Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny sms od Oby Laury bardzo szczesliwy :) Tak o 16,10 sn urodzil sie gabrys 3270g co do cm nie powiem bo maly przekrzykiwal polozna i nie uslyszalam. Tatus sie w nim zakochal i niechce mi go oddac. Dziekuje za kciuki odezwe sie jak wyjdziemy do domku.
Gratuluje!!!!! Teraz zostalam ja i Annika - ciekawe ktora bedzie kolejna? :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Dziewczyny sms od Oby Laury bardzo szczesliwy :) Tak o 16,10 sn urodzil sie gabrys 3270g co do cm nie powiem bo maly przekrzykiwal polozna i nie uslyszalam. Tatus sie w nim zakochal i niechce mi go oddac. Dziekuje za kciuki odezwe sie jak wyjdziemy do domku.
Gratuluje!!!!! Teraz zostalam ja i Annika - ciekawe ktora bedzie kolejna? :)

ObyLaura, no to gratuluje!! Widać Gabryś chciał być sierpnióweczkiem:36_3_1:. Ale miło, że nie urodził się minutę po północy;). Oo, to Maluszek ma mocne płucka:). Wiesz, Ty miałaś Gabrysia na wyłączność przez PONAD;) 9 miesięcy, no to nic dziwnego, że jak Tatuś go dorwał, to teraz nie chce go oddać :).

Frojdel,
a może raazem?.. :):)

Odnośnik do komentarza

Frojdel, miałam takie twardnienia brzuszka, ale nie były regularne. Poszłam na spacer żeby rozchodzić, zakręciło mi się w głowie więc wróciłam, i przeszło. Teraz mam silne bóle 'jak na okres', ale żadnych dodatkowych atrakcji prócz tych pomarańczow-brązowych glutków:). Malutkie, takie 5mm x 0.5mm.
A, i sprzedawczyni spytała z przejęciem 'No i co? Będą bliźniaki?'. Więc to tyle w kwestii mojego, jak myślałam, małego i zgrabnego :sofunny:brzuszka.

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Annika u Ciebie są jakies plamienia u mnie nie ma tylko większa ilośc śluzu takiego kremowego :)

Ostatnio troszkę większe no i bardziej pomarańczowe niż brązowe, za to dziś pojawiły się kawałki galaretki! Czyli teraz 'kilka godzin lub kilkanaście dni' do porodu.. :36_11_1:.
No i to cudo jest lepkie i ciągnące się, widzę dokładnie, że to nie to samo co śluz.

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Dziewczyny sms od Oby Laury bardzo szczesliwy :) Tak o 16,10 sn urodzil sie gabrys 3270g co do cm nie powiem bo maly przekrzykiwal polozna i nie uslyszalam. Tatus sie w nim zakochal i niechce mi go oddac. Dziekuje za kciuki odezwe sie jak wyjdziemy do domku.
Gratuluje!!!!! Teraz zostalam ja i Annika - ciekawe ktora bedzie kolejna? :)

oby Lura gratuluję ::): Niech Gabryś zdrowo się chowa ::): :love:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wiesci od Anniki Maja ma 59cm i 4100g. Dziwie sie ze to przezylam :-). Sn. Nikt na zadnym filmie nie darl sie jak ja. Personel b. mily. Maja wymeczona i zziebnienta jest dogrzewana. Widzialam ja krotko. F. co u Ciebie ?

A ja od srody jestem w szpitalu i jezeli do poniedzialku nic sie nie ruszy to bedzie cc. Maly 3 sierpnia wg usg wazyl 4380g wg. Badania jonsona 4200g

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

my juz w domku... poród był okropny.... 11,5 gpdziny męczarni... ale opłacało się Gabryś to aniłek... je śpi sra sika i taqk w kółko nawet nie marudzi... za to ja zaczynam cierpieć na nadmiar mleka i bolące cycole... mleko to seri będę w tesco sprzedawac :) litrami sie ze mnie leje nie nadązam wkładek do stanika zmieniać wkładam po 3... i za 30 min musze zmieniać.... ;/
cod o porodu to urodziłam SN za pomocą zzo ale do dupy totalnie było bo powiem szczerze że po podzniu zzo nie czółam żadnej różnicy żeby chociaż ból jakoś troszkę załagodził a tu nic... potem powiedzieli mi że mam 8 cm rozwarcia że jeszcze chwilka i rodzimy... no i dupa rodziłam z 8 cm...;/ bo położna stwierdziła że silna babka jestem to damy rade... a po tych skórczach byłam tak wy****** że nawet nie miałam sił przeć i jedna pizda żuciła mi sie na brzuch cąłym ciężarem swojego ciała i mi mówi żebym parła:36_19_1:

dziękuję za trzymanie kciuków :* :zwyrazami_milosci::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::36_1_1::36_1_1:

ANNIKA TU TEŻ CI POGRATULUJĘ :)

FROJDEL kochana jeszcze ty :) ale mówię ci warto poczekać ...:) ja się tak wkurzałam że tyle po terminie tez nie mogłam sie doczekać a jak już sie doczekałam to jestem najszczęśliwszą mamuśka na świecie :) ty też będziesz happy...Tymuś będzie uroczy o taaaak sie w nim zakochasz :):11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114::11_2_114:...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usakrhmdembn5yu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18viijjczi.png

Odnośnik do komentarza

Oby Laura Gratuluję jeszcze raz śliczny synuś widzisz warto było czekać tak długo na małego uparciuszka :dzidzia_mis:
Jeszcze tylko Frojdel biedna czeka
A ja byłam z Szymonem wczoraj w przychodni i mały waży już 4450 a urodził się 3200 rosnie jak na drożdżach położna twiedzi że mam bardzo tresciwy pokarm wygląda jak śmietanka :hahaha:ciekawe jak smakuje ???? Szymon uwielbia moje mleczko a ja uwielbiam go karmić Ach jak pięknie być mamusią
MIŁEGO DNIA MAMUSIE buziaczki dla maluszków :23_30_126:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kejs5wlyd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2vqzv4xzi.png

Odnośnik do komentarza

Frojdel, jeszcze trzymać kciuki?:bocian::).

Oopsy, Inka, dziewczyny trzymam za Was kciuki! Nie poddawajcie się. NIGDY!!!!!!!!!
Aniołek, Kamcia, ObyLaura dziękuję:23_30_126:, i życzę spokojnej ciąży i bezbolesnych porodów. No bo.. Laury też:white_flag:;):).

Poród dość ciężki, ale czekam na wrażenia Frojdel, bo też ma dużego Maluszka. No tak, Maja jest dość długa. Robiłam wywiad;) wśród rodziców w szpitalu, no i była najdłuższym Maluszkiem na oddziale. U mnie 16h, z zzo, tyle, że po rozwarciu 10cm urodziłam dopiero po 2h. SN. Maję wzięli od razu ‘do grzania’ – ładne określenie. Ale po paru godzinach miałam ją w ramionach i kazali mi z Nią spać, żeby jej było cieplutko.

No i jestem Mistrzynią Odchudzania;) w jeden dzień schudłam 9kg:36_7_6:.

A tu moja Malutka:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...