde przydalo i w ipozostalych konkursach daje szanse innym.

Wiec zamiast narzekac proponuje wziac sie do roboty zaczac wkladac serce w konkursy i nie wytykac nic innym.

Odnośnik do komentarza

L.a.N.a

A pozatym by wygrac konkurs smsowy wcale sie nie tzreba natrudzic. gdybym tylko chciala pewnie wszytskie nagrody bym wygrala... ale biore udzial tylko w tych gdzie cos by sie nam naprawde przydalo i w ipozostalych konkursach daje szanse innym.
.

dziekujemy ze dajesz nam szanse :sofunny::sofunny::sofunny:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

dla mnie tez ten watek nie ma sensu

dziwi mnie,że moderatorzy jeszcze go nie zamknęli

gdzie nie popatrzę to wojny o KONKURSY-czy to na FB,czy na forum...czy inne organizowane przez jakies firmy
bo albo nieuczciwi zbierane głosy,albo prace nie takie....i dlatego zraziłam sie na dobre,bo zawsze komus cos nie pasuje....wiec nawet jak wartościowe nagrody to wolę sama sobie kupić,niż potem być obrzucana błotem
a u nas jest taka tendencja u niektórych,ze trzeba wygrać za wszelka cenę i specjalne programy aby wiecej głosów-TYLKO PO CO...TO MA BYĆ ZABAWA

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

L.a.N.a
Tak szczerze powiedziawszy pewnie kazdy ma pretensje do przewijajacej sie oli158.. tylko zauwazcie ze dziewczyna wygrywa w konkursach smsowych.. wiec poswieca swoj czas.. wysyla smsy za które płaci! sami nie wiecie ile tych smsow wyslala moze wcale tak naprawde nie jest to tylko 1 sms + 1 zwrotny z nickiem dla organizatora?
A pozatym by wygrac konkurs smsowy wcale sie nie tzreba natrudzic. gdybym tylko chciala pewnie wszytskie nagrody bym wygrala... ale biore udzial tylko w tych gdzie cos by sie nam naprawde przydalo i w ipozostalych konkursach daje szanse innym.

Wiec zamiast narzekac proponuje wziac sie do roboty zaczac wkladac serce w konkursy i nie wytykac nic innym.

Dokladnie ja robie tak samo, bo po co mi np. zabawki niemowlece skoro nie mam takich dzieci? Az taka pazerna nie jestem:)

Odnośnik do komentarza

...nie mam postow, ale raz udalo mi sie wygrac:-)) wlasciwe mi ale dla mojego skarbka, i bardzo sie ciesze kiedy rowniez wygrywaja inni!!! Nie mam postow dlatego, ze najzwyczajniej na swiecie nie mam czasu na ich pisanie,(mowie szczerze) ale z checia tutaj zagladam na szybko sekunde zobaczyc co slycgac nowego, lub znalezc cos co moze mi sie przydac i z checia czytam to co maja do powiedzenia inni. Tak wiec jesli chodzi o posty to uwazam, ze akurat one nie powinny zawazac na tym czy ktos wygra czy nie( poza tym sa do tego specjalnnie dostosowane konkursy (np. dla najbardziej aktywnych). Pozdrawiam i zycze szczescia wszytskim:-)))

Odnośnik do komentarza

panna'em
L.a.N.a

A pozatym by wygrac konkurs smsowy wcale sie nie tzreba natrudzic. gdybym tylko chciala pewnie wszytskie nagrody bym wygrala... ale biore udzial tylko w tych gdzie cos by sie nam naprawde przydalo i w ipozostalych konkursach daje szanse innym.
.

dziekujemy ze dajesz nam szanse :sofunny::sofunny::sofunny:

haha wiedzialam ze Panna wsadzi swoje 3 grosze:) :sofunny:

no widzisz jest za co dziekowac;p moglabym byc zachlanna ale nie jestem kims takim moze dlatego ze sama wiele w zyciu nie mam i potrafie dzielic sie z innymi:)

a watek nie zostal zamkniety bo skoro ktos bardzo chce sie wyzalic to nie mozna mu tego utrudniac.

Odnośnik do komentarza

zeberka
hihi kurka podczytuje ten wątek i mi sie smiac chce :D przeciez to nie nagrody za 10 tys i wiecej tylko symboliczne rzeczy :)

Mi też się chce śmiać ja to wszystko czytam :hahaha: żeby ludzie mieli tylko takie problemy jak to, że nie udaje im się wygrywać w konkursach... :Szok: jak dla mnie to mogą wygrywać ciągle te same osoby. Tak jak pisze zeberka , nagrody nie kosztują 10 tysięcy i nie wiem z czego Wy robicie problemy... Takie duże dziewczynki, a takie rzeczy robią :Psoty:

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Ludzie ja również biorę udział w konkursach, nie wygrywam....

Mam pytanie czy w lotto gwarantują wam nagrody??

dbozuta życie to nie bajka, jeden na z górki, drugi ma pod górkę, tak też jest i tutaj - jeden wygra, a drugi nie wygra. Więc nie wiem jaki sens ma ta rozmowa...

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Wiem, ja nie mam pretensji że mi się nie udaje, bo w totku też wygrywa jeden z wielu

Ja wiem, że Ty nie masz pretensji, ale nie rozumiem Tych co wiecznie o wszystko mają pretensje... Przecież jak się coś komuś nie podoba, to nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma...

Odnośnik do komentarza

Ale się uśmiałam czytając ten wątek.Dziewczyny jesteście dorosłymi kobietami a zachowujecie się jak dzieciaczki w piaskownicy.
GRAJCIE A W KOŃCU WASZA WYTRWAŁOŚĆ ZOSTANIE NAGRODZONA!!!
Ja gram rzadko i nic nie wygrałam,jestem stałym bywalcem,więc jakoś słabo sprawdzają się Wasze teorie spiskowe::):

Trzymam kciuki za Wasze wygrane i pozdrawiam cieplutko.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg9tz0nynh.png

Odnośnik do komentarza

efelinka1984
ja tez swoje wiem, niestety prawda jest taka ze wygrywaja osoby te same (najczesciej) ja w kilku bralam udzial ale to jest bez sensu, jestem nowa na mnie nikt nie zaglosuje ani nie przyzna mi nagrody,ani nie przyzna nagrody losowo(o ile tak jest) tutaj na pierwszym miejscu sa stale "bywalczynie" ale zauwaz droga redakcjo ze nowi tez chca cos wygrac :/

O nie!!! :o_no: Miałam nic nie pisać, tylko tak podczytuję, ale muszę się odezwać... Otóż ja swoją pierwszą nagrodę na parentingu (a było ich 2) wygrałam mając baaaardzo niewiele postów. A był to konkurs fotograficzny, gdzie zbierało się głosy innych użytkowniczek. Wiec nieprawdą jest, że nikt nie głosuje na nowe. Jeśli zdjęcie jest ciekawe i zgodne z tematem, to też ma się duże szanse.

a najbardziej podoba mi się komentarz Mosi :) :36_1_11::36_1_11:

a te wszystkie podejrzenia są bardzo nie w porządku w stosunku do redakcji...

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Witam, miałam nie pisać - bo widać po ilości moich postów, ze preferuję czytanie - ale jakoś muszę... Jestem nowa,NIKT mnie tu nie zna, napisałam zaledwie kilka postów, wzięłam udział w paru konkursach... i wygrałam! A był to właśnie konkurs, w którym decyzję o wygranych podejmowała redakcja. Ucieszyłam się bardzo, ale po przeczytaniu tego wątku moja radość stała się jakby ciut mniejsza :36_11_13::36_11_13: i trochę głupio mi się zrobiło, że wygrałam.

E tam, żeby wygrać, trzeba grać! Pozdrawiam i życzę sukcesów - kto nie ma szczęście w grach, (podobno) ma je w miłości .

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dziewczyny z każdej wygranej trzeba się cieszyć czy to większa wygrana czy mniejsza,czy wygrywa się co konkurs czy tylko raz na jakiś czas,( a może wcale,ale w końcu się uda).

Naszej Redakcji na pewno jest przykro czytając takie posty w końcu to Redakcja robi nam zawsze konkursowe niespodzianki i chcą abyśmy się zawsze dobrze bawili.

Odnośnik do komentarza

smarta
Witam, miałam nie pisać - bo widać po ilości moich postów, ze preferuję czytanie - ale jakoś muszę... Jestem nowa,NIKT mnie tu nie zna, napisałam zaledwie kilka postów, wzięłam udział w paru konkursach... i wygrałam! A był to właśnie konkurs, w którym decyzję o wygranych podejmowała redakcja. Ucieszyłam się bardzo, ale po przeczytaniu tego wątku moja radość stała się jakby ciut mniejsza :36_11_13::36_11_13: i trochę głupio mi się zrobiło, że wygrałam.

E tam, żeby wygrać, trzeba grać! Pozdrawiam i życzę sukcesów - kto nie ma szczęście w grach, (podobno) ma je w miłości .

Masz rację...Ja też nie mam za wiele postów,wolę czytać,czasem coś napiszę i to powód żeby nie wygrać?Może ktoś docenia moje prace?Może dużo w nie wkładam?A...o tym nie pomyślano...proponuje nie zaśmiecać forum takimi wątkami
:Kiss of love: pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

gw50
Drogie Panie przyjrzyjcie się nicowi ola158 .Aż trudno uwierzyć w takie szczęście.Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności.

hehhe juz wspominalam o oli ze wygrywa glownie w konkursach smsowych wiec nic w tym dziwnego... dziewczyna palci za smsy i wygrywa bo gra !
pozatym tak jak pisalam wczesniej w konkursach smsowych bardzo latwo jest wygrac.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

A ja się właśnie zastanawiam czy ktoś wchodzi na forum tylko do konkursów czy do poznania innych ludzi i pogadania z nimi ???? Bo jeśli do konkursów to wiadomo dlaczego powstał ten watek założony przez koleżankę .
Bo chyba nie ważne jest to kto ile wygrał tylko poznanie osób i pogadanie z nimi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...