Skocz do zawartości
Forum

Mój kultowy film


Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
Telefon, co to za film?? sorki za lenistwo, nie chce mi sie isc szukac po necie :lol:

Młody biznesmen Stu Shepard, specjalista w branży reklamowej, chcący uniknąć kontroli żony, jak zawsze dzwonił w centrum Nowego Jorku z budki telefonicznej do swojej kochanki. Po zakończonej rozmowie i odłożeniu słuchawki dzwonek w budce zaczął dzwonić, zanim Stu z niej wyszedł. Rozmówca wciągnął go w dziwną rozmowę, a gdy Stu chciał odłożyć słuchawkę, dowiedział się, że jeśli to zrobi, zostanie zabity przez śledzącego go snajpera. Stu zostaje w ten sposób "uwięziony" w budce. Jego tam zbyt długi pobyt oraz nerwowe zachowanie ściąga na niego zainteresowanie policji. Do tego koło budki ginie inny człowiek, a Stewart z niej nawet nie wychodzi, aby zainteresować się jego losem. Człowiek w budce staje się podejrzany o bycie przestępcą...

Monia oryginalny tytuł Phone Booth

film z 2002 roku...stary, ale fajny

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam wszystko co z Tomem Hanksem,
oczywiście Forrest
Zielona Mila
Filadelfia
Bezsenność w Seattle

Do tego dorzucę:
Życie za życie
Rejs
Miś
Pamiętnik
Skazany na Shawshank
i mnóstwo innych, nie jestem sobie w stanie teraz przypomnieć:)

Ostatnio do mojej listy bez wątpienia dochodzi LEJDIS-rewelacja, w końcu naprawdę dobra, polska komedia!!!

Odnośnik do komentarza

Asik ja oglądałam , mój m zachwycony j tak średnio...tak cztam i czytam ja mam tyle ulubionych że nawet o niektórych to zapomniałam dopiero jak poczytałam wasze to mi się przypomniało i tak z polskich:
Plac Zabwiciela
Poranek Kojota
Jak to się robi z dziewczynami
U Pana Boga za piecem
Seksmisję
jeśli chodzi o stare to zmiennicy i alternatywy 4
zagraniczne:
Dirty Dancing
Terminal PHone Booth
Filadelfia
milczenie owiec
Życie za życie
Skazany na Shawshank
to właśnie miłość i jeszcze cała masa różnych filmów....fimoteka u mnie dużżżża .....

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...