Skocz do zawartości
Forum

Luty 2012


Gość anna_:)

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejna wiadomość :D

Beata napisała: "Dzień doberek. Chciałem się przywitać-Jestem Krzyś. Urodziłem się dziś tj. 06.02.2012r. Waga 3300g. Przyszedłem na świat sn. Przesyłam pozdrowienia razem ze szczęśliwymi rodzicami :)".

Gratuluję Beatko!!!!

Oczywiście wszystkie macie pozdrowienia :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Agaluk, Aniołek, Ptysioch, Gosiakk i Beata GRATULUJĘ I CIESZĘ SIĘ RAZEM Z WAMI, ŻE MACIE JUŻ SWOJE MALEŃSTWA PRZY SOBIE.
Szybkiego powrotu do domu i do formy Wam życzę, a dzieciaczkom zdrówka!!!

A my od soboty popołudniu w domku, Zuzia je coraz więcej, ale to dobrze, bo przy wypisie spadła nam do 3850g. Na szczęście w piatek pojawił mi sie pokarm i mam czym karmić moje dziecko, na początku dostała kilka razy jakieś symboliczne dawki modyfikowanego w szpitalu, a teraz dostaje tylko to co mama "wyprodukuje". Mam nadzieje, że tak już zostanie.
Ja czuję się całkiem, całkiem, szew jakoś mi nie dokucza specjalnie, gorzej z kręgosłupem lędźwiowym, ale to tez mam nadzieje minie i się ustabilizuje.

Trzymam kciuki za kolejne szczęśliwe rozwiązania!

Nasze Największe Szczęście jest już z nami...
WITAMY CIĘ ZUZIU!!!
http://suwaczki.maluchy.pl/li-57768.png

Odnośnik do komentarza

Witam

baniolek

Która Lutówka będzie następna?
Anya pełnia już jutro :)

Baniolek no właśnie czekam na tą pełnię-może coś się ruszy :Oczko: czasem odnoszę wrażenie, że będę chodzić w ciąży 2 lata jak słonica.... :o_noo:
ja mogę być następna :Śmiech:

Mala_Mi
Hej :) spakowana..... jutro cc. 3majcie kciuki. Odezwę się jak już będzie po. Pozdrowienia dla Wszystkich Mam :*

Mala_Mi kciuki zaciśnięte :36_1_67:

Antenka powodzenia z karmieniem-tak trzymać :36_1_11:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
I kolejna wiadomość :D

Beata napisała: "Dzień doberek. Chciałem się przywitać-Jestem Krzyś. Urodziłem się dziś tj. 06.02.2012r. Waga 3300g. Przyszedłem na świat sn. Przesyłam pozdrowienia razem ze szczęśliwymi rodzicami :)".

[ATTACH]89388[/ATTACH]

Gratuluję Beatko!!!!

Oczywiście wszystkie macie pozdrowienia :)

ale śliczności Krzysiu :) :36_3_15:

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na pewno coś w tym jest bo ja rodziłam w tamtym roku w tą największą pełnię od kilkunastu lat (jak kojarzycie o czym mowa) porodówek nie nadążali szykować taki przepych był, normalnie jedna dziewczyna za drugą na 2 salach bo ja na 3 byłam jak mi wywoływali bo mi pęcherzyk pękł i mnie męczyli to wszystko słyszałam...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59936.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

WITAM WAS MAMUSIE

Jesli Któraś z Przyszłch bądź obecnych Mam jest zainteresowana, to Zapraszam :)

http://parenting.pl/zakupy/18152-mala-paka-dla-niemowlaka.html#post2136240

Życzę spokojnego rozwiązania :) :dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Gratulację dla świezo upieczonych mam.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia...

Aniołek szybko urodziłaś tez tak bym chciała...

Mała Mi trzymamy kciuki daj znać jak już będzie po wszystkim...

A mnie nadal jakieś choróbsko bierze.Dzis doszedł mi katar.Boże ja nawet na dwór nie mogę wyjść bo zaraz coś mnie bierze...Na dodatek wczoraj orła wyrżnęłam idąc na autobus...Na szczęście upadłam tylko na kolano.Wczoraj miałam wizytę no i powiem wam szczerze że w szoku byłam ponieważ gdy pokazałam mu (swojemu lekarzowi) wynik usg (na które mnie skierowął na poprzedniej wizycie) i powiedziałam że był robiony w wawie a nie w mińsku to zapytał dlaczego mnie skierowali do wawy no to mu powiedziałam że powiedzieli że to nie jest do nich skierowanie a on na to że ja powinnam tam zrobic awanture bo kobieta w ciąży może zrobić badania gdzie tylko chce i nie powinni jej odmówić. Zapytał jeszcze kto mi tak powiedział (że to nie jest do nich skierowanie) nio to mu powiedziałam że połozna która mnie przyjmowała na izbie przyjęć a on jak tylko to usłyszał zaczął ją wyklinać.Tak więc poczułam się jak pomiędzy młotem a kowadłem ponieważ położna skomentowała to mówiąc: "no co panie doktorze nie lubią nas i tyle" więc nic innego jak stwierdziłam że mają na pieńku ze sobą.No i weź tu bądź mądry człowieku...Co do mnie i dzidziusia wszystko wporzątku.Nie robił mi usg ale powiedział że badania dobrze mi wyszły no i że zdrowa ze mnie kobitka:)Przytyłam 1kg.Przepisał mi jeszcze (na moją prośbę) znowu kapsułki dopochwowe na tego grzybka i powiedział że to będzie powracać szczególnie w trakcie ciąży dlatego kazał mi po wybraniu tych kapsułek kupić lek o nazwie INVAG który mam już brać cały czas.Przepisał mi też magnez z potasem bo powiedziałam że łapią mnie skurcze w łydkach.Aaaaa....i jeszcze smieszna sytuacja była bo zobaczył że na tym usg co mi robili w wawie wyznaczyli mi termin na 1marca i wspomniałam mu że mam błąd w karcie ciąży bo jest napisany termin na 30lutego i aż nie chciał uwierzyć.Aż położna się z niego śmiała hehehe...Także stwierdziłam że jak chce to potrafi wczuć się w rolę.W poniedziałek znowu muszę jechać na badania bo połozna dała mi skierowanie na badaniejakiegoś posiewu jakościowego i powiedziała że będzie mi pobierać wymaz z pochwy.Dziwi mnie trochę bo juz kiedys mi pobierała (ale to chyba było rrobiona cytologia) no ale może tak trzeba:)Nastepną wizyte mam 28lutego no i podstawowe badania muszę zrobić krew i mocz ale nie wiem czy teraz (jak będę w poniedziałek) czy przed wizyta.Muszę jej się zapytać.Aaaa...no i wkońcu zapisała mnie położna na ktg przed następną wizytą.Muszę tylko jeszcze powiedzieć przy następnej wizycie żeby mi wydrukował usg o ile mi będzie robił...

Odnośnik do komentarza

MałaMi gratulacje :36_7_8: Wszystkiego najlepszego dla Mamusi i małego Filipka.
Agaluk i jak, już w domciu?
Anya a ty biedna nadal czekasz na poród. Nie martw się, Córcia ma tylko jedno wyjście :Oczko:. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej poród się rozpoczął ::):
Baniolek wytrzymasz do jutrzejszej wizyty? Tobie również życzę szybkiego porodu :36_1_11:
Trzymam za Was kciuki dziewczyny, życzę Wam żeby poszło tak szybko jak u mnie - godzina i po porodzie :Oczko:

Dzisiaj byłyśmy z Jagódką w poradni przyszpitalnej. Mała pięknie przybiera: w piątek ważyła 2880g, a dzisiaj 3046g. Jeszcze ciągle jest troszeczkę żółta - pobrali jej krew do sprawdzenia - po południu mam dzwonić bo będą wyniki. Mam nadzieję, że będzie już dobrze. A teraz zmykam, bo mały głodomór zaczyna dawać znak, że pora obiadu :Oczko:
Buziaki dla Mamusiek, Brzuszków i Maluszków :36_3_1:

http://www.suwaczek.pl/cache/2de41e1aa4.png

http://cap34.caption.it/12043/captionit2114839467D32.jpg

Odnośnik do komentarza

Mala_Mi GRATULACJE!!
Dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa. Odpoczywajcie, nabierajcie sił i szybciutko wracajcie do domku i do nas :)

małagosia77 dobrze, że Jagódka ma apetyt i przybiera na wadze :) Żółtaczka u dzieci karmionych piersią może utrzymywać się dłużej, ale na pewno będzie już wszystko OK. Trzymam kciuki.

Na ostatniej wizycie, lekarz mnie uprzedził, że mogę urodzić wcześniej, bo jest już rozwarcie itd, a tu cisza. Jak widać dzieciątko nie spieszy się do wyjścia :) Cierpliwie czekam, termin mam dopiero na 17.02.

Anya a co u Ciebie? Odezwij się, jeśli nie jesteś już na porodówce :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57758.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49699.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Karoll@ ogromne gratulacje!!!
Agaluk doszłaś już do siebie po cc?

Baniolek napisała: "Mamusie, dzisiaj w nocy o 3:00 urodziłam Lenkę. Uwinęłam się w 2,5h. Mała waży 2840g i ma 52cm długości, 10pkt. Obie czujemy się dobrze. Pozdrawiam :)"

Baniolku ogromne gratulacje!!!!

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...