Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 3 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

jadzik
Ja przy Oliwce miałam tylko trochę mdłości, przez co schudłam 3kg na początku ciąży... Od połowy zgaga:Kiepsko: Ale ogólnie wspominam ten czas bardzo dobrze ::): Poza jednym epizodem w 7 tyg, po zjedzeniu barszcu dostałam takich skuprczy żołądka, wymiotowałam jak kot, nospę za późno wzięłam i co wzięłam, to wymiotowałam a miałam takie boleści, więc mąż zabrał mnie do szpitala, tam po kroplówce dopiero przeszło ::):

Znacie stronę Streetcom??? Ja jestem tam zarejestrowana i dostałam się do kampanii testującej kaszki do picia Nestle Kaszki do picia. Mamy je od środy, ale jeszcze nie dałam Oliwce, jutro sprubuję jej dać ::): Znacie je może? Jak Wam się podoba ten produkt, jego forma? (to są dwa kartoniki, po 250ml jeden, gotowe do podania, nawet bez podgrzewania.

Ostatnio zastanawiałam się nad rejestracją na Streetcom. Jak myślisz Jadzik, polecasz? Chyba same korzyści z tego wypływają ?

ps. Dziewczyny jakim sposobem wkleja się fotkę do wypowiedzi? chodzi mi o takie zdjęcie z komputera żeby wkleić.

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

solange63
Freedom84

ps. Dziewczyny jakim sposobem wkleja się fotkę do wypowiedzi? chodzi mi o takie zdjęcie z komputera żeby wkleić.

musisz wrzucic zdjecie w siec, zeby je przerobic, np. na ta strone ImageShack® - Online Photo and Video Hosting po przeslaniu dostaniesz, link bezposredni, kopiujesz go i wklejasz pomiedzy znaki tutaj link bezposredni

Ja znalazłam lepszy sposób niż poprzez jakąś sronę. Założyłam tu galerię, dałam ją jako prywatną, a z niej dodaję tu zdjęcia tak jak napisała Solange ::):

Np: Oliwka je kaszkę :D
http://parenting.pl/picture.php?albumid=1502&pictureid=9125

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za głosy! :D

Asiula- to fakt, ta napisy są czasem nie do rozczytania, a jak mąż w pracy głosował, to mu rosyjskie znaki wyskoczyły...:Szok: Ale tam można odświeżyć ten napis i zazwyczaj łatwiejszy się pokazuje ::): Także się nie zrażaj proszę ::):

Odnośnik do komentarza

Jadzik głosuję codziennie, od wczoraj:) Moja mała ma katarek :( w nocy się budziła bo oddychać nie mogła. Smaruję jej nosek maścią majerankową, pokropiłam pościel olejkiem do inhalacji, psikam solą morską i odciągam aspiratorem. Mam nadzieję, że długo się nie będzie męczyć. Znacie jeszcze jakieś sposoby sprawdzone jak jej ulżyć?

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom84
Jadzik głosuję codziennie, od wczoraj:) Moja mała ma katarek :( w nocy się budziła bo oddychać nie mogła. Smaruję jej nosek maścią majerankową, pokropiłam pościel olejkiem do inhalacji, psikam solą morską i odciągam aspiratorem. Mam nadzieję, że długo się nie będzie męczyć. Znacie jeszcze jakieś sposoby sprawdzone jak jej ulżyć?

w dzień kładz ją na brzuszku aby samo z noska wylatywało bo częste ściąganie z nosa aspiratorem zwiększa wydzielinę,tak mówił mój lekarz.

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

Ja robie masaz; przykladam palec wskazujacy z boku noska (przy polaczeniu z polikiem) i krece zgodnie z ruchem wskazowek zegara (trzeba to robic zdecydowanie i dosc szybko, bo nie wszystkie dzieci lubia). wszystko samo ladnie wyjezdza ::): no i najpierw jedna dziurka, potem druga.

Odnośnik do komentarza

330:) ale silna ekipa Was wspiera. Daj znać jak beda wyniki:)
Byłam z Emi u lekarza bo podobno katarku u niemowląt nie można bagatelizować. I jest dobrze, dostaliśmy recepte na calcium i syrop clemastinum. A do noska tylko sól morską mamy stosować. Jestem spokojniejsza :)
to ja z Emilką w niedzielę - mała dama
http://parenting.pl/picture.php?albumid=1498&pictureid=9169

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...